BMW ATTĀLAIS PROGRAMMATŪRAS JAUNINĀJUMS 22-07.

Nodrošiniet, lai jūsu BMW pēc iegādes vienmēr būtu aktuāls, izmantojot jaunāko savam modelim pieejamo automobiļa programmatūru. Jauninājumu var lejupielādēt, izmantojot lietojumprogrammu My BMW vai BMW SIM karti. Tad varat sākt instalēšanu tieši automobilī. Jaunināšanas iespējas un saturs var atšķirties atkarībā no valsts, automobiļa modeļa, aprīkojuma un automobiļa stāvokļa. Turpmākajā informācijā atradīsiet visu nepieciešamo informāciju par šo jauninājumu.

PAMATINFORMĀCIJA PAR BMW ATTĀLO PROGRAMMATŪRAS JAUNINĀJUMU 22-07.

Remote Software Upgrade 22-07 – Highlights video
Attālā programmatūras jaunināšana, vīrietis, atbalstījies pret BMW aizmuguri, skatās viedtālrunī

TIECOTIES PĒC NĀKAMAJIEM UZLABOJUMIEM.

FUNKCIJAS UN FUNKCIONĀLI UZLABOJUMI*:

 • Paplašinātas personalizēšanas iespējas: ar jaunajām un paplašinātajām skaņas pasaulēm, lietojumprogrammas My BMW funkcijām, digitālās īpašnieka atslēgas iestatījumiem, uzlabotu vadītāja atpazīšanu, My Modes un paplašinātu ConnectedDrive veikala klāstu varat digitāli veidot savu BMW, piešķirot tam vēl vairāk individualitātes
 • Turpmākā BMW atjautīgā personiskā asistenta izstrāde sniedz jums iespēju veikt atbilstošus individuālus pielāgojumus
 • Atjautīga navigācija: sniedz atbalstu, izbraucot līkumus, kā arī meklējot uzlādes stacijas, un iepazīst jūsu vēlmes
 • Uzlabotas palīgsistēmas: sniedz palīdzību braucot, novietojot automobili un – pats galvenais – ārkārtas gadījumā
 • Intuitīvs serviss: BMW ConnectedDrive jauninājumi, paplašināta balss vadība, Amazon Alexa Car Integration un Apple CarPlay® sniedz palīdzību ikdienas darbībās
 • Informatīva DAB un FM uztvērējs: papildu informācija jūsu radiostacijām
 • Ērta Heat Comfort pakotne: izmaiņas vadības iespējās virsmu apsildes ziņā


KVALITĀTES UZLABOJUMI*:

 • otrās sēdekļu rindas fiksēšanas rādījums;
 • pielāgojums reakcijai uz kļūdām uzlādes pārtraukumu dēļ;
 • aktuālo automobiļa datu rādījums lietojumprogrammā My BMW;
 • atsaukums: programmas vadības ierīces (drošības gaisa spilvens);
 • atsaukums: programmas vadības ierīces (MGU galvenā iekārta);
 • programmas vadības ierīces (MGU galvenā iekārta)

* Jaunināšanas iespējas un saturs var atšķirties atkarībā no valsts, automobiļa modeļa, aprīkojuma un automobiļa stāvokļa


VISPĀRĪGĀ INFORMĀCIJA:

 • Funkcionāla piezīme attiecībā uz vadītāja palīdzības sistēmām: neaktivizēšanās iemesls
Lasīt vairāk
Attālā programmatūras jaunināšana, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, BMW iX (i20) un BMW i4 (G26, BEV)

VISPĀRĪGĀ INFORMĀCIJA:

 • funkcionāli atjauninājumi un kvalitātes uzlabojumi
 • Attālā programmatūras jauninājuma derīgums un informācija par versiju
 • Informācija par iepriekšējām versijām
 • Lietošanas pamācības atjaunināšana automobilī
 • Lietojumprogrammas My BMW lietojums datu pārsūtīšanā

FUNKCIJAS UN FUNKCIONĀLI UZLABOJUMI 22-07.

PERSONALIZĀCIJAS.

Izliekts displejs, CID, OS8, sagaidīšanas ekrāns

Sasveicināšanās: tagad arī akustiski.

