Attālā programmatūras jaunināšana, sieviete stāv ēkas priekšā un skatās viedtālrunī

BMW ATTĀLĀ PROGRAMMATŪRAS JAUNINĀŠANA 21-03.

Raugiet, lai jūsu BMW vienmēr būtu atjaunināts: attālās programmatūras jaunināšana 21-03 nodrošina daudzus jaunus funkcionālus paplašinājumus, kvalitātes uzlabojumus un jaunas funkcijas. Visus datus un informāciju par versiju un tās saturu atradīsiet šajā informācijā par versiju.
Lasīt vairāk
BMW ATTĀLĀ PROGRAMMATŪRAS JAUNINĀŠANA 21-03.

PAMATINFORMĀCIJA PAR ATTĀLO PROGRAMMATŪRAS JAUNINĀŠANU 21-03.

Attālās programmatūras jaunināšana 21-03, BMW 4. sērijas Cabrio, braucienā pa ielu, trīs ceturtdaļu sānskats

Tagad gaidāmas šādas funkcijas un funkcionāli uzlabojumi:

 • Amazon Alexa Car Integration: “Alexa, add toothpase to my shopping list.” (Aleksa, pievieno manam iepirkumu sarakstam zobupastu).
 • BMW kartes: Tradicionālās ievades tekstlodziņš adrešu ievadīšanai ir atgriezies!
 • Joslu atdalošo līniju atpazīšanas brīdinājuma sistēma: Tagad atceras jūsu iestatījumus

Kvalitātes uzlabojumi:

 • Kvalitātes uzlabojums: Atrisinātas problēmas, kas radās operētājsistēmā Android 11, mainot mūzikas ierakstus
 • Kvalitātes uzlabojums: Apkārtskata ilustrācija
 • Kvalitātes uzlabojums: iX3 (G08 BEV) vadīklu programmēšana (CCU)
 • Atsaukums: iX3 (G08 BEV) vadīklu programmēšana (BMU)

 

Attālā programmatūras jaunināšana 21-03, BMW 4. sērijas Coupé, stāvošs automobilis, priekšpuses skats
Vispārēja informācija:

 • Funkcionāli atjauninājumi un kvalitātes uzlabojumi
 • Attālinātās programmatūras atjaunināšanas un informācijas par versiju derīgums
 • Informācija par iepriekšējām versijām
 • Lietošanas pamācības atjaunināšana automobilī
 • Speciāla informācija par šo jauninājumu
 • Konkrētas norādes attiecībā uz hibrīdautomobiļiem
 • Lietojumprogrammas My BMW App izmantošana datu pārsūtīšanā

FUNKCIJAS UN FUNKCIONĀLI UZLABOJUMI.

AMAZON ALEXA CAR INTEGRATION.

BMW attālā programmatūras jaunināšana, Amazon Alexa Car Integration, navigācijas sistēma, tuvplāns

“Alexa, add toothpaste to my shopping list!” (Aleksa, pievieno manam iepirkumu sarakstam zobupastu!)

Amazon balss pakalpojums jūsu BMW – tāpat kā esat radis to izmantot savās ar Alexa saderīgajās ierīcēs mājās. Pievienojiet vienumus iepirkumu sarakstam, pārbaudiet sava Amazon pasūtījuma statusu vai skatiet jaunākos futbola rezultātus, kamēr atrodaties savā automobilī. Tas viss – esot ceļā un bez nepieciešamības izlaist stūri no rokām. Vienkārši sakiet “Aleksa!” un tad savu balss komandu: “Alexa, who's the President of the USA?” (Aleksa, kurš ir ASV prezidents?) vai “Alexa, add toothpaste to my shopping list!” (Aleksa, pievieno zobupastu manam iepirkumu sarakstam!) Tagad ar balsi varat vadīt savu viedo mājokli, izmantojot BMW balss vadību. Jums tikai jāpasaka: “Alexa, open the garage!” (Aleksa, atver garāžu!), lai iekļūtu mājoklī sausām kājām.

BMW KARTES.

BMW attālā programmatūras jaunināšana, BMW kartes, navigācijas sistēma, tuvplāns

Tradicionālās ievades tekstlodziņš adrešu ievadīšanai ir atgriezies!

