Sieviete un vīrietis, smejoties uz Toboggan riepas sniegā

NĀCIET LAUKĀ SPĒLĒTIES.

#laikasarinotiktu. Izbaudiet aukstos gadalaikus ar
BMW oriģinālajiem diskiem un riepām,
ziemas piederumiem un
BMW servisu.

Mainoties gadalaikiem, pienācis laiks izpētīt apkārtni. Jo pat lietains un auksts laiks nav iemesls, lai paliktu mājās. Tā ir iespēja atklāt mūsu pasaules maģisko pusi. Piedāvājam ideālo aprīkojumu, lai droši paliktu uz ceļa un izbaudītu katru brauciena mirkli – neatkarīgi no tā, kurp tas aizvedīs. Novērtējiet BMW servisu, nokomplektētus BMW ziemas riteņus un BMW ziemas piederumus, kas perfekti saskaņoti ar jūsu BMW.

Lasīt vairāk
NĀCIET LAUKĀ SPĒLĒTIES.#laikasarinotiktu. Izbaudiet aukstos gadalaikus ar<br> BMW oriģinālajiem diskiem un riepām,<br>ziemas piederumiem un<br> BMW servisu.

ORIĢINĀLIE BMW VIEGLMETĀLA DISKI UN PIEDERUMI.

Braukšanas prieks neatkarīgi no laikapstākļiem.

Vadītājiem, kuri vēlas izmēģināt jaunu protektora rakstu un izbaudīt optimālu saķeri ziemā, sadarbībā ar augstākās klases ražotājiem (piem., Dunlop, Goodyear, Michelin un Pirelli) esam izveidojuši īpašus sezonālus riepu ar zvaigznes marķējumu piedāvājumus. BMW riepas ar zvaigznes marķējumu nodrošina vienmērīgu braukšanu, optimālu saķeri un lielisku drošību. Viens ir skaidrs: oriģinālie BMW diski un riepas nav stila kompromiss, bet gan stila apliecinājums.

BMW rudens–ziemas piederumi 17 collas, BMW V-spoke 618, Reflex Silver krāsa, ziemas riteņu komplekts

17 collu BMW vieglmetāla disks ar V-spoke 618. stilu Reflex Silver krāsā, nokomplektēts ziemas ritenis.

Kvalitatīvais 17 collu BMW vieglmetāla disks ar V-spoke 618. stilu Reflex Silver krāsā ar savu izskatu piešķir automobilim ļoti sportisku veidolu. Nokomplektēts ziemas ritenis ar riepu spiediena monitoru, saderīgs ar sniega ķēdēm, 7,5J x 17 diska izmērs ar riepas izmēru 225/55 R17 97H. ES marķējums
BMW rudens‑ziemas piederumi, 18 collas, BMW V-spoke 684, Orbit Grey krāsa, ziemas riteņu komplekts

18 collas, BMW V-spoke 684, Orbit Grey krāsa, ziemas riteņu komplekts.

Kvalitatīvais 18 collu BMW vieglmetāla disks ar Y-spoke 684. stilu Orbit Grey krāsā ar savu izskatu piešķir automobilim sevišķi sportisku veidolu. Nokomplektēts ziemas ritenis ar riepu spiediena indikatoru un Runflat riepu, 8J x 18 disku izmēru ar riepas izmēru 245/45 R18 100V XL. ES marķējums
BMW rudens-ziemas piederumi, 19 collu BMW vieglmetāla disks ar V-spoke 635. stilu, divtoņu (mirdzošā Night Gold) krāsā, ziemas riteņu komplekts

19 collu BMW vieglmetāla disks ar V-spoke 635. stilu, divtoņu (mirdzošā Night Gold) krāsā, ziemas riteņu komplekts.

Kvalitatīvie 19 collu BMW vieglmetāla diski ar V-spoke 635. stilu ir divtoņu mirdzošā Night Gold krāsā, paspilgtinot automobiļa izskatu. Ziemas riteņu komplekts ar riepu spiediena indikatoru un Run-flat riepām, riteņa izmērs 8J x 19 ar riepu izmēru 245/40 R19 98V XL RSC priekšā un 9J x 19 ar riepu izmēru 275/35 R19 100V XL RSC aizmugurē. ES marķējums
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW riteņa skrūvju stiprināšanas sistēma

BMW riteņa skrūvju stiprināšanas sistēma.

