BMW 2. sērijas Gran Coupé F44
Fuel consumption, combined7.3–6.5 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis

2

BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.

Fuel consumption, combined7.3–6.5 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis
2BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.

Pats pirmais BMW 2. sērijas Gran Coupé kompaktauto klasē ievieš jauna veida autoritāti ar drosmīgu raksturu. Galvenokārt bezkompromisa, uz sniegumu orientētais izskats nepārprotami atklāj tā ambīcijas. Saglabājot modernās tehnoloģijas un ideāli saskaņotās braukšanas dinamikas funkcijas, BMW 2. sērijas Gran Coupé viegli izceļas starp citiem un brauc pats savu ceļu.

Lasīt vairāk

BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ VIRSBŪVES UN SALONA DIZAINS.

Pats pirmais BMW 2. sērijas Gran Coupé piešķir ārkārtīgi vieglu autoritātes auru diskiem ar diametru līdz 19 collām. Izteiksmīgais BMW elipsveida režģis, LED priekšējie un aizmugurējie lukturi, bezrāmja durvis, spēcīgās plecu līnijas un sportiskā aizmugure – tīra autoritāte, kas atspoguļojas arī salonā. Ar izgaismotiem salona apdares elementiem un papildaprīkojuma sporta sēdekļiem uz vadītāju orientētais kokpits rada noskaņu, kas ir vienlīdz ekskluzīva un dinamiska. Abi 10,25 collu displeji ar Live kokpitu Professional un BMW Head-Up displeju vienlaikus nodrošina pilnīgu informāciju.
BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats no augšas uz jumta
BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, metāliska Black Sapphire krāsa, priekšpuses tuvplāns

BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu.

Viss BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu ir Cerium Grey krāsā, un tā iekšpusē ir rūpīgi izstrādāts tīkls. Šī tīkla struktūra, ko iedvesmojušas sacīkstes, piešķir dziļumu un vērtību priekšpusei un nosaka detaļu augsto kvalitāti un dinamiskos akcentus.
Bezrāmja durvis, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, virsbūve

Bezrāmja durvis.

Modernās bezrāmja durvis izceļ automobiļa elegantās līnijas un uzsver tā sportisko raksturu.

Izpūtēja dekoratīvās caurules, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, aizmugures tuvplāns

Izpūtēja apdare.

Izpūtēja dekoratīvās caurules ar savu 90 mm diametru veido vizuālu apliecinājumu un padara automobili vēl sportiskāku.
Sporta sēdekļi, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, salons

Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim.

Sporta sēdekļus vadītājam un priekšējam pasažierim raksturo sēdekļa un atzveltnes balsti, kas ir lielāki nekā standarta sēdekļiem, kā arī regulējams augšstilbu balsts izcilai ergonomikai un labākam sānu balstam, ātri braucot pagriezienos. Papildus sēdekļa dziļuma (mehāniskai) regulēšanai iespējams (elektriski) regulēt vadītāja sēdekļa atzveltnes platumu.
Illuminated Brooklyn salona apdares elementi, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, salons

Illuminated Brooklyn salona apdares elementi.

Illuminated Brooklyn salona apdares elementi ar trijstūra akcentu uz instrumentu paneļa un durvju apdare piešķir progresīvu noskaņu ar augstu vērtības sajūtu. Mirdzošais maigi izgaismoto apdares elementu raksts automobilī rada gan pievilcīgu, gan patīkamu atmosfēru.
Panorāmas jumta lūka, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, skats no putna lidojuma

Panorāmas jumta lūka.

Kad tā ir atvērta, panorāmas jumta lūka sniedz daudz svaiga gaisa. Kad aizvērta – salonā nodrošina gaismas pielietu atmosfēru. Tā atveras un aizveras pilnībā automātiski, nospiežot pogu vai izmantojot automobiļa atslēgu, un ir aprīkota ar atbīdīšanas un pacelšanas funkciju, saulessargu un vēja sargu.

JAUNIE BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ COLOUR VISION IZLAIDUMA AUTOMOBIĻI.

