BMW X6, G06, 2019, metāliska Manhattan krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
Sākot noEUR 78,890
Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)12.0–6.6 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis

X6

BMW X6: VISA PAMATINFORMĀCIJA

Sākot noEUR 78,890
Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)12.0–6.6 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis
X6BMW X6: VISA PAMATINFORMĀCIJA

BMW X6 ir unikāls izskats, ko papildina sportisks pārākums, pateicoties jaudīgam dzinējam, precīzai šasijai un tādam aprīkojumam kā xOffroad pakotne.

BMW X6 M50i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,0–11,2
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 275–256

Lasīt vairāk

BMW X6 BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Izcilais 530 ZS astoņcilindru benzīna dzinēja sniegums, izcilā adaptīvās M balstiekārtas Professional precizitāte vai bezpiepūles sadarbība starp adaptīvo divasu pneimatisko balstiekārtu un xOffroad pakotni padara BMW X6 par izcilu Sports Activity Coupé uz jebkāda seguma.

M sporta izplūdes sistēma, BMW X6, 2019, G06, tuvplāns

M sporta izplūdes sistēma.

M sporta izplūdes sistēma nodrošina dzinēja skaņu, ko var papildus pastiprināt ar vēl intensīvāku dzinēja skaņu, izmantojot braukšanas dinamikas pogas SPORT un SPORT+ programmās, savukārt uz komfortu vērstā programma dod priekšroku neuzkrītošākai dzinēja skaņai.
Adaptīvā M balstiekārta, BMW X6, G06, 2019

Adaptīvā M balstiekārta

Adaptīvo M balstiekārtu iespējams jebkurā laikā elektriski regulēt atbilstoši ceļa un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, varat pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.
M oglekļa aizmugurējais spoileris, BMW X6, G06, 2019, tuvplāns

M oglekļa aizmugurējais spoileris.

M oglekļa aizmugurējais spoileris uzsver automobiļa spēcīgo, sportisko dizainu un manāmi samazina nevēlamu aerodinamisku spiedienu augšup uz aizmugurējo asi.
Sporta sēdekļi, BMW X6, G06, 2019, salons

Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim.

Dinamiski un ērti: standarta un individuālajiem pielāgojamajiem sporta sēdekļiem vadītājam un priekšējam pasažierim ir vairākas elektriskas regulēšanas iespējas, ieskaitot atzveltnes platuma un sēdekļu leņķa regulēšanu. Kopā ar regulējamu augšstilbu balstu augstāki sēdekļa un atzveltnes balsti nodrošina izcilu ergonomiku un papildu sānu balstu, ātri braucot pagriezienos.
Atjautīgā pilnpiedziņa, BMW xDrive, BMW X6, G06, 2019

BMW xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, nodrošinot maksimālu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkurā braukšanas situācijā. Vēl lielākas izveicības labad elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos, piemēram, līdzsvaro pārlieku pagriežamību vai nepietiekamu pagriežamību.
xOffroad pakotne, BMW X6, G06, 2019, bezceļu režīmu izvēle, tuvplāns

xOffroad pakotne.

BMW X6 ir pieejama xOffroad pakotne, kas ļauj ceļot droši un ātri jebkurā brīdī gan pa autoceļiem, gan pa mazāk stingrām virsmām. Četru bezceļu režīmu izvēle ļauj vēl precīzāk pielāgot pilnpiedziņas BMW xDrive atbilstoši braukšanas virsmai – lai saķere būtu vēl labāka uz smiltīm, akmeņiem, grants vai sniega.
Braukšanas pieredzes vadība, BMW X6, G06, 2019, pogas, tuvplāns

Braukšanas pieredzes vadība.

Braukšanas pieredzes vadība ļauj vadītājam izvēlēties standarta COMFORT režīmu, ECO PRO režīmu, kas izstrādāts, domājot par efektivitāti, vai SPORT režīmu, kas nodrošina vēl dinamiskāku braukšanu. Jaunā interaktīvā adaptīvā režīma funkcija nepārtraukti pielāgo adaptīvo balstiekārtu, stūrēšanu un Steptronic pārnesumkārbu atbilstoši konkrētā brīža braukšanas situācijai.
BMW X6, G06, 2019, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, braucošs automobilis uz pilsētas fona

IZBAUDIET BMW X6 IZCILĀS BRAUKŠANAS ĪPAŠĪBAS.

Automobilis šajā video parāda papildaprīkojumu, kas vairs nav pieejams.