Augstākās kvalitātes ārkārtīgi uzticamajai riteņa skrūvju stiprināšanas sistēmai ir četri riteņa skrūvju stiprinājumi ar īpašu glancētu BMW kodu. Skrūves var atskrūvēt tikai ar speciālu komplektā iekļautu instrumentu, nodrošinot labāko aizsardzību pret riteņu zādzību.
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW sniega ķēdes Comfort

BMW sniega ķēdes Comfort.

BMW sniega ķēdes Comfort ir viegli uzlikt, un tās nodrošina labāko iespējamo saķeri. Tā kā tās ideāli piegulst riepām, nav nepieciešama nekāda papildu aizsardzība diskiem, bet, pateicoties iestrādātajam tērauda āķim, tās ir ļoti viegli uzstādīt.
BMW rudens-ziemas piederum, M&nbsp;Performance riepu maisi

M Performance riepu maisi.

Ekskluzīva sacīkšu sajūta garāžā: M Performance riepu maisi aizsargā gan vadītāju, gan automobili pret netīrumiem. Izturīgāks rokturis nodrošina ērtu riepu pārvadāšanu. Pateicoties speciālam marķējumam atsevišķas riepas var ātri sagrupēt jebkurā laikā. Ar sportisku M Performance dizainu.
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW peldošais dekoratīvais disks

BMW peldošais dekoratīvais disks.

Peldošajam dekoratīvajam diskam ir BMW logotips, kas nerotē kopā ar disku, bet vienmēr turas horizontāli. Peldošo dekoratīvo disku var uzmontēt uz visiem BMW vieglmetāla diskiem ar padziļinājuma loka diametru 112 mm.
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW ventiļu vāciņi ar logotipu

BMW ventiļu vāciņi ar logotipu.

Kvalitatīvie BMW alumīnija ventiļu vāciņi efektīvi aizsargā TPMS alumīnija ventiļus pret netīrumiem un mitrumu. Tāpat tie izceļ riteņa izskatu. Ar BMW logotipu.
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW ventiļu vāciņi ar M logotipu

BMW ventiļu vāciņi ar M logotipu.

Kvalitatīvie BMW alumīnija ventiļu vāciņi efektīvi aizsargā TPMS alumīnija ventiļus pret netīrumiem un mitrumu. Tāpat tie izceļ riteņa izskatu. Ar M logotipu.
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW riepu labo&scaron;anas komplekts

BMW riepu labošanas komplekts.

Intuitīva izmantošana: BMW riepu labošanas komplekts ļauj viegli turpināt ceļu, ja riepa zaudējusi gaisa spiedienu. Neatkarīgi no riepas izmēra iespējams salabot riepas protektora bojājumu, kas nav lielāks par 4 mm, un turpināt ceļu līdz tuvākajam BMW servisa partnerim.

BMW DISKU UN RIEPU APKOPE.

BMW disku un riepu apkope

Labi zināt, ka svarīgās lietas ir labākajās rokās.

Piemērotākās riepas aukstajam laikam: BMW riepu apkope piedāvā ne tikai riepu nomaiņu, bet arī protektora dziļuma un bremžu pārbaudi. Mūsu piedāvājums maksimālu ērtību nolūkā: mēs notīrām jūsu vasaras riepas un uzglabājam tās līdz pavasarim.

ORIĢINĀLĀS BMW RIEPAS AR ZVAIGZNES MARĶĒJUMU.

Oriģinālās BMW riepas ar zvaigznes marķējumu

Kvalitāte, pieredze un drošība ir galvenās prioritātes attiecībā uz diskiem un riepām.

Zvaigznes marķējums norāda, ka riepa ir speciāli ražota BMW – un saskaņā ar augstākajiem BMW standartiem. Riepu izstrāde sākas agrīnā automobiļa izstrādes posmā un var ilgt līdz trim gadiem, noslēdzoties ar rūpīgām pārbaudēm. Riepas ar zvaigznes marķējumu tiek pārbaudītas sešās galvenajās jomās: drošība, nodilums, komforts, efektivitāte un – raksturīgi BMW – divās ar braukšanas prieku saistītās jomās: braukšanas stils un sportiskums. Turklāt tās izstrādātas sadarbībā ar atlasītiem augstākās klases ražotājiem (piem., Dunlop, Goodyear, Michelin un Pirelli). Jums tikai savā BMW servisa centrā jāvaicā pēc riepām ar zvaigznes marķējumu – precīza izmēra, pārbaudīti un droši.

