BMW ConnectedDrive tiešsaistes pakalpojumi un savienojamība

BMW CONNECTED DRIVE.

Izcila savienojamība, kas atbrīvo.

Ko BMW var darīt jūsu labā? Laikus nogādāt jūs galamērķī? Sniegt atbildes uz visiem jūsu jautājumiem? Vai – nepārtraukti jūs izklaidēt? BMW ConnectedDrive digitālie pakalpojumi piedāvā plašu noderīgu funkciju klāstu. Ar atjautīgiem risinājumiem un inovācijām tie atvieglo jūsu dzīvi un pārvērš katru ceļojumu īpašā pieredzē.

Lasīt vairāk
BMW CONNECTED DRIVE.Izcila savienojamība, kas atbrīvo.

VIEDĀS FUNKCIJAS.

Šie inovatīvie digitālie BMW ConnectedDrive izstrādājumi un pakalpojumi nodrošina jūsu mierīgo un komfortablo mobilitāti.

Sieviete viedtālrunī izmanto BMW ConnectedDrive lietojumprogrammu My BMW uz balta BMW X5 fona

My BMW LIETOJUMPROGRAMMA.

Jūsu tiešais savienojums ar automobili un BMW pasauli.

Sākot ar praktiskām vadības funkcijām, atjautīgu maršruta plānošanu un beidzot ar jūsu automobiļa programmatūru: ar My BMW lietojumprogrammu varat izmantot priekšrocības, ko sniedz mūsdienīga un intuitīva vadības koncepcija, kā arī plašs atjautīgu funkciju klāsts, lai ideāli papildinātu jūsu ikdienas mobilitāti.

Sieviete lieto BMW ConnectedDrive atjautīgo personisko asistentu savā BMW

ATJAUTĪGAIS PERSONISKAIS ASISTENTS.

Tas zina katru sīkumu par jūsu BMW un sniedz jums atbalstu daudzās situācijās.

Ar BMW atjautīgo personisko asistentu jums vienmēr ir līdzi jūsu personiskais palīgs. Sazinieties ar savu BMW un ērti vadiet automobiļa funkcijas ar balss vadību. Ja vēlaties, BMW atjautīgais personiskais asistents pastāstīs visu par jūsu automobili un palīdzēs labāk iepazīt BMW.

Sieviete gaida, kamēr viņas BMW X5 notiek BMW attālā programmatūras jaunināšana

TĀLVADĪBAS PROGRAMMATŪRAS JAUNINĀJUMS.

Lai nodrošinātu, ka jūsu BMW vienmēr ir vismodernākais.

Attālā programmatūras jaunināšana nodrošina, ka jūsu BMW ir ieinstalēta jaunākā programmatūra. Viegli un ātri atjauniniet sava automobiļa programmatūru, izmantojot attālo pārsūtīšanu. Turklāt varat ieinstalēt jaunas automobiļa funkcijas, izmantojot attālo programmatūras jaunināšanu.

PIRMS MANA BRAUCIENA.

Plānojiet savus braucienus viegli ar My BMW lietojumprogrammu.

Laba plānošana atvieglo dzīvi: izmantojiet priekšrocības, ko sniedz My BMW lietojumprogrammas inovatīvās funkcijas, vēl pirms dodaties ceļā. Izmantojot attālo vadību, varat pārbaudīt, piemēram, vai jūsu BMW darbības attālums ir pietiekams, kā arī ventilēt savu automobili. Varat arī meklēt jaunus galamērķus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu, un nosūtīt tos tieši uz BMW no sava viedtālruņa.

Vīrietis viedtālrunī lieto My BMW lietojumprogrammu BMW ConnectedDrive portālā, veicot sava BMW X5 hibrīdauto uzlādi

My BMW LIETOJUMPROGRAMMA.

Pārdomāta, izsmalcināta un vienmēr aktuāla: My BMW lietojumprogramma ar savu jauno dizainu un intuitīvo lietotāja vadību ved jūs cauri pilnīgi jaunai mobilitātes pieredzei. Plānojiet nākamo braucienu, ieskatieties informācijā par sava BMW statusu, piesakiet kārtējo servisa apmeklējumu vai izmantojiet kādu no daudzajām attālās vadības funkcijām – visu ērti paveicot ar savu viedtālruni.
Uzzināt vairāk par My BMW lietojumprogrammu
Vīrietis viedtālrunī izmanto My BMW lietojumprogrammu BMW ConnectedDrive portālā uz BMW 4. sērijas Coupé fona

Pārbaudiet automobiļa statusu.

