Skip to main content

JŪS UN JŪSU SĪKFAILI

 

Turpinājumā izklāstām savus paredzētos sīkfailu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanas mērķus savās tīmekļa vietnēs. Tāpat piedāvājam piekrišanas pārvaldības iespējas, lai jūs jebkurā laikā varētu atsaukt savu piekrišanu vai atteikties no lietojuma.

 

KAS IR SĪKFAILI?

 

Sīkfaili un tādas tīmekļa krātuves tehnoloģijas kā vietējā krātuve un sesiju krātuve (“sīkfaili”) padara jūsu mijiedarbību ar mūsu vietnēm vieglāku un vienmērīgāku – bez papildu pūlēm no jūsu puses. Tie, piemēram, ir mazi teksta faili, kas tiek lejupielādēti jūsu ierīces interneta pārlūkā, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes. Kamēr mijiedarbojaties ar mūsu tīmekļa vietņu trešo pušu nodrošinātajām tehnoloģijām, piemēram, skriptiem, pikseļiem un birkām, ko esam iekļāvuši savās tīmekļa vietnēs reklāmas nolūkos, iestatām arī sīkfailus jūsu ierīcē. Nākamajās sadaļās atradīsiet vispārīgu un konkrētu informāciju attiecīgajos sarakstos par to, kādā nolūkā izmantojam šīs tehnoloģijas, un to, kā mainīt iestatījumus, lai tie atbilstu jūsu prasībām.

 

KĀ SĪKFAILI PALĪDZ MUMS PALĪDZĒT JUMS.

NEVAINOJAMA DARBĪBA.

 

Sīkfaili veic daudzus un dažādus darbus, kas palīdz veidot jūsu tiešsaistes pieredzi vienmērīgāku un interaktīvāku. Tas, protams, iespējams, ja izmantojat vienu un to pašu ierīci un to pašu pārlūku, ko iepriekš. Dažiem noteiktiem sīkfailiem ir būtiska nozīme tīmekļa vietņu darbībā un uzturēšanā, un tie palīdz mums: nodrošināt jums piekļuvi pieprasītajiem pakalpojumiem visu diennakti; sniedz jums pastāvīgu un precīzu informāciju; nodrošināt, ka baudāt nevainojamu un ērtu darbību.

 

REKLĀMA UN INDIVIDUALIZĒŠANA.

 

Mūsu tīmekļa vietnes var izmantot reklāmas un mērķa sīkfailus individualizēšanas nolūkos. Šie sīkfaili glabā informāciju no jūsu pārlūka vēstures, lai reģistrētu jūsu intereses un jūsu pārlūkošanas gaitas mūsu tīmekļa vietnēs. Tas ļauj mums un mūsu partneriem: individualizēt savu izstrādājumu reklāmu jums citās tīmekļa vietnēs, izmantojot jūsu apmeklējumu informāciju mūsu vietnēs; saskaņot un kombinēt atbilstošāku informāciju ar individualizētu informāciju, lai jums rādītās mūsu reklāmas patiešām atbilstu jums un jūsu interesēm.

 

SĪKFAILU KATEGORIJAS.

 

Savās tīmekļa vietnēs izmantojam datu apstrādi un attiecīgos sīkfailus. Datu apstrādi iedalām dažādās kategorijās atkarībā no to funkcijas un mērķa. Kategoriju lietojums aprakstīts un varat ar to iepazīties turpinājumā. Katrā kategorijā jebkāda izmantojamā datu apstrāde tiek uzskaitīta, ieskaitot sīkfailus, kas galvenokārt tajā tiek izmantoti.

 

DETALIZĒTS APSKATS.

KAS JĀZINA PAR SĪKFAILIEM?

 

Sīkfaili palīdz nodrošināt labāku un ātrāku vietnes lietojumu. Sīkfails ir mazs teksta fails, kas saglabā interneta iestatījumus. Gandrīz katra tīmekļa vietne izmanto sīkfailu tehnoloģiju. Šis sīkfails tiek lejupielādēts jūsu interneta pārlūkā, kad pirmo reizi apmeklējat tīmekļa vietni. Nākamajā reizē, kad apmeklēsiet šo tīmekļa vietni šajā pašā ierīcē, tīmekļa vietne, kas sākotnēji izraisīja sīkfaila iestatīšanu, atpazīst, ka esat šeit jau bijis, un dažos gadījumos pielāgo to, kas tiek rādīts ekrānā, lai ņemtu vērā šo faktu. Šādi to var padarīt atbilstošāku jūsu personiskajām interesēm un vajadzībām. Turpmākie sīkfaili ir sinonīmi HTML5 sesiju tīmekļa krātuvēm un HTML5 vietējām tīmekļa krātuvēm.

 

PIRMĀS PUSES SĪKFAILI.

 

Pirmās puses sīkfailus, ko izmantojam tīmekļa vietnē, kuru pašlaik apmeklējat un ar kuru mijiedarbosieties, turpinot savu darbu ar mūsu tīmekļa vietnēm.

 

TREŠO PUŠU SĪKFAILI.

