BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, BMW Individual metāliska Storm Bay krāsa, priekšpuses skats, uzlādes laikā pie mājas ar BMW Wallbox
Sākot noEUR 135,000
Darbības attālumsLīdz 564 km
Dzinēja tipsElektroauto

iX M60

BMW M

BMW iX M60

Sākot noEUR 135,000
Darbības attālumsLīdz 564 km
Dzinēja tipsElektroauto

BMW iX M60: ELEKTRISKAS BRAUKŠANAS DINAMIKA NEPĀRSPĒJAMĀ PAKĀPĒ.

BMW iX M60 apvieno BMW i un BMW M inovatīvo jaudu. Izpētiet pirmo pilnībā elektrisko BMW M automobili luksusa klases apvidus automobiļu (SAV) Performance segmentā:
 

 • Pilnībā elektriska piedziņa ar diviem BMW M eDrive motoriem, elektriska pilnpiedziņa BMW xDrive, 397 kW/540 ZS[1] un 1 015 Nm[2] griezes moments.
 • Ar adrenalīnu piepildīts braukšanas prieks, neradot CO2 izmešus, un darbības attālums 501–564 km (WLTP).
 • Skaidra dizaina valoda, salons ar dāsnām proporcijām un ārkārtīgi mūsdienīgu noskaņu.
 • Modernākā tehnoloģija un izcili visaptverošs standartaprīkojuma klāsts.

BMW iX M60:
Enerģijas patēriņš kWh/100 km (WLTP): 21,2–19,5
Elektriskās darbības attālums, km (WLTP): 501–564
CO2 izmeši, g/km: 0

Lasīt vairāk

BMW iX M60 SNIEGUMS.

BMW iX M60 pilnībā elektriskais dzinējs, darbības attālums, balstiekārta un sniegums.

BMW iX M60.

Sportisks pilnībā elektrisks braukšanas prieks bez izmešiem.
 • Divi BMW M eDrive dzinēji ar atjautīgo BMW pilnpiedziņu xDrive
 • Saviļņojoša skaņa, ko veidojis BMW M IconicSounds Electric
 • Adaptīvā balstiekārta ar divasu pneimatisko balstiekārtu un aktīvo stūres vadību
 • 397 kW/540 ZS[1], 0–100 km/h 3,8 sekundēs, Vmax 250 km/h.
 • Līdz 561 km darbības attālums (WLTP)
BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, BMW Individual metāliska Storm Bay krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

BMW iX M60 – PAMATINFORMĀCIJA.

BMW iX M60 aizrauj ar pilnībā elektrisku M Power, precīzu braukšanas dinamiku un inovatīvām funkcijām:

 • Divi spēcīgi BMW M eDrive elektromotori ar 397 kW/540 ZS[1] un 1 015 Nm[2].
 • Sportiskas 3,8* sekundes no 0 līdz 100 km/h, pateicoties Launch Control funkcijai un pilnībā elektriskajai pilnpiedziņai BMW xDrive. Maksimālais ātrums: 250 km/h.
 • Precīzas braukšanas iezīmes un optimāla kontrole, pateicoties elektroniski regulētiem amortizatoriem un adaptīvajai M divasu pneimatiskajai balstiekārtai ar M īpašo iestatījumu, aktīvo stūres vadību un M sporta bremzēm.
 • Emocijas raisoša skaņa, ko veidojis BMW M IconicSounds Electric, uzsver M raksturīgo braukšanas pieredzi.
BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, BMW Individual metāliska Storm Bay krāsa, tuvplāns, priekšdaļa ar vertikālu BMW elipsveida režģi
BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, elektroautomobilis, šasija

BMW iX M60 transmisija.

iX M60 augstas veiktspējas transmisija ar diviem jaudīgiem BWM eDrive dzinējiem garantē ātru jaudas pārnesi. Uz aizmuguri balstītā pilnpiedziņa un saviļņojošā skaņa akcentē sportisko raksturu. Liels augstsprieguma akumulators ar lielu darbības attālumu nodrošina braukšanas prieku pat tālākos braucienos.
BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, BMW Individual metāliska Storm Bay krāsa, adaptīvā divasu pneimatiskā balstiekārta, sānskats

Adaptīvā divasu pneimatiskā balstiekārta

Ar adaptīvo divasu pneimatisko balstiekārtu, ieskaitot pašregulējošo balstiekārtu, baudīsiet sevišķi ērtu braukšanas dinamiku, kas nemazina braukšanas prieku. Šasija automātiski pielāgo automobiļa augstumu slodzei un atlasītajam braukšanas ātrumam. Tas nozīmē, ka braukšana ir daudz veiklāka un drošāka – īpaši ar pilnībā noslogotu automobili.

BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, BMW Individual metāliska Storm Bay krāsa, aktīvā stūres vadība, aizmugures skats

Aktīvā stūres vadība.

Aktīvā stūres vadība apvieno balstu, kas mainās atkarībā no stūrēšanas leņķa uz priekšējās ass, un aizmugurējos riteņus, kas arī veic stūrēšanu. Ar ātrumu, kas mazāks par 60 km/h, aizmugurējie riteņi stūrē pretējā virzienā nekā priekšējās ass riteņi un nodrošina lielāku manevrējamību un veiklību. Sākot ar ātrumu no apmēram 60 līdz 80 km/h, aizmugurējie riteņi stūrē tajā pašā virzienā, kādā stūrē priekšējās ass riteņi, lai palielinātu braukšanas stabilitāti un komfortu.

BMW iX M60 PROGRESĪVAIS DIZAINS.

BMW iX M60 virsbūve šķiet monolīta, un tai piemīt M raksturīgais sportiskums, savukārt futūristiskais salons sagaida vadītāju un pasažierus ar sportiska luksusa garu:

 • izteiksmīgā priekšdaļa ar lielu vertikālu BMW elipsveida režģi, šauriem dubultajiem priekšējiem lukturiem un trīsdaļīgu priekšējo spoileri.
 • Dinamiskais izskats ar papildaprīkojuma 22 collu aerodinamiskajiem diskiem Titanium Bronze krāsā, kā arī Exterior Line apdari Titanium Bronze krāsā.
 • Ārkārtīgi mūsdienīgs salons ar graciozu instrumentu paneli, BMW izliekto displeju un elegantām salona iezīmēm.
BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, BMW Individual metāliska Storm Bay krāsa, sānskats, novietots automobilis
BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, BMW Individual metāliska Storm Bay krāsa, 22 collu M aerodinamiskie diski, 1023, divkrāsu, Titanium Bronze krāsa, trīsdimensiju pulēti

22 collu M aerodinamiskie diski, 1023. stils, divtoņu Titanium Bronze krāsa.

22 collu M vieglmetāla diski, 1023. stils, divtoņu Titanium Bronze krāsa, trīsdimensiju pulēti, riteņu izmērs 9.5J x 22, ar 275/40 R22 riepām.
BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, BMW Individual metāliska Storm Bay krāsa, M emblēma, aizmugure

M emblēma.

M60 modeļa emblēma aizmugures labajā pusē norāda uz automobiļa neparasti lielo braukšanas dinamikas potenciālu.
BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, elektroautomobilis, salona dizains Suite Amido daudzfunkciju priekšējie sēdekļi

Salona dizains, Suite apdare, Amido krāsa.[3]

Ekskluzīva Suite apdares olīvu lapās miecēta dabīgā Amido āda instrumentu panelī, durvju apdares paneļos, viduskonsolē un sēdekļos rada mūsdienīgu ilgtspējīga luksusa noskaņu. Izsmalcinātās stepējuma šuves padara apdari ērtu un greznu. Pieskaņoti ir arī Gold Bronze akcenti galvas balstos.

BMW iX M60 – SHY TECH KONCEPCIJA.

BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, BMW Individual metāliska Storm Bay krāsa, priekšpuses skats, vertikāls BMW elipsveida režģis, Shy Tech

Shy Tech koncepcijā pasažieri ir pirmajā vietā, un tā eleganta veidā integrē mūsdienīgo tehnoloģiju dizainā.

