BMW e-mobilitāte, BMW uzlāde

UZLĀDE AR BMW: ĀTRI, VIENKĀRŠI UN PIELĀGOJAMI.

UZLĀDE AR BMW: ĀTRI, VIENKĀRŠI UN PIELĀGOJAMI.

Uzlāde ar BMW uzlādi ir vienkārša.

Neatkarīgi no tā, kur atrodaties vai ko plānojat ar savu elektrisko BMW, BMW uzlādes risinājumi un tās daudzie pielāgotie piedāvājumi nodrošina to, ka jums vienmēr pieejamas visas uzlādes iespējas mājās, publiskajās uzlādes stacijās vai darbā. Izpētiet elektromobilitāti tik viegli, pielāgojami, individuāli un caurskatāmi, cik vien to varat vēlēties.

Jūsu BMW pamata versijā vienmēr ir aprīkots ar būtisko aprīkojumu uzlādei mājās un ceļā, piemēram, ar BMW uzlādes karti, kā arī Eiropā ar (3. Režīma) uzlādes kabeli publiskajai uzlādei. Turklāt varat vienkārši atlasīt BMW uzlādes izstrādājumus un pakalpojumus, kas ideāli piemēroti jūsu situācijai. Jūsu BMW partneris labprāt dos padomu.

Lasīt vairāk

BMW UZLĀDES PASAULE.

BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlādes punkts, uzlāde mājās

Uzlāde mājās.

BMW uzlāde vienkāršo un atvieglo uzlādes procesu mājās. Pieejams plašs BMW uzlādes izstrādājumu un pakalpojumu klāsts, kas ļauj veikt elektroautomobiļa vai hibrīdauto uzlādi mājās līdz 22 kW.
Atklājiet visus izstrādājumus
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlādes punkts, publiskā uzlāde

Publiskā uzlāde.

Esat ceļā un vēlaties uzlādēt savu BMW elektrisko un hibrīdauto? Ar BMW uzlādi jums ir piekļuve pastāvīgi augošam publiskās uzlādes punktu tīklam apdzīvotās vietās, stāvvietās un svarīgos arteriālos maršrutos.
Atklājiet visus izstrādājumus
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlādes punkts, uzlāde darbavietā

Uzlāde darbavietā.

Ja uz darbu dodaties ar BMW elektrisko un hibrīdauto, BMW uzlāde nodrošina uzlādes iespējas arī šeit. Varat izmantot arī pastāvīgi augošā publiskās uzlādes staciju tīkla punktus, ko nodrošina dažādi piegādātāji, vai sava darba devēja uzlādes stacijas.
Atklājiet visus izstrādājumus

UZLĀDE MĀJĀS.

BMW uzlāde vienkāršo un atvieglo uzlādes procesu mājās. Pieejams plašs BMW uzlādes izstrādājumu un pakalpojumu klāsts, kas ļauj veikt elektroautomobiļa vai hibrīdauto uzlādi mājās līdz 22 kW. Mūsu piedāvājumā iekļauts arī uzstādīšanas pakalpojums, kā arī speciālais zaļās elektroenerģijas tarifs uzlādei mājās. Jūsu BMW pārstāvis ar prieku sniegs padomu – arī par pielāgoto pakotņu risinājumiem.
BMW e-mobilitāte, uzlāde mājās
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, BMW Wallbox Essential

BMW Wallbox.

Uzpildes stacija mājoklim. Pastāvīgi uzstādītā BMW Wallbox ātri, uzticami un ērti uzlādē BMW ar jaudu līdz 22 kW. Papildus vietu ekonomējošajiem, kompaktajiem izmēriem ar BMW dizainu BMW Wallbox nodrošina ērtu kabeļu pārvaldību. Ar displeja starpniecību iespējams pārbaudīt BMW Wallbox aktuālo statusu jebkurā laikā. Pateicoties iestrādātajai bojājumstrāvas konstatēšanas funkcijai, iespējama vienkārša un ekonomiska uzstādīšana.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, Smart Wallbox

Smart Wallbox (partneris).