ORIĢINĀLIE BMW ZIEMAS PIEDERUMI – VIRSBŪVE.

Iedvesmojoši, lai kur jūs skatītos.

Ja vēlaties izbaudīt ziemu, tai labi jāsagatavojas. Ar oriģinālajiem BMW piederumiem tas nesagādā nekādas problēmas. Gūstiet labumu no izteiktāka braukšanas komforta un atklājiet plašu iespēju klāstu, kas paredzēts tam, lai jūsu BMW padarītu par ideālo ziemas plānu sabiedroto.

BMW rudens‑ziemas piederumi, BMW jumta kaste 420 Black/Titanium Silver krāsā

BMW jumta kaste 420 Black/Titanium Silver krāsā.

Modernā BMW Black krāsas jumta kaste ar Titanium Silver sānu paneļiem ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 420 litri. Slēpes ir vienkārši iekraut un novērst zādzību, jo kasti iespējams atvērt no abām pusēm, un katrā pusē tai ir trīskārša centrālā atslēga.
BMW rudens‑ziemas piederumi, BMW jumta bagāžnieks

BMW jumta bagāžnieks.

Jumta šķērsstieņus iespējams kombinēt ar visiem BMW jumta bagāžnieku stiprinājumiem un jumta kastēm, kas ir perfekts vizuāls papildinājums automobilim kopumā. Tos viegli uzstādīt, neizmantojot instrumentus, un tie atbilst augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem, pateicoties savai izturīgajai konstrukcijai un pretnozagšanas atslēgas sistēmai.
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW slēpju un sniega dēļu turētājs, izvelkams

BMW slēpju un sniega dēļu turētājs.

Aizslēdzamais BMW slēpju un sniega dēļu turētājs, ko var paplašināt sānos, droši notur līdz pat pieciem slēpju pāriem vai četriem sniega dēļiem un atvieglo iekraušanu augstākos automobiļos. To var kombinēt ar jebkuru BMW jumta bagāžnieku, un tas tur arī slēpju nūjas.
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW bagāžas nodalījuma paklājiņ&scaron;

BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Bagāžas nodalījumu no netīrumiem un mitruma aizsargā izturīgais, neslīdošais ūdensdrošais BMW paklājiņš ar paceltām malām un labi veidotu dizainu. Veidots Black krāsā un aprīkots ar kvalitatīvu nerūsošā tērauda ielaidumu ar ciparu “5” – paklājiņš ideāli iekļaujas bagāžas nodalījuma interjerā.
BMW rudens‑ziemas piederumi, BMW LED durvju projektori

BMW LED durvju projektori.

Inovatīvie BMW LED durvju projektori automātiski ieslēdzas, kad tiek atvērtas durvis, un projicē attēlu uz zemes līdzās automobilim, izmantojot maināmu slīdni. Iespējams izvēlēties vairākus motīvus, lai ar personalizētu stilu ideāli izgaismotu iekāpšanas zonu.

ORIĢINĀLIE BMW ZIEMAS PIEDERUMI – SALONS.

Izcils no iekšpuses.

Oriģinālie BMW piederumi – atbilstoši savam nosaukumam – izstrādāti, ievērojot precizitāti un iedvesmojoties no nevainojama snieguma. Paplašiniet savu telpu, stilu un drošību – vai visu iepriekš minēto. Tas ir vieglais veids, kā apvienot drošību un šiku.

BMW rudens-ziemas piederumi, 10,5 collu Apple iPad Pro Travel & Comfort sistēmas BMW aizsargietvars

10,5 collu Apple iPad™ Pro Travel & Comfort sistēmas BMW aizsargietvars.

Aizsargietvars nodrošina optimālu aizsardzību visiem 10,5 collu Apple iPad™ Pro planšetdatoriem. Melnais silikona pārsegs uzticami aizsargā planšetdatoru pret skrāpējumiem, triecieniem, un, izmantojot ar komplektā esošo displeja aizsargplēvi, planšetdators ir aizsargāts arī pret šļakatām. Izmantojot ar Travel & Comfort sistēmas universālo turētāju (pieejams atsevišķi), tas nostiprināms automobilī tā, lai būtu ērti aizsniedzams un regulējams, un – avārijas gadījumā – drošs.
BMW rudens-ziemas piederumi, Travel & Comfort sistēmas BMW universālais planšetdatoru turētājs ar BMW aizsargietvaru

Travel & Comfort sistēmas BMW universālais planšetdatoru turētājs ar BMW aizsargietvaru.

Universālais turētājs ir pielāgojams izmēram un piestiprināms atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort sistēmas papildaprīkojumam. Ar BMW aizsargietvaru tiek sniegts drošs stiprinājums plašam klāstam Apple vai Samsung planšetdatoru izmērā no 7 līdz 11 collām. To var pagriezt par 360° un nofiksēt vajadzīgajā pozīcijā.
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW universālais āķis Travel &amp; Comfort sistēmai

BMW universālais āķis Travel & Comfort sistēmai.

Universālais Travel & Comfort sistēmas āķis ļauj uzkarināt apģērbus vai vieglas somas atzveltnes aizmugurē, aizsargājot tās pret netīrumiem kāju zonā. Pateicoties iespraužamam savienotājam, universālo āķi var viegli un trieciendroši piestiprināt atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort papildaprīkojumam.
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW drēbju pakaramais Travel & Comfort sistēmai

Travel & Comfort sistēmas BMW drēbju pakaramais.

Pateicoties BMW drēbju pakaramajam, iespējams pakarināt apģērbu atzveltnes aizmugurē. Pateicoties iespraužamam savienotājam, to var viegli un trieciendroši piestiprināt atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort papildaprīkojumam. Pateicoties viesnīcas funkcijai (standarta drēbju pakaramais), to iespējams izmantot ārpus automobiļa.
BMW rudens–ziemas piederumi, BMW priekšējie visu sezonu paklājiņi

BMW priekšējie visu sezonu paklājiņi.

Ideāla izmēra izturīgie BMW visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu aizsargā kāju zonu priekšā no mitruma un netīrumiem, lai kājas būtu sausas. Ar Black krāsas dizainu tiem ir nerūsošā tērauda hromēts ielaidums cipara “5” formā.
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW visu sezonu aizmugurējie paklājiņi

BMW visu sezonu aizmugurējie paklājiņi.

Ideāla izmēra izturīgie BMW visu sezonu paklājiņi ar reljefām malām un elegantu dizainu ne tikai aizsargā kāju zonu aizmugurē pret mitrumu un netīrumiem, bet arī rūpējas, lai kājas būtu sausas. Ar Black krāsas dizainu tiem ir nerūsošā tērauda hromēts ielaidums cipara “5” formā.
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 ir ārkārtīgi jutīga full-HD kamera, kas fiksē notiekošo automobiļa priekšpusē un aiz tā pat tad, kad automobilis ir novietots stāvēšanai. Ja ap automobili novērojami kādi traucējumi vai neparasta kustība, kamera šo epizodi automātiski ieraksta, lai dokumentētu iespējamus negadījumus vai potenciālus ielaušanās mēģinājumus.
BMW rudens‑ziemas piederumi, BMW LED lukturītis, uzlādējams

BMW LED lukturītis, uzlādējams.

BMW LED lukturītim ir eleganta nerūsošā tērauda konstrukcija, un tas atstāj iespaidu ar ārkārtīgi nelielu enerģijas patēriņu, 3 000 uzlāžu kalpošanas laiku un milzīgu apgaismojuma diapazonu. Lai uzlādētu lieljaudas akumulatoru, lukturītis tikai jāpievieno iebūvētajai 12 voltu kontaktligzdai.
Sieviete un vīrietis sniegā, skatīdamies planšetdatorā

ATKLĀJIET BMW ZIEMAS PIEDERUMUS.

Jums nav nekādu šķēršļu, lai izbrauktu kalnu pāreju, pavadītu dienu pilsētā vai dotos spontānā braucienā. Atklājiet fascinējošos mirkļus, kādus šie gadalaiki jums piedāvā ar oriģinālajiem BMW piederumiem ziemas sezonai. Izvēlieties no dažādām iespējām, lai veidotu sava BMW ziemas izskatu. Paudiet stila apliecinājumu, neietekmējot drošību.

ĶĪMISKIE KOPŠANAS LĪDZEKĻI.

Kvalitatīvas un patiesas rūpes par jūsu BMW.

Mēs rūpējamies par jūsu automobili. Piedāvājam jums īstos rīkus, lai visās situācijās redzamība būtu skaidra un izskats – satriecošs; galu galā, diski nav spīdīgi tāpat vien.

