BMW Vision Neue Klasse saime

NEUE KLASSE

CEĻĀ UZ JAUNU ĒRU.

RĪTDIENAS MOBILITĀTE IR KLĀT JAU ŠODIEN.

Mobilitāte ir mūsu virzītājspēks – daudzās jomās. Šajā video uzziniet par abiem mūsu “jaunās klases” pionieriem. BMW Vision Neue Klasse X un BMW Vision Neue Klasse ir gatavi doties ceļā un jūs iedvesmot.

0:00
0:00 /  0:00

DODIETIES MOBILITĀTES NĀKOTNĒ. NEPĀRSPĒJAMS AUTOMOBILIS.

Ar BMW Vision Neue Klasse mēs pārvērtējam mobilitāti: padarot to elektrisku, digitālu un apritīgu. Un visi mūsu centieni vērsti uz cilvēku labklājību. Kā vēlamies braukt nākotnē? Ko vēlamies no automobiļu nākamajām paaudzēm? Rezultātā ir vide, kas ir pārbagāta ar inovatīvām tehnoloģijām, kas papildina braukšanas pieredzi. Vienlaikus vēlamies arī rīkoties atbildīgi un ilgtspējīgi. Un tāpēc sev jautājam – ko nākotne vēlas no mums? Uzziniet vairāk par BMW Vision Neue Klasse dizainu, tehnoloģiju un efektīvajām pilnībā elektriskās piedziņas koncepcijām.

Dizains, BMW Vision Neue Klasse saime

JAUNAS ĒRAS DIZAINS.

Progresīvi taču arī aktuāli. Lakoniski un tomēr eleganti. Samazinot līdz pašam būtiskākajam – bet saglabājot BMW raksturīgās iezīmes. BMW Vision Neue Klasse dizains sniedz priekšstatu par to, kāda varētu izskatīties mobilitātes nākotne. Virsbūvē precīzas līnijas sastopas ar plašām virsmām. Salons aicina ar plašu komfortu un digitālām tehnoloģijām.

BMW iDrive, BMW Vision Neue Klasse saime

GAN DIGITĀLS, GAN EMOCIJAS RAISOŠS.

Salonā virtuālā un reālā pasaule saplūst jaunajā BMW iDrive operētājsistēmā. Digitālas funkcijas rada pavisam jaunu pieredzi salonā. Tās ir vērstas uz vadītāju, personalizētas un precīzi pielāgotas jūsu vēlmēm.

BMW eDrive, BMW Vision Neue Klasse saime

PILNĪBĀ ELEKTRISKS, ABSOLŪTI KOMFORTABLS UN SNIEDZ NEPĀRSPĒTU BRAUKŠANAS PRIEKU.

Nākotne ir elektriska. Un daudz ērtāka nekā jebkad iepriekš. Ar par 30 % lielāku darbības attālumu, par 30 % ātrāku uzlādi un par 25 % lielāku efektivitāti. Baudiet bezrūpīgu un nākotnei piemērotu braukšanu ar sestās paaudzes BMW eDrive.

AUTOMOBILIS IR ENERĢIJAS UZGLABĀŠANAS IERĪCE. AR DIVVIRZIENU UZLĀDI AR NEUE KLASSE.

Jaunākās paaudzes akumulators var paveikt ko vairāk nekā tikai nodrošināt jūsu automobilim enerģiju. Izmantojiet Neue Klasse akumulatoru elektroenerģijas pagaidu uzglabāšanai divvirzienu uzlādes laikā. Tas var nodrošināt elektroenerģiju jūsu mājoklim vai novirzīt elektroenerģiju atpakaļ tīklā. Vai arī izmantojiet savu automobili kā lādētāju – akumulatoru, lai darbinātu savu izbraukumu aprīkojumu, piemēram, lai uzlādētu savu E-bike – jebkurā vietā, laikā un jebkuram piedzīvojumam.

BMW VISION NEUE KLASSE.

INOVATĪVS. PAT RAŽOŠANĀ.

BMW Group ar BMW iFACTORY ir apņēmusies ražošanā īstenot atbildīgu resursu izmantošanu. BMW Group ievēro apritības principu un no saviem starptautiskajiem enerģijas piegādātājiem jau tagad iegūst elektroenerģiju savām ražotnēm no atjaunojamiem enerģijas avotiem.

ATKLĀJIET MŪSU ELEKTRISKOS BMW MODEĻUS TIEŠI TAGAD.