Papildus 22 kW uzlādes jaudai mūsu partnera* Smart Wallbox nodrošina papildpakalpojumus atjautīgai uzlādei, pateicoties plašajai savienojamībai. To var iekļaut esošajā mājokļa enerģijas pārvaldības sistēmā un ērti vadīt tiešsaistē. Iespējama arī atsevišķa uzlādes procesa reģistrēšana un norēķināšanās. * Parauga ilustrācija
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, pielāgojams ātrās uzlādes kabelis

Pielāgojams ātrās uzlādes kabelis.

Neatkarīgi no tā, vai esat mājās vai ceļā – pateicoties ūdensnecaurlaigīgajam korpusam un sešus metrus garajam ātrās uzlādes kabelim, pielāgojamā ātrās uzlādes ierīce ir gan daudzveidīga, gan piemērota mobilam lietojumam. Ar uzlādes jaudu līdz 11 kW tas ir piemērots gan mājsaimniecības elektrotīklam un trīsfāzu strāvai, gan aprīkots ar atbilstošām adaptera kontaktdakšām. Lai izmantotu pilnu jaudu, nepieciešama rūpnieciska kontaktdakša ar uzlabotu veiktspēju. Mūsu uzstādīšanas pakalpojums ir pieejams, lai nepieciešamības gadījumā sniegtu palīdzību.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, standarta uzlādes kabelis

Standarta uzlādes kabelis.

Jūsu elektriskā BMW komplektā iekļauts standarta uzlādes kabelis ar 2,3 kW jaudu.* Būdams piecus metrus garš, tas kopumā nodrošina piekļuvi mājsaimniecības kontaktligzdai. Pagarinātāja un vairāku kontaktdakšu savienotāju izmantošana ir aizliegta. Pagarinātāja un vairāku kontaktdakšu savienotāju izmantošana ir aizliegta. Pēc noklusējuma iestatīta uzlādes jauda 1,3 kW ar 6 A. Varat vai nu pilnībā izslēgt šo strāvas ierobežojumu automobiļa iestatījumu izvēlnē, vai iestatīt precīzu maiņstrāvas uzlādes strāvas stiprumu, kas atbilst jūsu elektrotīklam. * piedāvājums konkrētajā tirgū
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, uzstādīšanas pakalpojums

Uzstādīšanas pakalpojums.

Varat visai vienkārši rezervēt uzstādīšanas pakalpojumu kopā ar Wallbox. Tādējādi tiek garantēts, ka Wallbox tiks uzstādīta droši un profesionāli. Starp citu, pakalpojumu var rezervēt arī attiecībā uz mūsu efektīvo rūpniecisko kontaktligzdu, ja vēlaties mājās ar atbilstošu adapteri izmantot lokano ātrās uzlādes kabeli.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, videi draudzīga enerģija

Videi draudzīga enerģija.

Pateicoties speciālajiem zaļās elektroenerģijas tarifiem, varat uzlādēt savu BMW elektrisko un hibrīdauto, izmantojot tikai atjaunojamo resursu enerģiju, tādējādi sniedzot iespēju vēl vairāk samazināt savu CO2 pēdu. Šo tarifa izvēles iespēju var izmantot vai nu sava BMW uzlādei, vai arī lai nodrošinātu visu mājsaimniecības enerģijas patēriņu.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, pakotne, piedāvājumi uzlādei mājās

Pakotnes piedāvājumi uzlādei mājās.

Pielāgotas pakotnes apvieno tieši tos BMW uzlādes izstrādājumus un pakalpojumus, kas optimāli piemēroti konkrētajai situācijai jūsu mājoklī. Varat, piemēram, izvēlēties pakotni, kurā iekļauta Wallbox, atbilstošs uzstādīšanas pakalpojums un zaļās elektroenerģijas tarifs sevišķi ilgtspējīgai uzlādei mājās. Jūsu BMW partneris labprāt sniegs padomu un visu nepieciešamo informāciju mūsu partneriem, kuri parūpēsies par nākamajām secīgi veicamajām darbībām, piemēram, piegādi, uzstādīšanu un visa iestatīšanu.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, Connected uzlāde

Connected uzlāde.

