Apple CarPlay®, viedtālruņa integrēšana, izvēlne vadības displejā, BMW ConnectedDrive

APPLE CARPLAY®.

Apple CarPlay sniedz piekļuvi daudzām funkcijām un saturam jūsu iPhone, kamēr vadāt savu BMW.

Vēlaties arī izmantot iPhone, kamēr vadāt savu BMW? Viedtālruņa integrēšanas iespēja ļauj jūsu automobilim atbalstīt Apple Play. Tas sniedz piekļuvi daudzajām funkcijām un saturam jūsu iPhone, kamēr automobili vadāt. Ar bezvadu savienojumu iPhone ir ērti savienots ar jūsu automobili. Visa svarīgākā informācija tiek parādīta standarta lietojumprogrammas attēlojumā vadības displejā. Tas nozīmē, ka Apple CarPlay nodrošina ātru un drošu piekļuvi jūsu personiskajām viedtālruņa lietojumprogrammām, kamēr vadāt automobili.

Izmantojiet Apple CarPlay, lai, vadot automobili, veiktu zvanus, diktētu un nosūtītu ziņojumus vai vadītu savas viedās mājas ierīces. Un, ja radio neskan nekā interesanta, varat atrast īsto staciju, izmantojot TuneIn, klausīties audiogrāmatas ar lietojumprogrammu Audible vai atskaņot jaunākās aplādes, kā arī savus iecienītākos atskaņošanas sarakstus Apple Music. Tas viss, kamēr jūs uz galamērķi vada Apple Maps, Google Maps vai Waze un jūs saņemat navigācijas padomus no Apple Maps tieši savā redzes laukā Head-Up displejā.

iPhone lietojumprogrammas tiek vadītas, izmantojot BMW vadības sistēmu, vai ar balsi, izmantojot Apple Siri. Vienkārši sakiet: “Hei, Siri!” vai nospiediet balss vadības pogu uz stūres, lai aktivizētu digitālo balss palīgu savā viedtālrunī.

Lasīt vairāk
APPLE CARPLAY®. Apple CarPlay sniedz piekļuvi daudzām funkcijām un saturam jūsu iPhone, kamēr vadāt savu BMW.

APPLE CARPLAY® PRASĪBAS.

Lai izmantotu Apple CarPlay, nepieciešams vismaz 5. paaudzes vai jaunāks iPhone.

Visi automobiļi ar papildaprīkojuma Connected pakotni Plus (6C2) vai Connected pakotni Professional (6C3/4), kā arī kopš 2016. gada ražoti automobiļi ar papildaprīkojuma Apple CarPlay sagatavi vai viedtālruņa integrēšanu (SA6CP) atbalsta Apple CarPlay.

Apple CarPlay pakalpojumam nav derīguma termiņa, un tas ir pastāvīgi pieejams jūsu BMW.

Piezīme: prasības var atšķirties atkarībā no valsts.

Ja jūs interesē Apple CarPlay modernizējums, apmeklējiet BMW ConnectedDrive veikalu:

Lasīt vairāk

BMW CONNECTED DRIVE: PAPILDINFORMĀCIJA UN SAITES.

BMW ConnectedDrive veikals, vīrietis ar viedtālruni sēž dīvānā

BMW CONNECTED DRIVE VEIKALS.

Apmeklējiet BMW ConnectedDrive tiešsaistes veikalu un rezervējiet savam BMW jaunos digitālos pakalpojumus, kurus varat lietot uzreiz nākamajā braucienā. *Drīzumā pieejams arī Latvijā.
BMW ConnectedDrive, digitāli pakalpojumi, pārskats, sieviete ar viedtālruni uz BMW fona

ATPAKAĻ PIE PĀRSKATA.

Vēlaties atklāt vairāk BMW ConnectedDrive izstrādājumu un pakalpojumu? Noklikšķiniet šeit, lai atgrieztos uz pārskatu.
BMW ConnectedDrive, klientu atbalsta dienests

BMW KLIENTU ATBALSTA DIENESTS.

Ja jums ir jautājumi vai nepieciešams vairāk informācijas par BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un izstrādājumiem, jums tikai jāsazinās ar BMW klientu atbalsta dienestu.
BMW ConnectedDrive BUJ, biežāk uzdotie jautājumi, sieviete ar viedtālruni pie loga

BUJ.

Mūsu BUJ sadaļā sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un izstrādājumiem.
BMW Driver’s Guide lietojumprogramma, digitāla automobiļa rokasgrāmata, viedtālrunis

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver's Guide ir digitāla automobiļa rokasgrāmata atsevišķiem BMW modeļiem – tajā iekļauta informācija par automobili un aprīkojumu, kā arī attēlu meklēšana un paskaidrojošas animācijas.