Vīrietis vada BMW ar BMW karšu navigāciju vadības displejā

BMW KARTES.

BMW kartes atvieglo jūsu ikdienas mobilitāti ar praktiskiem pakalpojumiem, piemēram, Connected navigāciju, Connected novietošanu un Connected uzlādi.

BMW kartes – perfekts sabiedrotais ikvienā braucienā. Pateicoties plašam pieejamo pakalpojumu klāstam, jūsu brauciens ar savu BMW būs vēl individuālāks un komfortablāks. Connected navigācija ar pilnībā intuitīvo darbību ļauj virzīties tālāk par zināmajām mūsdienu navigācijas sistēmu iespējām, piemēram, ievadīt galamērķi, izmantojot brīvo meklēšanu, kā esat pieradis to darīt interneta meklētājprogrammās. Turklāt mākoņpakalpojumā balstītais dinamiskā maršruta aprēķins bez kavēšanās pielāgo maršruta ieteikumu jebkādām izmaiņām satiksmes situācijā un nodrošina precīzu ierašanās laika prognozi. Jūsu galamērķī Connected novietošanas funkcija aiztaupa nogurdinošo autostāvvietas meklēšanu un uzticami vada jūs uz nākamo brīvo autostāvvietu jūsu galamērķa tuvumā. Sistēma norāda brīvās vietas lielās autostāvvietās vai uz ielas. Daudzos gadījumos varat samaksāt autostāvvietas maksu bez skaidras naudas, izmantojot PARK NOW. Jūs kā BMW i vai BMW hibrīdauto modeļa vadītājs varat arī ļaut sistēmai jūs nekļūdīgi vadīt uz tuvāko publiskās uzlādes staciju savā maršrutā, izmantojot POI meklēšanas funkciju. Laikus saņemsiet informāciju par to pieejamību un piedāvāto uzlādes strāvu.

Lasīt vairāk
BMW KARTES.BMW kartes atvieglo jūsu ikdienas mobilitāti ar praktiskiem pakalpojumiem, piemēram, Connected navigāciju, Connected novietošanu un Connected uzlādi.
Sieviete lieto BMW karšu Connected navigāciju viedtālrunī

BMW KARTES – CONNECTED NAVIGĀCIJA.

Viedtālruņa navigācijas sistēmas vadības ar BMW raksturīgo komfortu: BMW kartes – Connected navigācija ārkārtīgi precīzi vada jūs uz galamērķi, tikpat precīzi veicot aprēķinus un ņemot vērā jebkādas izmaiņas vispārējā satiksmes situācijā – pat tad, ja nezināt precīzu adresi, varat to uzzināt, izmantojot atslēgvārda meklēšanu, tieši tāpat, kā pierasts to darīt viedtālruņa navigācijas lietojumprogrammās. Mākoņpakalpojumā balstīto dinamisko maršruta aprēķinu raksturo tā lielais ātrums, un tas pastāvīgi pielāgojas maršruta ieteikumiem. Maršruts tiek laikus aprēķināts, proti, ierašanās laika aprēķinā tiek ņemts vērā turpmākais satiksmes apjoms visā maršrutā. Visaptveroši satiksmes dati tagad ir pieejami arī par mazākiem ceļiem. Tas ļauj sistēmai ieteikt ātrāko maršrutu – kas redzams pēc sevišķi precīza ierašanās laika aprēķina galamērķī.

Ieguvumi uzskatāmā formātā:

 • Intuitīva vadība, pie kādas rasts viedtālrunī
 • Iespējama galamērķa ievade, izmantojot brīvo meklēšanu
 • Mākoņpakalpojumā balstīta dinamiskā maršruta aprēķināšana
 • Ātra maršruta pārrēķināšana, mainoties satiksmes apstākļiem
 • Precīza prognozētā ierašanās laika aprēķināšana
 • Ar karšu atjauninājumu kartes dati vienmēr ir aktuāli
 • Reāllaika satiksmes informācija
 • Kartes atjauninājums
BMW kartes, Connected novietošana, BMW 6. sērijas Gran Turismo baltā krāsā

BMW KARTES – CONNECTED NOVIETOŠANA.

Galamērķis sasniegts, bet nav iespējams atrast brīvu stāvvietu? Ar BMW kartēm – Connected novietošanu šī kaitinošā darbība paliek pagātnē. Kā daļa no maršruta vadības šī funkcija proaktīvi iesaka labākās stāvvietas jūsu navigācijas galamērķa tuvumā. Varat izvēlēties starp vietu daudzstāvu autostāvvietā vai vietu uz ielas. Ja izvēlaties novietot automašīnu garāžā, tiks parādīta labākā jūsu galamēŗķa tuvumā. Ja izvēlaties novietot automašīnu uz ielas, tiks ieteikts ceļš uz jūsu galamērķi ar lielāko iespējamību atrast brīvu stāvvietu galamērķa tuvumā. Turklāt varat sākt savu braucienu, būdams labi informēts, jo jūsu BMW sniedz vispārīgu informāciju par stāvvietām izvēlētajā galamērķī. Visas šīs iespējas tiek parādītas automobiļa vadības displejā. Navigācijas kartei tiks pievienotas autostāvvietas ar tukšām vietām un tiks izceltas ielas, ja tajās ir liela iespējamība atrast stāvvietu. Navigācijas sistēmā tiek parādītas arī nesen atbrīvotas stāvvietas.

Ieguvumi uzskatāmā formātā:

 • Nav nepieciešams meklēt stāvvietu.
 • Navigācija uz nākamo brīvo stāvvietu galamērķa tuvumā
 • Rāda vietas arī stāvvietu garāžās
 • Iesaka maršrutu ar labākajām stāvvietas atrašanas iespējām
 • Vispārīga informācija par stāvvietām galamērķī
BMW kartes, Connected uzlāde, elektriskā darbības attāluma vizualizācija vadības displejā

BMW KARTES – CONNECTED UZLĀDE.

BMW kartes – Connected uzlāde piedāvā plašu praktisku pakalpojumu klāstu, lai palīdzētu padarīt jūsu pilnībā elektriskā BMW i vai BMW hibrīdauto vadīšanu vēl ērtāku. To skaitā ir braucienu plānotājs ar ieteicamajām uzlādes pieturvietām maršrutā, kā arī novietošanas un uzlādes palīgs, kas piedāvā pieejamās stāvvietas ar uzlādes stacijām jūsu galamērķa tuvumā. Tiek sniegta informācija par katras stacijas adresi, pieejamajiem laikiem un uzlādes jaudu. Turklāt saņemsiet padomus par interesantiem veidiem, kā pavadīt gaidīšanas laiku katras uzlādes stacijas apkārtnē. Sevišķi pārdomāti: eRoute* funkcija automātiski aprēķina uzlādes pieturvietas maršrutā, ja tas pārsniedz kopējo darbības attālumu. Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz ātrās uzlādes staciju filtrs vai praktiskais darbības attāluma rādiuss, kas kartē vizualizē jūsu BMW darbības attālumu kā apli.

* Pieejams visiem BMW i modeļiem, sākot ar BMW iX3.

Ieguvumi uzskatāmā formātā:

 • Maršruta plānošana, ieskaitot uzlādes pieturvietas
 • Pieejamās pieturvietas ar uzlādes stacijām jūsu galamērķa tuvumā
 • Informācija par uzlādes stacijām
 • POI ieteikumi uzlādes stacijas apkārtnē
 • Ātrās uzlādes staciju filtrs
BMW karšu navigācijas videoapmācība

Uzziniet mūsu apmācību video vairāk par BMW kartēm un to navigācijas funkciju, ieskaitot galamērķa meklēšanas maršruta vadību.

PRASĪBAS ATTIECĪBĀ UZ BMW KARTĒM.

BMW kartes ar Connected navigāciju, Connected novietošanu un Connected uzlādi ir daļa no Connected pakotnes Professional (6C3/6C4) un izmantojamas tikai savienojumā ar Live kokpitu Plus (6U2) vai Live kokpitu Professional (6U3). Jums nepieciešams automobilis ar BMW operētājsistēmu 7 vai jaunāku versiju.

Lasīt vairāk

BMW CONNECTED DRIVE: PAPILDINFORMĀCIJA UN SAITES.

BMW ConnectedDrive veikals, vīrietis ar viedtālruni sēž dīvānā

BMW CONNECTED DRIVE VEIKALS.

Apmeklējiet BMW ConnectedDrive tiešsaistes veikalu un rezervējiet savam BMW jaunos digitālos pakalpojumus, kurus varat lietot uzreiz nākamajā braucienā. *Drīzumā pieejams arī Latvijā.
BMW Driver’s Guide lietojumprogramma, digitāla automobiļa rokasgrāmata, viedtālrunis

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver's Guide ir digitāla automobiļa rokasgrāmata atsevišķiem BMW modeļiem – tajā iekļauta informācija par automobili un aprīkojumu, kā arī attēlu meklēšana un paskaidrojošas animācijas.
Sieviete viedtālrunī izmanto BMW ConnectedDrive lietojumprogrammu My BMW uz balta BMW X5 fona

My BMW LIETOJUMPROGRAMMA.

Pirms un pēc brauciena vai tā laikā: My BMW lietojumprogramma sniedz atbalstu jūsu mobilajā ikdienā ar daudzām pārdomātām funkcijām.
BMW ConnectedDrive, digitāli pakalpojumi, pārskats, sieviete ar viedtālruni uz BMW fona

ATPAKAĻ PIE PĀRSKATA.

Vēlaties atklāt vairāk BMW ConnectedDrive izstrādājumu un pakalpojumu? Noklikšķiniet šeit, lai atgrieztos uz pārskatu.
BMW ConnectedDrive BUJ, biežāk uzdotie jautājumi, sieviete ar viedtālruni pie loga

BUJ.

Mūsu BUJ sadaļā sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un izstrādājumiem.
BMW ConnectedDrive, klientu atbalsta dienests

BMW KLIENTU ATBALSTA DIENESTS.

Ja jums ir jautājumi vai nepieciešams vairāk informācijas par BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un izstrādājumiem, jums tikai jāsazinās ar BMW klientu atbalsta dienestu.