BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats ar modeli
Sākot noEUR 50,060
Sniegums (ZS/kW)7,4–6,6 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis

4

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ.

Sākot noEUR 50,060
Sniegums (ZS/kW)7,4–6,6 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis

Pilnīgi jaunais BMW 4. sērijas Coupé atstāj iespaidu ar savu unikālo estētiku, sportisko dinamiku un kvalitatīvo salonu. Unikālā dizaina un iespaidīgās veiklības apvienojums gādā par neparasti spēcīgu saķeri.

Lasīt vairāk

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ VIRSBŪVES DIZAINS.

Provokatīvs, neatkarīgs, mūsdienīgs: ar savu atpazīstamo dizainu BMW 4. sērijas Coupé izpauž sevi kā dumpiniecisks individuālists. Izteiksmīgā priekšpuse ar unikālo BMW dubulto elipsveida režģi uzsver maksimālu neatkarību un simbolizē izteiksmīgo BMW 4. sērijas Coupé izskatu.

Lasīt vairāk
BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, metāliska Arctic Race Blue krāsa, sānskats, vieglmetāla diski, modelis automobilī ar atvērtām durvīm

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ SALONA DIZAINS.

Sarežģītība lakoniskā formā: BMW 4. sērijas Coupé salona dizains uzmanību vērš uz vadītāju. Kopā ar funkcionālo salona stilu precīzā dizaina valoda un kvalitatīvie dizaina elementi veido mūsdienīgu un neatkarīgu auru.

Lasīt vairāk
BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, salons, līdzbraucēja puse

BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW 4. sērijas Coupé transmisijas un šasijas komponenti.

Sportiska saķere ar ceļu, optimāla vadāmība un lieliska veiklība: snieguma un braukšanas dinamikas ziņā BMW 4. sērijas Coupé nodrošina aizraujošu braukšanas prieku. Ar jaudīgajiem TwinPower Turbo dzinējiem un ideāli pielāgotiem balstiekārtas komponentiem sporta Coupé ir gatavs jebkuram izaicinājumam.
BMW M TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs, BMW 4. sērijas Coupé G22, 2020

M TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs.

Jaunās paaudzes TwinPower Turbo 2,0 litru četrcilindru benzīna dzinējs nodrošina maksimālu braukšanas baudījumu. Tas pārsteidz ar dinamisko jaudas atdevi, izcilu reakciju pat pie zemiem dzinēja apgriezieniem, vienlaikus saglabājot zemu degvielas patēriņa un izmešu līmeni.
Steptronic sporta pārnesumkārba, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – vienmērīgai ripošanai vai neticami dinamiskai braukšanai. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimālam sniegumam.

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS.

BMW 4. sērijas Coupé digitālie pakalpojumi un vadītāja palīdzības sistēmas.

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ MODEĻI.

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ

 • 17 collu vieglmetāla diski ar V-spoke 778. stilu
 • Durvju sliekšņi ar alumīnija ielaidumu, priekšpusē ar uzrakstu BMW
 • Uzmanības pievēršanas palīgs
 • Daudzfunkciju ādas sporta stūre
 • Aizsargstiklojums pret sauli/karstumu
BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, pamata aprīkojums, metāliska Sunset Orange krāsa

M SPORTA PAKOTNE PRO

 • M High-gloss Shadowline apdare ar paplašinātām iespējām
 • M aizmugurējais spoileris mirdzošā Black krāsā
 • M sporta bremzes ar bremžu suportiem mirdzošā Red krāsā
 • Sportiskas skaņas iestatījums salonā SPORT un SPORT+ braukšanas režīmos
 • M drošības jostas
BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, M sporta pakotne Pro, metāliska Brooklyn Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
 • BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ
 • M SPORTA PAKOTNE PRO

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI UN BMW M PERFORMANCE PARTS BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ.

Laba un pazīstama sajūta.

Ar sportisko BMW 4. sērijas Coupé izbaudāt braukšanas prieku standartaprīkojumā. Oriģinālie BMW piederumi paredzēti tam, lai atbilstu jūsu īpašajām vēlmēm. Piedāvājam plašu individuālu papildinājumu un īpašu piederumu klāstu, kas ideāli piemēroti jūsu BMW 4. sērijas Coupé kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā, nodrošinot maksimālu pievienoto vērtību, – visu, kas jums varētu būt nepieciešams. Kvalitatīvi BMW M Performance Parts piederumi uzsver šī satriecošā sporta Coupé raksturu.

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ TEHNISKIE DATI

BMW 430i Coupé.

Dzinēja jauda, Nm pie 1/min:

180 (245)/4500–6500

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

5,9

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

7,4–6,6

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km:

167–149

BMW 4. sērijas Coupé, G22, tehnisko datu projekts

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW 4. sērijas Coupé (G22), metāliska Arctic Race Blue krāsa, aizmugures skats ar cilvēku

BMW FINANŠU PAKALPOJUMI BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ.

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai īsto līzinga piedāvājumu sava jaunā BMW 4. sērijas Coupé gadījumā.

BMW PAKALPOJUMI.

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ PAKALPOJUMI UN PALĪDZĪBA.

BMW darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW 4. sērijas Coupé, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

BMW M440i xDrive Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,5–8,0
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 194–181

 

Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītāji, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M440i xDrive Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,2–7,4
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 186–170

  Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 

 

BMW M440i xDrive Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,2–7,5
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 186–170

Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp

 

 

Lasīt vairāk