BMW atjautīgais personiskais asistents, ekrāns vadības displejā

BMW ATJAUTĪGAIS PERSONISKAIS ASISTENTS.

Jūsu personiskais asistents un transportlīdzekļa eksperts, lai kurp jūs dotos.

“Hei, BMW, brauc mājās.” Jūsu personiskais asistents vienmēr ir pieejams BMW atjautīgā personiskā asistenta veidolā. Varat ar to intuitīvi runāt, uzdot tam jautājumus vai informēt par savu noskaņojumu vai vajadzībām. Vienlaikus tas ļauj mijiedarboties ar BMW pilnīgi jaunā veidā: ļaujiet tam izskaidrot automobiļa funkcijas, jautājiet par automobiļa stāvokli vai sniedziet norādījumus ar balss vadību. BMW atjautīgais personiskais asistents zina, kas jūs esat, un laika gaitā arvien labāk apgūst jūsu vēlmes un prasības – ļaujot jums ideāli saprasties ar savu BMW, kas nodrošina daudz komfortablāku braukšanas pieredzi.

Lasīt vairāk
BMW ATJAUTĪGAIS PERSONISKAIS ASISTENTS.Jūsu personiskais asistents un transportlīdzekļa eksperts, lai kurp jūs dotos.
BMW atjautīgā personiskā asistenta funkcijas un priekšrocības izskaidrotas apmācības video

UZZINIET VAIRĀK PAR BMW ATJAUTĪGO PERSONISKO ASISTENTU UN TĀ FUNKCIJĀM MŪSU APMĀCĪBAS VIDEO.

BMW ATJAUTĪGĀ PERSONISKĀ ASISTENTA FUNKCIJAS.

Personiskais asistents, automobiļa speciālists, uzmanīgs pasažieris – BMW atjautīgais personiskais asistents brauciena laikā sniedz atbalstu ar daudzām pārdomātām funkcijām.

BMW atjautīgais personiskais asistents, automobiļu eksperts, sieviete vada BMW

Automobiļu eksperts.

BMW atjautīgais personiskais asistents sniedz atbildes uz visiem jautājumiem. Tas ir nepārspējams jūsu automobiļa speciālists, kas zina visus sīkumus par jūsu BMW. Sākot ar prasībām attiecībā uz apkopi, degvielas daudzumu un beidzot ar jūsu iespēju funkcijām: neatkarīgi no tā, ko nepieciešams uzzināt par savu BMW un kad vien nepieciešama palīdzība, tas ir jūsu rīcībā un palīdz labāk iepazīt jūsu automobili.
BMW atjautīgais personiskais asistents, personiskais asistents

Personiskais asistents.

Saprot jūsu vajadzības un nepārtraukti sniedz vislabāko atbalstu – tieši tas padara BMW atjautīgo asistentu tik unikālu. Tikai jāpasaka “Hei, BMW, brauc mājās”, un tas atradīs ceļu mājup, vai “Hei, BMW, esmu izsalcis”, lai saņemtu ieteikumu par to, kuru restorānu izvēlēties, piemēram, ņemot vērā labākās atsauksmes, ja vēlaties. Tas var aktivizēt sēdekļu apsildi vai atskaņot jūsu iecienītāko mūziku. BMW atjautīgais personiskais asistents atceras jūsu personiskās vēlmes un tādējādi iepazīst jūs arvien labāk un labāk.
BMW atjautīgais personiskais asistents, Automate My Habits, ekrāns vadības displejā

Automate My Habits.

Vai vēlaties ieslēgt sēdekļu apsildi trešajā režīmā, kad ir auksti? Vai atvērt logu pa ceļam uz darbu, lai atvērtu stāvvietas vārtus? Ar Automate My Habits varat iestatīt savu iecienītāko iestatījumu noteikumus, lai tie tiktu iegaumēti un aktivizēti automātiski. Varat izbaudīt braucienu, kamēr BMW rūpējas par jūsu labsajūtu. Nākotnē tiks automatizētas arī citas iespējas.
Sieviete runā ar BMW atjautīgo personisko asistentu, vadot savu BMW

Dabiska mijiedarbība.

BMW atjautīgais personiskais asistents – vienkārši sāciet ar to runāt. Tā ir jūsu BMW dvēsele, kas gatava palīdzēt jebkurā laikā. Lai sazinātos ar asistentu, nav jānospiež poga vai jāgaida apstiprinājuma signāls. Nav nepieciešams arī pārtraukums, tas klausās jūsos uzreiz. Jautājiet tam, piemēram: ‘Hei, BMW, kas tu esi?" Vai varbūt vēlaties asistentam dot citu vārdu? Ja tā, sakiet šādi: “Hei, BMW, maini aktivizēšanas vārdu.”

TEHNISKĀS PRASĪBAS ATTIECĪBĀ UZ BMW ATJAUTĪGO PERSONISKO ASISTENTU.

Tehniskās prasības attiecībā uz BMW atjautīgā personiskā asistenta lietošanu ir BMW operētājsistēma 7 (vai jaunāka) ar balss atpazīšanu un vadību, kā arī ar papildaprīkojuma BMW Live kokpitu Professional (6U3) vai BMW Live kokpita Plus (6U2) funkciju.

Lai nodrošinātu, ka BMW atjautīgā personiskā asistenta funkciju klāsts ir aktuāls, automobiļa programmatūra regulāri jāatjaunina.

Lasīt vairāk

BMW CONNECTED DRIVE: PAPILDINFORMĀCIJA UN SAITES.

BMW ConnectedDrive BUJ, biežāk uzdotie jautājumi, sieviete ar viedtālruni pie loga

BUJ.

Mūsu BUJ sadaļā sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un izstrādājumiem.
BMW ConnectedDrive, klientu atbalsta dienests

BMW KLIENTU ATBALSTA DIENESTS.

Ja jums ir jautājumi vai nepieciešams vairāk informācijas par BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un izstrādājumiem, jums tikai jāsazinās ar BMW klientu atbalsta dienestu.
BMW Driver’s Guide lietojumprogramma, digitāla automobiļa rokasgrāmata, viedtālrunis

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver's Guide ir digitāla automobiļa rokasgrāmata atsevišķiem BMW modeļiem – tajā iekļauta informācija par automobili un aprīkojumu, kā arī attēlu meklēšana un paskaidrojošas animācijas.
BMW ConnectedDrive, digitāli pakalpojumi, pārskats, sieviete ar viedtālruni uz BMW fona

ATPAKAĻ PIE PĀRSKATA.

Vēlaties atklāt vairāk BMW ConnectedDrive izstrādājumu un pakalpojumu? Noklikšķiniet šeit, lai atgrieztos uz pārskatu.