Ar savienotās uzlādes digitālajiem pakalpojumiem ātri un viegli atradīsiet tuvāko uzlādes staciju savā apkārtnē. Sistēma jūs informē par to pieejamību un piedāvāto uzlādes jaudu. Tas ietaupa gan laiku, gan samazina mērojamo attālumu, uzlādējot jūsu BMW elektrisko un hibrīdauto.
BMW e-mobilitāte, BMW uzlādes atbalsts, BMW Walllbox Gen 2

Uzlādes atbalsts BMW Wallbox Gen 2.

BMW e-mobilitāte, BMW uzlādes atbalsts, BMW lokans ātrās uzlādes kabelis

Uzlādes atbalsts BMW pielāgojams ātrās uzlādes kabelis.

PUBLISKĀ UZLĀDE.

Esat ceļā un vēlaties uzlādēt savu BMW elektrisko un hibrīdauto? Ar BMW uzlādi jums ir piekļuve pastāvīgi augošam publiskās uzlādes punktu tīklam apdzīvotās vietās, stāvvietās un svarīgos arteriālos maršrutos – ieskaitot lieljaudas uzlādes stacijas ultraātrai jūsu elektroautomobiļa uzlādei. Uzlādes stacijas tiek parādītas jūsu BMW navigācijas sistēmās, izmantojot lietojumprogrammu, kā arī tīmekļa vietnē www.bmw-charging.com, un tās var aktivizēt ar lietojumprogrammu vai izmantojot BMW uzlādes karti. BMW uzlādes karte un (3. Režīma) uzlādes kabelis ir iekļauts jūsu BMW elektroautomobiļa vai BMW hibrīdauto piegādes komplektā.
BMW e-mobilitāte, publiskā uzlāde
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, publiskā uzlāde, BMW uzlādes karte

BMW uzlādes karte.

BMW uzlādes karte ir iekļauta jūsu BMW piegādes komplektā un piedāvā piekļuvi pastāvīgi augošam BMW uzlādes publiskajam tīklam. Tajā iekļauts arī liels skaits, piemēram, mūsu partnera IONITY, lieljaudas uzlādes staciju ultraātrai uzlādei braucienos pa Eiropu. Dažādu operatoru uzlādes stacijas ir norādītas BMW navigācijas sistēmā, izmantojot lietojumprogrammu vai tīmekļa vietni, un tās var aktivizēt ar lietojumprogrammu vai izmantojot BMW uzlādes karti. Skaidri saprotamā ikmēneša rēķinā uzskaitītas visas darbības, kas veiktas ar BMW uzlādi.
Atklājiet
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, uzlādes kabelis (3. režīms) publiskai uzlādei

Uzlādes kabelis (3. režīms) publiskai uzlādei.

Uzlādes kabelis (3. režīms) sniedz jums iespēju ērti uzlādēt automobiļa akumulatoru publiskajās uzlādes stacijās. To var lietot trīsfāzu režīmā, uzlādējot ar līdz pat 11 kW jaudu. Tas ir piecus metrus garš un bazalta pelēks, komplektā iekļauts praktisks maiss uzglabāšanai. Papildus BMW uzlādes kartei (3. režīma) uzlādes kabelis ir iekļauts jūsu BMW publiskajai uzlādei.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, IONITY

IONITY.

Kopuzņēmums IONITY, kura līdzdibinātājs ir BMW Group, nodrošina efektīvu ātrās uzlādes tīklu elektroautomobiļiem Eiropā – svarīgs solis pretī elektromobilitātes nodrošināšanai pat tālākos braucienos, tādējādi nostiprinot pozīcijas tirgū. Šādi varat uzlādēt, piemēram, savu BMW iX3, no 0% līdz 80% apmēram 34 minūtēs. IONITY lieljaudas uzlādes stacijas ir iekļautas BMW uzlādes publiskajā tīklā, un tās var izmantot par īpašu ekskluzīvu cenu, piemērojot papildu tarifu. BMW uzlāde piedāvā arvien pievilcīgākas cenas modeļus visiem elektroautomobiļiem. Lai iegūtu jaunāko informāciju, apmeklējiet arī www.bmw-charging.com. Lai iegūtu jaunāko informāciju, apmeklējiet arī www.bmw-charging.com.
Atklājiet
BMW e-mobilitāte, publiskās uzlādes tarifi

Tarifa izvēles iespējas.

