BMW e-mobilitāte, BMW uzlāde

UZLĀDE AR BMW: ĀTRI, VIENKĀRŠI UN PIELĀGOJAMI.

Uzlāde ar BMW uzlādi ir vienkārša.

UZLĀDE AR BMW: ĀTRI, VIENKĀRŠI UN PIELĀGOJAMI.Uzlāde ar BMW uzlādi ir vienkārša.

Neatkarīgi no tā, kur atrodaties vai ko plānojat ar savu elektrisko BMW, BMW uzlādes risinājumi un tās daudzie pielāgotie piedāvājumi nodrošina, ka jums vienmēr pieejamas visas uzlādes iespējas mājās vai publiskajās uzlādes stacijās. Izpētiet elektromobilitāti tik viegli, pielāgojami, individuāli un caurskatāmi, cik vien to varat vēlēties.

Lasīt vairāk
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlādes punkts, uzlāde mājās

    

UZLĀDE MĀJĀS.

BMW uzlāde padara uzlādes procesu mājās vienkāršu un ērtu, jo izmanto laiku, ko automobilis pavada stāvvietā un kas jebkurā gadījumā bija paredzēts jūsu automobilim. Šeit pieejams liels skaits dažādu iespēju: piemēram, standarta uzlādes kabelis mājsaimniecības kontaktligzdai. Vai pielāgojamais ātrās uzlādes kabelis, kuru, apvienojot ar adaptera risinājumu, varat izmantot mājsaimniecības vai rūpnieciskajā kontaktligzdā ar uzlādes jaudu 11 kW vēl ātrākai uzlādei. Vai arī varat izvēlēties BMW Wallbox, kas ar 22 kW uzlādes jaudu piedāvā visērtāko uzlādi. Tāpat varat izvēlēties arī mūsu partnera Smart Wallbox (atkarībā no tirgus) ar rēķiniem un paplašinātām vadības funkcijām. Mūsu klāstā iekļauta arī jūsu Wallbox vai pielāgojamā ātrā uzlādes kabeļa uzstādīšanas pakalpojums, kā arī speciālais zaļās elektroenerģijas tarifs uzlādei mājās. Jūsu BMW partneris ar prieku sniegs padomu – arī par pielāgotajām pakotnēm.

BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlādes punkts, publiskā uzlāde

  

PUBLISKĀ UZLĀDE.

Esat ceļā un gribat uzlādēt savu BMW elektroautomobili un hibrīdauto, kamēr iepērkaties, vai vēlaties uzlādēt akumulatoru garāku braucienu laikā. Ar BMW uzlādi jums ir piekļuve pastāvīgi augošam publiskās uzlādes punktu tīklam apdzīvotās vietās, stāvvietās un svarīgos arteriālos maršrutos – ieskaitot lieljaudas uzlādes stacijas ultraātrai jūsu elektroautomobiļa uzlādei. Uzlādes stacijas tiek parādītas jūsu BMW navigācijas sistēmās, izmantojot lietojumprogrammu, kā arī tīmekļa vietnē www.bmw-charging.com, un tās var aktivizēt ar lietojumprogrammu vai izmantojot BMW uzlādes karti. BMW uzlādes karte ir iekļauta jūsu BMW elektroautomobiļa vai BMW hibrīdauto piegādes komplektā.

BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlādes punkts, uzlāde darbavietā

  

UZLĀDE DARBAVIETĀ.

Ja uz darbu dodaties ar savu BMW elektrisko un hibrīdauto, BMW uzlāde nodrošina uzlādes iespējas arī šeit. Arvien vairāk uzņēmumu izmanto mūsu pakalpojumus, lai viņu darbinieki varētu pilnībā uzlādēt savus automobiļus pirms došanās atpakaļ uz mājām. Varat izmantot arī pastāvīgi augošā publiskās uzlādes staciju tīkla punktus, kurus nodrošina dažādi piegādātāji, vai sava darba devēja uzlādes stacijas. Labākais risinājums ir izmantot detalizēto informāciju par publiskās uzlādes infrastruktūras pieejamību vietnē www.bmw-charging.com vai vienkārši parādīt publiskās uzlādes stacijas navigācijas sistēmā vai BMW Connected lietojumprogrammā. Labprāt sniegsim padomus un atbalstīsim biznesa klientus vai autoparku vadītājus, kuri vēlas izmantot uzlādes risinājumus savā uzņēmumā. Vienkārši sazinieties ar savu biznesa klientu konsultantu un izmantojiet priekšrocības, ko sniedz mūsu plašais ar uzlādi saistīto pakalpojumu klāsts.