Ar My BMW lietojumprogrammu viss vienmēr ir aplūkojams, pat neatrodoties savā BMW. Vai darbības attālums ir pietiekams neplānotam braucienam? Vai jūsu BMW nepieciešama apkope? Vai programmatūra ir aktuāla? Ar savu viedtālruni ērti pārbaudiet ar braukšanu saistīto informāciju pirms došanās ceļā un baudiet mierīgu braucienu savā BMW.
Uzzināt vairāk par My BMW lietojumprogrammu
Vīrietis nosūta braukšanas galamērķi no mājām uz savu BMW, izmantojot My BMW lietojumprogrammu

Nosūtīt galamērķi uz automobili.

Kur tālāk? Meklējiet jaunus galamērķus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu, un nosūtiet tos tieši uz BMW. Kad atrodaties savā automobilī, galamērķi varat atrast paziņojumos un ar vienu klikšķi sākt vadību uz to.
Uzzināt vairāk par My BMW lietojumprogrammu
Attāla automobiļa funkciju vadība, izmantojot My BMW lietojumprogrammu, sieviete nirst ledū

Attāli vadiet automobili.

My BMW lietojumprogramma piedāvā plašu attālās vadības funkciju klāstu jūsu automobilim. Ja, piemēram, vēlaties ventilēt salonu, pirms dodaties braucienā, varat viegli to izdarīt iepriekš, izmantojot viedtālruni. Jūsu BMW nav jābūt pat redzamam.
Uzzināt vairāk par My BMW lietojumprogrammu
Automobiļa atrašana, izmantojot My BMW lietojumprogrammas automobiļa meklētāju viedtālrunī

Atrodiet automobili, izmantojot viedtālruni.

Neesat pārliecināts, kur nepazīstamā pilsētā novietojāt automobili? Vai kāds cits ir lietojis jūsu automobili un jūs nezināt, kur tas tagad atrodas? Nekādu problēmu ar automobiļa meklētāju My BMW lietojumprogrammā: tas parāda jūsu BMW atrašanās vietu kartē. Maksimāls komforts – jums ir vairāk laika, ko veltīt lietām, kas jums svarīgas.
Uzzināt vairāk par My BMW lietojumprogrammu
Atveriet automobili, izmantojot viedtālruni ar BMW digitālo atslēgu un My BMW lietojumprogrammu

BMW DIGITĀLĀ ATSLĒGA.

Pārvērtiet savu viedtālruni digitālā atslēgā: varat izveidot BMW digitālo atslēgu, izmantojot My BMW lietojumprogrammu, un saglabāt to savā iPhone – ja tas ir saderīgs. Šādi varat savu BMW aizslēgt un atslēgt, un pat iedarbināt, fiziski neizmantojot atslēgu. Varat pilnvarot izmantot jūsu BMW arī līdz pat pieciem papildu cilvēkiem.

MANA BRAUCIENA LAIKĀ.

Izbaudiet mierīgu braucienu, pateicoties daudzām pārdomātām BMW ConnectedDrive funkcijām un pakalpojumiem.

BMW ConnectedDrive piedāvā plašu digitālu izstrādājumu un pakalpojumu klāstu, lai uzlabotu jūsu ikdienas mobilitāti un padarītu BMW vadīšanu vēl komfortablāku. Atklājiet atjautīgos asistentus, kā arī inovatīvus pakalpojumus komfortam un izklaidei.

BMW ConnectedDrive novatoriskā vadības koncepcija BMW iDrive

BMW iDrive.

Izbaudiet, kā pastāvīgā BMW iDrive attīstība sniedz pilnīgi jaunu un inovatīvu braukšanas pieredzi – plaša vadības koncepcija, kombinējot mūsdienīgu dizainu ar atjautīgu tehnoloģiju, lai radītu tādu sajūtu, kas, atrodoties pie stūres, ir gan komfortabla, gan saviļņojoša. Apvienojot sensoro tehnoloģiju ar mākslīgo intelektu, BMW iDrive nodrošina intuitīvu un aptverošu mijiedarbību starp automobili un tā vadītāju, vēstot par jaunu automobiļa vadīšanas ēru.
Sieviete lieto BMW ConnectedDrive atjautīgo personisko asistentu, vadot savu BMW

BMW atjautīgais personiskais asistents.