ColorVision izlaidums piedāvā arī šādas iezīmes:
 • M sporta pakotne ar M ādas stūri;
 • BMW Individual krāsu apdares;
 • izlaiduma dizaina 18 collu vieglmetāla diski.
BMW 2. sērijas Gran Coupé, F44, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, ColorVision izlaidums, metāliska Melbourne Red krāsa, uz ēkas fona
Priekšpuses dizains, BMW 2. sērijas Gran Coupé, F44, ColorVision izlaidums

Priekšpuses dizains.

BMW elipsveida režģa īpašības Color Vision izlaidumā rada autoritatīvu izskatu kā liels kombinēts elements ar sāniem, pavērstiem pret ikoniskajiem BMW priekšējiem lukturiem, kas nesatricināmi koncentrējas uz priekšu.

Aizmugures dizains, BMW 2. sērijas Gran Coupé, F44, ColorVision izlaidums

Aizmugures dizains.

Aizmugure veido izteiksmīgu un sportisku BMW 2. sērijas Gran Coupé noslēgumu. Mijiedarbojoties ar plati veidoto stāju, līdzenie L formas aizmugurējie lukturi uzsver pašpārliecināto iznesību uz ceļa.

18 collu M vieglmetāla divtoņu diski, BMW 2. sērijas Gran Coupé, F44, ColorVision izlaidums

18 collu M vieglmetāla divtoņu diski.

Stilīgie mirdzošie 18 collu M vieglmetāla diski ar savu ekskluzīvo divtoņu dizainu un Y-spoke 553 M stilu piešķir BMW 2. sērijas Gran Coupé ColorVision izlaidumā sevišķi dinamisku izskatu.

M sporta sēdekļi ar izlaiduma dizainu, BMW 2. sērijas Gran Coupé, F44, ColorVision izlaidums

M sporta sēdekļi ar izlaiduma dizainu.

M sporta sēdekļi ar Dakota ādas apdari Black/Magma Red vai Black/Ivory White krāsā ar saviem luksusa materiāliem un divtoņu dizainu liecina par sportisko garu. “Edition” logotipa izšuvums uz galvas balstiem uzsver kvalitatīvās apdares ekskluzivitāti.

Izlaidumam raksturīgie paklājiņi, BMW 2. sērijas Gran Coupé, F44, ColorVision izlaidums

Izlaidumam raksturīgie paklājiņi.

BMW 2. sērijas Gran Coupé ColorVision izlaiduma aizraujošā estētika un kvalitatīvā apdare ir redzama līdz smalkākajai detaļai. Izlaidumam raksturīgie grīdas paklājiņi ar luksusa sintētiskās ādas apdari Black krāsā uzsver šo pieeju.

Exklusive Einstiegsleisten BMW 2er Gran Coupé F44 Edition ColorVision

Ekskluzīva durvju sliekšņu apdare.

Tikko iekāpjot, BMW 2. sērijas Gran Coupé ColorVision izlaidums atklāj ekskluzīvo dabu. Šo efektu rada durvju sliekšņu apdare ar iestrādātu izlaiduma logotipu un fluorescentu efektu, kad tiem uzspīd gaisma.

BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW 2. sērijas Gran Coupé dzinējs, piedziņa un šasijas tehnoloģijas.

Ar tādu dinamikas aprīkojumu kā adaptīvā balstiekārta, dubultā sajūga pārnesumkārba un xDrive pilnpiedziņa BMW 2. sērijas Gran Coupé veiklības ziņā uzņemas vadošo lomu savā segmentā. Apvienojumā ar spēcīgajiem un ārkārtīgi efektīvajiem TwinPower Turbo benzīna un dīzeļdzinējiem tas viegli izceļas pūlī un it visur izstaro nepārspējamu pašpārliecinātību.
M sporta stūres iekārta ar Servotronic, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, kokpits

M sporta stūres iekārta.

M sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju un samazina piepūli stūrējot. Jūsu automobili var vadīt daudz precīzāk, nodrošinot sportiskākas vadāmības īpašības, īpaši uz līkumotiem ceļiem.
Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba, BMW 2. sērijas Gran Coupé, F44

Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta labākajam sniegumam.
BMW 2. sērijas Gran Coupé F44 ar BMW xDrive, tuvplāns, aizmugure

BMW xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, nodrošinot maksimālu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkurā braukšanas situācijā. Vēl lielākas izveicības labad elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos, piemēram, līdzsvaro pārlieku pagriežamību vai nepietiekamu pagriežamību.
M sporta balstiekārta, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44

M sporta balstiekārta.