 • nemanāmo pārdomāto tehnoloģiju var sastapt daudzajos virsbūves un salona dizaina akcentos.
 • Elipsveida režģis funkcionē kā atjautīga virsma un kalpo par kameras tehnoloģijas korpusu, radara funkcijās, mūsdienīgākajā sensora tehnoloģijā un sildelementos.
 • Audio sistēmas skaļruņi ir nemanāmi iekļauti salonā, savukārt pogas un vadības ierīces ir vizuāli saskaņotas un samazinātas.
BMW iX M60 i20, 2022, BMW Individual metāliska Storm Bay krāsa, paātrinājums, braukšanas režīms SPORT+, Launch Control starta funkcija, BMW M IconicSounds Electric, video

LAUNCH CONTROL.

Launch Control starta funkcija paātrina BMW iX M60 no 0 līdz 100 km/h 3,8 sekundēs – aizraujoša braukšanas pieredze ar maksimālo ātrumu 250 km/h, ko paspilgtina saviļņojoša BMW M IconicSounds Electric skaņa salonā.

LAUNCH CONTROL.

Launch Control starta funkcija paātrina BMW iX M60 no 0 līdz 100 km/h 3,8 sekundēs – aizraujoša braukšanas pieredze ar maksimālo ātrumu 250 km/h, ko paspilgtina saviļņojoša BMW M IconicSounds Electric skaņa salonā.

BMW iX M60: VADĪTĀJA KOKPITS UN TEHNOLOĢIJAS.

Regulāru programmatūras atjauninājumu dēļ ekrāna saziņas dizains var atšķirties no tā dizaina, kāds ir jūsu automobilī.

Izbaudiet inovatīvas tehnoloģijas ultramūsdienīgā vidē: BMW iX M60 ar jaunu BMW iDrive vadības koncepciju standartaprīkojumā piedāvā digitālus pakalpojumus, atjautīgas vadītāja palīdzības sistēmas un 5G.

BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, elektroautomobilis, kokpits, BMW izliektais displejs, BMW iDrive
BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, Launch Control, aizmugures skats, braucienā

Launch Control.

Maksimāls paātrinājums, pateicoties optimālai saķerei – ar Launch Control tiek panākts ideālais starts, uzsākot kustību. Atjautīgi vadītā jaudas pārnese nodrošina, ka abu elektromotoru koncentrētā jauda tiek pārnesta uz asfaltu.
BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, BMW iDrive, viduskonsole, salons

BMW iDrive.

BMW iDrive nevainojami papildina jūsu ikdienas digitālo pieredzi automobilī uzlabotā salonā ar intuitīvi sasniedzamām vadības ierīcēm. Mijiedarbība jūsu informācijas un izklaides sistēmu, izmantojot skārienekrānu un balss vadību, vienmēr ir vienkārša un dabiska – integrētai, pārdomātai un saviļņojošai pieredzei. Vienmēr avangardā.
BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, BMW Live kokpits Professional, BMW izliektais displejs

BMW Live kokpits Professional ar BMW izliekto displeju.

Caur BMW Live kokpitu Professional kļūst redzams BMW izliektais displejs bez rāmja, kas apvienot 12,3 collu instrumentu paneli un 14,9 collu skārienjutīgo displeju. Turklāt visa vadītājam svarīgā informācija tiek projicēta, izmantojot BMW Head-Up displeju. Inovatīvu vadību uz galamērķi parāda, izmantojot papildinātās realitātes skatu.[3]

BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, MyModes

My Modes.

Ar My Modes braukšanas dinamikas iestatījumi un salons veido vienotu kopējo iespaidu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlēts sportisks, efektīvs vai līdzsvarots režīms, automobilī displeji un gaisma, kā arī citi elementi pielāgojas attiecīgā režīma noskaņojumam. Attiecīgie šasijas, braukšanas sistēmas un stūrēšanas iestatījumi papildina jūsu individuālo skatu un sajūtu.[3]

BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, elektroautomobilis, attālā programmatūras jaunināšana, BMW izliektais displejs

Tālvadības programmatūras jauninājums

Šādi jūsu BMW vienmēr ir aktuāls Attālos programmatūras jauninājumus var lejupielādēt un instalēt ar My BMW lietojumprogrammu vai automobilī.

BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, elektroautomobilis, Connected uzlāde, sieviete sava BMW iX priekšā

Savienotā uzlāde.

BMW uzlāde piedāvā visu, kas nepieciešams, lai uzlādētu jūsu elektrisko BMW. Kopā ar savu automobili saņemsiet pamata aprīkojumu uzlādei mājās un atrodoties ceļā. Varat individuāli atlasīt arī citus BMW uzlādes izstrādājumus un pakalpojumus – atbilstoši savām vajadzībām.
BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, elektroautomobilis, Connected pakotne Professional, BMW izliektais displejs

Connected pakotne Professional.

Pilnā mērā izbaudiet piecus automobiļa digitālos pakalpojumus. Pateicoties Connected navigācijai, BMW karšu pakalpojumi ļaus izvairīties no sastrēgumiem un ceļu remontiem. Izmantojiet Amazon Alexa, lai uzzinātu jaunumus un informāciju, savukārt, kamēr gaidāt, spēlējiet spēles un skatieties video. Turklāt jūsu iecienītākās lietojumprogrammas vienmēr būs pieejamas. Noskaņas In-Car Experience skaņa palīdzēs atslābināties visā brauciena laikā.

BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, elektroautomobilis, digitālā atslēga Plus, viedtālruni tur blakus durvju rokturim

BMW digitālā atslēga Plus.

BMW digitālā atslēga Plus pārvērš jūsu saderīgo viedtālruni par pilntiesīgu automobiļa atslēgu. Pateicoties ultraplatjoslas tehnoloģijai, automobilis uzticami atpazīs jūsu viedtālruni, kad tuvosieties automobilim. Tiklīdz pietuvosieties savam BMW, jūs sagaidīs īpašs apgaismojums un durvis atslēgsies automātiski.

BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, lieliski parādīšanās mirkļi

Lieliski ierašanās mirkļi.

Jūsu BMW sagaida jūs ar lieliskiem parādīšanās mirkļiem un vada jūs uz durvju sliekšņa zonu ar gaismas paklāju. Turklāt – durvju rokturi un bagāžas nodalījuma durvis tiek izgaismotas, lai vadītu jūsu roku kustības. Ar BMW digitālo atslēgu Plus jūsu automobilis, jums tuvojoties, automātiski atslēdzas. Durvju atvēršana aktivizē sēdekļu Easy Entry funkciju, kā arī stūres apsildi, un jūsu BMW jūs sagaida atbilstoši jūsu profilam.
BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, elektroautomobilis, BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW izliektais displejs

BMW atjautīgais personiskais asistents.

“Hei, BMW, es esmu izsalcis.” Jūsu BMW atjautīgais personiskais asistents atradīs tuvāko restorānu un uzreiz saplānos maršrutu. Bet tas var paveikt daudz vairāk. Jūsu BMW atjautīgais personiskais asistents jums palīdzēs ar informāciju par jūsu automobiļa funkcijām. Un izskaidros noderīgas iespējas. Tas palīdzēs vienkārši un intuitīvi lietot jūsu BMW.

BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, elektroautomobilis, braukšanas palīgsistēma Professional, BMW izliektais displejs

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional aktīvi sniedz atbalstu, esot ceļu satiksmē, un ir jūsu rīcībā arī ārkārtas gadījumā. Tā ir pārdomāta un jūsu rīcībā, lai nodrošinātu, ka paliekat savā braukšanas joslā, veicot bremzēšanu un pievēršot uzmanību attālumam līdz priekšā esošajiem automobiļiem. Satiksmes sastrēgumos sistēma šīs darbības veic automātiski un palīdz, pat iekļaujoties satiksmē uz automaģistrāles. Jums tikai jāizmanto virzienrādītājs.

BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, elektroautomobilis, Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma, skaļrunis

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma.

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma precīzi atskaņo skaņas. 30 ideāli saskaņoti skaļruņi rada šo pieredzi. To skaitā ir dimanta augstāko frekvenču skaļruņi, kas parasti atrodami studijas aprīkojuma skaļruņos. 1615 vatu jauda ir tikai pirmā norāde par to, ko satriecošā skaņa izraisīs jūsos ik reizi, kad klausīsieties.