“Hei, BMW! Kas tu esi?" Vai tas nebūtu lieliski, ja BMW būtu arī jūsu automobiļa eksperts? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Izsakiet dabiskas komandas, lai vadītu daudzas automobiļa funkcijas. Tas var izskaidrot tēmas par jūsu automobili un palīdz vēl labāk iepazīt BMW.
Vairāk par BMW atjautīgo personisko asistentu
Pāris mierīgi sēž BMW, pateicoties BMW ConnectedDrive Concierge pakalpojumam

Concierge pakalpojumi.

Vai rīt Romā spīdēs saule? Cikos ir mans lidojums? Concierge pakalpojums paredzēts, lai palīdzētu ceļojumu laikā, un var sniegt jums atbalstu jebkurā pieprasījumā, piespiežot pogu. Neatkarīgi no tā, vai rezervējat vietu restorānā, viesnīcā vai kinoteātrī. Varat to izmantot pat maksājumu veikšanai. Lai kur jūs atrastos, lai kas būtu nepieciešams – Concierge pakalpojums vienmēr ir jums līdzās.
Sieviete atslābinās ar In-Car Experiences, vadot savu BMW

Pieredze automobilī.

Jūsu BMW par jums parūpēsies. Tas uzlādēs jūs ar enerģiju, kad būsiet noguris, atslābinās pēc saspringtas dienas un pielāgos jūsu automobiļa salonu perfektā atbilstībā jūsu noskaņojumam. Ar pieredzi automobilī, kurā iekļautas Caring Car automobiļa programmas un pieredzes režīmi, jūsu automobilis nodrošinās, ka jūtaties maksimāli labi.
Personisks vadītāja profils BMW vadības displejā

Personiskais vadītāja profils.

Jūtieties gluži kā mājās. Jūs personīgi sagaidīs jūsu BMW, precīzi pielāgojot sēdekli, ārējos atpakaļskata spoguļus vai navigāciju, tiklīdz atvērsiet automobiļa durvis. Viss, kas jums jāizdara, – jāieprogrammē vadītāja profils un jāsavieno ar savu automobiļa atslēgu. Ja vēlams, varat pārsūtīt savu profilu uz citu BMW. Lai varētu izmantot jūsu vadītāja profilu, nepieciešams BMW ar BMW operētājsistēmu 7 vai jaunāku versiju. Vienu automobili var ieprogrammēt līdz trīs profiliem.
Draugi sēž BMW un klausās mūziku Spotify ar BMW ConnectedDrive Connected Music

Connected Music.

Izmantojiet savu Spotify kontu, atrodoties ceļā ar BMW. Klausieties savu iecienītāko mūziku, lai kur jūs atrastos. Klasisko mūziku – uz šosejas, džezu – sastrēgumstundā un popmūziku – kad braucat vienmērīgā ritmā. Ar Connected Music varat tieši straumēt ne mazāk kā 30 miljonu dziesmu bez ierobežojumiem, tā ir BMW mūzikas partnera Spotify izrādītā laipnība, ko varat izmantot ar savā automobilī instalēto SIM karti. Vienkārši noskenējiet QR kodu sava BMW vadības displejā un pierakstieties Spotify tīmekļa vietnē, izmantojot viedtālruni. Connected Music ir daļa no Connected pakotnes Professional. Nepieciešams automobilis ar BMW operētājsistēmu 7.
BMW Music izvēlne BMW vadības displejā

BMW Music.

Vai vēlaties spēt izbaudīt visas pasaules mūziku, esot ceļā, bet nevēlaties parakstīt līgumu vai par to maksāt? Tad BMW Music ir īstais risinājums. Pat bez Premium konta BMW Music sniedz piekļuvi visai Napster mūzikas datubāzei. Izbaudiet personisku fona mūziku – bez papildu straumēšanas izmaksām. BMW Music ir daļa no Connected pakotnes Professional. Nepieciešams automobilis ar BMW operētājsistēmu 7.
BMW brauciena ierakstītājs, ConnectedDrive digitālie pakalpojumi

BMW brauciena ierakstītājs.

BMW brauciena ierakstītājs ļauj ierakstīt video automobiļa vidē un atskaņot video centrālajā vadības displejā vai izmantot USB eksportēšanu arī jūsu ierīcē. Tāda svarīga automobiļa informācija kā ātrums un GPS atrašanās vieta tiek saglabāta sinhroni ar video. BMW brauciena ierakstītājam ir divas apakšfunkcijas – notikumu ierakstītājs un sadursmju ierakstītājs.
Internets automobilī ar BMW ConnectedDrive Wi-Fi karstvietu

Wi-Fi karstvieta.

Piedalieties video konferences zvanos no planšetdatora vai arī straumējiet iemīļotā seriāla sezonas noslēguma sēriju savā tālrunī. Wi-Fi karstvieta ir veids, kā izmantot internetu LTE ātrumā (ja pieejams), lietojot automobiļa sistēmā ievietotu SIM karti. Jums un jūsu pasažieriem ir iespēja sērfot internetā līdz pat desmit ierīcēs.
BMW kartes, navigācijas karte BMW vadības displejā

BMW KARTES.

Nevainojams sabiedrotais jebkurā braucienā: BMW kartes ar saviem inovatīvajiem pakalpojumiem palīdz individualizēt braucienu BMW un padarīt to vēl ērtāku. Baudiet Connected navigācijas priekšrocības un tās prognozētā ierašanās laika precizitāti, ārkārtīgi ātro maršruta aprēķināšanu un vienkāršoto galamērķu ievadi. Viedā funkcija Connected novietošana aiztaupa raizes, kādas sagādā autostāvvietas meklēšana, un uzticami vada jūs uz nākamo brīvo autostāvvietu galamērķa tuvumā. Jūs kā BMW elektroautomobiļa vai BMW hibrīdauto vadītājs varat izmantot Connected uzlādi, lai tā vadītu jūs tieši uz tuvāko publiskās uzlādes staciju jūsu maršrutā. Un jūs laikus saņemsiet informāciju par tās pieejamību un uzlādes strāvu.
Viedtālruņa integrēšana ar Apple CarPlay no BMW ConnectedDrive vadības displeja

APPLE CARPLAY®.

Nevēlaties iztikt bez iPhone funkcijām, atrodoties savā BMW, bet turpināt to lietot kā parasti? Tad izmantojiet Apple CarPlay – atjautīgo un drošo veidu, kā izmantot savu viedtālruni, esot ceļā. CarPlay ir bezvadu savienojums un tas piedāvā piekļuvi tādām funkcijām kā Apple Music, iMessage, telefonija, Siri, Apple Maps un atsevišķas trešo pušu lietojumprogrammas, ieskaitot Spotify vai Google Maps. Saturs pilnībā tiek parādīts jūsu kokpita displejā. Tas nozīmē, ka vienmēr varat aplūkot Apple Maps navigācijas padomus – pat BMW Head-Up displejā.
Viedtālruņa integrēšana automobilī ar Android Auto no BMW ConnectedDrive vadības displeja

ANDROID AUTO.

Android Auto jūsu BMW ir vienkāršākais un vieglākais veids, kā izmantot tādas viedtālruņa funkcijas kā mūzikas, multivides vai ziņapmaiņas lietojumprogrammas, atrodoties ceļā. Bezvadu tīkls padara savienojumu starp jūsu automobili un Android ierīcēm ārkārtīgi parocīgu. Android Auto ir tieši integrēts paša automobiļa pilnībā digitālajā kokpitā. Tas pat sniedz Google Maps navigācijas padomus BMW Head-Up displejā. Google Assistant – integrētais digitālais Google balss palīgs – ir tikpat viegli lietojams BMW. Vienkārši runājiet ar Google, lai izpildītu uzdevumus, diktētu galamērķus navigācijai vai atlasītu mūziku, nenovēršoties no ceļa.
BMW Teleservices, sieviete ar viedtālruni sava BMW priekšā

TELESERVICES.

Atcerēšanās par servisa apmeklējumiem paliek pagātnē. Pateicoties Teleservices, jūsu BMW automātiski zina, kad nepieciešams veikt kārtējo vai neplānoto apkopi, un nosūta visus attiecīgos datus jūsu BMW servisa partnerim. Drīz ar jums sazināsies, lai varētu noorganizēt apmeklējumu.

PĒC MANA BRAUCIENA.

BMW ConnectedDrive un My BMW lietojumprogramma sniedz atbalstu ar inovatīviem pakalpojumiem un funkcijām pat pēc brauciena.

Ar My BMW lietojumprogrammu un BMW ConnectedDrive digitālajiem pakalpojumiem jūsu mobilitāte būs daudz ērtāka nekā jebkad iepriekš – pat pēc tam, kad galamērķis sasniegts. Piemēram, ir viegli uzraudzīt, lai jūsu BMW būtu aktuāls ar attālo programmatūras jaunināšanu, izmantojot attālo pārsūtīšanu. Pārdomātajā My BMW lietojumprogrammā varat, piemēram, pārbaudīt logu vadības funkcijas, izmantojot attālo 3D skatu, lai redzētu, vai viss ir kārtībā, – vai vēlāk aizslēgt durvis, ja tas nepieciešams.