Ar BMW uzlādi uzņēmums BMW piedāvā jaunu publiskā uzlādes pakalpojuma tarifu struktūru ar mērķi padarīt publisko uzlādi tikpat vieglu un saistošu kā uzlādi mājās, piemēram, bez pamata maksas pirmajā gadā, iegādājoties jaunus elektroautomobiļus. Lielajam skaitam blīvā BMW uzlādes tīkla nodrošinātāju var piekļūt vai nu ar BMW uzlādes karti, vai ar lietojumprogrammu. Lai iegūtu jaunāko informāciju, apmeklējiet arī www.bmw-charging.com.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, Connected uzlāde

Connected uzlāde.

Ar savienotās uzlādes pakalpojumiem varat optimāli un efektīvi izmantot BMW elektriskā un hibrīdauto darbības attālumu. Sistēma informē par tuvākajām uzlādes stacijām jūsu maršrutā un norāda jūs interesējošas vietas, piemēram, kafejnīcas vai restorānus, lai uzlādes laiku varētu izmantot maksimāli.

ATRODIET TUVĀKO PUBLISKO UZLĀDES STACIJU SAVAM BMW ELEKTRISKAJAM VAI HIBRĪDAUTOMOBILIM TAGAD.

UZLĀDE DARBAVIETĀ.

BMW e-mobilitāte, uzlāde darbavietā
BMW e-mobilitāte, uzlāde darbavietā, uzlādes iespējas

Uzlādes risinājumi jūsu darbavietai.

Ja uz darbu dodaties ar savu BMW elektrisko un hibrīdauto, BMW uzlāde nodrošina uzlādes iespējas arī šeit. Varat izmantot arī pastāvīgi augošā publiskās uzlādes staciju tīkla punktus, ko nodrošina dažādi piegādātāji, vai sava darba devēja uzlādes stacijas. Labākais risinājums ir izmantot detalizēto informāciju par publiskās uzlādes infrastruktūras pieejamību vietnē www.bmw-charging.com un BMW Charging lietojumprogrammā, navigācijas sistēmā vai My BMW lietojumprogrammā*. Labprāt sniegsim padomus un atbalstīsim biznesa klientus vai autoparku vadītājus, kuri vēlas izmantot uzlādes risinājumus savā uzņēmumā. Vienkārši sazinieties ar savu biznesa klientu konsultantu un izmantojiet priekšrocības, ko sniedz mūsu plašais ar uzlādi saistīto pakalpojumu klāsts.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, uzlādes kabelis (3. režīms) publiskai uzlādei

Uzlādes kabelis (3. režīms) publiskai uzlādei.

Uzlādes kabelis (3. režīms) publiskai uzlādei, kas daudzos tirgos ir standarta aprīkojumā papildus BMW uzlādes kartei, sniedz iespēju ērti uzlādēt automobiļa akumulatoru publiskajās uzlādes stacijās. To var izmantot trīsfāzu uzlādei ar uzlādes jaudu līdz 22 kW – konkrētā uzlādes jauda atkarīga no automobiļa un uzlādes stacijas. Uzlādes kabelis ir piecus metrus garš un bazalta pelēks.
BMW e-mobilitāte, elektroautomobilis, uzlāde, uzlādes risinājumi darba devējiem

Uzlādes risinājumi darba devējiem.

