VAIRĀK ENERĢIJAS. MAZĀK DEGVIELAS.

BMW eDrive.

Elektriskās piedziņas koncepcija BMW eDrive piedāvā maksimālu braukšanas baudījumu – gandrīz bez skaņas un izmešiem. BMW eDrive trīs pamatkomponenti: elektromotors, jaudīgs litija jonu akumulators un atjautīga enerģijas pārvaldība.

VAIRĀK ENERĢIJAS. MAZĀK DEGVIELAS.BMW eDrive.

Elektriskās piedziņas koncepcija BMW eDrive piedāvā maksimālu braukšanas baudījumu – gandrīz bez skaņas un izmešiem. BMW eDrive trīs pamatkomponenti: elektromotors, jaudīgs litija jonu akumulators un atjautīga enerģijas pārvaldība.

Lasīt vairāk

UZ NĀKOTNI VĒRSTA MOBILITĀTE, PATEICOTIES BMW eDRIVE.

Piedziņas koncepcija BMW eDrive nodrošina pārliecinošu dinamiku. Tā apvieno elektromotoru, jaudīgu litija jonu akumulatoru un atjautīgu enerģijas pārvaldību, piedāvājot dinamisku braukšanas pieredzi un elpu aizraujošu paātrinājumu. Braucot pilnībā elektriski, vispār nav izmešu.

 • Elektromotors

  Elektromotors ir inovatīvs BMW Group izstrādājums un neatņemama visu elektrisko BMW modeļu sastāvdaļa. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru tas, piemēram, BMW 7. sērijas iPerformance nodrošina 48 kilometru maksimālo diapazonu pilnībā elektriskā braukšanas režīmā. Tādēļ ir iespējams veikt ikdienā nepieciešamos attālumus bez izmešiem. Atkarībā no situācijas elektromotoru var izmantot arī, lai veicinātu īpaši strauju paātrinājumu, piemēram, apdzīšanas laikā.

 • Jaudīgs litija jonu akumulators

  Visiem transportlīdzekļiem ar BMW eDrive tehnoloģiju elektroenerģija tiek piegādāta no augsto tehnoloģiju elektrības glabāšanas ierīces. Jaudīgie litija jonu akumulatori apvienojas ar dzesēšanas sistēmām, kas nepārtraukti nodrošina akumulatoram optimālu darbības temperatūru, uzlabojot padevi un kalpošanas ilgumu. Uzlāde ir iespējama vienmēr, kad vien ir pieejama elektrība. Pietiek pat ar parasto 230 voltu mājsaimniecības kontaktligzdu.

 • Atjautīga enerģijas pārvaldība

  Vienmēr ir pieejama vislabākā iespējamā efektivitāte un sniegums, par to gādā atjautīga enerģijas pārvaldība. Tā papildus kontrolē citas BMW EfficientDynamics funkcijas, kas ir īpaši pielāgotas transmisijai ar sinhronu elektromotoru.

  Atjautīgā enerģijas pārvaldība optimizē elektriskās transmisijas efektivitāti un jaudīgo akumulatoru ar prognozētas vadības stratēģiju. Navigācijas dati tiek izmantoti, lai aprēķinātu optimālo elektriskas braukšanas laiku vai uzlādētu akumulatoru atkarībā no piemērotākā maršruta un braukšanas situācijas. Tā tiek ietaupīts līdz desmit procentiem enerģijas, lai vadītājs varētu veikt lielāku attālumu ar tikai elektrisku vadību.

  Bremžu enerģijas reģenerācija nodrošina kinētiskās enerģijas, kas tiek atbrīvota bremzēšanas vai ātruma samazināšanas laikā, saglabāšanu jaudīgajā litija jonu akumulatorā, kur tā ir pieejama jebkurā laikā, lai uzlabotu kopējo sniegumu.

  Ar ECO PRO režīmu pietiek vien nospiest pogu, lai pielāgotu visas transportlīdzekļa sistēmas efektivitātei un pārdomāti izmantotu enerģijas rezerves. Lai to panāktu, atjautīgā enerģijas pārvaldība samazina komforta funkcijas atbilstoši vadītāja vajadzībām. Turklāt vadītājs vadības displejā saņem padomus, kā braukt īpaši efektīvi, palielinot maksimālo darbības attālumu.

VISI MODEĻI AR BMW eDRIVE TEHNOLOĢIJU

BMWi MODEĻI

BMW i8 Coupé.

BMW i8 ir gatavs revolūcijai savā klasē. Pirmais sporta automobilis – ar kompaktauto patēriņa un izmešu līmeni.

BMW i8 Coupé degvielas patēriņš un CO2 izmeši (3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,8
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 42
Elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km: 14,0

Lasīt vairāk

BMW i3.

BMW i3 no jauna definē ilgtspējīgu mobilitāti: ar pilnībā elektrisku piedziņu tas ne tikai pārsteidz ar izmešu trūkumu, bet arī neticami dinamisku un patīkamu braukšanas pieredzi.

BMW i3 degvielas patēriņš un CO2 izmeši (3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 0
Elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km: 13,6 – 13,1

Lasīt vairāk

BMW i3s.

Ja sportiskums un braukšana bez izmešiem apzīmē nākotni, BMW i3s tur ir ieradies jau sen. Ar iespaidīgām 3,4 sekundēm no 0 līdz 60 km/h, raksturīgu viena pedāļa sajūtu un progresīvo dizainu tas atbrīvo sporta automobiļa dinamiku.


