NOTVERIET MIRKLI.

NOTVERIET MIRKLI.

NOTVERIET MIRKLI.

Uzņēmumā Bayerische Motoren Werke ir viena lieta, ko vērtējam augstāk par citām: drosme. Tā ir rakstura iezīme, kas dziļi iesakņojusies mūsu DNS un parādās ikvienā mūsu darbībā. Drosme ir neatkarīga un graujoša, tā satricina un atmodina. Tā ir uzdrošināšanās apšaubīt it visu – un nekad nepieņemt "nē" par atbildi. Tā ir uzņēmība vienmēr virzīties uz priekšu un nepārstāt sevis pārveidošanu. Tas ir iemesls, kādēļ mūsu ceļš ved tikai uz priekšu, lai sasniegtu izcilības augstāko līmeni. Un lai rosinātu mūsdienu celmlaužus izaicināt nākotni. Būdams augstākās klases autobūves partneris, mēs ceļā rūpējamies par unikāliem un iedvesmojošiem mirkļiem. Tādēļ, ka tieši tā top jauna veida luksuss.

JAUNA VEIDA LUKSUSS.

Uzziniet, kā mēs turpināt sevis pārveidošanu.

THE M8 GRAN COUPÉ CONCEPT.

THE M8 GRAN COUPÉ CONCEPT.

KUSTĪBAS SKAISTUMS.

KUSTĪBAS SKAISTUMS.

Fascinējošs notikums un unikāls brīdis. "Art Basel" pasākumā Maiami BMW aizkustināja apmeklētājus ar nepārspējamu performanci – BMW 8. sērijas konceptauto ar 300 izgaismotiem, lidojošiem droniem nevainojamā horeogrāfijā. Tas tika veltīts kustības izcilajai tehniskajai perfekcijai un valdzinošajai estētikai.

DIVI IDEJU PAVĒLNIEKI, VIENS REDZĒJUMS.

Studio Drift duetu veido Loneke Hordeina [Lonneke Gordijn] un Ralfs Nauta [Ralph Nauta]. Viņi satikās Eindhovenas dizaina akadēmijā Nīderlandē un 2006. gadā Amsterdamā kopā atvēra Studio Drift. Viņu mākslinieciskās darbības centrā ir interaktīvi eksponāti, ko veido filmas, skulptūras un citi objekti. Viņi iedvesmojas no dabas, ko savā darbā imitē, izmantojot modernākās tehnoloģijas. Šī pieeja padara ikvienu projektu aizraujošu un unikālu.

MEISTARDARBS.

Izcils sniegums sastop augsto mākslu. "Art Basel" pasākumā Maiami Studio Drift iepazīstināja ar savu jaunāko sniegumu – "Franchise Freedom" – satriecošu performanci, kuras darbības centrā bija BMW 8. sērijas konceptauto. Debesīs pacēlās 300 izgaismotu, lidojošu dronu kopums. Šī mākslas izstāde savu iedvesmu bija smēlusies strazdu lidojumā. Pēc putnu baru lidojumu un kustību rūpīgas novērošanas tika izveidots īpašs algoritms, ko tad iegūla dronos. Duets piedāvāja izcilu dabas fenomena atveidojumu, izmantojot fascinējošu gaismas un kustības izrādi.

ATSKATS.

Pēc dronu performances Studio Drift pauda savu pateicību: "BMW noticēja mūsu idejai, un viņi kā uzņēmums saprot, cik sarežģīti ir šādi inovatīvi procesi," izteicās Loneke Hordeina.

X7 CONCEPT IPERFORMANCE.

X7 CONCEPT IPERFORMANCE.

EKSKLUZĪVU IESPĒJU MIRIĀDES.

Šodien, tieši tāpat kā radīšanas brīdī pirms 25 gadiem, BMW Individual joprojām tiek izmantots rokām darinātas perfekcijas princips. Tādēļ arī, atzīmējot savu 25. gadadienu, BMW Individual laiž klajā ļoti īpašu un unikālu modeli: Nautor’s Swan iedvesmotu BMW Individual M760Li. Šis mākslas darbs, kas radīts sadarbībā ar tradicionālo somu jahtu būvnieku Nautor’s Swan, ir luksusa un ekskluzivitātes slavinājums. Tas ir autobūves meistardarbs ar neparastu kuģniecības dizainu, atspoguļojot unikālu sauszemes un okeāna ceļu mijiedarbību, ko apliecina īpaša tīkkoka apdare un varens 12 cilindru dzinējs, kurš jebkurā brīdī spēj ģenerēt neaizmirstamu braukšanas baudījumu.