M sporta balstiekārta pazemina automobili par apmēram desmit milimetriem. Tai ir arī īsākas balstiekārtas atsperes un blīvāki amortizatoru iestatījumi, kā arī stingrāki stabilizatori. To visu apvienojot, radīta vēl tiešāka balstiekārtas konstrukcija, ar kuru iespējams izteikti sportisks braukšanas stils.

VADĪTĀJA PALĪDZĪBAS SISTĒMAS UN KOMFORTA FUNKCIJAS BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.

BMW 2. sērijas Gran Coupé līdz smalkākajai detaļai demonstrē tehnoloģiju progresu. Tādas inovatīvas vadītāja palīdzības sistēmas kā atpakaļgaitas asistents nodrošina atbalstu braukšanas laikā, savukārt BMW atjautīgais personiskais asistents saziņu starp vadītāju un automobili paceļ jaunā līmenī, un digitālā atslēga nodrošina lielāku ērtību, ļaujot aizslēgt un atslēgt durvis ar viedtālruni.
Drošības pakotnes braukšanas palīgsistēma, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, salons

Braukšanas palīgsistēma.

Braukšanas palīgsistēmā iekļautas kameras darbībā balstītas sistēmas, frontālās sadursmes brīdinājums ar bremzēšanas funkciju, ātruma ierobežojumu palīgs, ieskaitot ātruma ierobežojuma funkciju ar ātruma ierobežojumu informāciju ar priekšskatījumu un atdalošo līniju atpazīšanas sistēmas brīdinājumu. Turklāt radarā balstītajā aprīkojumā iekļauts aizmugurē tuvojošās satiksmes brīdinājums, joslu maiņas atpazīšanas sistēma un brīdinājums par sadursmi aizmugurē.
Automobiļa novietošanas palīgs, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, salons

Automobiļa novietošanas palīgs.

Automobiļa novietošanas palīgs atvieglo automobiļa novietošanu. Atpakaļskata kamera nodrošina skaidrāku skatu aiz automobiļa. Aktīvais automobiļa novietošanas distances sensors nodrošina paaugstinātu aizsardzību pret bojājumiem, kādus rada automobiļa novietošana. Automobiļa novietošanas palīgs automātiski novieto automobili paralēli vai perpendikulāri ielai, atstājot paralēlas vietas stāvvietā. Atpakaļgaitas asistents sniedz atbalstu, braucot atpakaļgaitā, piemēram, pa šaurām ieliņām.
Aktīvā kruīzkontrole ar Stop & Go funkciju, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44

Aktīvā kruīzkontrole.

Aktīvā kruīzkontrole ar Stop & Go funkciju saglabā iepriekš noteiktu attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim, braucot ar ātrumu no 30 līdz 160 km/h, kā arī aptur un atsāk dzinēja darbību, braucot lēnā satiksmē. Ātruma ierobežojumu palīgs ļauj ievērot ātruma ierobežojumus, izmantojot kruīzkontroli. Frontālas sadursmes brīdinājums ar bremzēšanu reaģē uz stāvošiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem.
BMW Live kokpits Professional, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, salons

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 10,25 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 10,25 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, salons

BMW atjautīgais personiskais asistents.

Vai tas nebūtu lieliski, ja BMW būtu arī jūsu automobiļa eksperts? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Izsakiet dabiskas komandas, lai vadītu daudzas automobiļa funkcijas. Tas var arī izskaidrot tēmas par jūsu automobili un palīdz vēl labāk iepazīt BMW.
Attālā programmatūras jaunināšana, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, salons

Attālā programmatūras jaunināšana.

Automobilī vienmēr ir jaunākā programmatūras versija. Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Varat vienkārši lejupielādēt atjauninājumus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu vai automobilī uzstādīto SIM karti, un tad ieinstalēt šos atjauninājumus. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu BMW pieejamās automobiļa funkcijas.
Viedtālruņa integrēšana BMW 2. sērijas Gran Coupé F44

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Viedtālruņa integrēšanas funkcija izveido bezvadu savienojumu ar jūsu viedtālruni automobilī, izmantojot Apple CarPlay un Android Auto. Tas ļauj ērti izmantot funkcijas un dažādas lietojumprogrammas ar vadības displeja starpniecību.

BMW 2. sērija, F44, BMW digitālā atslēga

BMW digitālā atslēga.

BMW digitālā atslēga pārvērš jūsu saderīgo viedtālruni par pilntiesīgu automobiļa atslēgu. Lai atslēgtu, viedtālrunis tikai jātur blakus durvju rokturim; pirms BMW iedarbināšanas novietojiet to viedtālruņa nodalījumā. Turklāt varat nosūtīt digitālo atslēgu līdz pieciem draugiem un pat, piemēram, ierobežot maksimālo braukšanas ātrumu – ideāli autovadītājiem‑iesācējiem.

 

 

* BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar noteiktiem viedtālruņiem. Saderīgo viedtālruņu saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey Lai varētu izmantot BMW digitālo atslēgu, nepieciešams Teleservices aprīkojums.

BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ MODEĻI.

Modelis Advantage.

Advantage modelis piedāvā vairākas funkcionālas aprīkojuma iespējas komforta un drošības uzlabošanai gan salonā, gan ārpus tā.
 • Automobiļa novietošanas sensors (PDC)
 • Glabāšanas nodalījuma pakotne
 • Kruīzkontrole ar bremzēšanas funkciju
BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, Advantage modelis, Mineral White krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Modelis Sport Line.

Sport Line modeļa versija padara automobili vēl dinamiskāku. Satriecoši mirdzoši Black krāsas dizaina elementi rada ļoti sportisku izskatu. Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar maksimālu komfortu un optimālu balstu. Advantage modeļa komplektācijas satura un apgaismojuma pakotne papildina piedāvājumu.
 • BMW elipsveida režģis ar mirdzošu Chrome krāsas režģa ietvaru un ekskluzīva dizaina mirdzošiem vertikāliem stieņiem Black krāsā
 • M High-gloss Shadow Line apdare
 • Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar auduma/Sensatec apdari Anthracite krāsā un akcentiem Grey krāsā; pieejamas arī citas apdares iespējas
 • Ādas sporta stūre
BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, Sport Line modelis, Melbourne Red krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Modelis M Sport.

M Sport modelis piešķir automobilim vēl sportiskāku izskatu. Papildus asākām līnijām virsbūvē un salonā M Sport modelis garantē lielāku braukšanas prieku. M sporta balstiekārta, tostarp M sporta stūre un M aerodinamikas pakotne, manāmi optimizē braukšanas dinamiku. Advantage modeļa iespējas un LED miglas lukturi papildina piedāvājumu.
 • 18 collu M vieglmetāla divtoņu diski ar Double-spoke, 819 M stilu; pieejamas arī citas iespējas
 • M sporta balstiekārta, ieskaitot M sporta stūres iekārtu, pieejamas citas balstiekārtas
 • Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar Trigon audumu Sensatec Black krāsā; pieejamas arī citas iespējas
 • M ādas stūre
BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, M Sport modelis, metāliska Misano Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
 • Modelis Advantage.
 • Modelis Sport Line.
 • Modelis M Sport.

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI.

Laba un pazīstama sajūta.

Standarts – braukšanas prieks visiem vadītājiem. Oriģinālie BMW piederumi paredzēti tam, lai atbilstu jūsu īpašajām vēlmēm. Piedāvājam plašu individuālu papildinājumu un īpašu piederumu klāstu, kas ideāli piemēroti jūsu automobilim kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā, nodrošinot maksimālu pievienoto vērtību – viss, kas jums varētu būt nepieciešams.
19 collu M Performance divtoņu vieglmetāla disks ar Double-spoke 555 M stilu, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, virsbūve

19 collu M Performance vieglmetāla divtoņu disks ar Double-spoke 555 M stilu.

Optimizēta svara kvalitatīvie 19 collu M Performance vieglmetāla diski ar Double-spoke 555 M stilu ir matēti, mirdzoši divtoņu Jet Black krāsā, ar pretēju liekumu uz spieķiem, un tie izceļ sportiskumu līdz pat smalkākajai detaļai. Pilns TPMS riteņu komplekts, riteņu izmērs 8 J x 19 ar 235/35 R 19 91Y XL izmēra vasaras riepām.
Uz izstrādājumu
BMW vējdēļa turētājs pārvadāšanai uz jumta, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, virsbūve

BMW vējdēļa turētājs pārvadāšanai uz jumta.

Turētājs droši piestiprina vēja dēli un tā mastu jebkurai BMW jumta bagāžnieka sistēmai. Tam ir inovatīva stiprināšanas koncepcija, un tas ir iespaidīgs, jo apieties ar to ir sevišķi ērti.
Uz izstrādājumu
BMW LED durvju projektori, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, virsbūve

BMW LED durvju projektori

Jaunie BMW LED durvju projektori ar uzlaboto projekcijas kvalitāti un ar kalpošanas laiku, kas ilgāks par vidējo, padara iekāpšanu un izkāpšanu no automobiļa par unikālu pieredzi. Tie automātiski aktivizējas, atverot durvis, un izgaismo iekāpšanas zonu pilnībā personalizētā veidā, projicējot attēlu uz zemes blakus automobilim. Automobiļa vadītājs var atlasīt attēlu projicēšanai, izmantojot maināmus slīdņus, kā arī izvēlēties starp BMW vai BMW M logotipu.
Uz izstrādājumu
BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, salons

BMW visu sezonu paklājiņi.

Ideāla izmēra izturīgie visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Tie ir melnā krāsā.
Uz izstrādājumu
Universāla BMW bezvadu uzlādes stacija, BMW 2. sērijas Gran Coupé, F44, salons

Universāla BMW bezvadu uzlādes stacija.

Bezvadu uzlāde jebkurā laikā un vietā: pateicoties BMW universālajai bezvadu uzlādes stacijai, viedtālruni var ērti un efektīvi uzlādēt automobilī. Mobilais tālrunis tiek glabāts droši un stabili. Sevišķi gudri: iestrādāto lādētājakumulatoru var izņemt un izmantot bezvadu uzlādi ārpus automobiļa.
Uz izstrādājumu
BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, salons

BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Bagāžas nodalījumu no netīrumiem un mitruma aizsargā ideāla izmēra izturīgais, neslīdošais ūdensdrošais paklājiņš ar paceltām malām. Tas ir melns.
Uz izstrādājumu

Dzinēja jauda, kW (ZS) pie 1/min:  

131 (178)/4 500-6 500

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

7,1

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

7,3–6,5

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km:

165–149

BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue krāsa, priekšpuses skats, ar atvērtām durvīm un diviem cilvēkiem pie automobiļa

BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW FINANŠU PAKALPOJUMI BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.

BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue krāsa, aizmugures skats, ar sievieti priekšplānā

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai īsto līzinga piedāvājumu sava jaunā BMW 2. sērijas Gran Coupé gadījumā.

BMW PAKALPOJUMI.

BMW darbinieks sarokojas ar klientu

BMW servisa pakalpojumi nodrošina, ka braucienu varat izbaudīt bez rūpēm:

  • ar BMW Service Inclusive varat baudīt 100% caurskatāmību, pateicoties tādiem pakalpojumiem kā automobiļa pārbaude, mikrofiltra un bremžu šķidruma pārbaude par fiksētu cenu
  • BMW ConnectedDrive TeleServices nodrošina jūsu BMW Service partneri ar visu atbilstošo automobiļa informāciju, kad nepieciešams veikt kādus servisa darbus
  • BMW avārijas un negadījuma dienesta sniegtā palīdzība jums pieejama bez maksas visu diennakti 365 dienas gadā
  BMW darbinieks konsultē klientu

  VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

  Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW 2. sērijas Gran Coupé, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

  Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
   Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,8–7,1
   CO2 izmeši g/km (kombinētie): 177–162

   Oficiālie dati par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši obligātajai mērīšanas procedūrai un atbilst regulai (ES) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Darbības attāluma gadījumā WLTP rādītājos ņemts vērā arī viss papildaprīkojums. To automobiļu gadījumā, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas vairs nav norādītas arī saskaņā ar NEDC, bet tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp