Vīrietis sēž BMW un sāk BMW attālo programmatūras jaunināšanu

RAUGIET, LAI JŪSU BMW VIENMĒR IR AKTUĀLS.

Attālā programmatūras jaunināšana – BMW programmatūras atjaunināšana.

Lai jūsu BMW pēc iegādes būtu aktuāls, varat viegli atjaunināt tā programmatūru. Varat vienkārši lejupielādēt atjauninājumus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu vai automobilī uzstādīto SIM karti, un tad ieinstalēt šos atjauninājumus.

Lasīt vairāk
RAUGIET, LAI JŪSU BMW VIENMĒR IR AKTUĀLS.Attālā programmatūras jaunināšana – BMW programmatūras atjaunināšana.
Attālās programmatūras jaunināšanas priekšrocības izskaidrotas video

ATTĀLĀ PROGRAMMATŪRAS JAUNINĀŠANA UN TĀS PRIEKŠROCĪBAS.

Ērti un droši atjauniniet sava automobiļa programmatūru attāli.

Vienmēr aprīkots ar jaunāko programmatūras versiju. Tā ir laba un droša sajūta – zināt, ka jūsu BMW vienmēr ir aktuāls un ka tajā ir visjaunākā programmatūra. Un tas ir tieši tas, ko piedāvā attālā programmatūras jaunināšana – komforts bez stresa. Tas nodrošina, ka jūsu automobiļa programmatūra ir aktuāla. Jums vienkārši jālejupielādē atjauninājumi, izmantojot My BMW lietojumprogrammu, vai automobilim tie jālejupielādē tieši, un tad tie jāieinstalē. Vienlaikus jūs arī ietaupāt laiku, saņemot atlasīto funkciju atjauninājumus vai jaunas funkcijas bez maksas. Informācija par visiem programmatūras pielāgojumiem skatāma automobiļa vadības displejā vai My BMW lietojumprogrammā.

Lasīt vairāk

KĀ DARBOJAS ATTĀLĀ PROGRAMMATŪRAS JAUNINĀŠANA.

Attālās programmatūras jaunināšanas funkcijas

Apgūstiet, kā atjaunināt sava BMW programmatūru, izmantojot attālo programmatūras jaunināšanu.

Tiklīdz jūsu BMW pieejama jauna programmatūra, saņemsiet infoziņu My BMW lietojumprogrammā – ja vien tā ieinstalēta jūsu viedtālrunī un savienota ar automobili – vai redzēsiet to sava automobiļa vadības displejā. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat lietojumprogrammu vai automobilī piedāvātās iespējas, varat atvērt jauninājumu un uzzināt, kāds saturs jāatjaunina vai kuras funkcijas jāuzlabo. Attālā programmatūras jaunināšana piedāvā divus veidus, kā lejupielādēt jaunu programmatūru: vai nu ar My BMW lietojumprogrammatūru vai automātiski, atrodoties ceļā ar savu automobili. Pēc tam, kad lejupielāde ir sekmīgi pabeigta, tiks pieprasīts apstiprināt jaunas programmatūras instalēšanu, kas tiks palaista, veicot šo apstiprināšanu. Instalēšanas gaitā nevarēsiet braukt ar savu automobili apmēram 20 minūtes. Pēc jaunināšanas un pirms nākamā brauciena tiksiet informēts par sekmīgu instalēšanu. Ja vēlaties, varat vēlreiz izsaukt un skatīt jauninājumu saturu.

PRASĪBAS ATTIECĪBĀ UZ ATTĀLĀS PROGRAMMATŪRAS JAUNINĀŠANU.

Tas, vai jūsu automobilis ir saderīgs ar attālo programmatūras jaunināšanu, atkarīgs no automobilī uzstādītās aparatūras. Nepieciešama navigācijas sistēma Live kokpits, Live kokpits Plus vai Live kokpits Professional. Pašlaik ar attālo programmatūras jaunināšanu aprīkoti šādi modeļi: 1. sērijas, 2. sērijas Grand Coupé, 3. sērija, 3. sērijas Hibrīdauto, 3. sērijas Touring, 4. sērijas Coupé, 5. sērija, 5. sērijas Touring, M5, 6. sērijas GT, 7. sērija, 8. sērijas Cabrio, 8. sērijas Coupé, 8. sērijas (M) Gran Coupé, M8, X5 (M), X6 (M), X7, Z4, iX3.

Vai arī varat veikt turpmāko pārbaudi, lai noteiktu, vai jūsu automobilis ir saderīgs ar attālo programmatūras jaunināšanu. Izvēlnē atlasiet šo:

  • “My Car” (Mans automobilis)
  • “Settings” (Iestatījumi)
  • “General Settings” (Vispārēji iestatījumi)
  • “Remote Software Upgrade” (Attālā programmatūras jaunināšana)

Ja “Remote Software Upgrade” (Attālā programmatūras jaunināšana) netiek parādīta, automobilis nav saderīgs ar attālo programmatūras jaunināšanu.

Attālā programmatūras jaunināšana tiek instalēta rūpnīcā, tāpēc aparatūras ierobežojumu dēļ tās vēlāka iegāde nav iespējama. Ja jūsu automobilis nav saderīgs, jūsu pārstāvis var jebkurā laikā ieinstalēt jaunāko programmatūru.

 

Prasības var atšķirties atkarībā no valsts, automobiļa modeļa, aprīkojuma un automobiļa stāvokļa.

Informāciju par iepriekšējo un aktuālo attālo programmatūras jauninājumu saturu varat iegūt informācijā par versiju:

Lasīt vairāk

Kā savienot jaunu viedtālruni ar vecāku BMW modeli.

Vēlaties savienot savu jauno viedtālruni ar vecāku BMW modeli? Viedtālruņu, mūzikas atskaņotāju un planšetdatoru sistēmas pastāvīgi tiek uzlabotas. Lai jebkurā laikā savā automobilī izmantotu mobilās ierīces, varat atjaunināt BMW uz jaunāko programmatūras versiju. Lejupielādējiet jauno viedtālruņa draivera programmatūru, izmantojot USB zibatmiņu un pārsūtiet to uz savu BMW.

Lasīt vairāk

PERSONAS DATU APSTRĀDE.

Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (Petuelring 130. 80809 Munich, “BMW AG”) apstrādā jūsu sniegtos personas datus, tikai lai sniegtu atbildi uz jūsu vaicājumu un mērķtiecīgi sniegtu pakalpojumu. Kad nepieciešams, BMW AG pārsūta jūsu sniegtos datus BMW tirdzniecības uzņēmumiem jūsu vietējā tirgū. Vairāk informācijas par jūsu personas datu apstrādi, ko veic BMW AG, ir pieejams datu aizsardzības politikā (https://www.bmw.com/en/footer/legal-disclaimer.html).

Lasīt vairāk

BMW CONNECTED DRIVE: PAPILDINFORMĀCIJA UN SAITES.

BMW ConnectedDrive veikals, vīrietis ar viedtālruni sēž dīvānā

BMW CONNECTED DRIVE VEIKALS.

Apmeklējiet BMW ConnectedDrive tiešsaistes veikalu un rezervējiet savam BMW jaunos digitālos pakalpojumus, kurus varat lietot uzreiz nākamajā braucienā. *Drīzumā pieejams arī Latvijā.
BMW Driver’s Guide lietojumprogramma, digitāla automobiļa rokasgrāmata, viedtālrunis

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver's Guide ir digitāla automobiļa rokasgrāmata atsevišķiem BMW modeļiem – tajā iekļauta informācija par automobili un aprīkojumu, kā arī attēlu meklēšana un paskaidrojošas animācijas.
Sieviete viedtālrunī izmanto BMW ConnectedDrive lietojumprogrammu My BMW uz balta BMW X5 fona

My BMW LIETOJUMPROGRAMMA.

Pirms un pēc brauciena vai tā laikā: My BMW lietojumprogramma sniedz atbalstu jūsu mobilajā ikdienā ar daudzām pārdomātām funkcijām.
BMW ConnectedDrive, digitāli pakalpojumi, pārskats, sieviete ar viedtālruni uz BMW fona

ATPAKAĻ PIE PĀRSKATA.

Vēlaties atklāt vairāk BMW ConnectedDrive izstrādājumu un pakalpojumu? Noklikšķiniet šeit, lai atgrieztos uz pārskatu.
BMW ConnectedDrive, klientu atbalsta dienests

BMW KLIENTU ATBALSTA DIENESTS.

Ja jums ir jautājumi vai nepieciešams vairāk informācijas par BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un izstrādājumiem, jums tikai jāsazinās ar BMW klientu atbalsta dienestu.
BMW ConnectedDrive BUJ, biežāk uzdotie jautājumi, sieviete ar viedtālruni pie loga

BUJ.

Mūsu BUJ sadaļā sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un izstrādājumiem.