BMW uzlāde, BMW i3s, vīrietis uzlādes stacijā

MŪSU ELEKTROAUTOMOBIĻU
UN HIBRĪDAUTO UZLĀDE.

MŪSU ELEKTROAUTOMOBIĻU <br>UN HIBRĪDAUTO UZLĀDE.

VISA INFORMĀCIJA UN PADOMI PAR MŪSU UZLĀDES IESPĒJĀM.

Lai nodrošinātu, ka viegli un ērti varat atrast īstās uzlādes iespējas savam hibrīdauto, esam apkopojuši būtisku informāciju par privātu un publisku uzlādi, kā arī attiecīgajiem kabeļu veidiem. Šeit atradīsiet arī noderīgus padomus.

Lasīt vairāk

UZLĀDES IESPĒJAS.

BMW publiskā uzlāde, BMW hibrīdauto uzlādes stacijā uz ēkas fona

Publiska elektroautomobiļu un hibrīdauto uzlāde.

Publiskai uzlādei pieejamas dažādas uzlādes stacijas. Pašlaik Vācijā ir vairāk nekā 22 000 publiskās uzlādes staciju, no kurām teju 2 000 ir lieljaudas uzlādes stacijas, kas izmanto līdzstrāvu. Viens no šo staciju nodrošinātājiem ir IONITY tīkls, kas sadarbojas ar BMW, un tas atrodas galvenokārt uz automaģistrālēm un sniedz iespēju veikt ātru un ērtu uzlādi sevišķi garos braucienos. Pilsētās pieejams uzlādes staciju tīkls ar maiņstrāvu, kas nodrošina ideālu risinājumu uzlādei naktī vai, piemēram, apstājoties, lai iepirktos. Starp tām ir arī daudzas uzlādes stacijas, kuras var izmantot ar ChargeNow palīdzību, lai piedāvātu apmēram 125 000 maiņstrāvas un līdzstrāvas uzlādes punktus visā pasaulē. ChargeNow mobilitātes pakalpojumi īpaši atvieglo enerģijas pārvaldību un palīdz atrast uzlādes stacijas visos braucienos. Turklāt BMW elektroautomobiļiem ir uzlādes kabelis publiskai uzlādei maiņstrāvas uzlādes stacijās.
IONITY
BMW privāta uzlāde, BMW i3 uzlādes stacijā uz privātmājas fona

Privāta elektroautomobiļu un hibrīdauto uzlāde.

Akumulatora uzlādei jābūt tik ērtai, cik iespējams, īpaši tad, ja atrodaties mājās. Tieši tāpēc piedāvājam vairākas uzlādes staciju izvēles iespējas, tā dēvētās Wallbox, kā arī uzlādes kabeli, ko varat iespraust jebkurā kontaktligzdā. Šādi varat pielāgot uzlādes laikus un attiecīgos darbības attālumus, lai precīzi ņemtu vērā savus apstākļus. Turklāt pieejams BMW uzstādīšanas pakalpojums, lai palīdzētu uzstādīt Wallbox.
BMW uzlāde darbā, BMW hibrīdauto uzlādes stacijā uz tirdzniecības ēkas fona

Elektroautomobiļu un hibrīdauto uzlāde darbā.

Uzlāde darba vietā piedāvā ērtu un vienkāršu iespēju uzlādēt automobili un izmantot laiku efektīvi. Tā kā elektromobilitāti papildina īpaši nodokļu atvieglojumi lietotājiem, šo uzlādes infrastruktūru nodrošina darba devēji, izvēloties elektroautomobiļus un hibrīdauto kā uzņēmuma automobiļus – un tāpēc tie lietojami stāvvietā darbā. Uzņēmums “Alphabet” šajā ziņā piedāvā daudzus mobilitātes risinājumus, sākot ar līzingu un beidzot ar autoparka pārvaldību uzņēmumiem un uzņēmējiem. Kopumā tās ir īpašas uzlādes stacijas ar atbilstošiem uzlādes kabeļiem. Taču to vidū var būt arī Wallbox vai pat tradicionālas kontaktligzdas, kurām automobiļa komplektācijā iekļauts piemērots kabelis. Un šādi tiek samazināti jebkādi efektīvas ikdienas rutīnas šķēršļi.
Alphabet

BMW WALLBOXES.

Vieglākais elektroautomobiļa uzlādes veids – uzlāde mājās. Ar BMW Wallbox to var izdarīt ātri un viegli. Wallbox pieejams trīs dažādās versijās – aplūkojiet turpmākos izstrādājumu aprakstus un izvēlieties to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Ja nepieciešama palīdzība uzstādīšanā, uzstādīšanas partneri labprāt jums to sniegs.*

* Pieejamie uzstādīšanas partneri var atšķirties atkarībā no tirgus.

BMW Wallbox Original uz tumši pelēka fona

BMW Wallbox Original.

BMW Wallbox Original ne tikai izskatās labāk kā tradicionālās kontaktligzdas, bet ir arī daudz praktiskāks. Tam ir gan vienfāzes, gan trīsfāzu tehnoloģija, kā arī ātrās uzlādes kabelis. Šī ierīce ļauj veikt uzlādi ievērojami ātrāk kā ar tradicionālo kontaktligzdu – piemēram, BMW i3 akumulatoru var uzlādēt līdz 80% uzlādes līmenim, kas nozīmē uzlādes laika samazinājumu par 85% salīdzinājumā ar standarta kabeli. Ir svarīgi šeit piebilst, ka uzlaides laiku var ietekmēt pieejamā strāva un automobiļa funkcijas.
BMW Wallbox Plus uz tumši pelēka fona

BMW Wallbox Plus.

BMW Wallbox Plus ir tās pašas izstrādājuma īpašības, kas BMW Wallbox. Savukārt BMW Wallbox Plus var piešķirt vairākas RFID kartes, lai dažādi lietotāji varētu koplietot vai drīkstētu rīkoties ar BMW Wallbox Plus. Tā ir īpaša priekšrocība tām Wallbox, kas uzstādītas ēkās ar vairākiem mitekļiem, piemēram, daudzdzīvokļu mājās. Turklāt LAN savienojumu ar elektrības skaitītāju var iestatīt tā, lai Wallbox pats regulētu elektrības patēriņu un nepārslogotu ēkas elektroapgādi.

ELEKTROAUTOMOBIĻU UN HIBRĪDAUTO UZLĀDES KABELIS.

Uzlādes kabeļiem ir atšķirīgi veidi un uzlādes intensitāte. Privātai uzlādei automobiļa komplektācijā iekļauts tā dēvētais “Mode 2” uzlādes kabelis, un tas izmantojams ar tradicionālajām kontaktligzdām ar maiņstrāvu. Taču publiskajai uzlādei ieteicams arī “Mode 3” uzlādes kabelis. Tā kā hibrīdauto un elektroautomobiļi paredzēti noteiktām uzlādes jaudas vērtībām, uzlādes ātrums atkarīgs no automobiļa. Mūsu uzlādējamo hibrīdauto maksimālais uzlādes ātrums ir 3,7 kW. Pilnībā elektrisko automobiļu gadījumā ir pieejams lielāks maiņstrāvas un līdzstrāvas uzlādes ātrums, ieskaitot lieljaudas uzlādi.

BMW standarta kabelis uz pelēka fona

Standarta kabelis.

Standarta kabelis automātiski tiek iekļauts jūsu elektroautomobiļa vai hibrīdauto komplektācijā. To var izmantot gan uzlādei mājās, gan, ja nepieciešams, uzlādei darba vietā, ja pieejama parasta mājsaimniecības kontaktligzda. Kabelis ir 5 metrus garš un paredzēts 230 voltu spriegumam.
BMW maiņstrāvas kabelis uz pelēka fona

Publiskas uzlādes maiņstrāvas kabelis.

Publiskas uzlādes maiņstrāvas kabelis tiek lietots uzlādei parastās publiskās uzlādes stacijās. Tam ir “Type 2” kontaktspraudnis abos kabeļa galos, un tas pieejams divās dažādas versijās. BMW uzlādējamo hibrīdauto gadījumā lietojiet vienfāzes kabeli ar maksimālo 3,7 kW jaudu. Arī elektroautomobiļiem varat izvēlēties vienfāzes kabeli ar 7,4 kW vai trīsfāzu kabeli ar 22 kW, no kuriem mūsu BMW elektroautomobiļi līdz šim spējuši izmantot līdz 11 kW jaudas. Taču BMW iX3, kas tiks laists klajā nākamgad, būs iespējams pilnībā izmantot 22 kW jaudu.

BUJ PAR ELEKTROAUTUMOBIĻU UZLĀDI.

 • Kur varu uzlādēt elektroautomobili?

  Jūsu elektroautomobili var uzlādēt jebkur – gan mājās, gan izmantojot tradicionālo kontaktligzdu vai Wallbox ātrākai uzlādei. Kad esat ceļā, ir pieejamas, piemēram, ChargeNow vai lieljaudas publiskās maiņstrāvas uzlādes stacijas, piemēram, IONITY, kuras arī pievienotas ChargeNow tīklam.

 • Cik maksā vidēja automobiļa uzlāde?

  Vidēji elektroautomobiļa uzlādes izmaksas atkarīgas no vietējā elektrības tarifa un/vai uzlādes stacijas nodrošinātāja.

 • Kā pareizi uzlādēt elektroautomobili?

