BMW X1 ir ideāli piemērots tiem, kuri vēlas interpretēt braukšanas prieku atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām. Tā SAV proporcijas demonstrē iespaidīgu pašpārliecību, bet salons – neticamu pielāgojamību. Ar BMW xLine un BMW Sport Line tas piedāvā divas dizaina pasaules, kas ļauj jums piešķirt noteiktus akcentus gan iekšpusē, gan ārpusē. Pateicoties BMW EfficientDynamics līdzekļu un efektīvo BMW TwinPower Turbo benzīna un dīzeļdzinēju apvienojumam, BMW X1 ir pārsteidzoši zems patēriņa un izmešu līmenis visām dzinēju versijām.
 

Būdams pirmais luksusa apvidus automobilis, BMW X3 reiz bija celmlauzis savā klasē. Šī paaudze jau atkal vada sava segmenta inovāciju: ar tādām progresīvām funkcijām kā daļēji autonoma braukšana un atjautīgā pilnpiedziņa BMW xDrive BMW X3 paceļ braukšanas prieka latiņu jaunos augstumos. To iespējams pārliecinoši izdarīt ar izteiksmīgu, sportisku izskatu, īpaši augstas kvalitātes noskaņu salonā un jaudīgiem BMW TwinPower Turbo dīzeļdzinējiem un benzīna dzinējiem. Gatavs jauniem piedzīvojumiem, kad vien vēlaties. Tagad, ar BMW X3 xDrive30e, hibrīdauto uzlabo pieejamo piedziņu klāstu.

BMW iX3 ir pirmais pilnīgi elektriskais BMW apvidus automobilis (SAV), kurā apvienota BMW X3 braukšanas dinamika ar piektās paaudzes BMW eDrive tehnoloģiju. Individuālas BMW i dizaina iezīmes sastopas ar spēcīgām un izteiksmīgām proporcijām. Salonā apvienota izcila kvalitāte ar maksimālu komfortu un BMW apvidus automobiļa funkcionalitāti. Ar piektās paaudzes BMW eDrive tehnoloģiju BMW iX3 sasniedz darbības attālumu līdz 460 km* un enerģijas patēriņu no 18,5 kWh/100 km*, nosakot jaunus standartus efektivitātes ziņā. Atjautīgas tehnoloģijas un visaptveroši BMW uzlādes izstrādājumi un pakalpojumi uzlādes laikā nodrošina maksimālu komfortu un efektivitāti. Rezultāts – unikāla elektromobilitātes forma: BMW iX3.

*Dati aprēķināti, izmantojot WLTP mērīšanas metodi.

BMW X4 atstāj iespaidu it vienmēr un visur. Tā ekstravertais dizains apvieno dzīvesstilu un sniegumu, saliedējot divas lietas, kas nekad šajā klasē nav bijušas pieejamas kopā: X raksturīgo jaudu un klasiskā Coupé izskatu. Ar jaudīgiem BMW TwinPower Turbo dzinējiem un tādu standartaprīkojumu kā variablā sporta stūres iekārta un snieguma kontrole BMW X4 pilnībā parāda savu impulsīvo raksturu.

Trešās paaudzes BMW X5 jau atkal pārspēj pats savus standartus – kā luksusa klases apvidus automobilis (SAV) tas piedāvā izcilu luksusu visās jomās, kurās valda visaugstākās prasības. To nodrošina plašs pārdomātu tehnoloģiju klāsts, kas paceļ efektivitāti, braukšanas dinamiku, komfortu un daudzveidību pilnīgi jaunā līmenī – gan uz ceļiem, gan apvidū. Labākais no abām pasaulēm, apvienots neticami ērtā hibrīdauto ar pilnpiedziņu: BMW X5 xDrive40e iPerformance.


Jaudīgs un sportisks. Ar X modeļa izskatu un Coupé sportiskumu. BMW X6 nav nekādu ierobežojumu. Tā BMW TwinPower Turbo dzinēji ir iespaidīgs dinamikas un efektivitātes apvienojums, turklāt BMW xDrive palīdz parādīt šo jaudu ielās. Izcils aprīkojums, piemēram, Pure Extravagance pakotnes dizains un augstākās kvalitātes materiāli, raksturo automobili, kas pārliecinoši ieņem vietu uzmanības centrā, vienlaikus saglabājot satriecošu funkcionalitāti.


Paraugs savā klasē: BMW X7 pārstāv jauna veida luksusu autonozarē. Nepārprotama elegance un izteiksmīgs izskats definē jaunu ēru braukšanas prieka attīstībā. Turklāt revolucionārais dizains nodrošina paliekošu iespaidu jau no pirmā skata.


Vienalga, vai meklējat jaunu vai lietotu BMW X modeli, šeit ir atrodama visa nepieciešamā informācija, pārbaužu rezultāti, piedāvājumā esošo BMW X modeļu līzinga un finansēšanas piedāvājumi, un, protams, šeit atradīsiet arī BMW pārstāvi, pie kura vērsties, lai dotos izmēģinājuma braucienā.

Lasīt vairāk