 

Mūsu tīmekļa vietnēs var būt informācija arī no citām tīmekļa vietnēm, kurās var būt izmantoti savi sīkfaili. Šos sīkfailus iestata kāds cits, nevis jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes īpašnieks. Šādi trešās puses nodrošinātāji var iestatīt sīkfailus, kamēr apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes, un tādējādi saņemt informāciju, piemēram, ka esat ielādējis kādu no mūsu tīmekļa vietnēm. Apmeklējiet trešās puses nodrošinātāju tīmekļa vietnes, lai iegūtu papildu informāciju par to, kā viņi izmanto sīkfailus. Iepriekš sniegtajā detalizētajā aprakstā varat atrast noderīgu informāciju par attiecīgo trešās puses īstenoto kontroli, piemēram, par trešās puses sīkfailiem. Varat jebkurā laikā noraidīt vai atsaukt savu piekrišanu trešās puses sīkfailiem, izmantojot attiecīgo funkciju mūsu tīmekļa vietnēs. Ja iebilstat pret visiem trešo pušu sīkfailiem, jums tiks nodrošinātas tikai tās mūsu tīmekļa vietņu funkcijas, kuru darbību varam garantēt bez šādiem sīkfailiem. Mūsu tīmekļa vietnes sadaļas, kam potenciāli ir tehniskas iespējas iekļaut trešo pušu saturu un tādējādi iestatīt trešo pušu sīkfailus, nebūs jums pieejamas. Jūs tiksiet par to informēts ar attiecīgu paziņojumu. Ja šādā gadījumā joprojām vēlēsieties izmantot tīmekļa vietnes saturu, tas būs iespējams tikai tad, ja piekritīsiet to sīkfailu lietojumam, uz kuriem attiecas piekrišana. Lai to izdarītu, izmantojiet funkciju, kas sniegta attiecīgajā mūsu tīmekļa vietņu sadaļā, lai paustu piekrišanu. Vairāk informācijas skatiet sīkfailu sarakstā, kurā ir detalizēta informācija par iekļautajiem trešo pušu kodiem (piemēram, birkām/skriptiem/pikseļiem).

 

KAS NOTIEK, JA NORAIDĀT SĪKFAILUS?

 

Ja nolemsiet noraidīt sīkfailus, kam nepieciešama priekrišana, mēs pieņemsim jūsu lēmumu un šādus sīkfailus neizmantosim. Ja nolemsiet atsaukt savu piekrišanu, nodrošināsim, ka jūsu atsaukums tiek ņemts vērā, kad apmeklēsiet attiecīgo tīmekļa vietni, un mēs vairs neizmantosim nedz tos sīkfailus, kas bija aktīvi, pamatojoties uz mūsu patieso un likumīgo interesi, jums sākotnēji apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, nedz sīkfailus, kam nepieciešama piekrišana. Mēs tos dzēsīsim, kad tas ir tehniski iespējams un ja tie ir pirmās puses sīkfaili. Tas nozīmē, ka, runājot par funkciju sīkfailiem, nespēsiet izmantot visu mūsu tīmekļa vietņu funkciju priekšrocības. Tāpat jums ir iespēja iebilst pret snieguma sīkfailiem. Tā rīkojoties, nespēsim uzzināt, kas jums mūsu tīmekļa vietnē patīk vai nepatīk, lai varētu to uzlabot. Ņemiet vērā, ka nevaram dzēst trešo pušu sīkfailus. Ja vēlaties dzēst trešo pušu sīkfailus, tas jādara jūsu pārlūka iestatījumos. Ņemiet vērā, ka tad, ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu tirgvedības sīkfailu lietojumam, tas nenozīmē, ka redzēsiet mazāk reklāmu. Tas nozīmē tikai to, ka redzamā reklāma nebūs pielāgota jūsu vēlmēm.

 

SAVA PĀRLŪKA SĪKFAILU PĀRVALDĪBA.

 

Varat pārvaldīt (iespējot/atspējot un dzēst) sīkfailu iestatījumus mūsu tīmekļa vietnēs, izmantojot iepriekš minētās funkcijas, kā arī mainot sava pārlūka iestatījumus. Lielākā daļa pārlūku ļauj pārvaldīt sīkfailus, vai nu piekrītot, vai noraidot noteiktu veidu sīkfailus. Sīkfailu pārvaldīšanas un dzēšanas procedūras apraksts atrodams jūsu pārlūkā iekļautajā palīdzības sadaļā. Svarīgi ņemt vērā, ka tad, ja maināt savus iestatījumus un bloķējat noteiktus sīkfailus, iespējams, nevarēsiet pilnībā izmantot dažas mūsu vietņu funkcijas un mēs nevarēsim nodrošināt saturu, ko iepriekš skatījāt un lietojāt.

 

Vietne pašlaik nav pieejama pilnā apmērā

Mūsu rīks mūsu sīkdatņu izmantošanas atļauju pārvaldībai īslaicīgi nedarbojas. Tāpēc atsevišķas funkcijas, kuru darbībai ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatņu izmantošanai, var nedarboties.