Lasīt vairāk
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW vējstikla mazgāšanas līdzeklis ar antifrīzu

BMW vējstikla mazgāšanas līdzeklis ar antifrīzu.

Novērš vējstikla mazgāšanas sistēmu aizsalšanu un nodrošina ideālu redzamību bez švīkām arī aukstos laikapstākļos, pateicoties kvalitatīvajām tīrīšanas vielām. Ar patīkamo, BMW raksturīgo Apricelle smaržu.

Lasīt vairāk
BMW rudens‑ziemas piederumi, BMW vējstikla-logu apledojuma atkausētājs

BMW vējstikla-logu apledojuma atkausētājs.

Pāris sekundēs atkausē apledojumu uz logiem. Aizsargā pret atkārtotu sasalšanu un nodrošina skaidru redzamību visapkārt. Ar patīkamo un BMW kopšanas līdzekļiem raksturīgo BMW Apricelle smaržu. Uzticami atkausē apledojumu redzeslaukā.

Lasīt vairāk
BMW rudens‑ziemas piederumi, BMW riteņu disku tīrīšanas līdzeklis

BMW riteņu disku tīrīšanas līdzeklis.

BMW riteņu disku tīrīšanas līdzeklis viegli notīra grūti notīrāmus netīrumus, piemēram, piedegušus bremžu putekļus vai eļļas un gumijas atlikumus.

Lasīt vairāk

VISLABĀKĀS ZIEMAS DAĻAS M PERFORMANCE PARTS.

Izbaudiet aizraujošu autosporta sajūtu ar ekskluzīvām BMW M Performance detaļām.

Motosports kļūst visuresošs. Katra BMW M Performance detaļa piešķir jūsu BMW vēl vairāk īsta autosporta rakstura. Jums pieejama plaša piederumu izvēle, sākot no aerodinamikas, transmisijas, virsbūves dizaina, kokpita, šasijas kategorijām un beidzot ar diskiem. Vai esat gatavs piedzīvot sportisku individualitāti?

Lasīt vairāk
BMW rudens-ziemas piederumi, 20 collu M Performance disks ar Double-spoke 669 M stilu matētā/mirdzošā Jet Black krāsā, vasaras riteņu komplekts.

20 collu M Performance disks ar Double-spoke 669 M stilu matētā/mirdzošā Jet Black krāsā, vasaras riteņu komplekts.

Kvalitatīvie kaltie 20 collu BMW M Performance vieglmetāla diski ir divtoņu matētā Black krāsā, ar ekskluzīvu redzamās puses frēzējuma un mirdzuma kombināciju un BMW M logotipu. Pilns riteņu komplekts ar dažādu izmēru Runflat riepām. Priekšējo disku izmērs – 8J x 20 ar 245/35 R20 95Y XL RSC riepām un aizmugurē – 9J x 20 ar 275/30 R20 97Y XL RSC riepām. ES marķējums

Lasīt vairāk
BMW rudens-ziemas piederumi, M Performance “Iconic Glow” elipsveida režģis

M Performance “Iconic Glow” elipsveida režģis.

M Performance “Iconic Glow” elipsveida režģis piešķir automobilim unikālu starojumu. LED apgaismojums ekskluzīvi rada fonu BMW elipsveida režģim un zonai automobiļa priekšpusē, sākot ar atvēršanu, iedarbināšanu un beidzot ar aizdedzes izslēgšanu un automobiļa aizslēgšanu.

Lasīt vairāk
BMW rudens-ziemas piederumi, M Performance sliekšņu paplašinājums, oglekļa šķiedra

M Performance sliekšņu uzliku paplašinājums, oglekļa šķiedra.

Iedvesmojošs izskats: BMW M Performance sliekšņu paplašinājums ir no augstākās klases oglekļa šķiedras un pedantiski izgatavots ar rokām. Tie optiski pagarina automobiļa proporcijas, piešķirot tam vēl dinamiskāku izskatu. Ārkārtīgi sportiskam un elegantam izskatam.

Lasīt vairāk
BMW rudens-ziemas piederumi, M Performance aizmugurējais spoileris Pro, oglekļa šķiedra

M Performance aizmugurējais spoileris Pro, oglekļa šķiedra.