ATKLĀJIET BMW UZLĀDES IZSTRĀDĀJUMUS UN PAKALPOJUMUS.

BMW e-mobilitāte, BMW uzlāde
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, BMW Wallbox Essential

BMW Wallbox Essential.

Uzpildes stacija mājoklim. Pastāvīgi uzstādītā BMW Wallbox Essential ātri, uzticami un ērti uzlādē BMW ar jaudu līdz 22 kW. Papildus vietu ekonomējošajiem, kompaktajiem izmēriem ar BMW dizainu BMW Wallbox Essential nodrošina ērtu kabeļu pārvaldību. Ar displeja starpniecību iespējams pārbaudīt BMW Wallbox Essential aktuālo statusu jebkurā laikā. Pateicoties iestrādātajai bojājumstrāvas konstatēšanai, iespējama vienkārša un ekonomiska uzstādīšana.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, Smart Wallbox

Smart Wallbox (partneris).

Papildus 22 kW uzlādes jaudai mūsu partnera* Smart Wallbox nodrošina papildpakalpojumus atjautīgai uzlādei, pateicoties plašajai savienojamībai. To var iekļaut esošajā mājokļa enerģijas pārvaldības sistēmā un ērti vadīt tiešsaistē. Iespējama arī atsevišķa uzlādes procesa reģistrēšana un norēķināšanās. *Parauga ilustrācija.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, pielāgojams ātrās uzlādes kabelis

Pielāgojams ātrās uzlādes kabelis.

Neatkarīgi no tā, vai esat mājās vai ceļā – pateicoties ūdensnecaurlaigīgajam korpusam un sešus metrus garajam ātrās uzlādes kabelim, pielāgojamā ātrās uzlādes ierīce ir gan daudzveidīga, gan piemērota mobilam lietojumam. Ar uzlādes jaudu līdz 11 kW tas ir piemērots gan mājsaimniecības elektrotīklam un trīsfāzu strāvai, gan aprīkots ar atbilstošām adaptera kontaktdakšām. Lai izmantotu pilnu jaudu, nepieciešama rūpnieciska kontaktdakša ar uzlabotu veiktspēju. Mūsu uzstādīšanas pakalpojums ir pieejams, lai nepieciešamības gadījumā sniegtu palīdzību.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, standarta uzlādes kabelis

Standarta uzlādes kabelis.

Jūsu elektriskā BMW komplektā iekļauts standarta uzlādes kabelis ar 2,3 kW jaudu.* Būdams piecus metrus garš, tas kopumā nodrošina piekļuvi mājsaimniecības kontaktligzdai. Pagarinātāja un vairāku kontaktdakšu savienotāju izmantošana ir aizliegta. Pagarinātāja un vairāku kontaktdakšu savienotāju izmantošana ir aizliegta. Pēc noklusējuma iestatīta uzlādes jauda 1,3 kW ar 6 A. Varat vai nu pilnībā izslēgt šo strāvas ierobežojumu automobiļa iestatījumu izvēlnē, vai iestatīt precīzu maiņstrāvas uzlādes strāvas stiprumu, kas atbilst jūsu elektrotīklam. * Piedāvājums konkrētajā tirgū.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, uzstādīšanas pakalpojums

Uzstādīšanas pakalpojums.

Varat visai vienkārši rezervēt uzstādīšanas pakalpojumu kopā ar Wallbox. Tādējādi tiek garantēts, ka Wallbox tiks uzstādīta droši un profesionāli. Starp citu, pakalpojumu var rezervēt arī attiecībā uz mūsu efektīvo rūpniecisko kontaktligzdu, ja vēlaties mājās ar atbilstošu adapteri izmantot pielāgojamo ātrās uzlādes kabeli.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, videi draudzīga enerģija

Videi draudzīga enerģija.

