THE NEW

X2

JAUNAIS BMW X2.

BMW X2 sDrive20i: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km: 6,5–6,0; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 148–136

BAUDA BRAUKT.

Jaunais BMW X2 – SUV, kas piedāvā ideālo luksusa, veiktspējas un daudzveidības apvienojumu. Atklājiet tā izteiksmīgo dizainu, ko raksturo spēcīgas līnijas un sportisks izskats. Izbaudiet salonu ar kvalitatīvu aprīkojumu, inovatīvām tehnoloģijām un ergonomisku komfortu. Uzziniet vairāk par dažādām modeļu versijām ar benzīna vai dīzeļa dzinējiem, aprīkojuma iespējām un cenām un pielāgojiet BMW X2 savai gaumei.

Tehniskie dati

VARIANTI.

   BMW X2 sDrive20i
   BMW X2 sDrive20i

   Jauda[1]

   125 kW (170 ZS)

   Griezes moments[1]

   280 Nm

   0–100 km/h

   8,3 s

   V maks.

   213 km/h

   BMW X2 sDrive20i: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km: 6,5–6,0; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 148–136

    

   [1] Veido iekšdedzes dzinēja piedziņa (115 kW) un elektriskā piedziņa (14 kW).

   BMW X2 sDrive20i automobilis Capeyork Green krāsā pilsētas vidē pie biroja ēkas

   UNIKĀLS SNIEGUMS UN DIZAINS.

   Jaunais BMW X2 padara ikdienas dzīvi aizraujošāku, sportiskāku un ērtāku. Jo īpaši pateicoties tā izteiksmīgajam dizainam ar dinamisko coupé siluetu. Tā elegantais salons ir aprīkots ar BMW izliekto displeju un, ja vēlaties, to var aprīkot arī ar lielu elektrisko jumta lūku. BMW X2 sDrive20i ar benzīna dzinēju uz ceļa nodrošina iespaidīgu 125 kW (170 ZS)[1] jaudu, attīstot maksimālo ātrumu līdz 213 km/h.

   IZVEIDOJIET

   JŪSU JAUNAIS BMW X2.

    Informācija I satura vietturis

    ĀRĒJAIS DIZAINS

    EXTROVERT X.

    ATJAUTĪGA LED TEHNOLOĢIJA.

    Žilbinoši spožas un unikālas: jaunās LED tehnoloģijas priekšējās, aizmugures, dienas gaitas un gabarītu gaismās gan tad, kad automobilis stāv, gan kustībā.

    SALONA DIZAINS

    IZCILA KOMFORTA IEMIESOJUMS.

    SAJŪTA KĀ ZEM ZVAIGZNĒM.

    Panorāmas jumta lūka padara salona izskatu vēl plašāku. Iekļūst vairāk gaismas, un varat baudīt nolaista jumta atmosfēru katrā sēdvietā.

    BRAUKŠANAS DINAMIKA

    VAIRĀK BRAUKŠANAS BAUDAS. NEKĀDU ROBEŽU.

    TEHNOLOĢIJAS

    INOVATĪVA IZKLAIDE.

    SPĒLĒJIET, ESOT CEĻĀ.

    AirConsole pārvērtīs jūsu BMW par spēļu konsoli, kuru baudīt gan vienatnē, gan kopā ar citiem. Kamēr nebraucat, BMW izliektajā displejā mēģiniet pārspēt savu labāko rezultātu vai izaiciniet pasažierus. Viedtālruni varat izmantot kā kontrolleru. Vienkārši noskenējiet QR kodu vadības displejā un sāciet spēlēt.

    BMW X2 Digital Premium funkcijas

    LABĀK SAVIENOTS.

    Izbaudiet BMW Digital Premium pakotni[2] ar papildu digitālajām funkcijām – sāciet ar bezmaksas izmēģinājuma versiju.

    • Uzlabotās BMW karšu funkcijas nodrošina piekļuvi reāllaika satiksmes informācijai visā karšu reģionā (pat tad, kad maršruta navigācija nav aktivizēta)
    • Piekļuve audio, izklaides un ziņu lietotnēm, tostarp datu apjomam un pastāvīgiem atjauninājumiem
    • Papildu personalizēšanas funkcijas palīdz BMW atjautīgajam personiskajam asistentam apgūt jūsu paradumus, lai tas vajadzības gadījumā varētu jūsu vietā veikt vienkāršus uzdevumus

    ATJAUTĪGS UN VIENMĒR LĪDZĀS.

    Padomi un pakalpojumi

    PROACTIVE CARE UN BMW X2.

    BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR BMW X2.

    Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

    BMW X2 sDrive20i: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km: 6,5–6,0; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 148–136

     

    [1] Veido iekšdedzes dzinēja piedziņa (115 kW) un elektriskā piedziņa (14 kW).

     

    [2] BMW Digital Premium ir maksas abonēšanas pakalpojums, dažām funkcijām nepieciešams tīkla savienojums. BMW Digital Premium nav iekļauti pirkumi lietojumprogrammā.


    Benzīna dzinēju snieguma dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto RON 98 degvielu. Degvielas patēriņa dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto standarta degvielu saskaņā ar EK regulu 715/2007. Var izmantot arī RON 91 un augstākas vērtības degvielu ar 10 % maksimālo etanola daudzumu (E10). BMW iesaka RON 95 degvielu. Lieljaudas automobiļiem BMW iesaka RON 98 degvielu.

     

    Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp

    Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, “Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT)”, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co2/.