Lasīt vairāk

BMW X6 DIZAINA PAMATINFORMĀCIJA.

Sagaidīšanas apgaismojuma paklājs, BMW X6, G06, 2019

Sagaidīšanas apgaismojuma paklājs.

Sagaidīšanas apgaismojuma paklāja funkcija projicē fona gaismas elementu automobiļa durvju priekšpusē un aptverošu vidi tieši pie iekāpšanas zonas. Apgaismojuma paklājs izkāpšanu no automobiļa tumsā padara vēl ērtāku un drošāku.
Panorāmas jumta lūka, BMW X6, G06, 2019

Panorāmas jumta lūka.

Kad tā ir atvērta, panorāmas jumta lūka sniedz daudz svaiga gaisa. Kad aizvērta – salonā nodrošina gaismas pielietu atmosfēru. Tā atveras un aizveras pilnībā automātiski, nospiežot pogu vai izmantojot automobiļa atslēgu, un ir aprīkota ar atbīdīšanas un pacelšanas funkciju, saulessargu un vējsargu.
22 collu M vieglmetāla diski ar Double-spoke 742 М stilu Jet Black krāsā un dažādu izmēru riepām, BMW X6, G06, 2019

22 collu M vieglmetāla diski ar Double-spoke 742 М stilu Jet Black krāsā un ar dažādu izmēru riepām.

22 collu M vieglmetāla diski Double-spoke ar 742 M stilu Jet Black krāsā, ar dažādu izmēru riepām, priekšā – 9,5J x 22 ar 275/35 R22 riepām, aizmugurē – 10,5J x 22 ar 315/30 R22 riepām.
Fona apgaismojums, BMW X6, G06, 2019

Fona apgaismojums.

Standarta fona apgaismojums, ieskaitot apveidu fona apgaismojumu priekšējās un aizmugurējās durvīs, rada mierīgu, mājīgu salona apgaismojuma atmosfēru. Sagaidīšanas apgaismojuma paklājs apgaismo zonu pie automobiļa durvīm, iekāpjot un izkāpjot no tā. Pieejami seši pielāgojamas intensitātes gaismas dizaini baltā, zilā, oranžā, bronzas, violetā un zaļā krāsā.
CraftedClarity stikla aplikācija, BMW X6, G06, 2019

CraftedClarity stikla aplikācija salona elementiem.

CraftedClarity stikla aplikācija ietver ar rokām darinātus stikla elementus, kas vizuāli un taktili papildina salonu. Pārnesumu pārslēga, BMW kontrollera un Start/Stop pogas detaļas ir izgatavotas no smalka kristāla.
Sky Lounge panorāmas jumta lūka, BMW X6, G06, 2019

Sky Lounge panorāmas jumta lūka.

Sky Lounge panorāmas jumta lūka rada bagātīgu plašuma sajūtu dienā, savukārt naktī piešķir īpašu noskaņu ar gaismas dizainu, ko veido vairāk nekā 15 000 gaismas elementu. Turklāt priekšējo sēdekļu atzveltnēs ir fona apgaismojums. Sēdekļu un salona fona apgaismojums piedāvā sešu dažādu krāsu izvēli.

JAUNAIS BMW X6 EDITION BLACK VERMILION MODELIS.

BMW X6 Edition Black Vermilion modelis, G06, 2021
BMW Individual metāliska Frozen Black krāsa, BMW X6 Edition Black Vermilion modelis, G06, 2021

BMW Individual metāliska Frozen Black krāsa.

BMW X6 Edition Black Vermilion modeli raksturo sarkanās un melnās krāsas saspēle. BMW Individual krāsas apdare īpašajā metāliskajā Frozen Black krāsā nodrošina spēcīgu klātbūtni un satriecošu kontrastu sarkanajiem akcentiem.
22 collu vieglmetāla disks, M 742 M, Double-spoke, matēta Orbit Grey krāsa, BMW X6 Edition Black Vermilion modelis, G06, 2021

22 collu M vieglmetāla disks ar Double-spoke 742 M matētā Orbit Grey krāsā.

Lielais 22 collu vieglmetāla disks ar M Double-spoke M 742 matētā Orbit Grey krāsā piešķir BMW X6 Edition Black Vermilion modelim sevišķi ekskluzīvu noskaņu. Aiz tā uzmanību piesaista M sporta bremžu suporti mirdzošā Red krāsā.
BMW dubultā elipsveida režģa stieņi Chili Red krāsā, BMW X6 Edition Black Vermilion modelis, G06, 2021

BMW dubultā elipsveida režģa stieņi Chili Red krāsā.

Uzmanību tiešām saistošs elements priekšpusē: BMW X6 Edition Black Vermilion modelim ir BMW dubultais elipsveida režģis ar stieņiem ar priekšējo virsmu apdari Red krāsā. “Iconic Glow” elipsveida režģis piešķir šim vizuālajam akcentam sevišķi satriecošu izskatu.
BMW Individual Fineline salona apdare, BMW X6 Edition Black Vermilion modelis, G06, 2021, salons

BMW Individual Fineline salona apdare Black krāsā.

BMW X6 Edition Black Vermilion modeļa salonā jūs sagaida daudzi cēli dizaina akcenti. BMW Individual Fineline salona apdare Black krāsā ar alumīnija ielaidumiem vai kvalitatīvajiem Editions logotipiem uz krūzīšu turētāja pārsega BMW Individual Piano Finish Black krāsā uzsver šī modeļa ekskluzivitāti.
BMW Individual pilna Merino ādas salona apdare Black krāsā ar kontrastējošu Red dekoratīvu šuvumu, BMW X6 Edition Black Vermilion modelis, G06, 2021

BMW Individual pilna Merino ādas apdare Black krāsā ar kontrastējošu Red krāsas dekoratīvu šuvumu.

Salonā BMW Individual pilna ādas apdare Black krāsā nodrošina kvalitatīvu atmosfēru. Laidienam raksturīgais Red krāsas dekoratīvais šuvums uz priekšējiem sēdekļiem piešķir papildu sportiskus akcentus. Melnie paklājiņi ar sarkanu apmali harmoniski noslēdz eleganto kopiespaidu.

BMW M PERFORMANCE BMW X6 DETAĻAS UN PIEDERUMI.

BMW M Performance Parts ļauj jums piešķirt savam BMW X6 maksimālu autosporta raksturu. Izvēlieties vizuāli uzlabotas virsbūves dizaina iespējas, kā arī pievilcīgus kaltus un vieglmetāla diskus. Ar oriģinālajiem BMW piederumiem jūs pielāgojat savu BMW atbilstoši personiskajām vēlmēm: izstrādājumi ir ideāli saskaņoti ar BMW X6 kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā.

BMW jumta šķērsstieņi, BMW X6, G06, 2019

BMW jumta šķērsstieņi.

Jumta šķērsstieņus iespējams kombinēt ar visiem BMW jumta bagāžnieku stiprinājumiem un jumta kastēm, kas ir perfekts vizuāls papildinājums automobilim kopumā. Tos viegli uzstādīt, neizmantojot instrumentus, un tie atbilst augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem, pateicoties savai izturīgajai konstrukcijai un pretnozagšanas atslēgas sistēmai.
Uz izstrādājumu
BMW jumta kaste 520, Black/Titanium Silver krāsa, BMW X6 G06, 2019, virsbūve

BMW jumta kaste 520 Black/Titanium Silver krāsā.

Modernā Black krāsas jumta kaste ar Titanium Silver sānu paneļiem ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 520 litri. Slēpes ir vienkārši iekraut un aizsargāt pret zādzībām, jo kasti iespējams atvērt no abām pusēm, un katrā pusē tai ir trīskārša centrālā atslēga.
Uz izstrādājumu
Bagāžas nodalījuma paklājiņš, BMW X6, G06, 2019

Bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Bagāžas nodalījumu no netīrumiem un mitruma aizsargā ārkārtīgi izturīgais, neslīdošais ūdensdrošais paklājiņš ar paceltām malām. Tas ir melnā krāsā un ideāli papildina salonu automobilī ar standartaprīkojumu.
Uz izstrādājumu
BMW grīdas paklājiņš aizmugurē, BMW X6, G06, 2019

BMW paklājiņš aizmugurē.

Uzticama funkcionalitāte apvienota ar sportisku eleganci: neslīdošie, mitrumizturīgie un izturīgie BMW paklājiņi ar paceltām malām aizmugurē aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Melnā krāsā ar nerūsošā tērauda ielaidumu. Īpašs trīsdimensiju formāts, ideāli atbilstot gan izskata, gan funkcionalitātes ziņā.
Uz izstrādājumu
22 collu M Performance vieglmetāla divtoņu disks ar Star-spoke 749 M stilu, BMW X6, G06, 2019

22 collu M Performance vieglmetāla divtoņu disks ar Star-spoke 749 M stilu.

Optimizēta svara kvalitatīvais 22 collu M Performance vieglmetāla disks Star-Spoke ar 749 M stilu ir divtoņu Jet Black krāsā, mirdzošs, ar uzrakstu M Performance un krāsainu M logotipu. Viens priekšējais ritenis, izmērs 9,5J x 22, bez riepas.
Uz izstrādājumu
22 collu M Performance vieglmetāla disks, Star-spoke 749 М stils, matēta Jet Black krāsa, BMW X6, G06, 2019

22 collu M Performance vieglmetāla disks ar Star-spoke 749 M stilu matētā Jet Black krāsā.

Kvalitatīvais 22 collu M Performance vieglmetāla disks Star-Spoke ar 749 M stilu ir ar optimizētu svaru matētā Jet Black krāsā, ar uzrakstu M Performance un krāsainu M logotipu. Viens priekšējais ritenis, izmērs 9,5J x 22, bez riepas.
Uz izstrādājumu
M Performance oglekļa šķiedras elipsveida režģis, BMW X6, G06, 2019

M Performance oglekļa šķiedras elipsveida režģis.

Parādiet savu stilu: M Performance elipsveida režģa ietvars ir izgatavots no 100% ar rokām apstrādātas augstākās kvalitātes oglekļa šķiedras, un dekoratīvie stieņi veidoti no īpaši izturīgas plastmasas. Vizuāls akcents automobiļa priekšpusē īpaši elegantam, sportiskam un individuālam izskatam.
Uz izstrādājumu
M Performance aizmugures apdare mirdzošā Black krāsā, BMW X6, G06, 2019

M Performance aizmugures apdares ir mirdzošā Black krāsā.

Eleganta sportiskuma pieskāriena labad. M Performance aizmugures apdare uzsver automobiļa dinamisko eleganci. Tā uzlabo automobiļa sportisko raksturu un individualitāti.
Uz izstrādājumu
M aizmugurējais spoileris, oglekļa šķiedra, BMW X6, G06, 2019, virsbūve

M oglekļa šķiedras aizmugurējais spoileris.

Vēl iespaidīgāk. M aizmugurējais spoileris, kas izgatavots no oglekļa šķiedras, izceļ automobiļa augstākā līmeņa kvalitātes un dinamisko izskatu. Augsto tehnoloģiju oglekļa šķiedra padara to ārkārtīgi vieglu un vienlaikus arī ļoti izturīgu. Pedantiski ar rokām veidots no oglekļa šķiedras, tas ir ideāli piemērots, lai atbilstu automobiļa dizainam, kā arī citiem oglekļa M Performance komponentiem.
Uz izstrādājumu
M Performance ārējā atpakaļskata spoguļa korpuss, oglekļa šķiedra, BMW X6, G06, 2019, virsbūve

M Performance ārējo atpakaļskata spoguļu korpusi, oglekļa šķiedra.

Satriecošie spoguļu korpusi, kas pedantiski ar rokām veidoti no oglekļa šķiedras, uzsver automobiļa augsto tehnoloģiju izcelsmi. To dinamiskais dizains nodrošina pievilcīgu, izcilu izskatu un piešķir individuālu sportisku akcentu.
Uz izstrādājumu
M Performance līmplēve Frozen Black krāsā, BMW X6, G06, 2019

M Performance sānu uzlīmes Frozen Black krāsā.

Pilnīgs sportiskums: M Performance līmplēve Frozen Black (Black/matētā Grey) krāsā piešķir automobilim īpaši individuālu un dinamisku izskatu. Līmplēves novietojums virs sliekšņu uzlikām uzsver automobilim raksturīgās dizaina iezīmes un proporcijas.
Uz izstrādājumu
M Performance stūre, BMW X6, G06, 2019

M Performance stūre.

Iespaidīgi fakti: Pateicoties Alcantara apdares tvēriena zonai, M Performance stūre nodrošina izcilas sajūtas un satvērienu – tiešākai stūrēšanai un labākai reakcijai. Izteiksmīgais dizains un sarkanas ādas centrālā josla akcentē autosporta stilu.
Uz izstrādājumu

BRAUKŠANAS PALĪDZĪBAS SISTĒMAS UN DIGITĀLIE PAKALPOJUMI BMW X6.

Kopā ar tādām tehnoloģijām un funkcijām kā BMW Head-Up displejs BMW X6 ir joprojām ir pietiekami daudz vietas daudzām palīdzības sistēmām un pakalpojumiem.

BMW digitālā atslēga, BMW X6, G06, 2019

BMW digitālā atslēga.

Nav nepieciešams ņemt līdzi arī atslēgu, ja jums jau ir līdzi jūsu iPhone. Savu BMW varat aizslēgt un atslēgt, un pat iedarbināt ar BMW digitālo atslēgu. Varat pilnvarot arī līdz pat piecus cilvēkus ar iPhone viedtālruņiem, kas saderīgi lietojumam ar jūsu BMW. Tāpat iespējams ierobežot arī maksimālo ātrumu, piemēram, autovadītājiem-iesācējiem. Digitālā atslēga ir saderīga tikai ar dažu modeļu iPhone. Saderīgo iPhone saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey
Attālā programmatūras jaunināšana, BMW X6, 2019

Tālvadības programmatūras jauninājums

Automobilī vienmēr ir jaunākā programmatūras versija. Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Varat vienkārši lejupielādēt atjauninājumus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu vai automobilī uzstādīto SIM karti, un tad ieinstalēt šos atjauninājumus. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu BMW pieejamās automobiļa funkcijas.
Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW X6, G06, 2019, kokpits

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, joslu maiņas un ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo sānu sadursmes aizsardzību.
Connected Music, BMW X6, G06, 2019, displejs

Connected Music.

Klausieties savu iecienītāko mūziku, lai kur jūs atrastos. Klasisko mūziku – uz šosejas, džezu – sastrēgumstundā un popmūziku – kad braucat vienmērīgā ritmā. Connected Music ar Spotify nozīmē, ka varat tieši straumēt ne mazāk kā neskaitāmus miljonus dziesmu bez ierobežojumiem, ar BMW mūzikas partnera Spotify palīdzību, ko varat izmantot ar savā automobilī instalēto SIM karti.

BMW X6 TEHNISKIE DATI.

BMW X6 xDrive40i un citi dzinēji.

Dzinēja jauda, kW (ZS) pie 1/min:

245 (333)/5 500–6 250

Maks. ātrums, km/h:

248

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

5,7

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā, l/100 km (WLTP):

10,5–9,0

CO2 izmeši kombinētajā ciklā, g/km (WLTP):

239–206

Rasējums, BMW X6 izmēri
BMW diski un riepas, ES riepu marķējuma tuvplāns

BMW DISKI UN RIEPAS.

Mēs savu automobiļu riepas pakļaujam stingrām pārbaudēm ar līdz pat 50 dažādiem kvalitātes kritērijiem – kas ir ievērojami vairāk nekā paredzēts vienotās riepu marķēšanas regulā, ko piemēro visā Eiropā. Tur atradīsit visu informāciju par BMW automobiļos izmantoto riepu īpašībām.

BMW X6 CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW X6 GADĪJUMĀ.

BMW X6, novietots automobilis skatā no putna lidojuma

Iegūstiet kāroto ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai atbilstošu līzinga piedāvājumu sava jaunā BMW X6 gadījumā.

BMW X6 – SERVISS UN PALĪDZĪBA.

BMW servisa darbinieks palīdz klientam

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW X6, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu BMW servisa darbinieki priecāsies sniegt jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

BMW X6 – BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW servisa darbinieks sagaida klientu

#laikasarinotiktu. Pilnīgi bezrūpīga braukšana: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu jūsu atlasītā termiņa vai nobraukuma gadījumā.

Servisa pakotnes saturs:

 • Automobiļa pārbaudes serviss saskaņā ar BMW vadlīnijām
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope

BMW X6 degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW X6 M50i:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,0-11,2 
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 275-256

  Oficiālie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešiem tika noteikti atbilstoši obligātajai mērīšanas procedūrai un atbilst regulai (ES) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Darbības attāluma gadījumā WLTP rādītājos ņemts vērā arī viss papildaprīkojums. To automobiļu gadījumā, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021.,oficiālās specifikācijas vairs nav norādītas arī saskaņā ar NEDC, bet tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par WLTP un NEDC mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.de/wltp.

  Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņu un nominālajām specifiskajām CO2 izmešu vērtībām skatīt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektroenerģijas patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas pieejamas visās tirdzniecības vietās no Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen un vietnē https://www.dat.de/co2/.