NOTVERIET MIRKLI

NOTVERIET MIRKLI

NOTVERIET MIRKLI

Uzņēmumā BMW ir viena lieta, ko vērtējam augstāk par citām: drosme. Tā ir iezīme, kas dziļi iesakņojusies mūsu DNS un parādās ikvienā mūsu darbībā. Drosme ir neatkarīga un graujoša: tā satricina un atmodina. Tā ir uzdrošināšanās apšaubīt it visu – un nekad nepieņemt "nē" par atbildi. Tā ir uzņēmība vienmēr virzīties uz priekšu un nepārstāt sevis pārveidošanu. Tas ir iemesls, kādēļ mūsu ceļš ved tikai uz priekšu, lai sasniegtu izcilības augstāko līmeni. Un lai rosinātu mūsdienu celmlaužus izaicināt nākotni. Būdams augstākās klases autobūves partneris, mēs ceļā rūpējamies par unikāliem un iedvesmojošiem mirkļiem. Tādēļ, ka tieši tā top jauna veida luksuss.

JAUNA VEIDA LUKSUSS

Uzziniet, kā mēs turpināt sevis pārveidošanu

IEDVESMAS MEKLĒJUMOS

IEDVESMAS MEKLĒJUMOS

Progresīvs, radošs, iedvesmojošs: šīs ir īpašības, kam mēs – BMW zīmols – esam bijuši uzticīgi vairāk nekā gadsimtu. Mūs iedvesmo neatkarīgas un par nākotni domājošas personības – radošā elite, kuras idejas un radītais sniedz mums unikālus mirkļus un negaidītas perspektīvas. Mūsu laika celmlauži un nākotnes balsis, kas iedvesmo tehnoloģijas un dizaina progresu. Padariet esošo novecojušu un pārvērtiet viņu idejas jaunā realitātē.

CELMLAUZIS STARP DIZAINERIEM

CELMLAUZIS STARP DIZAINERIEM

Slavenais grafikas dizainers un mākslas režisors Štefans Zāgmeisters (Stefan Sagmeister) tiek uzskatīts par radošuma celmlauzi. Viņš dzimis 1962. gadā Bregencā, Austrijā, un šobrīd dzīvo Ņujorkā, kur vada radošo aģentūru “Sagmeister & Walsh”. Kopš 1993. gada viņi ir radījuši visu veidu un formu meistardarbus – no nelielām ilustrācijām līdz iespaidīgām izstādēm un globālām kampaņām. Viņa zināmākie darbi ietver vizuālās identitātes un raksturīgus albumu vāciņu dizainus tādiem izpildītājiem kā Rolling Stones, Talking Heads, Lou Reed vai Gugenheima muzejs – par to viņš bez citām balvām ieguvis arī divus Grammy apbalvojumus.

MĀKSLA PĀRVARĒT BAILES

Bez bailēm nekad nebūs iespējams rast nākotnes redzējumu – un drosmi to izstrādāt. Tieši pateicoties savai attieksmei, leģendārais dizainers Štefans Zāgmeisters ar nozīmīgiem un iedvesmojošiem darbiem ir kļuvis par līderi savā profesijā. Viņš vienmēr pārsteidz ar negaidītiem mākslas darbiem un, piemēram, atdzīvina rokrakstu vai pārveido cilvēkus par audekliem. Viņš vienmēr mēģina iet savu ceļu, radīt un provocēt neredzētas perspektīvas, un nekad nepieņemt esošo situāciju. Ar ekstravertajiem, inovatīvajiem un aizraujošajiem darbiem viņš rada jaunas pasaules, paverot skatu uz savu unikālo un drosmīgo iztēli.

KUSTĪBAS SKAISTUMS

KUSTĪBAS SKAISTUMS

Fascinējošs notikums un unikāls brīdis. "Art Basel" pasākumā Maiami BMW aizkustināja apmeklētājus ar nepārspējamu performanci – BMW 8. sērijas konceptauto ar 300 izgaismotiem, lidojošiem droniem nevainojamā horeogrāfijā. Tas tika veltīts kustības izcilajai tehniskajai perfekcijai un valdzinošajai estētikai.

DIVI IDEJU PAVĒLNIEKI, VIENS REDZĒJUMS

Studio Drift duetu veido Loneke Hordeina [Lonneke Gordijn] un Ralfs Nauta [Ralph Nauta]. Viņi satikās Eindhovenas dizaina akadēmijā Nīderlandē un 2006. gadā Amsterdamā kopā atvēra Studio Drift. Viņu mākslinieciskās darbības centrā ir interaktīvi eksponāti, ko veido filmas, skulptūras un citi objekti. Viņi iedvesmojas no dabas, ko savā darbā imitē, izmantojot modernākās tehnoloģijas. Šī pieeja padara ikvienu projektu aizraujošu un unikālu.

MEISTARDARBS

Izcils sniegums sastop augsto mākslu. "Art Basel" pasākumā Maiami Studio Drift iepazīstināja ar savu jaunāko sniegumu – "Franchise Freedom" – satriecošu performanci, kuras darbības centrā bija BMW 8. sērijas konceptauto. Debesīs pacēlās 300 izgaismotu, lidojošu dronu kopums. Šī mākslas izstāde savu iedvesmu bija smēlusies strazdu lidojumā. Pēc putnu baru lidojumu un kustību rūpīgas novērošanas tika izveidots īpašs algoritms, ko tad iegūla dronos. Duets piedāvāja izcilu dabas fenomena atveidojumu, izmantojot fascinējošu gaismas un kustības izrādi.

ATSKATS

Pēc dronu performances Studio Drift pauda savu pateicību: "BMW noticēja mūsu idejai, un viņi kā uzņēmums saprot, cik sarežģīti ir šādi inovatīvi procesi," izteicās Loneke Hordeina.

THE M8 GRAN COUPÉ CONCEPT

THE M8 GRAN COUPÉ CONCEPT

X7 CONCEPT IPERFORMANCE

X7 CONCEPT IPERFORMANCE

EKSKLUZĪVU IESPĒJU MIRIĀDES

Šodien, tieši tāpat kā radīšanas brīdī pirms 25 gadiem, BMW Individual joprojām tiek izmantots rokām darinātas perfekcijas princips. Tādēļ arī, atzīmējot savu 25. gadadienu, BMW Individual laiž klajā ļoti īpašu un unikālu modeli: Nautor’s Swan iedvesmotu BMW Individual M760Li. Šis mākslas darbs, kas radīts sadarbībā ar tradicionālo somu jahtu būvnieku Nautor’s Swan, ir luksusa un ekskluzivitātes slavinājums. Tas ir autobūves meistardarbs ar neparastu kuģniecības dizainu, atspoguļojot unikālu sauszemes un okeāna ceļu mijiedarbību, ko apliecina īpaša tīkkoka apdare un varens 12 cilindru dzinējs, kurš jebkurā brīdī spēj ģenerēt neaizmirstamu braukšanas baudījumu.