ELEKTRIZĒJOŠS.BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

Maks. jauda, kW (ZS) (225xe)

165 (224)

Paātrinājums 0 – 100 km/h s (225xe)

6,7

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (225xe)

2,7 – 2,3(3)

Kombinētie CO2 izmeši, g/km (225xe)

61 – 52(3)

Gluži kā pilsētas dzīve. BMW 225xe iPerformance Active Tourer ir enerģijas pārpilns. Tas paātrina ikdienas dzīvi un idejas no 0 līdz 100 km/h 6,7 sekundēs. Patiess braukšanas prieks, ko izbaudīsiet arī garākās distancēs. Tieši tas, ko gaidāt no BMW.


BMW 225xe iPerformance Active Tourer(3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 2,7 – 2,3
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 61 – 51
Elektroenerģijas patēriņš, kWh/100 km (kombinētais): 14.2 – 13.4

 

 

PADARA CEĻU AIZRAUJOŠU.

Uzlādēts ar enerģiju: BMW 225xe iPerformance Active Tourer savieno pārbaudītu pielāgojamību un izcilu degvielas patēriņu ar BMW raksturīgo braukšanas dinamiku. Pateicoties BMW EfficientDynamics eDrive tehnoloģijai, tikai ar elektromotoru iespējams nobraukt pat 41 kilometru – bez izmešiem un praktiski klusumā. Izcili piemērots braucieniem pilsētā!

Lasīt vairāk

PADARA CEĻU AIZRAUJOŠU.

PACEĻ LATIŅU VIRS DEBESSKRĀPJIEM.

Jauni sasniegumu augstumi ar izcilu efektivitāti: Hibrīdauto raksturīgākā iezīme ir ārkārtīgi efektīva piedziņas koncepcija. To galvenokārt veido iekšdedzes dzinējs automobiļa priekšpusē un elektromotors uz aizmugurējās ass. Atkarībā no situācijas un augstsprieguma akumulatora uzlādes līmeņa hibrīdauto kopā vai atsevišķi var darbināt abi. Ja darbojas tikai iekšdedzes dzinējs, piedziņas spēks tiek pārvadīts pa priekšējiem riteņiem. Savukārt elektromotors nodrošina jaudu aizmugurējiem riteņiem. Tādēļ atbilstoši situācijai BMW 225xe iPerformance Active Tourer kļūst par BMW ar xDrive.

Lasīt vairāk

PACEĻ LATIŅU VIRS DEBESSKRĀPJIEM.

VEIDO PILSĒTU. ILGTSPĒJĪGI.

Tā izcelsmi iespējams sajust nekavējoties. Dzinējspēka avots ir redzams pirmajā acu skatienā. BMW 225xe iPerformance Active Tourer raksturīgie elipsveida režģa Blue stieņi un disku uzlikas demonstrē inovatīvu un jaudīgu vilci. Pateicoties lielajam elipsveida režģim un lielajam, nepārtrauktajam gaisa savācējam, BMW 225xe iPerformance Active Tourer rada arī sportiskāku un dinamiskāku iespaidu. Tipisks BMW, tomēr unikāli atšķirīgs.

PILSĒTAS CENTRS.

Enerģijas pilns arī salonā. BMW 225xe iPerformance Active Tourer rosina vadītājā unikālu noskaņojumu. Un arī sēdvietu – pateicoties paceltajam sēdekļu novietojumam, visi pasažieri bauda lielisku skatu. Apsēdieties un izpētiet jaunus apvāršņus.

"Bez izcilas efektivitātes un nevainojama pielietojuma ikdienā BMW eDrive atbilst arī maksimālajiem braukšanas dinamikas un kvalitātes standartiem, kas raksturīgi BMW."
Stefans Juraščeks [Stefan Juraschek], BMW Group Elektrisko transmisiju daļas vadītājs.

TĀ ENERĢIJA IGNORĒ PILSĒTAS ROBEŽAS.

Sistēma koordinē visu BMW komponentu mijiedarbību ar elektromotoru, lai apvienotu labāko iespējamo efektivitāti un izcilu braukšanas dinamiku, kā arī lai palielinātu darbības attālumu, izmantojot elektromotoru.


Poga eDrive ļauj vadītājam izvēlēties kādu no trim elektriskās piedziņas režīmiem: AUTO eDRIVE režīmu, pilnībā elektrisko MAX eDRIVE režīmu vai SAVE BATTERY režīmu, kurā tiek saglabāts nemainīgs uzlādes līmenis.

Lasīt vairāk

TĀ ENERĢIJA IGNORĒ PILSĒTAS ROBEŽAS.

IELAS. JAUNA DEFINĪCIJA.

Pieaugošs spraigums: BMW eDrive ietver plašu inovatīvu produktu un pakalpojumu klāstu ērtai un modernai elektriskai mobilitātei ik dienas: no uzlādes mājās un viegla aizvien plašāko publisko uzlādes staciju tīkla lietojuma līdz navigācijas tīklam.

Lasīt vairāk

IELAS. JAUNA DEFINĪCIJA.

ELECTRO KLUBS.

BMW iPerfromance: Hibrīdauto.

ELECTRO KLUBS.

BMW iPerfromance: Hibrīdauto.

Degvielas patēriņš, enerģijas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    (1) Līdz ražošanas datumam 31.05.18. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie pārstāvja.

    Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.