BMW M440i xDrive Cabrio G23, 2020, BMW Individual metāliska Frozen Portimao Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

374 ZS (275 kW)

Dzinēja jauda

Benzīns

Dzinēja tips

THE 4

BMW M

PILNĪGI JAUNAIS BMW M440i xDRIVE CABRIO

374 ZS (275 kW)

Dzinēja jauda

Benzīns

Dzinēja tips

THE 4PILNĪGI JAUNAIS BMW M440i xDRIVE CABRIO

Pārbaudiet savu personisko brīvību: BMW M440i xDrive Cabrio neņem vērā ierasto. Dinamiskais kabriolets ar progresīvo dizaina valodu un pastāvīgu sniegumu rada dinamisku braukšanas pieredzi jaunā emocionālā līmenī – BMW M440i xDrive Cabrio neatkarība sākas ar pirmajām griezes momenta pazīmēm.

Lasīt vairāk

BMW M440i xDrive Cabrio:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,4–6,9
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 169–159

Lasīt vairāk

BMW 4. SĒRIJAS CABRIO M AUTOMOBIĻU SPORTISKIE FAKTI.

Spēka agregāts, balstiekārta un jauda.

BMW M440i xDrive Cabrio.

Atvērts sportiskums un augsta līmeņa braukšanas dinamika apvienojumā ar neierobežotu piemērotību ikdienas lietojumam.
 • BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs ar 374 ZS
 • Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba
 • BMW xDrive
 • 275 kW (374 ZS), 500 Nm, 0–100 km/h 4,9 sek.
BMW M440i xDrive G23, 2020, BMW Individual metāliska Frozen Portimao Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

BMW M440i xDRIVE CABRIO – PRODUKTA PAMATINFORMĀCIJA.

BMW M440i xDrive Cabrio dizaina iespējas un braukšanas dinamikas funkcijas.

Brīvais radikālists: šeit varat izpētīt BMW M440i xDrive Cabrio ekskluzīvo sportisko aprīkojuma iespēju izlasi. Satriecošās M īpašās dizaina iezīmes Cerium Grey krāsā un ērtie salona akcenti nodrošina, ka sporta kabrioletā tieksme pēc brīvības ir jūtama nekavējoties.

BMW M440i xDrive Cabrio G23, 2020, BMW Individual metāliska Frozen Portimao Blau krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats ar modeli
BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020, tuvplāns

BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

BMW EfficientDynamics dzinēju klāsta jaunākās paaudzes BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinēju raksturo pārliecinoša jauda, vienmērīga darbība un pievilcīga skaņa. Ar Double-VANOS, Valvetronic, augstas precizitātes iesmidzināšanu un TwinScroll turbokompresoru tas ir sevišķi jaudīgs un efektīvs.
Adaptīvā M balstiekārta, BMW M440i xDrive Cabrio, BMW Individual metāliska Frozen Partimao Blau krāsa, G23, 2020, detalizēts skats, aizmugurējais apakšējais spoileris

Adaptīvā M balstiekārta.

Adaptīvo M balstiekārtu iespējams jebkurā laikā elektriski regulēt atbilstoši ceļa un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, varat pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.
M ādas stūre, variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020, kokpits

Variablā sporta stūres iekārta.

Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju ar mazāku fizisku piepūli stūrējot. Tā reaģē uz stūres leņķi ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tas uzlabo vadāmību dinamiskas braukšanas laikā un samazina stūrēšanai nepieciešamo piepūli automobiļa novietošanas un pagriešanas laikā.
BMW M440i xDrive Cabrio, BMW Individual metāliska Frozen Portimao Blue krāsa, G23, 2020, trīs ceturtdaļu sānskats

M sporta diferenciālis.

M sporta diferenciālis uzlabo saķeri un braukšanas stabilitāti, mainot joslas vai uzņemot paātrinājumu pēc līkuma izbraukšanas, braucot līkumos ar lielu ātrumu vai uz dažādām ceļa virsmām. Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības.
Steptronic sporta pārnesumkārba, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020, salons, akcents, pārnesumu pārslēgsvira

Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – vienmērīgai ripošanai vai neticami dinamiskai braukšanai. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimālam sniegumam.
M sporta bremzes, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020, akcents, vieglmetāla diski

M sporta bremzes.

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, metāliskā Blue krāsā ar M logotipu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti. Pielāgotas automobiļa ļoti augstajam dinamikas potenciālam, tās ļauj izvēlēties izteiktu sportisku braukšanas stilu un nodrošina izcilu bremzēšanu uz mitrām virsmām.
BMW M440i xDrive Cabrio, BMW Individual metāliska Frozen Partimao Blue krāsa, G23, 2020, priekšpuses skats, vertikāls BMW dubultais elipsveida režģis Cerium Grey krāsā

M elipsveida režģa rāmis Cerium Grey krāsā.

Izteiksmīgais vertikālais BMW dubultais elipsveida režģis apliecina cieņu tādām autosporta leģendām kā BMW 328. Rāmis Cerium Grey krāsā piešķir izvirzītajam elipsveida režģim īpašu klātbūtnes sajūtu un ir pārinterpretēta BMW tradīcija.
BMW M440i xDrive Cabrio, BMW Individual metāliska Frozen Portimao Blue krāsa, G23, 2020, tuvplāns, aizmugure, M aerodinamikas pakotne

M aerodinamikas pakotne.

M aerodinamikas pakotne ar M raksturīgo priekšējo apakšējo spoileri, aizmugurējo apakšējo spoileri un sliekšņu uzlikām virsbūves krāsā un divdaļīgu difuzora ieliktni metāliskā Dark Shadow un mirdzošā Black krāsā pauž tīru dinamiku un sportiskumu. M440i difuzora ieliktņa apdare ir pilnībā mirdzošā Black krāsā.
18 collu M vieglmetāla divtoņu diski ar Double-spoke 848. stilu Jet Black krāsā, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020, tuvplāns

18 collu M vieglmetāla divtoņu diski ar Double-spoke 848. stilu Jet Black krāsā.

18 collu M vieglmetāla mirdzoši divtoņu diski Double-spoke ar 848 M stilu Jet Black krāsā, ar dažādu izmēru riepām, glancēti, disku izmērs priekšā – 7,5J x 18 ar 225/45 R18 riepām, aizmugurē – 8,5J x 18 ar 255/40 R18 riepām.
M sporta sēdekļi, BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020, salons, tuvplāns

M sporta sēdekļi.

Dažādi regulējamie konturētie M sporta sēdekļi ar daļēji integrētiem galvas balstiem sniedz izcilu sānu balstu jums un jūsu priekšējam pasažierim. Turklāt atzveltnes platumu iespējams regulēt individuāli. Īpašs dizains ar Black krāsas M logotipu akcentē automobiļa sportiskās iespējas.
M ādas stūre, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020, salons, tuvplāns

M ādas stūre.

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.

VADĪTĀJA KOKPITS UN TEHNOLOĢIJAS.

BMW M440i xDrive Cabrio, vadības koncepcija, digitālie pakalpojumi un vadītāja palīdzības sistēmas.

Skaidrība, komforts un drošība augstākajā līmenī: daudzas inovatīvas tehnoloģijas brauciena laikā sniedz atbalstu dažādos veidos. Koncentrējieties uz būtisko – tīru braukšanas prieku savā BMW M440i xDrive Cabrio.

Kokpits, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020, salons
BMW Live kokpits Professional, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020, salons

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, proti, augstas izšķirtspējas 10,25 collu vadības displeju ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitālu 12,3 collu instrumentu paneli. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
BMW operētājsistēma 7, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020, salons, vadības displejs

BMW operētājsistēma 7.

BMW vadības sistēmas 7 inovatīvā vadības koncepcija piedāvā vēl vieglāku automobiļa funkciju pārvaldību, izmantojot balsi, skārienekrānu un iDrive kontrolleri – ļoti intuitīvi. Šajā nolūkā uzlabotas kontrollera funkcijas. Tagad lietojumprogrammas var atlasīt tieši.
BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020, salons, vadības displejs

BMW atjautīgais personiskais asistents.

“Hei, BMW! Kas tu esi?” Vai tas nebūtu lieliski, ja jūsu BMW būtu arī jūsu personiskais palīgs? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Tas pazīst jūs, ar katru dienu pilnveidojoties, un izpalīdzot ikvienā situācijā. Varat piešķirt arī savu personisko aktivizēšanas vārdu. Tas var sniegt itin visus paskaidrojumus par automobili un attiecīgi palīdz vēl labāk iepazīt BMW.
Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020, salons, vadības displejs

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, joslu maiņas un ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo sānu sadursmes aizsardzību.
Novietošanas palīgs Plus, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020, salons, vadības displejs

Novietošanas palīgs Plus.

Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tas piedāvā arī apkārtskata sistēmu, tostarp skatu no augšas, panorāmas skatu, attālo 3D skatu, kā arī sāniskas auto novietošanas palīgu, aktīvo automobiļa novietošanas distances sensoru, ārkārtas bremzēšanas funkciju, automobiļa novietošanas palīgu ar garenvirziena un sānu vadību un atpakaļgaitas asistentu.
Viedtālruņa integrēšana, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020, salons, vadības displejs

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Ar viedtālruņa integrēšanu jūsu automobilis atbalsta Apple CarPlay® un Android Auto®, izveidojot bezvadu savienojumu starp jūsu viedtālruni un automobili. Tas ļauj ērti izmantot pazīstamas funkcijas un dažādas lietojumprogrammas automobilī.
Digitālā atslēga, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020, automobiļa durvis ar viedtālruni

Digitālā atslēga

Kādēļ ņemt līdzi arī atslēgu, ja jums līdzi ir jau jūsu viedtālrunis? Savu BMW varat aizslēgt un atslēgt, un pat iedarbināt ar digitālo atslēgu. Varat pilnvarot arī līdz pat piecus cilvēkus ar iPhone* – ja tas saderīgs – lietot savu BMW. Turklāt ir iespējams ierobežot piedziņas spēku un maksimālo ātrumu, piem., autovadītājiem-iesācējiem. * BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar dažu modeļu iPhone. Saderīgo iPhone saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey
Tālvadības programmatūras jauninājums, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020, salons, vadības displejs

Tālvadības programmatūras jauninājums

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Jauninājumi tiek instalēti attāli, gluži kā jūsu viedtālrunī. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu automobiļa funkcijas.

BMW 4. SĒRIJAS CABRIO M AUTOMOBIĻU M AUTOMOBILIS.

BMW M440i xDrive Cabrio.

Dzinēja jauda, kW (ZS) pie 1/min:

275 (374)/5 500–6 500

Maks. griezes moments, Nm pie 1/min:

500/1 900–5 000

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

4,9

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

7,4–6,9

BMW M440i xDrive Cabrio G23, 2020, BMW Individual metāliska Frozen Portimao Blau krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats ar modeli

BMW 4. SĒRIJAS CABRIO.

Brīvība viselegantākajā formā: papildus augsta līmeņa braukšanas dinamikai un neatkarīgajai estētikai BMW 4. sērijas Cabrio iedvesmo ar sportisku un elegantu salonu un tehniski izcilu mīkstā seguma jumtu.

BMW BROCHURE LIETOJUMPROGRAMMA.

BMW Brochure lietojumprogramma viedtālrunī

Interaktīvi iepazīstiet BMW pasauli savā viedtālrunī vai planšetdatorā. BMW katalogu lietojumprogrammā iekļautas visu pašreizējo BMW modeļu digitālās brošūras. Skatiet detalizētu informāciju, izcilus attēlus, iespaidīgus video un fascinējošus stāstus par sevis izraudzīto BMW modeli. Un, protams, tur atradīsiet arī informāciju par pilnīgi jaunā BMW M440i xDrive Cabrio dizainu, aprīkojuma iespējām, pakalpojumiem un tehnoloģijām.

BMW M440i xDRIVE CABRIO – SERVISS UN PALĪDZĪBA.

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW M440i xDrive Cabrio, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu BMW servisa darbinieki priecāsies sniegt jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

ORIĢINĀLIE BMW M440i xDRIVE CABRIO ORIĢINĀLIE PIEDERUMI.

Atklājiet BMW 4. sērijas Cabrio M automobiļa īpašo aprīkojumu un noderīgus piederumus.

BMW M440i xDrive Cabrio iemieso dinamisku braukšanas prieku un plašu sportiska aprīkojuma klāstu. Oriģinālie BMW piederumi pieejami jūsu īpašajām vēlmēm. Piedāvājam plašu individuālu papildinājumu un īpašu piederumu klāstu, kas ideāli pieskaņoti šim neparastajam sporta kabrioletam kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā, nodrošinot maksimālu pievienoto vērtību – viss, kas jums varētu būt nepieciešams. * Ilustrācijas kalpo kā piemēri un rāda BMW 430i Cabrio.

BMW 4. sērijas Cabrio, G23, metāliska Sanremo Green krāsa, 2020, trīs ceturtdaļu aizmugures ar BMW aizmugurējo velosipēdu turētāju Pro 2.0
BMW Advanced Car Eye 2.0, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 ir ārkārtīgi jutīga full-HD kamera, kas fiksē notiekošo automobiļa priekšpusē un aiz tā pat tad, kad automobilis ir novietots stāvēšanai. Ja ap automobili novērojami traucējumi vai neparasta kustība, kamera šo epizodi automātiski ieraksta, lai dokumentētu iespējamus negadījumus vai potenciālus ielaušanās mēģinājumus.
BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0, BMW 4. sērijas Cabrio, G23, 2020, oriģinālie BMW piederumi

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0.

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0 ir viegls, tomēr izturīgs un notur līdz 60 kg. Ārkārtīgi viegli lietojamais turētājs ļauj pārvadāt divus velosipēdus vai elektrisko velosipēdu (var paplašināt trijiem velosipēdiem). Tā noliekšanas funkcija sniedz iespēju jebkurā laikā ērti piekļūt bagāžas nodalījumam.
18 collu M Performance vieglmetāla disks, Double-spoke 796 М stils, matēta Jet Black krāsa, BMW M440i Cabrio, G23, 2020

18 collu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 796 М stilu matētā Jet Black krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts.

Kvalitatīvie 18 collu M Performance vieglmetāla diski ar Double-spoke 796 M stilu ir matētā Jet Black krāsā, ar krāsainu M logotipu. Pilns TPMS vasaras riteņu komplekts ar Run-flat riepām, riteņa izmērs 7,5J x 18 ar riepu izmēru 225/45 R18 95Y RSC priekšā un 8,5J x 18 ar riepu izmēru 255/40 R18 99Y RSC aizmugurē.
BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020

BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Bagāžas nodalījumu no netīrumiem un mitruma aizsargā izturīgais, neslīdošais ūdensdrošais BMW pagāžas nodalījuma paklājiņš ar paceltām malām un labi veidotu dizainu. Veidots Black krāsā un aprīkots ar kvalitatīvu nerūsošā tērauda ielaidumu – paklājiņš ideāli iekļaujas bagāžas nodalījuma interjerā.
BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020

BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi.

Ideāla izmēra izturīgie BMW visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu priekšā aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Tie ir melni un ar nerūsošā tērauda ielaidumu.
BMW LED durvju projektori, BMW M440i xDrive Cabrio, G23, 2020

BMW LED durvju projektori.

Inovatīvie BMW LED durvju projektori automātiski ieslēdzas, kad tiek atvērtas durvis, un projicē attēlu uz zemes līdzās automobilim, izmantojot maināmu slīdni. Iespējams izvēlēties vairākus motīvus, lai ar personalizētu stilu ideāli izgaismotu iekāpšanas zonu.

BMW M440i xDRIVE CABRIO PAKALPOJUMI.

BMW 4. sērijas Cabrio M automobilis – servisa piedāvājumi un pakotnes.

BMW nosaka pakalpojumu standartus un vienmēr ir jūsu un jūsu BMW M440i xDrive Cabrio rīcībā. Ar palīdzību negadījumos un avārijās mūsu eksperti ir pieejami visu diennakti – 365 dienas gadā. Pateicoties inovatīvajiem BMW Teleservices, jūsu BMW M440i xDrive Cabrio automātiski paziņo jūsu BMW servisa partnerim par nepieciešamajām apkopēm un kļūdām, lai varētu ar jums sazināties nepastarpināti. Ar BMW Service Inclusive šie un visi pārējie pakalpojumi ir apmaksāti jūsu izvēlētā laika periodā. Nodrošiniet vairāk laika svarīgajām lietām jūsu dzīvē: ar plašo BMW piedāvāto pakalpojumu klāstu vienmēr esat drošībā.

BMW Service Inclusive, vīrietis brauc ar BMW

BMW Service Inclusive.

Vienkārši atbrīvojieties un koncentrējieties uz to, kas ir patiesi svarīgs, – sportiska brauciena izbaudīšana ar savu BMW M440i xDrive Cabrio. Ar BMW Service Inclusive to tiešām varat izdarīt. Veicot vienreizēju maksājumu varat iegūt visus iekļautos pakalpojumus un apkopes uzdevumus, izvēloties sev piemērotu periodu.
Uzzināt vairāk
BMW Teleservices, sieviete ar viedtālruni blakus BMW durvīm

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive BMW Teleservices jūsu BMW M440i xDrive Cabrio palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: BMW M440i xDrive Cabrio jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
BMW palīdzība uz ceļa, sieviete stāv sava BMW atvērtajās durvīs

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.

BMW M440i xDrive Cabrio degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M440i xDrive Cabrio:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,4–6,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 169–159

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.