Pateicoties speciālajiem zaļās elektroenerģijas tarifiem, varat uzlādēt savu BMW elektrisko un hibrīdauto, izmantojot tikai atjaunojamo resursu enerģiju, tādējādi sniedzot iespēju vēl vairāk samazināt savu CO2 pēdu. Šo tarifa izvēles iespēju var izmantot vai nu sava BMW uzlādei, vai arī lai nodrošinātu visu mājsaimniecības enerģijas patēriņu.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, pakotne, piedāvājumi uzlādei mājās

Pakotnes piedāvājumi uzlādei mājās.

Pielāgotas pakotnes apvieno tieši tos BMW uzlādes izstrādājumus un pakalpojumus, kas optimāli piemēroti konkrētajai situācijai jūsu mājoklī. Varat, piemēram, izvēlēties pakotni, kurā iekļauta Wallbox, atbilstošs uzstādīšanas pakalpojums un zaļās elektroenerģijas tarifs sevišķi ilgtspējīgai uzlādei mājās. Jūsu BMW partneris labprāt sniegs padomu un visu nepieciešamo informāciju mūsu partneriem, kuri parūpēsies par nākamajām secīgi veicamajām darbībām, piemēram, piegādi, uzstādīšanu un visa iestatīšanu.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, Connected uzlāde

Connected uzlāde.

Ar savienotās uzlādes digitālajiem pakalpojumiem ātri un viegli atradīsiet tuvāko uzlādes staciju savā apkārtnē. Sistēma jūs informē par to pieejamību un piedāvāto uzlādes jaudu. Tas ietaupa gan laiku, gan samazina mērojamo attālumu, uzlādējot jūsu BMW elektrisko un hibrīdauto.
BMW e-mobility electric car charging public charging BMW Charging Card

BMW uzlādes karte.

BMW uzlādes karte ir iekļauta jūsu BMW piegādes komplektā un piedāvā piekļuvi pastāvīgi augošam BMW uzlādes publiskajam tīklam. Tajā iekļauts arī liels skaits, piemēram, mūsu partnera IONITY, lieljaudas uzlādes staciju ultraātrai uzlādei braucienos pa Eiropu. Dažādu operatoru uzlādes stacijas ir norādītas BMW navigācijas sistēmā, izmantojot lietojumprogrammu vai tīmekļa vietni, un tās var aktivizēt ar lietojumprogrammu vai izmantojot BMW uzlādes karti. Skaidri saprotamā ikmēneša rēķinā uzskaitītas visas darbības, kas veiktas ar BMW uzlādi.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, uzlādes kabelis (3. režīms) publiskai uzlādei

Uzlādes kabelis (3. režīms) publiskai uzlādei.

Īpaši ātrai uzlādei maiņstrāvas publiskās uzlādes stacijās uzlādes ierīce ar maksimālo jaudu līdz 11 kW tiek uzstādīta automobilī kā standartaprīkojums. Tādējādi elektrisko akumulatoru atkarībā no modeļa var uzlādēt līdz 100% līmenim apmēram 7,5 stundās.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, uzlāde ar līdzstrāvu

Uzlāde ar līdzstrāvu.

Uzlāde ar līdzstrāvu – tā ir jauna uzpildes dimensija. Līdzstrāvas uzlādes stacijās iespējama uzlādes jauda līdz 50 kW. Tas nozīmē, ka augstsprieguma akumulatoru atkarībā no modeļa, atrodoties ceļā, var uzlādēt līdz 80 procentiem apmēram pusstundā.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, IONITY

IONITY.

Kopuzņēmums IONITY, kura līdzdibinātājs ir BMW Group, nodrošina efektīvu ātrās uzlādes tīklu elektroautomobiļiem Eiropā – svarīgs solis pretī elektromobilitātes nodrošināšanai pat tālākos braucienos, tādējādi nostiprinot pozīcijas tirgū. Šādi varat uzlādēt, piemēram, savu BMW iX3, no 0% līdz 80% apmēram 34 minūtēs. IONITY lieljaudas uzlādes stacijas ir iekļautas BMW uzlādes publiskajā tīklā, un tās var izmantot par īpašu ekskluzīvu cenu, piemērojot papildu tarifu.
Atklājiet
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, Connected uzlāde

Connected uzlāde.