Vēl iespaidīgāk: M Performance oglekļa šķiedras aizmugurējais spoileris Pro uzsver automobiļa augstākā līmeņa kvalitātes un dinamisko izskatu. Tas optimizē aerodinamiku un nodrošina vēl sportiskākas braukšanas īpašības.

Lasīt vairāk
BMW rudens-ziemas piederumi, M Performance riepu maisi

M Performance stūre.

Iespaidīgi fakti: pateicoties Alcantara apdares satvēriena zonai, M Performance stūre nodrošina izcilas sajūtas un satvērienu – tiešākas stūrēšanas labad. Izteiksmīgais dizains un sarkanas ādas centrālā josla akcentē autosporta stilu.

Lasīt vairāk
BMW rudens-ziemas piederumi, M Performance grīdas paklājiņi

M Performance paklājiņi.

Augstākās klases izskats, izcila saķere: M Performance paklājiņi piešķir kāju zonai individuālu sportisku izskatu, radot visa automobiļa dinamiskāku veidolu. Ar uzrakstu M Performance. Augstākās klases dizainu papildina ādai līdzīga materiāla ietvari, dekoratīvs šuvums kontrastējošās krāsās un josla M krāsās.

Lasīt vairāk
BMW rudens-ziemas piederumi, M Performance riepu maisi

M Performance riepu maisi.

Ekskluzīva sacīkšu sajūta garāžā: M Performance riepu maisi aizsargā gan vadītāju, gan automobili pret netīrumiem. Izturīgāks rokturis nodrošina ērtu riepu pārvadāšanu. Pateicoties speciālam marķējumam atsevišķas riepas var ātri sagrupēt jebkurā laikā. Ar sportisku M Performance dizainu.  

Lasīt vairāk

PIELĀGOTS BMW SERVISS.

Paļaujieties uz neskaitāmām iespējām.

Izbaudiet auksto sezonu pilnībā un izmantojiet izcilo BMW servisu, kur mūsu speciālisti parūpēsies par jūsu automobili. Mūsu darbs ir nodrošināt, lai jūsu BMW vienmēr būtu ideālā stāvokli un jūs varētu droši baudīt ziemu, pilnībā izbaudot tīru braukšanas prieku.
BMW rudens-ziemas piederumi, sieviete skatās pa BMW automobiļa logu
BMW rudens‑ziemas piederumi, BMW Value Service

BMW Value Service.

Modeļiem, kas ir vismaz 5 gadus veci, BMW Value Service piedāvā augstākās klases servisu, kas optimāli pielāgots jūsu modelim – ar caurskatāmām un visaptverošām cenām. Galu galā jūsu BMW ar jūsu BMW servisa partnera rokām tiek nodrošināts tieši tāds serviss, kādu tas ir pelnījis, – tā, lai tas vēl ilgi paliktu kopā ar jums.
Atrodiet BMW servisa partneri
BMW rudens‑ziemas piederumi, BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

Visu paveikt vienā paņēmienā ne vienmēr ir viegli. Tāpēc lielākam sirdsmieram ir BMW Service Inclusive. Tikai ar vienu maksājumu esat apdrošināts uz laiku pēc savas izvēles attiecībā uz visiem iekļautajiem servisa un apkopes darbiem. Bez slēptām izmaksām. Lai jūs zinātu, ko sagaidīt nākotnē: perfekts serviss jūsu BMW neatkarīgi no tā vecuma. Jo mūsu piedāvājums ir pievilcīgs arī to BMW modeļu gadījumā, kuru nobraukuma rādījums ir gana liels.
Atrodiet BMW servisa partneri
BMW rudens‑ziemas piederumi, bezkontakta BMW serviss

Bezkontakta BMW serviss.

BMW serviss – jebkurā laikā un vietā. Tiešsaistē varat ērti rezervēt un uzraudzīt daudzos BMW pakalpojumus. Un maksimāli izmantot savu laiku patiešām svarīgām lietām dzīvē.
Atrodiet BMW servisa partneri
BMW rudens‑ziemas piederumi, BMW disku/riepu apkope

BMW disku/riepu apkope.

Piemērotākās riepas aukstajam laikam: BMW riepu apkope piedāvā ne tikai riepu nomaiņu, bet arī protektora dziļuma un bremžu pārbaudi. Mūsu piedāvājums maksimālu ērtību nolūkā: mēs notīrām jūsu vasaras riepas un uzglabājam tās līdz pavasarim.
Atrodiet BMW servisa partneri