BMW iX M60 TEHNISKIE DATI.

Dzinēja jauda Nm:

397 (540)[2]

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

3,8

Elektriskās darbības attālums, km (WLTP):

500–563

Griezes moments Nm:

1015[3]

Enerģijas patēriņš kWh/100 km (WLTP):

21,2-19,5

BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, elektroautomobilis, BMW iX M60, tehniskie dati, caurspīdīgs automobiļa modelis

BMW iX M60: UZLĀDES LAIKS 100 KM* DARBĪBAS ATTĀLUMAM.

Ar BMW iX M60 un BMW uzlādi varat izmantot priekšrocības, kādas sniedz iespaidīgs uzlādes sniegums un daudzi pielāgoti piedāvājumi uzlādei mājās, atrodoties ceļā un darbā.

 • Veiciet uzlādi, iegūstot līdz 150 km lielu darbības attālumu tikai 10 minūtēs.
 • Veiciet uzlādi līdz 80% elektriskās darbības attāluma mazāk kā 35 minūtēs publiskajās IONITY lieljaudas uzlādes stacijās.

Vērtības attiecas uz sākotnējo uzlādes līmeni 10%.

BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, BMW Individual metāliska Storm Bay krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, ar uzlādes laika grafiku

Uzlāde mājās 100 km darbības attālumam.

01:41 h – Wallbox (11 kW)

01:41 h – lokanais ātrās uzlādes kabelis (11 kW) rūpnieciskā kontaktligzdā

08:31 h – standarta uzlādes kabelis vai lokanais ātrās uzlādes kabelis (2,3 kW) mājsaimniecības kontaktligzdā

Par uzlādes risinājumiem jautājiet pārstāvim
BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, BMW Individual metāliska Storm Bay krāsa,trīs ceturtdaļu aizmugures skats, ar uzlādes laika grafiku

Uzlāde, esot ceļā, 100 km darbības attālumam

00:06 h – lieljaudas uzlādes stacija (maks. automobiļa uzlādes jauda)

00:21 h – ātrās uzlādes stacija (50 kW)

01:41 h – maiņstrāvas uzlādes stacija (maks. Automobiļa uzlādes jauda)

Aprēķinā tiek ņemts vērā patēriņš un uzlādes sniegums. Vērtības attiecas uz akumulatora sākotnējo un vides temperatūru 29–33 grādi pēc Celsija ar sertifikācijas vērtībām, izņemot papildu ārējos patērētājus, piemēram, sēdekļu apsildi, displejus, gaisa kondicionēšanu. Individuāls patēriņš var būt atšķirīgs (atkarībā no, piem., braukšanas profila, temperatūras, apkārtējās vides apstākļiem), tāpat kā individuāli panākams uzlādes sniegums (atkarībā, piem., no akumulatora uzlādes stāvokļa, automobiļa gaisa kondicionēšanas). Patēriņš balstīts uz WLTP labāko gadījumu. Uzlādes snieguma rādītājs ir balstīts uz maksimālo iespējamo uzlādes sniegumu (atkarībā no uzlādes veida un automobiļa).

Lasīt vairāk

PUBLISKĀ UZLĀDE AR BMW UZLĀDI: 12 MĒNEŠI BEZ PAMATA MAKSAS.

BMW iX i20, 2021, SUV, elektroautomobilis, BMW iX xDrive50, Aventurin Red krāsa, notiekot uzlādei publiskajā lieljaudas uzlādes stacijā

BMW uzlādes karte, kas iekļauta piegādes komplektā, ļauj piekļūt arvien pieaugošajam valsts mēroga publisko uzlādes staciju tīklam.

 • Izmantojot tarifu Active, varat veikt uzlādi ar sevišķi pievilcīgiem nosacījumiem visā Eiropā un pirmos 12 mēnešus nemaksāt pamata maksu.
 • Iegūstiet IONITY Plus pakotni gadu bez pamata maksas – ultraātrai uzlādei daudzās IONITY lieljaudas uzlādes stacijās.

(Piedāvājums konkrētajā tirgū attiecas uz jauniem automobiļiem no BMW filiālēm un pārstāvjiem Eiropā BMW uzlādes tīklā.)

HOLISTISKA ILGTSPĒJA BMW iX M60 VEIDOLĀ.

BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, ilgtspēja, video

BMW iX M60 pamatā ir visaptveroša ilgtspējas koncepcija:

 • par 45% mazāk siltumnīcefekta gāzu izmešu visā aprites ciklā salīdzinājumā ar līdzīgas jaudas SAV ar dīzeļdzinēju.
 • Ekskluzīva atjaunojamo enerģijas veidu izmantošana ražošanas gaitā, kā arī dabīgo un pārstrādāto materiālu izmantošana – piemēram, 100% Econyl grīdas paklājiņi.

ORIĢINĀLIE BMW iX PIEDERUMI.

BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, elektroautomobilis, BMW bagāžas nodalījums, fiksēts bagāžas nodalījuma paklājiņš, matēta Black krāsa

BMW fiksētais bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Neslīdošais ūdensdrošais BMW fiksētais paklājiņš bagāžas nodalījumam paredzēts, lai aizsargātu bagāžas nodalījumu pret mitrumu un netīrumiem. Melnā krāsā ar BMW logotipu.
BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, elektroautomobilis, oriģinālā BMW jumta kaste, 520, Black/Titanium Silver krāsa

BMW jumta kaste 520 Black/Titanium Silver krāsā.

Modernā Black/Titanium Silver krāsas slēdzamā jumta kaste, kurai var piekļūt no abām pusēm, ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 520 litri.
BMW iX M60 i20, 2022, elektrisks SUV, elektroautomobilis, BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0.

Viegls, stabils BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0 diviem velosipēdiem/E-Bike. Maksimālais svars 60 kg, var kompakti salocīt.

BMW iX M60 CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW FINANCIAL SERVICES BMWiX M60 GADĪJUMĀ.

BMW iX M60, BMW Individual metāliska Storm Bay krāsa un BMW iX xDrive50, Aventurin Red krāsa, i20, 2022, skatā no putna lidojuma

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs no mūsu piedāvājumiem tiek individuāli saskaņots ar jūsu vajadzībām un vēlmēm.

BMW iX M60 – BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive, BMW Service darbinieks sagaida klientus

#laikasarinotiktu. Pilnīgi bezrūpīga braukšana visu elektroautomobiļu gadījumā: šī pakotne piedāvā jums 100% caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu. Termiņu izvēlaties jūs – 4 vai 6 gadi – vai 3 gadi, ja esat līzinga klients.
Servisa pakotnes saturs:

 • Automobiļa pārbaudes serviss
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope

BMW iX M60 enerģijas patēriņš un CO2 izmeši.

BMW iX M60:
Enerģijas patēriņš kWh/100 km (WLTP): 21,2-19,5 
Elektriskās darbības attālums km (WLTP): 501–564
CO2 izmeši g/km: 0

Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra.

Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp

Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co2/.

Lasīt vairāk

BMW iX M60 enerģijas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW iX M60:
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (WLTP): 21,624,7–21,7 *
  Elektriskās darbības attālums km (WLTP): 499–566*
  CO2 izmeši g/km: 0

  * Enerģijas patēriņš un darbības attālums noteikts atbilstoši WLTP pārbaužu ciklam.

  ** Elektriskā piedziņa līdz 397 kW, īslaicīgi palielinot jaudu < 10 sekundēm līdz 455 kW.

  *** Maksimālais griezes moments 1 015 Nm* Sport režīmā, proti, 1 100 Nm* ar aktivizētu Launch Control funkciju.

  Oficiālie dati par enerģijas patēriņu un elektrisko darbības attālumu noteikti atbilstoši obligātajai mērīšanas procedūrai un atbilst regulai (ES) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Darbības attāluma gadījumā WLTP rādītājos ņemts vērā arī viss papildaprīkojums. To automobiļu gadījumā, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas vairs nav norādītas arī saskaņā ar NEDC, bet tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par WLTP un NEDC mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.de/wltp.