SAISTĪBU ATRUNA.

BMW Group pateicas par interesi, ko jūs izrādāt par tās produktiem, un par to, ka apmeklējat šo tīmekļa vietni.Kontaktinformācija:customerservice@bmw.lv

Lasīt vairāk

Datu aizsardzība.

Kad jūs izmantojat mūsu pakalpojumus, mēs varam jums lūgt sniegt jūsu personas datus. Šīs informācijas sniegšana ir brīvprātīga. Jūsu personas dati tiek izmantoti, stingri ievērojot Vācijas datu aizsardzības likumus.
Personas dati, ko jūs sniedzat BMW AG tīmekļa vietnē, tiek izmantoti gan līguma sastādīšanas procesā, gan jūsu pieprasījumu apstrādei. Jūsu datu apstrāde un izmantošana konsultatīviem, reklāmas un tirgus izpētes mērķiem notiek tikai ar skaidru jūsu atļauju.
Ja, piekrītot iepriekš uzskaitītajiem datu izmantošanas veidiem, jūs arī atļaujat citām BMW AG organizācijām vai papildus nosauktām trešajām pusēm izmanto jūsu datus, tie var tikt pārsūtīti arī šīm pusēm. Ja tā nav, jūsu dati netiks pārsūtīti nevienai citai pusei.

Lasīt vairāk

Sīkdatnes.

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kuru tīmekļa vietne nokopē uz jūsu cietā diska. Sīkdatnes nebojā jūsu datoru un nesatur vīrusus. Sīkdatnes no mūsu tīmekļa vietnēm nevāc nekādus personas datus. Jūs varat atspējot sīkdatņu izmantošanu jebkurā laikā, mainot iestatījumus jūsu pārlūkā. Parasti sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnēs tiek izmantotas jūsu darba seansa laikā, lai veiktu anonīmus, statistiskus vērtējumus un uzlabotu to draudzīgumu lietotājam. Noteiktās tīmekļa vietnes sadaļās sīkdatnes dažreiz var kalpot papildu mērķiem. Jūs par to tiksiet informēti, ja jūs piekļūsiet kādai no šīm sadaļām.

Lasīt vairāk

Autortiesības.

© Copyright BMW AG, Minhene, Vācija. Visas tiesības aizsargātas. Teksti, attēli, grafikas, skaņu datnes, animācijas datnes, video datnes un to izkārtojums BMW Group tīmekļa vietnēs ir aizsargāts ar autortiesību un citiem intelektuālā īpašuma likumiem. Šo objektu kopēšana komerciāliem vai izplatīšanas mērķiem, kā arī modificēšana vai pārpublicēšana citās vietnēs ir aizliegta. Dažas BMW tīmekļa vietnes var saturēt attēlus, kuru autortiesības pieder trešajām pusēm.

Lasīt vairāk

Garantijas un atbildība.

Šīs tīmekļa vietnes informācija tiek sniegta „kā ir” un bez jebkādas garantijas, tieši vai netieši izteiktas, tostarp (bet neaprobežojieties ar) jebkuru netieši norādītu garantiju, kas apliecina derīgumu pārdošanai, derīgumu kādam konkrētam mērķim vai trešo pušu tiesību ievērošanu. Lai gan sniegtā informācija tiek uzskatīta par precīzu, tajā var būt kļūdas vai neprecizitātes. BMW AG nekādā gadījumā nevar tikt saukts pie atbildības par jebkuriem īpašiem, netiešiem vai izrietošiem zaudējumiem, kas ir saistīti ar šo materiālu, ja vien tie nav radušies rupjas nolaidības vai tīša noteikumu pārkāpuma rezultātā. BMW AG neatbild par trešo pušu uzturētu tīmekļa vietņu saturu un tādēļ atsakās no atbildības par jebkurām saitēm, kas savieno šo tīmekļa vietni ar citām tīmekļa vietnēm.

Lasīt vairāk

Prečzīmes.

Ja nav norādīts savādāk, visas prečzīmes šajā tīmekļa vietnē ir pakļautas BMW AG prečzīmju tiesībām, ieskaitot firmas zīmes, modeļu nosaukumus, logo un emblēmas.

Lasīt vairāk

Licences.

BMW Group mērķis bija izveidot novatorisku un informatīvu tīmekļa vietni. Taču jums arī jāsaprot, ka BMW Group ir jāaizsargā tās intelektuālais īpašums, tostarp patenti, prečzīmes un autortiesības. Tādēļ, lūdzu, ņemiet vērā, ka šī tīmekļa vietne nepilnvaro BMW Group uzņēmumu intelektuālā īpašuma vai trešo pušu intelektuālā īpašuma izmantošanu.

Lasīt vairāk