BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats ar modeli
Sniegums (ZS/kW)7,4–6,6 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis

4

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ:

Sniegums (ZS/kW)7,4–6,6 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis
4BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ:

Pilnīgi jaunais BMW 4. sērijas Coupé atstāj iespaidu ar savu unikālo estētiku, sportisko dinamiku un kvalitatīvo salonu. Unikālā dizaina un iespaidīgās veiklības apvienojums gādā par neparasti spēcīgu saķeri.

Lasīt vairāk

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ VIRSBŪVES DIZAINS.

Provokatīvs, neatkarīgs, mūsdienīgs: ar savu atpazīstamo dizainu BMW 4. sērijas Coupé izpauž sevi kā dumpiniecisks individuālists. Izteiksmīgā priekšpuse ar unikālo BMW dubulto elipsveida režģi uzsver maksimālu neatkarību un simbolizē izteiksmīgo BMW 4. sērijas Coupé izskatu.

Lasīt vairāk
BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, metāliska Arctic Race Blue krāsa, sānskats, vieglmetāla diski, modelis automobilī ar atvērtām durvīm

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ SALONA DIZAINS.

Sarežģītība lakoniskā formā: BMW 4. sērijas Coupé salona dizains uzmanību vērš uz vadītāju. Kopā ar funkcionālo salona stilu precīzā dizaina valoda un kvalitatīvie dizaina elementi veido mūsdienīgu un neatkarīgu auru.

Lasīt vairāk
BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, salons, līdzbraucēja puse

BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW 4. sērijas Coupé transmisijas un šasijas komponenti.

Sportiska saķere ar ceļu, optimāla vadāmība un lieliska veiklība: snieguma un braukšanas dinamikas ziņā BMW 4. sērijas Coupé nodrošina aizraujošu braukšanas prieku. Ar jaudīgajiem TwinPower Turbo dzinējiem un ideāli pielāgotiem balstiekārtas komponentiem sporta Coupé ir gatavs jebkuram izaicinājumam.
BMW M TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs, BMW 4. sērijas Coupé G22, 2020

M TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs.

Jaunās paaudzes TwinPower Turbo 2,0 litru četrcilindru benzīna dzinējs nodrošina maksimālu braukšanas baudījumu. Tas pārsteidz ar dinamisko jaudas atdevi, izcilu reakciju pat pie zemiem dzinēja apgriezieniem, vienlaikus saglabājot zemu degvielas patēriņa un izmešu līmeni.
BMW TwinPower Turbo četrcilindru dīzeļdzinējs, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

TwinPower Turbo četrcilindru dīzeļdzinējs.

Jaunās paaudzes TwinPower Turbo 2,0 litru četrcilindru dīzeļdzinējs nodrošina dinamisku jaudas atdevi apvienojumā ar izcilu reakciju pat pie zemiem dzinēja apgriezieniem. Turbokompresors ar maināmu turbīnas ģeometriju un Common Rail tiešās iesmidzināšanas sistēmu gādā, lai šie dzinēji būtu ārkārtīgi ekonomiski un ar zemu izmešu līmeni.
xDrive logotips, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

BMW xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, sniedzot pastiprinātu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkādā braukšanas situācijā. Vēl lielākas izveicības labad elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos, piemēram, līdzsvaro pārlieku pagriežamību vai nepietiekamu pagriežamību.
Balstiekārta, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

Balstiekārta.

Standarta balstiekārta piedāvā augstu precizitātes līmeni, veiklību un balstiekārtas komfortu. Tas iespējams, pateicoties divu šarnīru priekšējās ass atsperu statnim, kas izgatavots no alumīnija, un rūpīgi izstrādātajai piecu sviru aizmugurējai asij, kā arī ārkārtīgi pedantiskajam visu komponentu salāgojumam.
Steptronic sporta pārnesumkārba, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – vienmērīgai ripošanai vai neticami dinamiskai braukšanai. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimālam sniegumam.

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS.

BMW 4. sērijas Coupé digitālie pakalpojumi un vadītāja palīdzības sistēmas.

Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo aizsardzību pret sānu sadursmi.
Novietošanas palīgs Plus, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

Novietošanas palīgs Plus.

Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tas piedāvā arī apkārtskata sistēmu, tostarp skatu no augšas, panorāmas skatu, attālo 3D skatu, kā arī sāniskas auto novietošanas palīgu, aktīvo automobiļa novietošanas distances sensoru, ārkārtas bremzēšanas funkciju, automobiļa novietošanas palīgu ar garenvirziena un sānu vadību un atpakaļgaitas asistentu.
Viedtālruņa integrēšana, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Ar viedtālruņa integrēšanu jūsu automobilis atbalsta Apple CarPlay® un Android Auto®, izveidojot bezvadu savienojumu starp jūsu viedtālruni un automobili. Tas ļauj ērti izmantot pazīstamas funkcijas un dažādas lietojumprogrammas automobilī.
Attālā programmatūras jaunināšana, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

Tālvadības programmatūras jauninājums

Automobilī vienmēr ir jaunākā programmatūras versija. Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Varat vienkārši lejupielādēt atjauninājumus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu vai automobilī uzstādīto SIM karti, un tad ieinstalēt šos atjauninājumus. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu BMW pieejamās automobiļa funkcijas.

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ MODEĻI.

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ

 • 17 collu vieglmetāla diski ar V-spoke 778. stilu
 • Durvju sliekšņi ar alumīnija ielaidumu, priekšpusē ar uzrakstu BMW
 • Uzmanības pievēršanas palīgs
 • Daudzfunkciju ādas sporta stūre
 • Aizsargstiklojums pret sauli/karstumu
BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, pamata aprīkojums, metāliska Sunset Orange krāsa

M SPORTA PAKOTNE PRO

 • M High-gloss Shadowline apdare ar paplašinātām iespējām
 • M aizmugurējais spoileris mirdzošā Black krāsā
 • M sporta bremzes ar bremžu suportiem mirdzošā Red krāsā
 • Sportiskas skaņas iestatījums salonā SPORT un SPORT+ braukšanas režīmos
 • M drošības jostas
BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, M sporta pakotne Pro, metāliska Brooklyn Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
 • BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ
 • M SPORTA PAKOTNE PRO

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI UN BMW M PERFORMANCE PARTS BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ.

Laba un pazīstama sajūta.

Ar sportisko BMW 4. sērijas Coupé izbaudāt braukšanas prieku standartaprīkojumā. Oriģinālie BMW piederumi paredzēti tam, lai atbilstu jūsu īpašajām vēlmēm. Piedāvājam plašu individuālu papildinājumu un īpašu piederumu klāstu, kas ideāli piemēroti jūsu BMW 4. sērijas Coupé kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā, nodrošinot maksimālu pievienoto vērtību, – visu, kas jums varētu būt nepieciešams. Kvalitatīvi BMW M Performance Parts piederumi uzsver šī satriecošā sporta Coupé raksturu.
BMW slēpju un sniega dēļu turētājs, pagarināms sānā, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

BMW slēpju un sniega dēļu turētājs, pagarināms sānā.

Aizslēdzamais BMW slēpju un sniega dēļu turētājs, ko var paplašināt sānos, droši notur līdz pat pieciem slēpju pāriem vai sniega dēļiem un atvieglo iekraušanu augstākos automobiļos. To var kombinēt ar jebkuru BMW jumta bagāžnieku, un tas tur arī slēpju nūjas.
Uz izstrādājumu
BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, tuvplāns

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0

Der BMW Fahrradheckträger Pro 2.0 ist leicht, aber dennoch stabil und mit bis zu 60 kg belastbar. Er bietet eine herausragend einfache Handhabung und kann zwei Fahrräder/E-Bikes transportieren (auf drei Räder erweiterbar). Dabei ermöglicht seine Abklappfunktion jederzeit einfachen Zugang zum Gepäckraum.
Uz izstrādājumu
Universāla BMW bezvadu uzlādes stacija, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

Universāla BMW bezvadu uzlādes stacija.

Bezvadu uzlāde jebkurā laikā un vietā: pateicoties BMW universālajai bezvadu uzlādes stacijai, viedtālruni var ērti un efektīvi uzlādēt automobilī. Mobilais tālrunis tiek glabāts droši un stabili. Sevišķi gudri: iestrādāto lādētājakumulatoru var izņemt un izmantot bezvadu uzlādi ārpus automobiļa.
Uz izstrādājumu
M Performance priekšējais difuzors, oglekļa šķiedra, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

M Performance priekšējais difuzors, oglekļa šķiedra.

Paudiet spēcīgu apliecinājumu: M Performance priekšējais difuzors, kas izgatavots no oglekļa šķiedras, uzsver automobiļa vīrišķīgo izskatu īpaši ekskluzīvā veidā. Unikāls autosporta izskats ikvienam, kurš atsakās no kompromisiem.
Uz izstrādājumu
M Performance gaisa šķēlēji mirdzošā Black krāsā, labā puse, kreisā puse, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

M Performance gaisa šķēlēji mirdzošā Black krāsā, labā puse, kreisā puse.

Tīra autosporta atmosfēra: priekšējā apakšējā spoilera kvalitatīvie gaisa šķēlēji automobilim tika ieregulēti vēja tunelī un nodrošina vēl sportiskāku vadāmību. Tie izgatavoti no ārkārtīgi izturīga poliuretāna un piešķir automobilim satriecošu sacīkšu automobiļa izskatu ar mirdzošu krāsu.
Uz izstrādājumu
M Performance stūre, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, tuvplāns

M Performance stūre.

Spēcīgi fakti: Pateicoties Alcantara apdares satvēriena zonai, M Performance stūre nodrošina izcilas sajūtas un satvērienu – sportiskākas stūrēšanas sajūtai. Izteiksmīgais dizains un sarkanas ādas centrālā josla akcentē autosporta stilu.
Uz izstrādājumu

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ TEHNISKIE DATI

BMW 430i Coupé.

Dzinēja jauda, kW (ZS) pie 1/min:

180 (245)/4500–6500

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

5,9

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

7,4–6,6

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km:

168–149

BMW 4. sērijas Coupé (G22), tehniskie dati

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW 4. sērijas Coupé (G22), metāliska Arctic Race Blue krāsa, aizmugures skats ar cilvēku

BMW FINANŠU PAKALPOJUMI BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ.

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai īsto līzinga piedāvājumu sava jaunā BMW 4. sērijas Coupé gadījumā.

BMW PAKALPOJUMI.

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ PAKALPOJUMI UN PALĪDZĪBA.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#laikasarinotiktu: Pilnīgi bezrūpīga braukšana visu elektroautomobiļu gadījumā: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu. Termiņu izvēlaties jūs – 4 vai 6 gadi – vai 3 gadi, ja esat līzinga klients. Servisa pakotnes saturs:
 • Automobiļa pārbaudes serviss
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope
Uzzināt vairāk par BMW Service Inclusive
BMW TeleServices

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
Uzzināt vairāk par BMW Teleservices
BMW palīdzība uz ceļa

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.
Uzzināt vairāk par BMW palīdzību uz ceļa
BMW darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW 4. sērijas Coupé, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

BMW M440i xDrive Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,5–8,0
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 194–181

 

Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītāji, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M440i xDrive Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,5–8,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 194–181

  Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp