BMW 2. sērijas Gran Coupé F44
Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)7,3–6,5 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis

2

BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)7,3–6,5 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis
2BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ

Pats pirmais BMW 2. sērijas Gran Coupé kompaktauto klasē ievieš jauna veida autoritāti ar drosmīgu raksturu. Galvenokārt bezkompromisa, uz sniegumu orientētais izskats nepārprotami atklāj tā ambīcijas. Saglabājot modernās tehnoloģijas un ideāli saskaņotās braukšanas dinamikas funkcijas, BMW 2. sērijas Gran Coupé viegli izceļas starp citiem un brauc pats savu ceļu.

Lasīt vairāk

BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ VIRSBŪVES UN SALONA DIZAINS.

Pats pirmais BMW 2. sērijas Gran Coupé piešķir ārkārtīgi vieglu autoritātes auru diskiem ar diametru līdz 19 collām. Izteiksmīgais BMW elipsveida režģis, LED priekšējie un aizmugurējie lukturi, bezrāmja durvis, spēcīgās plecu līnijas un sportiskā aizmugure – tīra autoritāte, kas atspoguļojas arī salonā. Ar izgaismotiem salona apdares elementiem un papildaprīkojuma sporta sēdekļiem uz vadītāju orientētais kokpits rada noskaņu, kas ir vienlīdz ekskluzīva un dinamiska. Abi 10,25 collu displeji ar Live kokpitu Professional un BMW Head-Up displeju vienlaikus nodrošina pilnīgu informāciju.
BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats no augšas uz jumta
BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, metāliska Black Sapphire krāsa, priekšpuses tuvplāns

BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu.

Viss BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu ir Cerium Grey krāsā, un tā iekšpusē ir rūpīgi izstrādāts tīkls. Šī tīkla struktūra, ko iedvesmojušas sacīkstes, piešķir dziļumu un vērtību priekšpusei un nosaka detaļu augsto kvalitāti un dinamiskos akcentus.
Bezrāmja durvis, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, virsbūve

Bezrāmja durvis.

Modernās bezrāmja durvis papildina automobiļa elegantās līnijas un uzsver tā sportisko raksturu.
Izpūtēja dekoratīvās caurules, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, aizmugures tuvplāns

Izpūtēja dekoratīvās caurules, redzamas.

Izpūtēja dekoratīvās caurules ar savu 90 mm diametru veido vizuālu apliecinājumu un padara automobili vēl sportiskāku.
Aizmugurējie LED lukturi, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, tuvplāna skats

Aizmugurējie LED lukturi.

Aizmugurējie LED lukturi akcentē automobiļa dinamisko aizmuguri un nodrošina optimālu ceļa izgaismojumu, kā arī labāku redzamību un atpazīstamību.
Sporta sēdekļi, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, salons

Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim.

Sporta sēdekļus vadītājam un priekšējam pasažierim raksturo sēdekļa un atzveltnes balsti, kas ir lielāki nekā standarta sēdekļiem, kā arī regulējams augšstilbu balsts izcilai ergonomikai un labākam sānu balstam, ātri braucot pagriezienos. Papildus sēdekļa dziļuma (mehāniskai) regulēšanai iespējams (elektriski) regulēt vadītāja sēdekļa atzveltnes platumu.
Illuminated Brooklyn salona apdares elementi, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, salons

Illuminated Brooklyn salona apdares elementi.

Illuminated Brooklyn salona apdares elementi ar trijstūra akcentu uz instrumentu paneļa un durvju apdare piešķir progresīvu noskaņu ar augstu vērtības sajūtu. Mirdzošais maigi izgaismoto apdares elementu raksts automobilī rada gan pievilcīgu, gan patīkamu atmosfēru.
Panorāmas jumta lūka, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, skats no putna lidojuma

Panorāmas jumta lūka.

Kad tā ir atvērta, panorāmas jumta lūka sniedz daudz svaiga gaisa. Kad aizvērta – salonā nodrošina gaismas pielietu atmosfēru. Tā atveras un aizveras pilnībā automātiski, nospiežot pogu vai izmantojot automobiļa atslēgu, un ir aprīkota ar atbīdīšanas un pacelšanas funkciju, saulessargu un vēja sargu.

BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Ar tādu dinamikas aprīkojumu kā adaptīvā balstiekārta, dubultā sajūga pārnesumkārba un xDrive pilnpiedziņa BMW 2. sērijas Gran Coupé veiklības ziņā uzņemas vadošo lomu savā segmentā. Apvienojumā ar spēcīgajiem un ārkārtīgi efektīvajiem TwinPower Turbo benzīna un dīzeļdzinējiem tas viegli izceļas pūlī un it visur izstaro nepārspējamu pašpārliecinātību.
M sporta stūres iekārta ar Servotronic, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, kokpits

M sporta stūres iekārta.

M sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju un samazina piepūli stūrējot. Jūsu automobili var vadīt daudz precīzāk, nodrošinot sportiskākas vadāmības īpašības, īpaši uz līkumotiem ceļiem.
Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44

Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimāla snieguma nolūkā.
BMW 2. sērijas Gran Coupé F44 ar BMW xDrive, tuvplāns, aizmugure

BMW xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, nodrošinot maksimālu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkurā braukšanas situācijā. Vēl lielākas izveicības labad elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos, piemēram, līdzsvaro pārlieku pagriežamību vai nepietiekamu pagriežamību.
M sporta balstiekārta, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44

M sporta balstiekārta.

M sporta balstiekārta pazemina automobili par apmēram desmit milimetriem. Tai ir arī īsākas balstiekārtas atsperes un blīvāki amortizatoru iestatījumi, kā arī stingrāki stabilizatori. To visu apvienojot, radīta vēl tiešāka balstiekārtas konstrukcija, ar kuru iespējams izteikti sportisks braukšanas stils.

VADĪTĀJA PALĪDZĪBAS SISTĒMAS UN KOMFORTA FUNKCIJAS BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.

BMW 2. sērijas Gran Coupé līdz smalkākajai detaļai demonstrē tehnoloģiju progresu. Tādas inovatīvas vadītāja palīdzības sistēmas kā atpakaļgaitas asistents nodrošina atbalstu braukšanas laikā, savukārt BMW atjautīgais personiskais asistents saziņu starp vadītāju un automobili paceļ jaunā līmenī, un digitālā atslēga nodrošina lielāku ērtību, ļaujot aizslēgt un atslēgt durvis ar viedtālruni.
Drošības pakotnes braukšanas palīgsistēma, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, salons

Braukšanas palīgsistēma.

Braukšanas palīgsistēmā iekļautas kameras darbībā balstītas sistēmas, frontālās sadursmes brīdinājums ar bremzēšanas funkciju, ātruma ierobežojumu palīgs, ieskaitot ātruma ierobežojuma funkciju ar ātruma ierobežojumu informāciju ar priekšskatījumu un atdalošo līniju atpazīšanas sistēmas brīdinājumu. Turklāt radarā balstītajā aprīkojumā iekļauts aizmugurē tuvojošās satiksmes brīdinājums, joslu maiņas atpazīšanas sistēma un brīdinājums par sadursmi aizmugurē.
Automobiļa novietošanas palīgs, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, salons

Automobiļa novietošanas palīgs.

Automobiļa novietošanas palīgs atvieglo automobiļa novietošanu. Atpakaļskata kamera nodrošina skaidrāku skatu aiz automobiļa. Aktīvais automobiļa novietošanas distances sensors nodrošina paaugstinātu aizsardzību pret bojājumiem, kādus rada automobiļa novietošana. Automobiļa novietošanas palīgs automātiski novieto automobili paralēli vai perpendikulāri ielai, atstājot paralēlas vietas stāvvietā. Atpakaļgaitas asistents sniedz atbalstu, braucot atpakaļgaitā, piemēram, pa šaurām ieliņām.
Aktīvā kruīzkontrole ar Stop & Go funkciju, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44

Aktīvā kruīzkontrole.

Aktīvā kruīzkontrole ar Stop & Go funkciju saglabā iepriekš noteiktu attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim, braucot ar ātrumu no 30 līdz 160 km/h, kā arī aptur un atsāk dzinēja darbību, braucot lēnā satiksmē. Ātruma ierobežojumu palīgs ļauj ievērot ātruma ierobežojumus, izmantojot kruīzkontroli. Frontālas sadursmes brīdinājums ar bremzēšanu reaģē uz stāvošiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem.
BMW Live kokpits Professional, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, salons

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 10,25 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 10,25 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, salons

BMW atjautīgais personiskais asistents.

Vai tas nebūtu lieliski, ja BMW būtu arī jūsu automobiļa eksperts? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Izsakiet dabiskas komandas, lai vadītu daudzas automobiļa funkcijas. Tas var arī izskaidrot tēmas par jūsu automobili un palīdz vēl labāk iepazīt BMW.
Attālā programmatūras jaunināšana, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, salons

Tālvadības programmatūras jauninājums

Automobilī vienmēr ir jaunākā programmatūras versija. Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Varat vienkārši lejupielādēt atjauninājumus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu vai automobilī uzstādīto SIM karti, un tad ieinstalēt šos atjauninājumus. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu BMW pieejamās automobiļa funkcijas.
Viedtālruņa integrēšana BMW 2. sērijas Gran Coupé F44

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Ar viedtālruņa integrēšanu jūsu automobilis atbalsta Apple CarPlay un Android Auto, izveidojot bezvadu savienojumu starp jūsu viedtālruni un automobili. Tas ļauj ērti izmantot pazīstamas funkcijas un dažādas lietojumprogrammas automobilī.

BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ MODEĻI.

Advantage modelis

Advantage modelis piedāvā vairākas funkcionālas aprīkojuma iespējas komforta un drošības uzlabošanai gan salonā, gan ārpus tā.
 • Automobiļa novietošanas sensors (PDC)
 • Glabāšanas nodalījuma pakotne
 • Kruīzkontrole ar bremzēšanas funkciju
BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, Advantage modelis, Mineral White krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Luxury Line modelis

Luxury Line modelis uzsver automobiļa eleganci. Elegantie satinēta alumīnija dizaina elementi piešķir virsbūvei ekskluzīvu izskatu. Luksusu salonā raksturo augstākās klases ādas apdare un kvalitatīvie salona apdares elementi. Advantage modeļa komplektācijas satura un apgaismojuma pakotne papildina piedāvājumu.
 • 17 collu vieglmetāla diski, Multi-spoke 547. stils, pieejamas arī citas iespējas
 • BMW Individual virsbūve no satinēta Line Aluminium
 • Ādas sporta stūre
 • Illuminated Berlin salona apdares elementi, pieejamas arī citas apdares
BMW elipsveida režģis, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, Luxury Line modelis, metāliska Storm Bay krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Modelis Sport Line

Sport Line modeļa versija padara automobili vēl dinamiskāku. Satriecoši mirdzoši Black krāsas dizaina elementi rada ļoti sportisku izskatu. Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar maksimālu komfortu un optimālu balstu. Advantage modeļa komplektācijas satura un apgaismojuma pakotne papildina piedāvājumu.
 • BMW elipsveida režģis ar mirdzošas Chrome krāsas režģa ietvaru un ekskluzīva dizaina gareniskiem stieņiem mirdzošā Black krāsā
 • M mirdzoša Shadow Line apdare
 • Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar auduma/Sensatec apdari Anthracite krāsā un akcentiem Grey krāsā; pieejamas arī citas apdares iespējas
 • Ādas sporta stūre
BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, Sport Line modelis, Melbourne Red krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Modelis M Sport

M Sport modelis piešķir automobilim vēl sportiskāku izskatu. Papildus asākām līnijām virsbūvē un salonā M Sport modelis garantē lielāku braukšanas prieku. M sporta balstiekārta, tostarp M sporta stūre un M aerodinamikas pakotne, manāmi optimizē braukšanas dinamiku. Advantage modeļa iespējas un LED miglas lukturi papildina piedāvājumu.
 • 18 collu M vieglmetāla divtoņu diski ar Double-spoke 819 M stilu; pieejamas arī citas iespējas
 • M sporta balstiekārta, ieskaitot M sporta stūres iekārtu, pieejamas citas balstiekārtas
 • Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar Trigon audumu/ Sensatec Black krāsā; pieejamas arī citas apdares
 • M ādas stūre
BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, M Sport modelis, metāliska Misano Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
 • Advantage modelis
 • Luxury Line modelis
 • Modelis Sport Line
 • Modelis M Sport

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI.

Laba un pazīstama sajūta.

Standarts – braukšanas prieks visiem vadītājiem. Oriģinālie BMW piederumi paredzēti tam, lai atbilstu jūsu īpašajām vēlmēm. Piedāvājam plašu individuālu papildinājumu un īpašu piederumu klāstu, kas ideāli piemēroti jūsu automobilim kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā, nodrošinot maksimālu pievienoto vērtību – viss, kas jums varētu būt nepieciešams.
19 collu M Performance divtoņu vieglmetāla disks ar Double-spoke 555 M stilu, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, virsbūve

19 collu M Performance vieglmetāla divtoņu disks ar Double-spoke 555 M stilu

Optimizēta svara kvalitatīvie 19 collu M Performance vieglmetāla diski ar Double-spoke 555 M stilu ir matēti, mirdzoši divtoņu Jet Black krāsā, ar pretēju liekumu uz spieķiem, un tie izceļ sportiskumu līdz pat smalkākajai detaļai. Pilns TPMS riteņu komplekts, riteņu izmērs 8 J x 19 ar 235/35 R 19 91Y XL izmēra vasaras riepām.
Uz izstrādājumu
BMW vējdēļa turētājs pārvadāšanai uz jumta, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, virsbūve

BMW vējdēļa turētājs pārvadāšanai uz jumta.

Turētāju var izmantot, lai droši piestiprinātu vēja dēli un tā mastu jebkurai BMW jumta bagāžnieka sistēmai. Tam ir inovatīva stiprinājumu sistēma, kas nodrošina īpaši ērtu rīkošanos.
Uz izstrādājumu
BMW LED durvju projektori, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, virsbūve

BMW LED durvju projektori.

Inovatīvie BMW LED durvju projektori automātiski ieslēdzas, kad tiek atvērtas durvis, un projicē attēlu uz zemes līdzās automobilim, izmantojot maināmu slīdni. Iespējams izvēlēties vairākus motīvus, lai ar personalizētu stilu ideāli izgaismotu iekāpšanas zonu.
Uz izstrādājumu
BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, salons

BMW visu sezonu paklājiņi.

Ideāla izmēra izturīgie visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Tie ir melnā krāsā.
Uz izstrādājumu
Universāla BMW bezvadu uzlādes stacija, BMW 2. sērijas Gran Coupé, F44, salons

Universāla BMW bezvadu uzlādes stacija.

Bezvadu uzlāde jebkurā laikā un vietā: pateicoties BMW universālajai bezvadu uzlādes stacijai, viedtālruni var ērti un efektīvi uzlādēt automobilī. Mobilais tālrunis tiek glabāts droši un stabili. Sevišķi gudri: iestrādāto lādētājakumulatoru var izņemt un izmantot bezvadu uzlādi ārpus automobiļa.
Uz izstrādājumu
BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, salons

BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Bagāžas nodalījumu no netīrumiem un mitruma aizsargā ideāla izmēra izturīgais, neslīdošais, ūdensdrošais paklājiņš ar paceltām malām. Tas ir melns.
Uz izstrādājumu

BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ TEHNISKIE DATI.

BMW 220i xDrive.

Dzinēja jauda, kW (ZS) pie 1/min:

131 (178)/4 500-6 500

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

7,1

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

7,3–6,5

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km:

166–149

BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue krāsa, priekšpuses skats, ar atvērtām durvīm un diviem cilvēkiem pie automobiļa

BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW FINANŠU PAKALPOJUMI BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.

BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue krāsa, aizmugures skats, ar sievieti priekšplānā

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai īsto līzinga piedāvājumu sava jaunā BMW 2. sērijas Gran Coupé gadījumā.

BMW PAKALPOJUMI.

BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ PAKALPOJUMI UN PALĪDZĪBA.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#laikasarinotiktu: Pilnīgi bezrūpīga braukšana visu elektroautomobiļu gadījumā: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu. Termiņu izvēlaties jūs – 4 vai 6 gadi – vai 3 gadi, ja esat līzinga klients. Servisa pakotnes saturs:
 • Automobiļa pārbaudes serviss
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope
Uzzināt vairāk par BMW Service Inclusive
BMW TeleServices

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
Uzzināt vairāk par BMW Teleservices
BMW Pannen- und Unfallhilfe

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.
Uzzināt vairāk par BMW palīdzību uz ceļa
BMW darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW 2. sērijas Gran Coupé, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

BMW M235i xDrive Gran Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,8–7,1
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 177–162


BMW 220i xDrive:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,3–6,5
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 166–149
 

Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,1-7,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 162-177

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html. Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.