“ATVAĻINĀJUMA LAIKĀ MUMS PATĪK ATPŪSTIES. UN TO NAV IESPĒJAMS IZDARĪT, PRĀTOJOT PAR DZINĒJA BOJĀJUMU.”

Lai jauks ceļojums! Ar oriģinālo BMW motoreļļu un servisu.

Neatkarīgi no tā, kā vēlaties organizēt savu dzīvi, BMW pavada jūs, lai kur arī dotos. Tas atstāj savas pēdas. Pasargājiet savu BMW ar oriģinālo BMW motoreļļu un iegūstiet izcilu sniegumu un garu kalpošanas mūžu. Palutiniet savu BMW ar vienmērīgāku dzinēja gaitu, ko sniedz oriģinālā BMW motoreļļa un serviss.

Lasīt vairāk
“ATVAĻINĀJUMA LAIKĀ MUMS PATĪK ATPŪSTIES. UN TO NAV IESPĒJAMS IZDARĪT, PRĀTOJOT PAR DZINĒJA BOJĀJUMU.”Lai jauks ceļojums! Ar oriģinālo BMW motoreļļu un servisu.

APMEKLĒJUMU PIETEIKŠANA TIEŠSAISTĒ.

Jūsu BMW servisa partneris labprāt sniegs padomu par visiem produktiem un pakalpojumiem, kas palīdzēs jūsu dzinējam panākt augstāko sniegumu un pagarināt tā kalpošanas laiku. Pavadiet vairāk laika, darot patīkamas lietas, un izmantojiet mūsu ērto iespēju tiešsaistē pieteikt apmeklējumu BMW servisa partnerim savā apkārtnē.

ORIĢINĀLĀ BMW MOTOREĻĻA. SNIEGUMS. EFEKTIVITĀTE. AIZSARDZĪBA.

BMW TwinPower Turbo dzinēju eļļas stiprina moderno BMW dzinēju galvenās īpašības un palīdz nodrošināt maksimālu jaudu un augstāko efektivitāti. Tām ir labāka viskozitāte, kas nodrošina labāku iedarbināšanu aukstā laikā un vienmērīgu sniegumu. Oriģinālās BMW motoreļļas pasargā dzinēju pret koroziju, nodilumu un nolietojumu. Tas ilgāk saglabā zinēja tīrību, lai paildzinātu tā kalpošanas laiku.

Lasīt vairāk

BMW TwinPower Turbo Silver.

BMW TwinPower Turbo Silver. Motoreļļas ilgtspējīgam braukšanas priekam: šīs eļļas ne tikai palīdz radīt labu dzinēja sniegumu, bet nodrošināt arī izšķirošo dzinēja detaļu tīrību un pasargāt dzinēju.

Lasīt vairāk

BMW TwinPower Turbo Gold.

BMW TwinPower Turbo Gold. Motoreļļas izcilam sniegumam: "Gold" kategorijas motoreļļas izvirza jaunus standartus, palīdzot panākt izcilu dzinēja sniegumu un lielu dzinēja aizsardzību. Eļļas ar "FE" marķējumu (= degvielas ekonomija) uzrāda NEDC degvielas ietaupījumu salīdzinājumā ar BMW Longlife-01 motoreļļām.

Lasīt vairāk

BMW M TwinPower Turbo.

BMW M TwinPower Turbo. Adrenalīna uzpilde: "M TwinPower Turbo" kategorijas motoreļļas ir piemērotas konkrētām BMW M augsta snieguma dzinēju prasībām un nodrošina izcilu gultņu aizsardzību un lielisku sniegumu pat ekstrēmos apstākļos.

Lasīt vairāk
  • Oriģinālās BMW motoreļļas 5 priekšrocības.

ĻAUJ DZINĒJAM DARBOTIES.

Oriģinālā BMW motoreļļa.

Oriģinālās BMW motoreļļas atbilst BMW dzinēju augstākā līmeņa standartiem un izcili izmanto to snieguma, efektivitātes kalpošanas ilguma potenciālu. Uzlabojiet sava BMW apkopes darbu kvalitāti ar oriģinālo BMW motoreļļu un mūsu ilgstoši pieredzējušo servisa speciālistu zināšanām.

Lasīt vairāk

ĻAUJ DZINĒJAM DARBOTIES.

Oriģinālā BMW motoreļļa.