Ieklausījāmies tajā, kas jums bija sakāms! Izmantojam klientu atsauksmes kā pamatu, lai nepārtraukti uzlabotu savus izstrādājumus un jūsu BMW automobilī piedāvātu vislabāko klientu pieredzi. Šī iemesla labad jau zināmais ievades tekstlodziņš adrešu ievadei tagad atkal ieviests BMW operētājsistēmas 7 navigācijas sistēmā. Jūs izlemjat, kuru ievades variantu vēlaties izmantot. Tāpēc atjauninājums piedāvā izvēlēties starp vienkāršotu meklēšanu, izmantojot vienu lodziņu, un tradicionālo ievades masku ar valsti, pilsētu/rajonu, ielu un mājas numuru.

JOSLU ATDALOŠO LĪNIJU ATPAZĪŠANAS BRIDINĀJUMA SISTĒMA.

Tagad atceras jūsu iestatījumus.

Ja nevēlaties izmantot priekšrocības, kādas sniedz regulāra joslu atdalošo līniju atpazīšanas brīdinājuma sistēmas korekcijas jūsu braukšanas situācijās, tagad varat šo funkciju izslēgt pavisam izvēlnē “Settings” (Iestatījumi). Pēc tam joslu atdalošo līniju atpazīšanas brīdinājuma sistēma paliks neaktīva pat tad, ja no jauna iedarbināsiet automobili, līdz atkal aktivizēsiet šo funkciju.
Lasīt vairāk

KVALITĀTES UZLABOJUMS.

Atrisinātas problēmas, kas radās operētājsistēmā Android 11, mainot mūzikas ierakstus.

Šis atjauninājums atrisina zināmās galvenā instrumenta vāka noformējuma failu apstrādes problēmas kopā ar Android 11 un AVRCP1.6 kā aktīvo Bluetooth protokolu.

Lasīt vairāk

KVALITĀTES UZLABOJUMS.

Apkārtskata ilustrācija.

Iespējams, ka automobiļa apkārtskata ilustrācija nav pareizi ievietota centrālajā informācijas displejā (CID). Automobiļi, uz kuriem attiecas šī tehniskā kampaņa, ar sevišķo defekta kodu 0066490100, tiks laboti ar šo attālo programmatūras jaunināšanu.
Lasīt vairāk

KVALITĀTES UZLABOJUMS.

iX3 (G08 BEV) vadīklu programmēšana (CCU).

Skartajos automobiļos – un izņēmuma gadījumos – var nenotikt automātiska pārslēgšanās uz novietošanas funkciju, izraisot to, ka parādās kontroles pārbaudes ziņojums. Ignorējot šo kontroles pārbaudes ziņojumus, pastāv risks, ka automobilis var aizripot. Ar šo programmatūras jauninājumu problēma ir likvidēta.

Lasīt vairāk

ATSAUKUMS.

iX3 (G08 BEV) vadīklu programmēšana (BMU).

Ļoti smaga nelaimes gadījuma apstākļos var tikt bojāta automobiļa augstsprieguma elektriskā sistēma. Iespējamais pārspriegums no automobiļa augstsprieguma elektriskā sistēmas var sabojāt vadīklas un komponentus. Pēcavārijas funkcijas (piem., avārijas signāllukturi, automobiļa apgaismojums vai automātiskais ārkārtas zvans) var būt pieejamas tikai ierobežotā apmērā.

Klienti, kurus tas skar, attiecīgi tika par to informēti, paziņojot īpašā defekta kodu 0061030600.

Lasīt vairāk

VISPĀRĪGĀ INFORMĀCIJA.

Attālinātās programmatūras jaunināšanas un informācijas par versiju derīgums.

Šī jauninājuma jaunās iespējas un funkcionālie uzlabojumi būs derīgi tikai tad, ja jūsu automobilī ir konkrētās aprīkojuma iespējas. Jautājumos par sava automobiļa aprīkojuma specifikācijām skatiet sava automobiļa integrēto lietošanas pamācību, sazinieties ar savu servisa partneri vai BMW ConnectedDrive dežūrdienestu.
Lasīt vairāk

Funkcionāli atjauninājumu un kvalitātes uzlabojumi.

Šis attālais programmatūras jauninājums atjaunina esošās funkcijas atbilstoši jaunākajiem tehnoloģiju standartiem, ieskaitot uzlabojumus kvalitātes ziņā.
Lasīt vairāk

Informācija par iepriekšējām versijām.

Varat atrast informāciju par visiem iepriekšējiem attālajiem programmatūras jauninājumiem ConnectedDrive klientu portālā un savas valsts BMW tīmekļa vietnē.
Lasīt vairāk

Lietošanas pamācības atjaunināšana automobilī.