Ar savienotās uzlādes pakalpojumiem varat optimāli un efektīvi izmantot BMW elektriskā un hibrīdauto darbības attālumu. Sistēma informē par tuvākajām uzlādes stacijām jūsu maršrutā un norāda jūs interesējošas vietas, piemēram, kafejnīcas vai restorānus, lai uzlādes laiku varētu izmantot maksimāli.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, uzlādes kabelis (3. režīms) publiskai uzlādei

Uzlādes kabelis (3. režīms) publiskai uzlādei.

Ātrās uzlādes kabelis (3. režīms) publiskai uzlādei sniedz iespēju ērti uzlādēt automobiļa akumulatoru publiskajās uzlādes stacijās. To var izmantot trīsfāzu uzlādei ar uzlādes jaudu līdz 22 kW – konkrēta uzlādes jauda atkarīga no automobiļa un uzlādes stacijas. Uzlādes kabelis ir piecus metrus garš un bazalta pelēks.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, uzlādes risinājumi darba devējiem

Uzlādes risinājumi darba devējiem.

Uzlāde darbavietā piedāvā ērtu un vienkāršu iespēju uzlādēt automobili un izmantot laiku efektīvi. Šeit BMW biznesa klientiem un BMW uzņēmums Alphabet piedāvā daudzus uzlādes pakalpojumus, sākot ar līzingu un beidzot ar autoparka pārvaldību uzņēmumiem un darba devējiem. Tam nepieciešama tāda speciāla aparatūra kā maiņstrāvas/līdzstrāvas uzlādes stacijas, Wallbox vai arī kontaktligzdas, kuru attiecīgais aprīkojums ir iekļauts piegādes komplektā. Turklāt ir arī risinājumi rēķiniem par uzņēmuma automobiļu uzlādi mājās, esot ceļā, kā arī daudzas citas iespējas īpaši biznesa klientiem. Un tas viss nozīmē, ka vairs nav nekādu šķēršļu efektīvai ikdienas kārtībai.
Atklājiet

BUJ: SVARĪGĀKIE JAUTĀJUMI UN ATBILDES PAR UZLĀDI MĀJĀS.

 • Kas ir BMW uzlāde?
  BMW e-mobilitāte, BMW uzlāde mājās, BUJ

  BMW uzlāde ir universāls jūsu BMW uzlādes risinājums. BMW uzlādes izstrādājumi un pakalpojumi nodrošina jūs ar daudziem pielāgotiem piedāvājumiem uzlādei mājās un publiskās uzlādes stacijās. Standarta aprīkojumā jau iekļauts uzlādes kabelis (3. režīms) publiskajai uzlādei un BMW uzlādes karte. Tādējādi jums ir piekļuve vairāk nekā 450 000 uzlādes punktu tīklam visā pasaulē, pilsētās, autostāvvietās un gar arteriālajiem maršrutiem – ieskaitot lieljaudas uzlādes stacijas ultraātrai uzlādei. Turklāt jūs saņemat uzlādes kuponu, kuru atkarībā no automobiļa un tirgus varat izmantot, piemēram, risinājumam uzlādei mājās. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par uzlādes aparatūru, digitālu risinājumu vai citiem pakalpojumiem, – mūsu klāsts pastāvīgi paplašinās. Iekļauts arī jūsu Wallbox vai speciālais zaļās elektroenerģijas tarifs uzlādei mājās.

 • Kā varu uzlādēt savu BMW elektroautomobili un hibrīdauto mājās?

  Jūsu elektriskā BMW komplektā iekļauts standarta uzlādes kabelis ar 2,3 kW jaudu.* Būdams piecus metrus garš, tas kopumā nodrošina piekļuvi mājsaimniecības kontaktligzdai. Pagarinātāja un vairāku kontaktdakšu savienotāju izmantošana ir aizliegta. Pēc noklusējuma iestatīta uzlādes jauda 1,3 kW ar 6 A. Varat vai nu pilnībā izslēgt šo strāvas ierobežojumu automobiļa iestatījumu izvēlnē, vai iestatīt precīzu maiņstrāvas uzlādes strāvas stiprumu, kas atbilst jūsu elektrotīklam.
  Wallbox ir īpaši ērts, ātrs un drošs veids, kā veikt uzlādi, kas ievērojami saīsina procesu salīdzinājumā ar mājsaimniecības kontaktligzdu. Pieejami divi modeļi:


  BMW WALLBOX ESSENTIAL.