Sieviete dzer no tasītes, kamēr BMW attālā programmatūras jaunināšana atjaunina viņas BMW X5 programmatūru

Tālvadības programmatūras jauninājums

Automobilī vienmēr ir jaunākā programmatūra. Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Varat vienkārši lejupielādēt atjauninājumus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu vai SIM karti, un tad ieinstalēt šos atjauninājumus. Tas jūsu BMW aktivizē arī citas pieejamās funkcijas.
Vairāk par attālo programmatūras jaunināšanu
Pāris piekļūst BMW funkcijām, izmantojot My BMW lietojumprogrammu un attālos pakalpojumus

Vadiet automobili, izmantojot viedtālruni.

Vai aizslēdzu savu automobili un kur tieši tas novietots? Attālie pakalpojumi ļauj piekļūt automobilim no attāluma, izmantojot My BMW lietojumprogrammu. Izmantojot viedtālruni, ieslēdziet BMW ventilāciju, pirms sākat braukt, vai aizslēdziet to, atrodoties jebkur.
Uzzināt vairāk par My BMW lietojumprogrammu
Sieviete uzmana sava BMW apkārtni ar attālo 3D skatu un My BMW lietojumprogrammu

Attālais 3D skats.

Vienmēr paturiet acīs sava BMW apkārtni, lai saglabātu pilnīgu pārliecību, ka ar jūsu automobili viss ir kārtībā. Attālie pakalpojumi un attālais 3D skats ļauj aplūkot jūsu automobiļa apkārtni no jebkuras perspektīvas vai aizslēgt durvis, izmantojot My BMW lietojumprogrammu.
Uzzināt vairāk par My BMW lietojumprogrammu
BMW kartes, Connected uzlāde vadības displejā kartē parāda elektrisko darbības attālumu kā zilu apli

Connected uzlāde.

Connected uzlāde piedāvā plašu inovatīvu funkciju klāstu, lai ideāli papildinātu jūsu e-mobilitāti un padarītu jūsu pilnībā elektriskā BMW i vai BMW hibrīdauto uzlādi vēl vieglāku. Piemēram, varat programmēt sava automobiļa uzlādes laiku My BMW lietojumprogrammā un saņemt infoziņu, kad tas tas ir pilnībā uzlādēts. Varat arī sekot sava BMW uzlādes vēsturei vai ielūkoties aktīvajā uzlādes procesā, ieskaitot izmantoto enerģiju, uzlādes pārtraukumus, aprēķinātās elektroenerģijas izmaksas, kā arī izmaksu ietaupījumu.
Uzzināt vairāk par Connected uzlādi
BMW punkti par pilnīgi elektriski mērotiem kilometriem BMW hibrīdauto modeļiem

BMW punkti.

Ar BMW punktu lojalitātes programmu jūs – kā noteikta BMW hibrīdauto modeļa vadītājs – krājat punktus par katru pilnībā elektriski mēroto kilometru. Varat tos skatīt un aktivizēt My BMW lietojumprogrammā ar savu BMW uzlādes kontu. Jums pieejamas balvas – sākotnēja uzlāde ar BMW uzlādes nodrošināto strāvu.
Uzzināt vairāk par My BMW lietojumprogrammu

BMW CONNECTED DRIVE: PAPILDINFORMĀCIJA UN SAITES.

BMW ConnectedDrive veikals, vīrietis ar viedtālruni sēž dīvānā

BMW CONNECTED DRIVE VEIKALS.

Apmeklējiet BMW ConnectedDrive tiešsaistes veikalu un rezervējiet savam BMW jaunos digitālos pakalpojumus, kurus varat lietot uzreiz nākamajā braucienā.
BMW ConnectedDrive portāls, sieviete ar viedtālruni

BMW CONNECTED DRIVE PORTĀLS.

Jūsu dati, jūsu pakalpojumi, jūsu iestatījumi – BMW ConnectedDrive sasaista tos tīklā ar jūsu BMW un pasauli. Reģistrējieties tagad, lai baudītu vairāk komforta, drošības un prieka.
BMW ConnectedDrive BUJ, biežāk uzdotie jautājumi, sieviete ar viedtālruni pie loga

BUJ.

Mūsu BUJ sadaļā sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un izstrādājumiem.
BMW ConnectedDrive, klientu atbalsta dienests

BMW KLIENTU ATBALSTA DIENESTS.

Ja jums ir jautājumi vai nepieciešams vairāk informācijas par My BMW lietojumprogrammu vai BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un izstrādājumiem, jums tikai jāsazinās ar BMW klientu atbalsta dienestu.