Pēc atslēgšanas un priekšējo durvju atvēršanas jūsu BMW sagaida jūs ne tikai vizuāli, bet arī akustiski. Sasveicināšanās skaņu var jebkurā laikā deaktivizēt skaņas iestatījumos. Turklāt sagaidīšanas ekrāns tiek parādīts vēl ātrāk un informācijas un izklaides funkcijas varat izmantot nekavējoties. (Pieejama tikai automobiļos ar OS8.)

Lasīt vairāk
BMW IconicSounds Electric, BMW braucienā pa tiltu

BMW IconicSounds Electric: Jaunas skaņas ainavas pilnīgam elektriski darbinātas braukšanas priekam.

BMW IconicSounds Electric iepazīstina ar jaunām, daudzveidīgām un emocionāli bagātām skaņas ainavām. Tās radītas kā daļa no sadarbības starp BMW Sound Design Studio un Kino mākslas un zinātnes akadēmijas godalgoto komponistu Hansu Cimmeru [Hans Zimmer]. Jaunās skaņas iemieso automobiļa dizaina valodu, piedāvājot holistisku pieredzi. Jaunās skaņas atspoguļo īpašās piedziņas sistēmas snieguma īpašības un elektrificēta BMW raksturlielumus pilnīgi jaunā un autentiskā veidā. BMW IconicSounds Electric radītās skaņu pasaules atšķiras atkarībā no vadītāja izraudzītā braukšanas režīma.

Lasīt vairāk
Vīrietis sēž BMW un skatās savā viedtālrunī

Vienkāršota jūsu BMW pievienošana un dzēšana no lietojumprogrammas My BMW.

Tiklīdz ar savu BMW ID piesakāties savā automobilī, jūsu BMW tiks automātiski pievienots lietojumprogrammai My BMW jūsu viedtālrunī. Pēc programmatūras atjauninājuma instalēšanas tas automātiski notiek arī ar tiem BMW ID, kas jau ir pieejami automobilī. Galvenie un koplietotāji ar šo iespēju var baudīt priekšrocības, kādas sniedz plašais lietojumprogrammas My BMW funkciju klāsts (piemēram, rādīt automobiļa atrašanās vietu, veikt tādus attālos pakalpojumus kā automobiļa atvēršana). BMW pievienošana lietojumprogrammai My BMW var aizņemt vairākas stundas. Arī BMW atvienošana lietojumprogrammā My BMW ir vieglāka: tiklīdz lietotāji dzēš automobili no lietojumprogrammas My BMW, viņu BMW ID tiek dzēsts arī no automobiļa. Un pretēji – BMW ID dzēšana automobilī izraisa automātisku BMW dzēšanu no lietojumprogrammas My BMW, un šim BMW ID vairs nav piekļuves attālajām funkcijām lietojumprogrammā My BMW. Automobiļa BMW ID lietotāju pārvaldības sadaļā tiek rādīti visi lietotāji.

Lasīt vairāk
Sieviete stāv BMW priekšā un skatās viedtālrunī

Palieliniet lietojumprogrammas My BMW lietotāju skaitu.

Palielināts to lietotāju skaits, kuri lietojumprogrammai My BMW var pievienot vienu un to pašu automobili. Tas nozīmē, ka vairāki ģimenes locekļi ar savu BMW ID var izmantot priekšrocības, ko sniedz funkcijas lietojumprogrammā My BMW. Atkarībā no automobiļa modeļa tagad iespējams iestatīt līdz trīs (viens galvenais lietotājs, divi koplietotāji) vai septiņiem lietotājiem (viens galvenais lietotājs, seši koplietotāji). Ja BMW jau savienots ar jūsu BMW ID lietojumprogrammā My BMW, jūsu BMW ID kļūst par galveno lietotāju. Citos gadījumos – par galveno lietotāju automātiski kļūst pirmais lietotājs, kurš attiecīgo BMW pievieno lietojumprogrammai My BMW. Visu pārējie lietotāji kļūst par koplietotājiem. Šī lomu piešķiršana attiecas uz tiem BMW ID, kas jau bija pieejami automobilī, veicot atjauninājuma instalēšanu. Galvenajam lietotājam ir vairāk tiesību nekā koplietotājiem: piemēram, BMW digitālās atslēgas izveidošana un kopīgošana, lietotāju administrēšanas tiesības (piemēram, BMW ID dzēšana automobilī) un galvenās lietotāja lomas nodošana citam BMW ID. Galvenais lietotājs automobilī var dzēst savu un jebkuru citu BMW ID. Ja galvenais lietotājs dzēš savu BMW ID, no automobiļa tiek dzēsti arī visi pārējie lietotāji un automobilis tiek dzēsts no lietojumprogrammas My BMW visiem lietotājiem. Automobiļa datu atiestatīšana uz rūpnīcas iestatījumiem dzēš galveno lietotāju un visus koplietotājus automobilī un dzēš attiecīgo automobili no lietojumprogrammas My BMW visiem lietotājiem.

Lasīt vairāk

VAIRĀK PERSONALIZĒŠANAS IESPĒJU.

 • Digitālās īpašnieka atslēgas un radio iestatījumu uzlabojumi.
 • Uzlabota vadītāja atpazīšana: paplašināta scenāriju piemērošana.
 • My Modes: esošo režīmu paplašināšana.
 • ConnectedDrive veikals automobilī: pielāgojiet savu BMW.

BMW ATTĀLIE PROGRAMMATŪRAS JAUNINĀJUMI 22-07.

Raugiet, lai jūsu BMW vienmēr būtu atjaunināts: attālie programmatūras jauninājumi 22-07 nodrošina daudzus jaunus funkcionālus paplašinājumus, kvalitātes uzlabojumus un jaunas funkcijas. Visus datus un informāciju par versiju un tās saturu atradīsiet šajā informācijā par versiju.

Lasīt vairāk

BMW ATJAUTĪGAIS PERSONISKAIS ASISTENTS.

Informācijas displeja ekrāns, OS8, runas dialogs ar gaismas lodēm, BMW programmatūras atjauninājums

Jauna runas dialoga vizualizācija

Jauno runas dialoga vizualizāciju veido dažādu izmēru un spilgtuma gaismas lodes. Tas padara balss asistentu izteiksmīgāku. Ar šo jauninājumu tas var paust arī emocionālus stāvokļus un navigācijas, izklaides un saziņas lietojumprogrammu ikonas. Varat izvēlēties starp harmonisku vizualizāciju un izteiksmīgu vizualizāciju, kuras pamatā ir cilvēka izskats. Runāto tekstu transkripcija tiek rādīta zem vizualizācijas. (tikai atlasītiem automobiļiem)

Informācijas displeja ekrāns, OS8, runas dialogs ar gaismas lodēm, BMW programmatūras atjauninājums

Vairāk informācijas par neizmantotajām funkcijām.

Jūsu BMW ir plašs funkciju klāsts, par kurām iespējams nezināt. Tāpēc paplašināts to funkciju klāsts, uz kurām jūsu BMW var norādīt, ja tās jūsu automobilī ir pieejamas: karšu režīmi, mājas adreses iestatīšana, tiešrunas poga, eSIM un akumulatora apsildes pārvaldība uzlabotai līdzstrāvas uzlādei. Turklāt ir arī navigācijas apgūšana, My Modes “Expressive,” My Modes “Relax,” kombinētās rādīšanas konfigurācija un Head-Up displejs, kā arī no atrašanās vietas atkarīgi uzlādes iestatījumi. (pieejams tikai automobiļos ar OS8)

Instrumentu paneļa skats ar izliekto displeju, ekrāns, logrīki, IPA, BMW programmatūras atjauninājums

Logrīku un atskaņotāja uzlabojumi.

Ar šo jauninājumu, no vienas puses, mainās BMW atjautīgā personiskā asistenta logrīka neizmantoto funkciju rādīšanas loģika, bet, no otras puses, BMW atjautīgais personiskais asistents iegūst jaunu izkārtojumu. Abas rādīšanas iespējas tagad iekļauj šādas funkcijas: karšu režīmi, mājas adreses iestatīšana, tiešrunas poga, eSIM un akumulatora apsildes pārvaldība uzlabotai līdzstrāvas uzlādei, navigācijas apgūšana, My Modes “Expressive,” My Modes “Relax,” kombinētās rādīšanas konfigurācija un Head-Up displejs, kā arī no atrašanās vietas atkarīgi uzlādes iestatījumi. (pieejams tikai automobiļos ar OS8)

BMW iX braucienā uz ielas

Proaktīvas norādes par neizmantotajām funkcijām.

Lai paaugstinātu braukšanas komfortu, paplašināti proaktīvie ieteikumi, lai iekļautu aktīvās kruīzkontroles un novietošanas palīga funkcijas, ja tās iekļautas jūsu automobiļa konfigurācijā. Ja šīs funkcijas neizmantojat vai izmantojat tās reti, jūsu BMW piemērotās situācijās iesaka tās aktivizēt.

NAVIGĀCIJA.

Instrumentu paneļa skats ar izliekto displeju, ekrāns, CID, OS8, galamērķa ievadīšana

BMW kartes: nemainīga navigācijas galamērķu rezultātu sarakstu rādīšana.

Iepriekš navigācijas galamērķu rezultātu saraksts atšķīrās atkarībā no tā, vai galamērķis ievadīts, izmantojot skārienekrānu / iDrive kontrolleri vai balss ievadi. Tagad tas notiek vienādi. Galamērķa atlases rezultātu sarakstu funkcijas, piemēram, filtrēšana vai šķirošana, pieejamas neatkarīgi no galamērķa ievades veida. (pieejams tikai automobiļos ar OS8)

Persona automobilī skatās izliektajā displejā, ekrāns ar navigāciju

Navigācija, kas ir apguves procesā: svarīga informācija, kaut arī maršruta vadība ir deaktivizēta.

Ar navigāciju, kas ir apguves procesā, svarīgā informācija tiek rādīta pa ceļam uz jūsu ieteikto galamērķi pat bez aktīvās maršruta vadības. Tajā iekļauta informācija, piemēram, par satiksmes šķēršļiem vai bīstamiem līkumiem. Ja atmetat ieteikto galamērķi, tā vairs netiks rādīta, līdz nākamajai reizei, kad iedarbināsiet savu automobili. (pieejams tikai automobiļos ar OS8)

Sieviete uz stāvēšanai novietota BMW fona uzlādes pieturā

Maršruts ar optimizētām uzlādēm: vairāk informācijas un iestatīšanas iespējas.

Kad ievadāt galamērķi, tagad jums tiem aprēķināts maršruts (ar visām nepieciešamajām uzlādes pieturām). Maršruta pārskatā varat arī redzēt paredzamo akumulatora uzlādes līmeni, ierodoties uzlādes pieturās un galamērķī. Turklāt norādīts arī ieteicamais akumulatora uzlādes līmenis, uzsākot ceļu pēc katra uzlādes procesa beigām un atbilstošais paredzamais uzlādes laiks. Un tagad iespējams iestatīt, cik lielam jābūt attiecīgajam darbības attālumam uzlādes pieturās un galamērķī. (pieejams tikai automobiļos ar OS8)

Informācijas rādīšanas ekrāns, CID, OS8 aktīvā navigācijas vadība

Aktīvās navigācijas vadība: nepieciešamās joslu maiņas noteikšana.

Stūrēšanas asistenta aktīvā navigācijas vadība uz automaģistrālēm nosaka nepieciešamo nākamo joslu maiņu atbilstoši navigācijas galamērķim. Nākamā nepieciešamā joslu maiņa ir optimāli sagatavota atbilstošās automaģistrāles nobrauktuves virzienā. Kad iespējama joslu maiņa, vadītājam tiek sniegts paziņojums par joslu maiņu: “Trigger lane change to follow route” (Uzsākt joslu maiņu, lai sekotu maršrutam). Pēc apstiprinājuma no vadītāja, nepieciešamās joslu maiņas tiek veiktas līdz izbraukšanai pa nobrauktuvi.*

BMW iX braucienā pa lauku ceļu, navigācijas dati

Navigācijas datu sniegšana dažādām automobilī esošajām vadības ierīcēm un funkcijām.