  Līdz 22 kW uzlādes jaudas, ūdensnecaurlaidīga, kompakta konstrukcija, iestrādāta kabeļu pārvaldība


  SMART WALLBOX.

  Mūsu partnera Smart Wallbox nodrošina paplašinātas savienojamības un atjautīgas vadības funkcijas uzlādei mājās.

  Turklāt ļoti vienkārši rezervēt uzstādīšanas pakalpojumu kopā Wallbox vai noslēgt līgumu par speciālās zaļās elektroenerģijas tarifu uzlādei mājās. Jūsu BMW partneris ar prieku sniegs padomu – arī par pielāgotajām pakotnēm.


  Pieejams ir arī pielāgojams ātrās uzlādes kabelis ar uzlādes jaudu līdz 11 kW un ūdensnecaurlaidīgs korpuss, tāpēc tas ir gan daudzveidīgs, gan piemērots mobilam lietojumam. Lai izmantotu pilnu jaudu, nepieciešama rūpnieciska kontaktdakša ar uzlabotu veiktspēju. Pieejams ir arī mūsu uzstādīšanas pakalpojums, lai nepieciešamības gadījumā sniegtu palīdzību. Pielāgojamais ātrās uzlādes kabelis ir piemērots uzlādei ar 2,3 kW, izmantojot arī mājsaimniecības kontaktligzdu.

   

  *Piedāvājums konkrētajā tirgū.

 • Kā varu pārbaudīt sava BMW elektroautomobiļa un hibrīdauto uzlādes statusu?

  Tas ir ļoti vienkārši, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu savā viedtālrunī, vai arī varat pārbaudīt sava BMW elektriskā un hibrīdauto aktuālo uzlādes līmeni pašā automobilī.

 • Kādi ir optimāli akumulatora uzlādes līmeņi manam BMW elektroautomobilim?

  Ideālais uzlādes līmenis ir no 20% līdz 80%. Kaut arī iespējami augstāki vai zemāki uzlādes līmeņi, ieteicamais uzlādes līmeņa diapazons ir no 20% līdz 80%, lai optimizētu akumulatora kalpošanas laiku.


  80% uzlāde ir pietiekama, lai mērotu visus jūsu ikdienas maršrutus. Ja jums reizēm nepieciešams lielāks darbības attālums, jums tikai jāiestata augstāks uzlādes mērķis.

 • No kā vajadzētu izvairīties, uzlādējot BMW hibrīdauto?

  Kā norāda nosaukums, hibrīdauto var uzlādēt, izmantojot mājsaimniecības kontaktligzdu, Wallbox vai publiskās uzlādes stacijā. Maksimālā hibrīdauto efektivitāte tiek panākta ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, kas nozīmē, ka uzlādes stacijai jābūt pieejamai mājās vai darbavietā. Uzlādējiet savu BMW hibrīdauto pēc iespējas biežāk, lai vienmēr varētu maksimāli izmantot papildu elektriskās piedziņas priekšrocības.

 • No kā vajadzētu izvairīties, veicot uzlādi no kontaktligzdas?

  Jūsu elektriskā BMW komplektā iekļauts standarta uzlādes kabelis ar 2,3 kW jaudu.* Būdams piecus metrus garš, tas kopumā nodrošina piekļuvi mājsaimniecības kontaktligzdai. Pagarinātāja un vairāku kontaktdakšu savienotāju izmantošana ir aizliegta. Pēc noklusējuma iestatīta uzlādes jauda 1,3 kW ar 6 A. Varat vai nu pilnībā izslēgt šo strāvas ierobežojumu automobiļa iestatījumu izvēlnē, vai iestatīt precīzu maiņstrāvas uzlādes strāvas stiprumu, kas atbilst jūsu elektrotīklam.


  * Piedāvājums konkrētajā tirgū.

 • Kurš veiks Wallbox vai BMW pielāgojamā ātrās uzlādes kabeļa rūpnieciskās kontaktligzdas uzstādīšanu manās mājās?

  Varat visai vienkārši rezervēt uzstādīšanas pakalpojumu kopā ar Wallbox. Tādējādi tiek garantēts, ka Wallbox tiks uzstādīta droši un profesionāli. Starp citu, pakalpojumu var rezervēt arī attiecībā uz mūsu efektīvo rūpniecisko kontaktligzdu, ja vēlaties mājās ar atbilstošu adapteri izmantot pielāgojamo ātrās uzlādes kabeli.

 • Vai varu vadīt elektroautomobili, ja man nav iespējas to uzlādēt mājās?

  Jā, protams. Vienkārši izmantojiet BMW uzlādes pastāvīgi augošo publiskās uzlādes staciju tīklu vai citas, piemēram, jūsu darba devēja, uzlādes stacijas. BMW Connected lietojumprogramma vai navigācijas sistēma jūsu automobilī parāda publiskās uzlādes stacijas tuvākajā apkārtnē. Karte ar publiskās uzlādes infrastruktūru atrodama vietnē www.bmw-charging.com.

BUJ: SVARĪGĀKIE JAUTĀJUMI UN ATBILDES PAR PUBLISKO UZLĀDI.

 • Kas ir BMW uzlāde?
  BMW e-mobilitāte, BMW publiskā uzlāde, BUJ

  Uzlāde ir vienkārša – BMW uzlāde nodrošina dažādus izstrādājumus un pakalpojumus, kas veicina jūsu elektroautomobiļa uzlādes procesu gan ikdienas lietojumā, gan spontānos braucienos, gan garākos ceļojumos.
  Ar BMW uzlādi piedāvājam pastāvīgi augoša publiskās uzlādes staciju tīkla punktus, ieskaitot dažādu piegādātāju nodrošinātus lieljaudas uzlādes punktus. Lai iegūtu detalizētu informāciju par publiskās uzlādes infrastruktūras pieejamību – labākais risinājums ir apmeklēt vietni www.bmw-charging.com vai vienkārši parādīt publiskās uzlādes stacijas navigācijas sistēmā vai BMW Connected lietojumprogrammā. Starp citu, BMW uzlādes lietojumprogramma pieejama arī kā publiskās uzlādes portāls. Standarta aprīkojumā jau iekļauts uzlādes kabelis publiskajai uzlādei un BMW uzlādes karte vienkāršai un ātrai uzlādei. 24 stundās pēc aktivizēšanas tā sniedz neierobežotu pieeju publiskās uzlādes tīklam – tikt pie uzlādes ir tik vienkārši!

 • Kur varu uzlādēt savu BMW elektroautomobili un hibrīdauto, esot ceļā?

  Izmantojot BMW uzlādes pastāvīgi augošo publiskās uzlādes tīklu, jūsu rīcībā ir ne tikai iekšpilsētā vai autostāvvietās esošās dažādu operatoru nodrošinātās uzlādes stacijas, bet arī, piemēram, mūsu partnera IONITY nodrošinātās lieljaudas uzlādes stacijas uz automaģistrālēm. Lai iegūtu detalizētu informāciju par publiskās uzlādes infrastruktūras pieejamību – labākais risinājums ir apmeklēt vietni www.bmw-charging.com vai vienkārši parādīt publiskās uzlādes stacijas navigācijas sistēmā vai BMW Connected lietojumprogrammā. Starp citu, BMW uzlādes lietojumprogramma pieejama arī kā publiskās uzlādes portāls.

 • Kā atrast piemērotu uzlādes iespēju, esot ceļā?

  Varat iestatīt navigācijas sistēmas filtru, lai atlasītu uzlādes stacijas atkarībā no tā, vai tās piedāvā maiņstrāvu, līdzstrāvu un lieljaudas uzlādi. Vai arī varat to iestatīt tā, lai parādītu tikai tās uzlādes stacijas, kuru kvalitāte un pieejamība ir pārbaudīta (“Preferred”). Piemērota uzlādes stacija tiks parādīta tieši jūsu automobiļa navigācijas sistēmā vai BMW Connected lietojumprogrammā – katrai stacijai norādot uzlādes punktu identifikāciju un paplašinātās iespējas, piemēram, jūs interesējošas vietas, kā arī statusu un papildinformāciju par atsevišķām uzlādes stacijām. Lai uzlādes pakalpojumu klāstu padarītu vēl ērtāku, pašlaik norit darbs pie tā, lai publiskās uzlādes stacijās būtu iespējams veikt rezervāciju.