Pateicoties šai attālajai programmatūras jaunināšanai, automobilī būs jaunākā integrētās lietošanas pamācības versija.
Lasīt vairāk
BMW attālā programmatūras jaunināšana, navigācijas sistēma, tuvplāns

Speciāla informācija par šo jauninājumu.

SVARĪGA INFORMĀCIJA: Sākot jaunināšanu un tās laikā noņemiet visas izmantotās OBD diagnostikas ierīces (ceļojumu grāmatas, GPS izsekotājus).

 • Automātiska ConnectedDrive lietojumprogrammu atkārtota ielādēšana pēc jaunināšanas var aizņemt noteiktu laiku.

 • Savu automobili atstājiet un aizslēdziet tikai tad, kad beigusies jaunināšanas laika atskaite

 • Daži iestatījumi pēc jaunināšanas, iespējams, jāaktivizē un jāiestata no jauna (piemēram, Connected Music vai paziņojumu iestatījumi).

 • Dažu automobiļa vadības sistēmu restartēšana var izraisīt to, ka jaunināšanas laikā vai pēc tās displejā tiek parādīti vadības ziņojumi. Pievērsiet uzmanību šiem vadības ziņojumiem un rīkojieties atbilstoši, ja tie pēc restartēšanas tiek parādīti atkārtoti (piemēram, stāvbremzes, transmisijas nepareiza darbība)

 • SVARĪGA INFORMĀCIJA iOS lietotājiem: nosūtot jauninājumu ar viedtālruni, savienojumu izveidojiet, izmantojot Bluetooth un WiFi savienojumu automobiļa izvēlnē “Mobile devices” (Mobilās ierīces). Ja Bluetooth un/vai WiFi ikona redzama pelēkota, vispirms izvēlnes “Mobile devices” (Mobilās ierīces) iestatījumos aktivizējiet “Apps & Bluetooth Audio” (Lietojumprogrammas un Bluetooth audio) apakšizvēlni.

 • SVARĪGA PIEZĪME M automobiļu gadījumā: Uzvedne ar aicinājumu veikt attālo programmatūras jaunināšanu var tikt parādīta tikai apmēram 30–60 minūtes pēc dzinēja izslēgšanas, jo dzinējam ir jāatdziest. Šī uzvedne tiek parādīta pirms dzinēja iedarbināšanas. Nākamajā reizē, kad iekāpsiet savā automobilī, pirms dzinēja iedarbināšanas veiciet instalēšanu un gaidiet, līdz tiek parādīta instalēšanas uzvedne.

 • SVARĪGA PIEZĪME BMW brauciena ierakstītāja lietotājiem: pēc jaunināšanas sākotnējie iestatījumi tiks atiestatīti un ierakstītie video – dzēsti.
 • BMW attālā programmatūras jaunināšana, BMW hibrīdauto uzlādes stacijā, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

  Konkrētas norādes attiecībā uz hibrīdautomobiļiem.

  • Ja veicat attālo programmatūras jaunināšanu uzlādes laikā, uzlādes process tiks pārtraukts un netiks automātiski turpināts.

  • Uzlādes un klimata iestatījumus var atiestatīt pēc attālās programmatūras jaunināšanas (piemēram, mainīt no 6 A uz 16 A). Kad jaunināšana ir pabeigta, no jauna iestatiet vēlamos iestatījumus attiecīgajā izvēlnēs sadaļā “Settings” (Iestatījumi).

  • Veicot jaunināšanu, elektriski mēroto kilometru skaits var tikt iestatīts uz nulli. Taču jūsu automobilis nezaudēs elektriski mēroto kilometru skaitu, jo tie saglabāti citviet automobilī. Šajā gadījumā sazinieties ar pilnvarotu BMW darbnīcu, ja vēlaties dokumentēt elektriski mēroto kilometru skaitu.
  Attālā programmatūras jaunināšana, BMW lietojumprogrammas izmantošana datu pārsūtīšanā, QR kods

  My BMW lietojumprogrammas izmantošana datu pārsūtīšanā.

  PIEZĪME. To, kā izmantot My BMW lietojumprogrammu datu pārsūtīšanā, varat uzzināt YouTube vai izmantojot kreisajā apakšējā stūrī redzamo QR kodu.
  Vēlamies saņemt jūsu atsauksmes BMW ConnectedDrive dežūrdienestā – tās mums palīdzēs optimizēt attālo programmatūras jaunināšanu.
  Lasīt vairāk