BMW i3s degvielas patēriņš un CO2 izmeši (3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 14,3

Lasīt vairāk

BMW i8 Roadster.

Tiek veidota nākotne – paša pirmā BMW i8 Roadster veidolā. Entuziastisks, fascinējošs un gatavs no jauna atklāt brīvību. Bezierunu braukšanas priekam, cik tālu vien stiepjas ceļš.


BMW i8 Roadster degvielas patēriņš un CO2 izmeši (3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,0
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 46
Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 14,5

Lasīt vairāk

BMW iPERFORMANCE MODEĻI

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

BMW eDrive un BMW TwinPower Turbo trīscilindru benzīna dzinēja apvienojums rada 100 kW (136 ZS) jaudu ar 57 g/km kombinēto CO2 izmešu un degvielas patēriņu no 2,5 l/100 km.

Lasīt vairāk

BMW 330e iPerformance Sedan.

Jaudīgs 135 kW (184 ZS) BMW TwinPower četrcilindru benzīna dzinējs sadarbojas ar spēcīgu elektromotoru, kas nodrošina 65 kW (88 ZS). Kombinētie CO2 izmeši no 49 līdz 44 g/km un degvielas patēriņš no 2,1 līdz 1,9 l/100 km.
Lasīt vairāk

BMW 530e iPerformance Sedan

Piedziņas galvenie komponenti ietver 135 kW (184 ZS) četrcilindru benzīna dzinēju ar BMW TwinPower Turbo tehnoloģiju, 185 kW (252 ZS) elektromotoru un augstsprieguma litija jonu akumulatoru ar 9,2 kWh jaudu. Darbojoties tikai elektriski, automobilim ir aptuveni 48 km darbības attālums un 235 km/h maksimālais ātrums.

Lasīt vairāk

BMW 7. sērijas iPerformance modeļi.

BMW iPerformance modeļus 740e un 740Le xDrive vada jaudīgs258 ZS BMW TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs kopā ar ārkārtīgi efektīvu eDrive elektromotoru.

Lasīt vairāk

BMW X5 xDrive40e iPerformance.

BMW X5 xDrive40e iPerformance ir ambiciozs un inovatīvs ikvienā aspektā. Neraugoties uz 180 kW (245 ZS) jaudu, kombinētie CO2 izmeši ir vien 78 – 77 g/km. Degvielas patēriņš ir tikai 3,4 – 3,3 l/100 km.
Lasīt vairāk

UZLĀDE.

No ērtas uzlādes mājās un ChargeNow uzlādes staciju tīkla līdz Assistance Services: BMW uzlādes koncepcija padara elektrisku braukšanu par patīkamu pieredzi, ko izbaudīt ikdienā.

 • Uzlāde mājās

  Elektriskajiem transportlīdzekļiem ir daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar līdzvērtīgiem automobiļiem – viena no tām ir katru rītu "pilna bāka". Jo tos var viegli un ērti uzlādēt mājās ar komplektā esošo standarta uzlādes kabeli. Ar BMW i "Wallbox" šis process ir vēl ātrāks un ērtāks: šī uzlādes stacija, ko uzstāda mājās, palielina uzlādes jaudu un samazina uzlādes ilgumu, kā arī ideāli papildina BMW transportlīdzekļu dizainu.

 • Sabiedriskā uzlāde

  ChargeNow piedāvā piekļuvi BMW i partneru publiskajām uzlādes stacijām. Lai nodrošinātu dažādu piedāvājumu un tehnoloģiju optimālu lietojumu, BMW i ChargeNow tīklā ietverts liels skaits pakalpojumu sniedzēju. Piekļuvi un lietošanu nodrošina ChargeNow karte. Mēneša beigās jūs saņemat izrakstu ar pārskatāmu visu ar ChargeNow karti veikto darbību uzskaitījumu. Pateicoties BMW i ConnectedDrive, visas pieejamās uzlādes stacijas ir atainotas BMW i ConnectedDrive navigācijas pakalpojumos.

 • Uzlādes statuss

  Ar BMW Connected App jūs varat ērti pārraudzīt uzlādi savā viedtālrunī. Turklāt BMW elektriskā darbības attāluma un akumulatora uzlādes statusa rādītāji vienmēr ir pieejami. Tālvadības pulti var izmantot, lai plānotu uzlādi ar iknedēļas taimeri un aktivizētu klimata kontroli, gatavojoties doties ceļā.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW 225xe iPerformance Active Tourer rādītāji (3):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,5–2,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 57–52
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 13,7–13,4

  BMW 330e iPerformance Sedan rādītāji (3):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): no 2,1 līdz 1,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 49 līdz 44
  Elektrības patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): no 11,9 līdz 11,0

  BMW 530e iPerformance Sedan rādītāji (3):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,3–2,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 52–47
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 13,9–13,3

  BMW 740e iPerformance rādītāji (3):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,5–2,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 58–51
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): no 13,1 līdz 12,5

  BMW 740 Le xDrive iPerformance rādītāji (3):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,9–2,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 66–64
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): no 13,9 līdz 13,2

  BMW X5 xDrive40e iPerformance rādītāji (1):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): no 3,4 līdz 3,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 78 līdz 77
  Elektrības patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): no 15,4 līdz 15,3

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

  Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.