Turpmāka uzlabotās braukšanas palīdzības sistēmas navigācijas (Advanced Driving Assistance System Navigation – ADAS NG) protokols papildināts ar navigācijas datiem. Praktiski tas nozīmē arī to, ka uzlabotas ātruma ierobežojumu palīga vai papildinātās realitātes video funkcijas. Turklāt veikta arī papildu optimizācija. (pieejams tikai automobiļos ar OS8)

Vīrietis BMW automobilī, braucienā, navigācijas sistēma

Sagatave navigācijas sistēmas kontekstatkarīgajiem ieteikumiem.

Jauninājums sagatavo jūsu informācijas un izklaides sistēmas tehniskās iespējas nākotnē rādīt personalizētus kontekstuālus ieteikumus no trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kā arī no BMW kā daļu no iespējamiem jauniem BMW pakalpojumiem, kuru pamatā ir maršrutu plānošana, pašreizējā atrašanās vieta un automobiļa dati. Jauninājumā iekļauta arī sagatave jūsu navigācijas sistēmas saistītajai meklēšanas funkcijai tiešsaistē.

* Sistēmas lietošana neatbrīvo vadītāju no atbildības par redzamības un satiksmes apstākļu novērtēšanu un – nepieciešamības gadījumā – iejaukšanos. Vadītājam vienmēr jāievēro piesardzība, lai mazinātu negadījumu risku.

Lasīt vairāk

BRAUKŠANAS KOMFORTS UN DROŠĪBA.

Informācijas rādīšanas ekrāns, OS8, ātruma ierobežojumu palīgs

Automātiskais ātruma ierobežojumu palīgs: jūsu BMW tagad sevi pielāgo atbilstoši atļautajam braukšanas ātrumam

Automātiskais ātruma ierobežojumu palīgs automātiski pielāgo sistēmas konstatēto ātruma ierobežojumu kā vēlamo – ātrumu ierobežotāja funkcijā, attāluma vadībā vai kruīzkontrolē ar bremzēšanas funkciju.*

Lasīt vairāk
BMW iX, sānskats, braucienā, ātruma ierobežojumu palīgs

Ātruma ierobežojumu palīgs: tagad ar automātisku apstāšanos pie luksofora

Aktīvā kruīzkontrole (ar Stop & Go funkciju) ar luksoforu uztveršanu nobremzē automobili, lai tas apstātos pie luksofora – automātiski vai ar jūsu piekrišanu. Pēc pieprasījuma automobilis var raidīt vizuālu un akustisku braukšanas uzsākšanas atgādinājumu, kad notiek pārslēgšanās uz zaļo gaismu.*

Lasīt vairāk
Informācijas rādīšanas ekrāns, OS8, ātruma ierobežojumu informācija

Ātruma ierobežojumu informācija: automātiska ātruma ierobežojumu un apdzīšanas lieguma zonu noteikšana.

Ātruma ierobežojumu informācija ar apdzīšanas aizlieguma indikatoru izmanto kameru, lai noteiktu pašreizējo ātruma ierobežojuma vai apdzīšanas aizlieguma zonu, un rāda paziņojumu. Pārsniedzot atļauto maksimālo ātrumu, ir iespēja rādīt vizuālu brīdinājumu.

Lasīt vairāk
Automaģistrāles skats no BMW no vadītāja sēdekļa

Maršruta vadība: aktīvā ātruma samazināšana uzlabota braukšanas komforta labad.

Ar aktīvo attāluma vadību maršruta kruīzkontrole, ja tas nepieciešams priekšā esošā ceļa dēļ, automātiski samazina ātrumu. Sistēma izmanto informāciju par ceļu no navigācijas sistēmas, piemēram, attiecībā uz pagriezieniem, apļveida krustojumiem vai krustojumiem. Pēc attiecīgās pozīcijas jūsu automobilis automātiski atkal uzņem paātrinājumu līdz noteiktajam vēlamajam ātrumam.*

Lasīt vairāk
Automaģistrāles skats no BMW, no vadītāja sēdekļa

Efektivitātes treneris arī BMW Head-up displejā.

Efektivitātes trenera vizuālo informāciju tagad varat skatīt arī BMW Head-Up displejā (pieejams tikai automobiļiem ar OS8).

Lasīt vairāk

* Sistēmas lietošana neatbrīvo vadītāju no atbildības par redzamības un satiksmes apstākļu novērtēšanu un – nepieciešamības gadījumā – iejaukšanos. Vadītājam vienmēr jāievēro piesardzība, lai mazinātu negadījumu risku.

Lasīt vairāk

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMA.

BMW iX, braucienā, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Brīdinājuma signāla pielāgošana.

Tiek atskaņots signāls, ja joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēmas iejaukšanās stūrēšanā tiek atkārtota. Pēc trešās automobiļa iejaukšanās stūrēšanā nākamajās trīs minūtēs brīdinājuma signāls tiek pagarināts par desmit sekundēm ar katru nākamo iejaukšanos stūrēšanā. Ar šo jauninājumu vadītāja darbība atiestata brīdinājuma signālu sākotnējā ilgumā (pieejams tikai tiem automobiļiem, kuriem joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēma uzstādīta jau rūpnīcā).*

BMW Touring, braucienā, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Optimizēta iejaukšanās stūrēšanā uzlabota braukšanas komforta labad.

Joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēmas iejaukšanās stūrēšanā, izbraucot no savas joslas, ir vienmērīgāka, jo stūrēšanas ilgums un spēki vairāk pielāgojas individuālajai braukšanas situācijai, proti, jo lēnāk izbraucat no joslas (piemēram), jo vienmērīgāk jūsu automobilis veiks stūrēšanu.

Jūsu BMW tagad ieņem vietu tuvu joslas apzīmējumam, ko tas iepriekš šķērsojis, lai nodrošinātu, ka drīzāk atgriežaties optimālā braukšanas pozīcijā.*

Informācijas rādīšanas ekrāns, OS8, prioritātes brīdinājums

Atbalsts bīstamos krustojumos

Jūsu braukšanas prioritātes brīdinājums sniedz atbalstu situācijās, kad jānosaka priekšroka braukšanā. Tas attiecas uz zīmēm “Dodiet ceļu” un “Stop”, kā arī uz luksoforiem (konkrētajā valstī).

Ja sistēma konstatē, ka braukšanas priekšroka varētu tikt ignorēta, tiksiet brīdināts ar vizuālu brīdinājumu instrumentu panelī / Head-Up displejā – ko, iespējams, papildina akustisks brīdinājums – ar uzaicinājumu atbilstoši reaģēt.*

Informācijas rādīšanas ekrāns, OS8, prioritātes brīdinājums

Atbalsts tagad pieejams arī luksoforiem.

Jūsu prioritātes brīdinājums papildus zīmēm “Dodiet ceļu” un “Stop” tagad atbalsta arī luksoforus.*

Informācijas rādīšanas ekrāns, OS8, frontālās sadursmes mazinājums

Atbalsts, iestājoties briesmām saistībā ar pretīmbraucošiem transportlīdzekļiem.

Frontālās sadursmes mazinājums, izmantojot bremzes, palīdz novērst sadursmes. Sistēma var konstatēt pretī braucošos transportlīdzekļus. Ārkārtas gadījumā sistēma var novērst sadursmi vai ievērojami samazināt ātrumu, ar kādu sadursme notiek.*

Informācijas rādīšanas ekrāns, OS8, frontālās sadursmes mazinājums

Palīdzība bīstamās situācijās, sadursmei notiekot no aizmugures.

Ja frontālās sadursmes mazinājums skaidri konstatē satiksmes sastrēguma beigas, sistēma var parādīt bremzēšanas iejaukšanās laiku un ārkārtas gadījumā nodrošināt ievērojamu samazinājumu ātrumam, ar kādu sadursme notiek.*

Informācijas rādīšanas ekrāns, OS8, frontālās sadursmes mazinājums

Ārkārtas palikšanas joslā palīgs: tagad izmantojams vēl vairāk valstu.