 • Kā iegūt piekļuvi publiskajai uzlādei un kā par to tiek izrakstīti rēķini?

  Varat iegūt piekļuvi BMW uzlādes pasaulei, saņemot savu elektrisko BMW: BMW uzlādes kartes veidā. Jums tikai jāpierakstās ar savu BMW ID vietnē www.bmw-charging.com, jānoslēdz uzlādes līgums bez pamata maksas un jāaktivizē BMW uzlādes karte. 24 stundās jums tiks aktivizēts plašais publiskās uzlādes tīkls, un varēsiet nekavējoties sākt uzlādi! Jūsu uzlādes darbības var viegli un ērti rezervēt, izmantojot BMW uzlādi. Kā daļu no ikmēneša rēķina saņemsiet vispārīgu izrakstu, kurā detalizēti norādītas visas uzlādes darbības. Varat izvēlēties saņemt rēķinu, izmantojot tiešsaistes portālu, e-pastu vai pa pastu.


  Sevišķi jāatceras uzreiz fiksēt arī savu vietējo papildu tarifu lieljaudas uzlādei. Izmantojot BMW uzlādi, saņemsiet piekļuvi Eiropā, piemēram, IONITY tīklam un uzlādei ar ekskluzīvām priekšrocībām.

 • Kāda ir atšķirība starp uzlādi ar maiņstrāvas, līdzstrāvas un lieljaudas uzlādes staciju?

  Galvenokārt tiek ņemts vērā uzlādes darbības ilgums. Laiks, ko aizņem elektroautomobiļu uzlāde (atkarībā no kabeļa vai uzlādes stacijas), ir ilgāks, izmantojot maiņstrāvu, savukārt uzlāde ar līdzstrāvu ir ievērojami ātrāka. Ultraātra uzlāde ar līdzstrāvu ir iespējama lieljaudas uzlādes stacijās, kuras Eiropā pārvalda, piemēram, mūsu partneris IONITY. Tajās, piemēram, BMW iX3 akumulators no 0% līdz 80% ar 150 kW jaudu tiek uzlādēts 34 minūtēs – katrā atsevišķajā gadījumā maksimālā uzlādes jauda atkarīga no konkrētā tirgus infrastruktūras.
  Ņemiet vērā, ka, veicot uzlādi ar līdzstrāvu un lieljaudas uzlādes stacijā, kontaktdakša pie automobiļa jātur tik ilgi, līdz tā nofiksējas. Tā varat nodrošināt, ka uzlādes darbība sāksies bez problēmām.

  Hibrīdauto uzlāde notiek tikai ar līdzstrāvu – ērti izmantojot kontaktligzdu, Wallbox vai publiskās uzlādes staciju ar maiņstrāvu.

 • Kā varu saņemt lieljaudas uzlādes tarifa opciju?

  Eiropā IONITY publiskais lieljaudas uzlādes (HPC) tīkls ir integrēts tieši BMW uzlādes pakotnē – un jūs savu BMW uzlādes karti saņemat tieši sava automobiļa piegādes reizē. Tad jums atliek tikai reģistrēties BMW uzlādei, noslēgt uzlādes līgumu bez pamatmaksas, un 24 stundu laikā varat sākt uzlādi – ar, piemēram, savu BMW iX3 IONITY stacijā. Ja vēlaties lieljaudas uzlādes tīklu lietot biežāk, ar BMW uzlādes pakotni pieejama arī IONITY tarifa opcija, kas sniedz jums iespēju izmantot ekskluzīvas atvieglotas cenas priekšrocības. Visu informāciju par publisko uzlādi, tostarp par IONITY, jūs atradīsiet vietnē www.bmw-charging.com.

 • Kā varu pārbaudīt sava BMW elektroautomobiļa un hibrīdauto uzlādes statusu?