  Lai uzlādētu elektroautomobili, tikai jāiesprauž kontaktspraudnis. Norādes, kas atrodas uzlādes pieslēgvietas vāciņa iekšpusē, krāsainajā displejā informē, vai uzlāde notiek pareizi. Uzlādes darbība tiek pārtraukta automātiski, kad akumulators ir pilnībā uzlādēts, tādējādi aizsargājot akumulatoru. Publiskās uzlādes stacijās, lūdzu, izpildiet attiecīgās uzlādes stacijas norādījumus.

 • Vai man noteikti nepieciešama uzlādes karte, lai uzlādētu savu elektroautomobili uzlādes stacijās?

  Tas, vai elektroautomobiļa uzlādes veikšanai nepieciešama uzlādes karte vai lietojumprogramma, atkarīgs no uzlādes stacijas. Parasto BMW Wallbox var izmantot bez tā dēvētās RFID kartes, bet BMW Wallbox Plus un BMW Wallbox Connect ir aizsargātas piekļuves funkcija, kas izmanto komplektācijā iekļauto RFID karti. Esot ceļā, piemēram, varat izmantot BMW uzlādes/ChargeNow karti vai ChargeNow vai IONITY lietojumprogrammu.

 • Cik ilgs laiks nepieciešams elektroautomobiļa vai uzlādējama hibrīdauto uzlādei?

  Laiks, ko aizņem elektroautomobiļu uzlāde (atkarībā no kabeļa vai uzlādes stacijas), ir ilgāks, izmantojot maiņstrāvu, bet uzlāde ar līdzstrāvu ir ievērojami ātrāka. Piemēram, jauno BMW i3 no 0 līdz 80 % var uzlādēt apmēram 40 minūtēs, uzlādi veicot ar 50 kW lieljaudas līdzstrāvas uzlādes stacijā. Līdzstrāvas uzlādes stacijai nepieciešama lietojumprogramma vai karte atkarībā no nodrošinātāja. Izmantojot BMW Wallbox uzlāde ilgst 3 h 12 min. Tā kā BMW uzlādējamie hibrīdauto šobrīd spēj izmantot tikai, maksimums, 3,7 kW, to uzlāde notiek ilgāk. Precīzu uzlādes ilgumu varat atrast sava automobiļa dokumentācijā.

 • Vai ir kāds veids, kā paātrināt elektroautomobiļa uzlādes procesu?

  Jā, ir. Elektroautombiļa uzlādes procesu varat paātrināt, izmantojot lieljaudas uzlādes staciju (līdzstrāva), kuru, piemēram, nodrošina IONITY. Mājsaimniecībām Wallbox sniedz vairāk priekšrocību salīdzinājumā ar parastu kontaktligzdu. Tomēr BMW uzlādējamo hibrīdauto kontaktspraudņi nav saderīgi ar lieljaudas uzlādes stacijām, šajā gadījumā ātrā uzlāde tajās nav iespējama.

BMW Services darbinieks konsultē klientu uz ēkas fona

BMW UZSTĀDĪŠANAS PAKALPOJUMS.

Iesakām izmantot mūsu uzstādīšanas pakalpojumu, lai nodrošinātu, ka BMW Wallbox ir pareizi uzstādīts. Varat ērti pasūtīt šo pakalpojumu kopā ar Wallbox pie sava BMW partnera. Mūsu oficiālais uzstādīšanas partneris (Deutsche Telekom Technischer Service GmbH) sniegs padomu un parūpēsies par jūsu uzlādes stacijas uzstādīšanu un nodošanu ekspluatācijā. Ja nepieciešams veikt kādus papildu darbus, lai pievienotu jūsu uzlādes staciju, kvalificēts elektriķis labprāt palīdzēs, nodrošinot individuālu un saprotamu piedāvājumu.

 

 

Jūsu ieguvumi īsumā:
• prasību izpēte attiecībā uz elektrisku savienojumu jūsu atrašanās vietā;
• ieteikumi attiecībā uz piemērotām uzstādīšanas vietām, pamatojoties uz to, kādi ir apstākļi jūsu personīgajā automobiļa novietošanai paredzētajā vietā;
• montāža, savienošana un nodošana ekspluatācijā vēlamajā uzstādīšanas vietā (ieskaitot, maks., 2 m kabeļu izvietošanu uz virsmas);
• uzlādes procesa instrukcija;
• 24 mēnešu garantija.

 

BMW elektroautomobiļi BMW i3, uz ceļa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Elektro-automobiļi.

BMW hibrīdauto, BMW hibrīdauto uz ceļa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Hibrīdauto.

BMW klāsts, BMW i3 uz pilsētas fona ar sievieti un bērnu

Mūsu elektro-automobiļu un hibrīdauto klāsts.