Uzlāde darbavietā piedāvā ērtu un vienkāršu iespēju uzlādēt automobili un izmantot laiku efektīvi. Šeit BMW biznesa klientiem un BMW uzņēmums Alphabet piedāvā daudzus uzlādes pakalpojumus, sākot ar līzingu un beidzot ar autoparka pārvaldību uzņēmumiem un darba devējiem. Tam nepieciešama tāda speciāla aparatūra kā maiņstrāvas/līdzstrāvas uzlādes stacijas, Wallbox vai arī kontaktligzdas, kuru attiecīgais aprīkojums ir iekļauts piegādes komplektā. Turklāt ir arī risinājumi rēķiniem par uzņēmuma automobiļu uzlādi mājās, esot ceļā, kā arī daudzas citas iespējas īpaši biznesa klientiem. Un tas viss nozīmē, ka vairs nav nekādu šķēršļu efektīvai ikdienas kārtībai.
Atklājiet

IDEĀLI SAVIENOTS.

BMW e-mobilitāte, My BMW lietojumprogramma

My BMW lietojumprogramma*.

My BMW lietojumprogramma* jūs virtuāli savieno ar savu BMW, kad un kur vien vēlaties un, pateicoties tās mūsdienīgajam dizainam, intuitīvajai darbībai un plašajam funkciju klāstam, piedāvā pilnīgi jaunu mobilitātes pieredzi. To izmantojot, varat ne tikai uzreiz aplūkot sava automobiļa statusu, piemēram, uzlādes līmeni vai pieejamo darbības attālumu, bet arī ērti mijiedarboties un programmēt savu automobili viedtālrunī. Piemēram, varat jau iepriekš ērti plānot savu braucienu ar savu viedtālruni un tad vienkārši nosūtīt savu galamērķi uz automobiļa navigācijas sistēmu. Bet My BMW lietojumprogramma* vienmēr parāda tuvāko publiskās uzlādes staciju, kā arī tās pieejamību. Uzlādes gaitā nepārtraukti uzraugāt faktisko uzlādes līmeni un varat veikt sava automobiļa salona iepriekšēju ideālu sagatavošanu braucienam – vai arī varat iestatīt taimeri, lai tas tiktu izdarīts. My BMW lietojumprogrammā atradīsiet arī informāciju par iepriekšējām uzlādes darbībām, kā arī par piešķirtajiem BMW punktiem. My BMW lietojumprogramma ar šīm un daudzām citām funkcijām un pakalpojumiem nodrošina jums bezrūpīgu mobilitāti un vēl vairāk tīra braukšanas priekā – neatkarīgi no tā, kur atrodaties.

BMW e-mobilitāte, BMW Connected uzlāde

Connected uzlāde.

Ardievas raizēm: ar BMW savienoto uzlādi sevišķi efektīvi izmantojat sava BMW elektroautomobiļa darbības attālumu. Jau esat izplānojis savu braucienu viedtālrunī, izmantojot My BMW lietojumprogrammu* un nosūtījis uz automobili, kurā navigācijas sistēma automātiski aprēķina optimālo maršrutu un parāda jums. Ja attālums līdz galamērķim pārsniedz pieejamo elektriskās darbības attālumu, ko varat skatīt jebkurā laikā, izmantojot darbības attāluma rādiusu, jūsu maršrutam automātiski tiks pievienota uzlādes pietura. Tas nozīmē, ka jums vienmēr ir pieejama visa nepieciešamā informācija: nepieciešamā spraudņa veids, pieejamās uzlādes strāvas vērtības, pieejamie uzlādes stacijas uzlādes laiki un izmaksas, kā arī tuvumā esošās vietas, kas varētu jūs interesēt, piemēram, kafejnīca vai restorāns. Braucot varat jebkurā laikā izsaukt BMW atjautīgo personisko asistentu ar balss vadību, lai saņemtu atbildes uz jautājumiem un noderīgus padomus. Piemēram, pajautājiet: “Hei, BMW! Kā palielināt darbības attālumu?”

BMW e-mobilitāte, BMW eDrive zonas un BMW punkti

BMW eDrive zonas un BMW punkti.

Visā pasaulē arvien vairāk pilsētu nosaka zonas, kurās satiksme ir vai nu aizliegta pilnībā, vai arī atļauta tikai ierobežotā apmērā. Vācijas pilsētās, piemēram, sastapsieties ar tā dēvētajām vides zonām, kurās samazināts lokālais CO2 izmešu un izplūdes gāzu apjoms, ierobežojot sārņu daudzumu. Lai nodrošinātu un veicinātu braukšanu bez izmešiem cauri šādām vides zonām, esam izstrādājuši BMW eDrive zonu. Jūsu BMW hibrīdauto automātiski noteiks, kad tas iebraucis vides zonā un patstāvīgi pārslēgsies uz pilnībā elektrisku braukšanas režīmu bez izmešiem. Par katru kilometru, ko mērojat elektriski, saņemat bonusa punktus, ko krājat BMW punktu bonusu sistēmā, bet speciālās iekšpilsētas un vides zonās šis punktu skaits dubultojas. Varat tos skatīt un pārvaldīt My BMW lietojumprogrammā*. BMW punktus varat pārvērst noderīgās balvās, piemēram, bezmaksas BMW uzlādē. BMW punktus varat pārvērst noderīgās balvās, piemēram, bezmaksas BMW uzlādē.

BUJ: SVARĪGĀKIE JAUTĀJUMI UN ATBILDES PAR UZLĀDI.

 • Kas ir BMW uzlāde?
  BMW e-mobilitāte, BMW uzlāde mājās, BUJ

  BMW uzlāde ir universāls jūsu BMW uzlādes risinājums. BMW uzlādes izstrādājumi un pakalpojumi nodrošina jūs ar daudziem pielāgotiem piedāvājumiem uzlādei mājās un publiskās uzlādes stacijās. Standarta aprīkojumā jau iekļauts uzlādes kabelis (3. režīms) publiskajai uzlādei un BMW uzlādes karte. Ne vēlāk kā 24 stundās pēc aktivizēšanas iegūstat neierobežotu piekļuvi plašam publisku uzlādes punktu tīklam pilsētās, autostāvvietās un gar arteriālajiem maršrutiem – ieskaitot lieljaudas uzlādes stacijas ultraātrai uzlādei. Turklāt jūs saņemat uzlādes kuponu, ko atkarībā no automobiļa un tirgus varat izmantot, piemēram, risinājumam uzlādei mājās. Lai iegūtu detalizētu informāciju par publiskās uzlādes infrastruktūras pieejamību – labākais risinājums ir apmeklēt vietni www.bmw-charging.com vai vienkārši parādīt publiskās uzlādes stacijas navigācijas sistēmā vai My BMW lietojumprogrammā*. Starp citu, BMW uzlādes lietojumprogramma pieejama arī kā publiskās uzlādes portāls. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par uzlādes aparatūru, digitālu risinājumu vai citiem pakalpojumiem, – mūsu klāsts pastāvīgi paplašinās. Iekļauts arī jūsu Wallbox vai speciālais zaļās elektroenerģijas tarifs uzlādei mājās.

 • Kā varu uzlādēt savu BMW elektroautomobili un hibrīdauto mājās?
 • Kas jāapsver pirms risinājuma izvēles uzlādei mājās?
 • Vai varu vadīt elektroautomobili, ja man nav iespējas to uzlādēt mājās?
 • Kur varu uzlādēt savu BMW elektroautomobili un hibrīdauto, esot ceļā?
 • Kā atrast piemērotu uzlādes iespēju, esot ceļā?
 • Kā iegūt piekļuvi publiskajai uzlādei un kā par to tiek izrakstīti rēķini?
 • Kā varu pārbaudīt sava BMW elektroautomobiļa un hibrīdauto uzlādes statusu?
 • No kā vajadzētu izvairīties, uzlādējot BMW hibrīdauto?
 • No kā vajadzētu izvairīties, veicot uzlādi no kontaktligzdas?
 • Kurš veiks Wallbox vai BMW pielāgojamā ātrās uzlādes kabeļa rūpnieciskās kontaktligzdas uzstādīšanu manās mājās?
 • Kāda ir atšķirība starp uzlādi ar maiņstrāvas, līdzstrāvas un lieljaudas uzlādes staciju?
 • Kā varu saņemt lieljaudas uzlādes tarifa opciju?
 • Kādi ir optimāli akumulatora uzlādes līmeņi manam BMW elektroautomobilim?
 • Vai varu ar savu BMW elektroautomobili mērot lielākus attālumus?
BMW e-mobilitāte, BMW elektroautomobilis

Vēlos izpētīt BMW elektroautomobiļus.

BMW e-mobilitāte, BMW hibrīdauto

Vēlos izpētīt BMW hibrīdauto.

BMW e-mobilitāte, BMW darbības attālums

Vēlos izpētīt informāciju par darbības attāluma tēmu.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

* My BMW lietojumprogramma ir saderīga ar visiem BMW automobiļiem, kas ražoti kopš 2014. gada. Tam nepieciešama ConnectedDrive pakalpojumu iespēja un piemērots viedtālrunis. My BMW lietojumprogrammas pieejamība un funkcijas var atšķirties atkarībā no tirgus.

 

BMW iX(1):
Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): mazāk par 21
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0


BMW iX3:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
Elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 17,8–17,5

 

BMW 3. sērijas Sedan uzlādējami hibrīdauto:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,0–1,5
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 45–35
Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 15,9–13,9

 

BMW 3. sērijas Touring uzlādējami hibrīdauto:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,2–1,7
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 49–38
Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 15,8–14,5

 

BMW 5. sērijas Sedan uzlādējami hibrīdauto:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,2–1,6
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 50–36
Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 15,6–13,8


BMW 5. sērijas Sedan uzlādējami hibrīdauto:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,4–1,8
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 54–42
Elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 16,7–15,4

 

BMW X5 xDrive45e:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,0–1,7
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 46–38
Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 23,5–21,3

 

BMW X3 xDrive30e:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,4–2,1
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 54–48
Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 17,1–16,4

 

BMW 2. sērijas Active Tourer 225xe:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,9
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 42
Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 13,5

 

BMW 7. sērijas Sedan uzlādējami hibrīdauto:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,5–2,1
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 57–48
Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 16,2–15,1

 

BMW X1 xDrive25e:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,9
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 43
Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 13,8

 

BMW X2 xDrive25e:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,1–1,9
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 47–43
Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 14,2–13,7

 

Ar (1) atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.


Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

 

Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2

 

Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Nodokļu vai citu nodevu gadījumā, kas attiecināmi uz transportlīdzekļiem un kas balstīti (vismaz arī balstīti) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.

 

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • * My BMW lietojumprogramma ir saderīga ar visiem BMW automobiļiem, kas ražoti kopš 2014. gada. Tam nepieciešama ConnectedDrive pakalpojumu iespēja un piemērots viedtālrunis. My BMW lietojumprogrammas pieejamība un funkcijas var atšķirties atkarībā no tirgus.
   

  BMW iX(1):
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): mazāk par 21
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0


  BMW iX3:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 17,8–17,5
   

  BMW 3. sērijas Sedan uzlādējami hibrīdauto:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,0–1,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 45–35
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 15,9–13,9
   

  BMW 3. sērijas Touring uzlādējami hibrīdauto:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,2–1,7
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 49–38
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 15,8–14,5
   

  BMW 5. sērijas Sedan uzlādējami hibrīdauto:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,3–1,7
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 53–39
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 16,3–13,8


  BMW 5. sērijas Touring uzlādējami hibrīdauto:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,4–1,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 54–42
  Elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 16,7–15,4
   

  BMW X5 xDrive45e:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,0–1,7
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 46–38
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 23,5–21,3
   

  BMW X3 xDrive30e:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,4–2,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 54–48
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 17,1–16,4
   

  BMW 2. sērijas Active Tourer 225xe:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 42
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 13,5
   

  BMW 7. sērijas Sedan uzlādējami hibrīdauto:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,5–2,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 57–48
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 16,2–15,1
   

  BMW X1 xDrive25e:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 43
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 13,8
   

  BMW X2 xDrive25e:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,1–1,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 47–43
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 14,2–13,7
   

  Ar (1) atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.
   

  Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.
   

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2
   

  Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Nodokļu vai citu nodevu gadījumā, kas attiecināmi uz transportlīdzekļiem un kas balstīti (vismaz arī balstīti) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.