  Jā, nekādu problēmu. Kā sevišķi ātru uzlādes iespēju varat izmantot, piemēram, mūsu partnera IONITY lieljaudas uzlādes stacijas galvenajos arteriālajos maršrutos Eiropā, kuras parādīs BMW Connected lietojumprogramma vai jūsu automobiļa navigācijas sistēma. Jums tikai jāiestata atbilstošs filtrs. Tad, piemēram, ar BMW iX3, varat baudīt īpašas ērtības, kādas sniedz uzlādes jauda līdz 150 kW, lai papildinātu savu darbības attālumu par 100 km apmēram desmit minūtēs, kamēr pauzējat, lai iemalkotu kafiju. Ja apstāsieties uz ilgāku laiku, ar 34 minūtēm pietiks, lai sasniegtu 80% uzlādes līmeni – maksimālā uzlādes jauda atkarīga no konkrētā tirgus infrastruktūras.

 • Kādi ir optimāli akumulatora uzlādes līmeņi manam BMW elektroautomobilim?

  Ideālais uzlādes līmenis ir no 20% līdz 80%. Kaut arī iespējami augstāki vai zemāki uzlādes līmeņi, ieteicamais uzlādes līmeņa diapazons ir no 20% līdz 80%, lai optimizētu akumulatora kalpošanas laiku. 80% uzlāde ir pietiekama, lai mērotu visus jūsu ikdienas maršrutus. Ja jums reizēm nepieciešams lielāks darbības attālums, jums tikai jāiestata augstāks uzlādes mērķis.

 • Vai varu ar savu BMW elektroautomobili mērot lielākus attālumus?

  Jā, nekādu problēmu. Kā sevišķi ātru uzlādes iespēju varat izmantot, piemēram, mūsu partnera IONITY lieljaudas uzlādes stacijas galvenajos arteriālajos maršrutos Eiropā, kuras parādīs BMW Connected lietojumprogramma vai jūsu automobiļa navigācijas sistēma. Jums tikai jāiestata atbilstošs filtrs. Tad, piemēram, ar BMW iX3, varat baudīt īpašas ērtības, kādas sniedz uzlādes jauda līdz 150 kW, lai papildinātu savu darbības attālumu par 100 km apmēram desmit minūtēs, kamēr pauzējat, lai iemalkotu kafiju. Ja apstāsieties uz ilgāku laiku, ar 34 minūtēm pietiks, lai sasniegtu 80% uzlādes līmeni – maksimālā uzlādes jauda atkarīga no konkrētā tirgus infrastruktūras.

BMW e-mobilitāte, BMW darbības attālums

Vēlos izpētīt informāciju par darbības attāluma tēmu.

BMW e-mobilitāte, BMW e-mobilitātes pārskats

Vēlos atgriezties uz pārskatu.

BMW e-mobilitāte, BMW elektroautomobilis

Vēlos izpētīt BMW elektroautomobiļus.

BMW e-mobilitāte, BMW hibrīdauto

Vēlos izpētīt BMW hibrīdauto.

BMW e-mobilitāte, BMW ilgtspēja

Vēlos izpētīt informāciju par ilgtspējas tēmu.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 17,8–17,5

  BMW 3. sērijas Sedan uzlādējami hibrīdauto:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,0–1,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 45–35
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 15,9–13,9

  BMW 3. sērijas Touring uzlādējami hibrīdauto:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,2–1,7
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 49–38
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 15,8–14,5

  BMW 5. sērijas Sedan uzlādējami hibrīdauto:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,2–1,6
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 50–36
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 15,6–13,8

  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,1–1,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 47–43
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 17,6

  BMW X5 xDrive45e:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,0–1,7
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 46–38
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 23,5–21,3

  BMW X3 xDrive30e:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,4–2,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 54–48
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 17,1–16,4

  BMW 2. sērijas Active Tourer 225xe:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 42
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 13,5

  BMW 7. sērijas Sedan uzlādējami hibrīdauto:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,5–2,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 57–48
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 16,2–15,1

  BMW X1 xDrive25e:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 43
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 13,8

  BMW X2 xDrive25e:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,1–1,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 47–43
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 14,2–13,7

  Ar (1) atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  * Plānots, ka BMW 530e Touring būs pieejams no 2020. gada novembra.

  Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2

  Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Nodokļu vai citu nodevu gadījumā, kas attiecināmi uz transportlīdzekļiem un kas balstīti (vismaz arī balstīti) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.