Ārkārtas palikšanas joslā palīgs kā daļa no braukšanas palīgsistēmas režīma atvieglo ārkārtas joslas izveidi atbilstoši tam, kā tas noteikts daudzu valstu tiesību aktos. Tas nozīmē, ka automobilis – atkarībā no joslas, kurā tas atrodas – satiksmes sastrēguma apstākļos sevi automātiski pozicionē ceļa labajā vei kreisajā pusē. Pieejams šādās valstīs: Vācija, Austrija, Luksemburga, Šveice, Slovēnija, Ungārija, Čehija, Polija, Slovākija un Beļģija.

Informācijas rādīšanas ekrāns, OS8, ārkārtas apstāšanās palīgs

Ārkārtas apstāšanās palīgs: palīdz jūsu BMW medicīniskās ārkārtas situācijās.

Ārkārtas apstāšanās palīgs var automātiski vadīt jūsu BMW un to apstādināt uz īsu laiku, iestājoties medicīniskai ārkārtas situācijai. Šo funkciju varat izslēgt jebkurā laikā, veicot stūrēšanu vai nospiežot akseleratora pedāli. Ja nereaģējat, ārkārtas apstāšanās palīgs aktivizē avārijas signāllukturus un ārkārtas zvanu.*

BMW 3. sērijas Touring (G31), izkāpšanas brīdinājums

Izkāpšanas brīdinājums: saņemat brīdinājumu, dodoties prom no sava BMW.

Kad dodaties prom no sava BMW, izkāpšanas brīdinājums var jūs brīdināt par pretīmbraucošajiem satiksmes dalībniekiem un palīdzēt novērst sadursmes.*

Izliekta displeja ekrāns, CID, OS8, panorāmas skats

Panorāmas skats: aktivizē GPS punkts.

Tagad panorāmas skatu izliektajā displejā iespējams aktivizēt, izmantojot GPS datus. Lai to izdarītu, iestatiet GPS punktu sistēmā. Tiklīdz sasniegsiet šīs koordinātes ar savu BMW, automātiski ieslēgsies panorāmas skats.

Informācijas rādīšanas ekrāns, OS8, piekabes palīgs

Piekabes palīgs: palīdz, braucot atpakaļgaitā.

Braucot atpakaļgaitā ar piekabi, piekabes palīgs palīdz, veicot aktīvo stūrēšanu.*

* Sistēmas lietošana neatbrīvo vadītāju no atbildības par redzamības un satiksmes apstākļu novērtēšanu un – nepieciešamības gadījumā – iejaukšanos. Vadītājam vienmēr jāievēro piesardzība, lai samazinātu negadījumu risku.

Lasīt vairāk

PIEZĪME NO VADĪTĀJA PALĪDZĪBAS SISTĒMĀM: NEAKTIZIVĒŠANAS IEMESLS.

Ja vēlaties aktivizēt maksimālā ātruma ierobežojumu, kruīzkontroli, aktīvo kruīzkontroli vai braukšanas palīgsistēmas režīmu, bet tas nav iespējams, tagad tiks parādīts konkrētais iemesls.

Lasīt vairāk

SAVIENOJAMĪBA.

Vīrietis brauc ar BMW, rokas uz stūres

BMW ConnectedDrive jauninājumi: uzlabojiet savu braukšanas komfortu.

Pēc šīs programmatūras instalēšanas papildaprīkojuma iespējas braukšanas palīgsistēma Plus, stūres apsilde, sēdekļu apsilde un tālo gaismu asistents ir pieejami ConnectedDrive veikalā par maksu, ja tās jau nav iekļautas jūsu automobiļa konfigurācijā.

Vīrietis BMW vadītāja sēdeklī, pasažieris, sānskats

Amazon Alexa Car Integration: tagad pieejams jūsu BMW.

Izmantojiet Alexa savā BMW tāpat kā mājās. Rediģējiet savu iepirkumu sarakstu, pārbaudiet sava Amazon pasūtījuma statusu vai pārbaudiet sava mīļākā sporta veida rezultātus – tas viss, esot kustībā un bez nepieciešamības atlaist rokas no stūres. “Alexa, who's the President of the USA?” (Aleksa, kurš ir ASV prezidents?) vai “Alexa, add toothpaste to my shopping list!” (Aleksa, pievieno zobupastu manam iepirkumu sarakstam!) Tagad ar balsi varat vadīt saderīgās viedā mājokļa ierīces no sava BMW, izmantojot balss vadību. Vienkārši sakiet: “Alexa, open the garage!” (Aleksa, atver garāžu!), lai viegli iekļūtu garāžā. (pieejams tikai automobiļiem ar OS8) Lai izmantotu Alexa savā BMW, vispirms jāpabeidz aktivizācija lietojumprogrammā My BMW un automobilī.

Instrumentu paneļa skats ar izliektā displeja ekrānu, CID, OS8, Apple car play

Apple CarPlay®: balss atpazīšanas optimizācija un jauns kompass.

Optimizēts algoritms, lai panāktu, ka jūsu BMW vēl labāk atpazīst atslēgvārdus “Hey Siri” (Hei, Siri!) vācu, angļu, mandarīnu un japāņu valodās – veikti arī citi uzlabojumi. Turklāt instrumentu panelis tagad parāda ierašanās laiku un kompasu navigācijas kartē. Tam nepieciešama iestatījumu aktivizēšana jūsu iPhone. Šis nav pieejams visās valstīs un tikai automobiļiem ar OS8.

Instrumentu paneļa skats ar izliektā displeja ekrānu, CID, OS8, Apple car play

DAB un FM uztvērējs: papildu informācija jūsu radiostacijām.

Labākas orientācijas labad jūsu radio tagad koncentrējas uz papildu informāciju lielākās daļas jūsu kanālu gadījumā, piemēram, staciju nosaukumiem logotipi un nosaukumu informācija. (pieejams tikai automobiļos ar OS8)

VIENKĀRŠOTAS DARBĪBAS.

 • Paplašināta balss vadība: plašs funkciju klāsts
 • Termiskā komforta pakotne: paneļa apsildes vadības iespējas maiņa

KVALITĀTES UZLABOJUMU JAUNINĀJUMS 22-07.

KVALITĀTES UZLABOJUMI.

 • Fiksēšanas indikators, otrā sēdekļu rinda
 • Pielāgojums reakcijai uz kļūmēm pārtrauktas uzlādes gadījumā
 • Aktuālo automobiļa datu rādījums lietojumprogrammā My BMW
 • Atsaukums: Atsaukums: vadības ierīču programmēšana (drošības gaisa spilvens)
 • Atsaukums: programmas vadības ierīces (MGU galvenā iekārta)
 • Programmas vadības ierīces (MGU galvenā iekārta)

MY BMW LIETOJUMPROGRAMMA DATU PĀRSŪTĪŠANAI.

Attālā programmatūras jaunināšana, viedtālrunis rokā, My BMW lietojumprogrammas skats

To, kā izmantot lietojumprogrammu My BMW datu pārsūtīšanā , lai instalētu programmatūras atjauninājumu, varat uzzināt YouTube.

VISPĀRĪGĀ INFORMĀCIJA.

FUNKCIONĀLI ATJAUNINĀJUMI UN KVALITĀTES UZLABOJUMI.

Šis attālais programmatūras jauninājums atjaunina esošās funkcijas atbilstoši jaunākajiem tehnoloģiju standartiem, ieskaitot uzlabojumus kvalitātes ziņā.

Lasīt vairāk
 • Attālā programmatūras jauninājuma derīgums un informācija par versiju
 • Informācija par iepriekšējām versijām
 • Lietošanas pamācības atjaunināšana automobilī

BMW CONNECTED DRIVE: PAPILDINFORMĀCIJA UN SAITES.

BMW ConnectedDrive digital services overview woman with smartphone in front of BMW

ATPAKAĻ UZ PĀRSKATU.

Vēlaties atklāt vēl vairāk pakaplojumu un produktu no BMW ConnectedDrive? Spied šeit, lai atgrieztos uz pārskatu.
Remote Software Upgrade Close-up Curved Display BMW iX

ATTĀLINĀTĀS PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMS.

Uzturiet programmatūru savā automobilī atjauninātu.
Remote Software Upgrade Man in front of BMW looks at his smartphone

VISU PROGRAMMATŪRU ATTĀLINĀTS ATJAUNINĀJUMS.

Vēlies uzzināt par visu iepriekšējo BMW programmatūru atjauninājumiem? Spied šeit, lai iegūtu pārskatu.