BMW remonts un kopšana, darbinieks, serviss, darbnīca

NODODIET SAVU BMW IESPĒJAMI LABĀKAJĀS ROKĀS.

#WHATEVERHAPPENS. BMW REMONTS UN KOPŠANA.

NODODIET SAVU BMW IESPĒJAMI LABĀKAJĀS ROKĀS.#WHATEVERHAPPENS. BMW REMONTS UN KOPŠANA.

ATTIECĪBĀ UZ REMONTU UN KOPŠANU – IZVĒLIETIES KVALITĀTI.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir mazs skrāpējums vai ievērojami bojājumi pēc negadījuma – tie vienmēr atstāj paliekošas pēdas pēc sevis. Taču, lai kas arī notiktu, mūsu BMW sertificēto virsbūves remonta un krāsošanas darbnīcu speciālisti ir jūsu pusē un nodrošinās, ka jūsu automobilis ātri atgriezīsies savā nevainojamajā stāvoklī. Jo neviens jūsu BMW nepazīst tā, kā mēs.

Lasīt vairāk

JŪSU IEGUVUMI ĪSUMĀ.

 • 01 Vērtibās saglabāšana pateicoties sertificētam remonta procesam.
 • 02 Automašīna iziet visas drošibas pārbaudes.
 • 03 Izcila funkcionalitāte.
 • 04 Ātrs un bez aizķeršanās.
 • 05 Doršibas un miera sajūta, ka esiet drošās rokās.

BMW SERTIFICĒTAS VIRSBŪVES REMONTA UN KRĀSOŠANAS DARBNĪCAS.

BMW sertificētas virsbūves remonta un krāsošanas darbnīcas, BMW remonts un kopšana

Izraudzīta remonta un mūsdienīgākā pārbaužu un diagnostikas tehnoloģija. Mūsu standarti kalpo kā kvalifikācija gan BMW piederošiem, gan neatkarīgiem virsbūves remonta un krāsošanas centriem, kā arī garantē, ka tiek izpildītas mūsu augstās prasības attiecībā uz kvalitāti. Apmācīti speciālisti nodrošina jūsu BMW vērtības saglabāšanu ar oriģinālajām BMW detaļām vai BMW ColorSystem. Gan BMW automobiļiem ar iekšdedzes dzinējiem gan mūsu elektroautomobiļiem.

BMW NEGADĪJUMU REMONTS.

BMW remonts un kopšana, BMW negadījumu remonts, kopšana, BMW elipsveida režģa maiņa

Negadījumi notiek. Taču neraizējieties, mūsu speciālisti ir jūsu pusē ar ātru un profesionālu palīdzību. Pat pēc negadījuma ar sarežģītiem virsbūves, krāsojuma, elektronikas vai drošības sistēmu bojājumiem. Ar zināšanām, oriģinālajām BMW detaļām vai līdzvērtīgas kvalitātes detaļām un vislabāko remonta procedūru katrā atsevišķajā gadījumā. Šī pieeja nodrošina gan nevainojamu izskatu, gan to, ka visu jūsu automobiļa funkciju lietojums norit bez aizķeršanās.

Lasīt vairāk
BMW remonts un kopšana, virsbūves bojājumu remonts, darbinieks, serviss, darbnīca

BMW virsbūves bojājumu remonts.

Virsbūve ir ārkārtīgi būtiska automobiļa pasažieru drošībai. Ja notiek negadījums, tas rada būtiskus bojājumus, un tie nebūs tikai iespiedumi; mūsu speciālisti vispirms nosaka bojājumu apmēru, izmantojot mūsdienīgākos analīzes un diagnostikas rīkus, un pēc tam atjauno jūsu automobili pienācīgā stāvoklī. Tas nodrošina, ka nekas netiek upurēts ne izskata un – pats būtiskākais – ne drošības ziņā.

BMW remonts un kopšana, krāsas bojājumu remonts, darbinieks, serviss, darbnīca

BMW krāsas bojājumu remonts.

Lai veiktu ievērojamu krāsas bojājumu remontu, mūsu speciālisti izmanto gan jaunākās krāsas pulēšanas tehnoloģijas, gan videi draudzīgus BMW ColorSystem materiālus uz ūdens bāzes. Krāsu toņu precizitāte un akurāta apdare, kas atbilst jaunākajiem BMW krāsojuma un remonta standartiem, rada izcilu rezultātu, kas ir ārkārtīgi izturīgs un saglabā jūsu BMW vērtību.

BMW KOSMĒTISKAIS REMONTS.

BMW remonts un kopšana, BMW kosmētiskais remonts, darbinieks, servisa darbnīca

Pat sīka bojājuma novēršanai nepieciešamas ievērojamas prasmes. Tieši tam domāts BMW kosmētiskais remonts. Neatkarīgi no tā, vai tas ir neliels skrāpējums krāsas apdarē vai plīsums salona apdarē, mūsu speciālisti, izmantojot inovatīvas remonta tehnoloģijas, novērš sīkus trūkumus ātri un vienkārši. Un nodrošina, ka jūsu BMW joprojām ir oriģināls BMW.

Lasīt vairāk
BMW remonts un kopšana, BMW vējstikla remonts

BMW stikla remonts.

Mazs akmentiņš var radīt lielus bojājumus. Šķietami mazas šķembas trieciens var ātri radīt plaisu vējstiklā, kā dēļ var būt nepieciešams veikt dārgu nomaiņu. Taču, ja plaisa nav tieši vadītāja redzes laukā, mūsu speciālisti var to novērst ātri un vienkārši.

BMW remonts un kopšana, BMW iespiedumu remonts, darbinieks, servisa darbnīca

BMW iespiedumu remonts.

Vai jūsu pēdējais brauciens nav palicis bez sekām? Mūsu speciālisti priecāsies jums palīdzēt un novērst iespiedumus virsbūves paneļos, kuru diametrs nepārsniedz 60 mm. Mūsdienīgi iespiedumu novēršanas paņēmieni nodrošina, ka krāsas apdare remonta laikā netiek bojāta.

BMW remonts un kopšana, BMW mazu defektu remonts, darbinieks, servisa darbnīca

BMW mazu defektu remonts.

Mūsu speciālisti ātri un precīzi novērš minimālu krāsas bojājumu perifērijā un tuvu malām, ja tā diametrs nepārsniedz 25 mm, un skrāpējumus, kas nav garāki par 100 mm. Pateicoties sevišķai apstrādes procedūrai, detaļas demontāža remonta laikā nav nepieciešama.

BMW remonts un kopšana, BMW plastmasas detaļu remonts, darbinieks, servisa darbnīca

BMW plastmasas detaļu remonts.

Pateicoties BMW plastmasas detaļu remontam, sīkus virsbūves plastmasas daļu bojājumus, kuru diametrs nepārsniedz 25 mm – piemēram, sīka plaisa buferī –, var novērst ātri un viegli. Mūsu speciālisti spēj ārkārtīgi rūpīgi salabot arī skrāpējumus un nodiluma pēdas.

BMW remonts un kopšana, BMW diska apmales remonts, darbinieks, servisa darbnīca

BMW diska apmales remonts.

Atliek tikai nedaudz zaudēt modrību, novietojot automobili, un var rasties diska apmales bojājumi. Mūsu speciālisti, izmantojot inovatīvu pildvielu un jūsu BMW ideāli atbilstošu krāsu, novērš diska apmales bojājumus, kuru dziļums nepārsniedz 1 mm un novietojums no loka apmales nepārsniedz 5 cm.

BMW remonts un kopšana, BMW salona remonts, darbinieks, servisa darbnīca

BMW salona remonts.

Dzīve atstāj savas pēdas. Neatkarīgi no tā, vai tas ir caurums salona apdarē vai sīki skrāpējumi, piemēram, uz vadības ierīcēm, mēs novēršam šīs pēdas, ja to diametrs nepārsniedz 15 mm un garums – 40 mm. Iespējams izlabot kaitinošas netīrumu pēdas vai krāsu mainījušas zonas.

BMW REMONTS UN KOPŠANA: SVARĪGĀKIE JAUTĀJUMI UN ATBILDES.

 • Kā varu sazināties ar BMW negadījumu tālruņa līniju?

  Ja noticis negadījums, esam tikai viena tālruņa zvana attālumā. BMW negadījumu vadība parūpēsies par visu – sākot ar ziņošanu par negadījumu un remontu un beidzot ar pilnīgu pieteikumu apstrādi. BMW negadījumu tālruņa līnija ir pieejama visu diennakti. Vienkārši sazinieties ar mums, izmantojot iDrive izvēlni, skārienekrānu vai tālruni: 67828626

 • Ko BMW negadījumu remonts var man piedāvāt?
 • Kad būtu veicams BMW kosmētiskais remonts?
 • Kas ir BMW ColorSystem?

BMW PAKALPOJUMI.

BMW remonts un kopšana, BMW servisa centrs, BMW serviss, darbinieks konsultē klientu

Pilnīgs BMW servisa piedāvājums.

Jūs un jūsu BMW atrodas iespējami labākajās – jūsu BMW servisa partnera – rokās. Plašais un daudzveidīgais klāsts iekļauj ilgtermiņa servisa komplektus ar pievilcīgām un visu iekļaujošām cenām, kā arī vēl daudziem individuāliem pakalpojumiem.

Uzzināt vairāk
BMW remonts un kopšana, BMW palīdzība negadījumā un avārijas gadījumā, vīrietis runā pa tālruni

BMW avārijas un negadījumu dienests.

BMW avārijas un negadījuma dienesta sniegtā palīdzība jums pieejama bez maksas visu diennakti 365 dienas gadā. Sazinieties ar mums, izmantojot My BMW lietojumprogrammu tieši no sava automobiļa.

BMW pārstāvja garantija, BMW remonts un kopšana, sieviete sēž ar BMW katalogu rokās

BMW pārstāvja garantija.

Ja notiek vissliktākais, baudiet priekšrocības, kādas sniedz visaptverošs serviss, piemēram, ātrs remonts ar oriģinālajām BMW detaļām, un pārliecību, ka esat gatavs visam.

BMW remonts un kopšana, BMW lietojumprogramma, sieviete ar viedtālruni rokās atbalstās pret automobili

Lietojumprogramma My BMW.

Viegls veids, kā pārvaldīt apkopes un servisa apmeklējumus un arī izmantot My BMW lietojumprogrammu.

Uzzināt vairāk