ATTĀLĀ PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀŠANA

Vēlaties, lai Jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra, vai ne? Attālā programmatūras atjaunināšana nodrošina ātru, vienkāršu un ērtu risinājumu.

Lasīt vairāk
 • KO PIEDĀVĀ ATTĀLĀ PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀŠANA?

  Attālā programmatūras atjaunināšana gādā par to, lai automobilī vienmēr būtu jaunākā programmatūra. Jauninājumi tiek instalēti ērti un ātri, gluži tāpat kā tas notiek viedtālrunī. Tas nozīmē, ka Jūsu BMW vienmēr ir atjaunināts.
   

  • Jūsu BMW vienmēr ir atjaunināts un aprīkots ar jaunāko programmatūru.
  • Bez maksas pieejami arī individuāli funkcionāli jauninājumi.
  • Ātra un viegla programmatūras instalēšana.

   

  Atjaunināt? Jaunināt!

  Vai vēlaties, lai Jūsu BMW vienmēr būtu jaunākā programmatūra un tā būtu viegli atjaunināma gluži tāpat kā tas notiek Jūsu viedtālrunī? Tieši to piedāvā attālā programmatūras atjaunināšana, turklāt tā sniedz arī labu sajūtu, ka braucat droši ar jaunāko programmatūru. Jūsu automobilī vienmēr būs aktuālā programmatūras versija, jauninājumi tiek ielādēti gluži tāpat, kā tas notiek viedtālrunī. Tas ir ne tikai ērti un nerada stresu, bet arī ietaupa laiku. Lejupielādējiet jauno programmatūru savā viedtālrunī ātri un ērti, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu sava mājokļa Wi-Fi tīklā, un nākamreiz, kad izveidosiet aktīvu savienojumu ar savu BMW, atjauninājums tiks sagatavots, kamēr braucat, un ieinstalēts pēc tam, kad būsiet sasniedzis galamērķi. Atjauninājumus var veikt arī ar Jūsu BMW instalētās SIM kartes starpniecību. Turklāt svarīgus automobiļa jauninājumus var instalēt automātiski jebkurā brīdī pirmo trīs gadu laikā pēc reģistrācijas. Varat jebkurā laikā skatīt pabeigto programmatūras atjauninājumu saturu pašā automobilī vai BMW Connected lietojumprogrammā.

 • KĀ TAS DARBOJAS

  Ir divi veidi, kā lejupielādēt jaunu attālu programmatūras atjauninājumu Jūsu automobilim: izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu vai automobilī esošo SIM karti. Jauninājumi parasti ir ātrāki, izmantojot lietojumprogrammu.

   

  ATJAUNINĀŠANA, IZMANTOJOT SIM KARTI (NO 2019. GADA 2. CETURKŠŅA).

   

  1. PIEEJAMĪBA: tiklīdz Jūsu BMW būs pieejams kāds jauninājums, Jūs saņemsiet pašpiegādes ziņu tieši savā automobilī.

  2. JAUNINĀJUMA ATVĒRŠANA: automobilī atveriet attālās programmatūras atjaunināšanas izvēlni.

  3. KO DOD JAUNINĀJUMS? Ja vēlaties skatīt jauninājuma saturu, attālās programmatūras atjaunināšanas izvēlnē atveriet “Information on version...” (Informācija par versiju).

  4. LEJUPIELĀDE VAR SĀKTIES: lejupielāde Jūsu automobilī sākas automātiski.

  5. GATAVS DARBAM: sāciet instalēšanu, veicot apstiprināšanu vadības displejā. Ņemiet vērā, ka jauninājuma instalēšanas laikā, kas var ilgt līdz 20 minūtēm, ar automobili nav iespējams braukt.

  6. JŪSU JAUNINĀJUMS IR GATAVS: pēc atjaunināšanas, pirms nākamā brauciena saņemsiet ziņu par sekmīgu instalēšanu. Tagad, ja vēlaties, varat vēlreiz izsaukt un skatīt jauninājuma saturu.

   

  ATJAUNINĀŠANA, IZMANTOJOT BMW CONNECTED LIETOJUMPROGRAMMU (NO 2019. GADA 3. CETURKŠŅA).

   

  1. PIEEJAMĪBA: tiklīdz Jūsu BMW būs pieejams kāds jauninājums, Jūs saņemsiet pašpiegādes ziņu savā viedtālrunī.

  2. JAUNINĀJUMA ATVĒRŠANA: atveriet pašpiegādes ziņu. Uzklikšķinot uz BMW Connected lietojumprogrammas, varat tieši piekļūt attālās programmatūras atjaunināšanas ekrānam.

  3. KO DOD JAUNINĀJUMS? Ja vēlaties skatīt jauninājuma saturu, lietojumprogrammā uzklikšķiniet uz “More Information” (Vairāk informācijas).

  4. LEJUPIELĀDE VAR SĀKTIES: klikšķiniet uz “Download” (Lejupielādēt), lai lejupielādētu jauninājumu ar sava viedtālruņa Wi-Fi starpniecību.

  5. UZ JŪSU AUTOMOBILI: nākamajā reizē, kad Jūsu viedtālrunim būs savienojums ar Jūsu automobili, braukšanas laikā automātiski tiks sagatavots jauninājums un būs pieejams, kad nonāksiet galamērķī.

  6. GATAVS DARBAM: sāciet instalēšanu, veicot apstiprināšanu vadības displejā. Ņemiet vērā, ka jauninājuma instalēšanas laikā ar automobili aptuveni 20 minūtes nav iespējams braukt.

  7. JŪSU JAUNINĀJUMS IR GATAVS: pēc atjaunināšanas, pirms nākamā brauciena saņemsiet ziņu par sekmīgu instalēšanu. Tagad, ja vēlaties, varat vēlreiz izsaukt un skatīt jauninājuma saturu.

  8. PERSONALIZĒŠANA: varat jebkurā laikā veikt turpmākās izmaiņas savas BMW Connected lietojumprogrammas izvēlnē: a. Type of download (Lejupielādes veids): Wi-Fi (priekšiestatīts) vai Data volume (Datu apjoms); b. Automatic download (Automātiska lejupielāde): Manual (Manuāli) vai Automatic (Automātiski).

 • TEHNISKAS PRASĪBAS

  Tas, vai Jūsu automobilis spēj saņemt un instalēt jauninājumus, izmantojot attālo programmatūras jaunināšanu, atkarīgs no automobilī iebūvētās aparatūras. To, vai Jūsu automobilis ir saderīgs ar attālo programmatūras jaunināšanu, varat uzzināt, pārbaudot turpmāko.

   

  Mēģiniet piekļūt attālajai programmatūras atjaunināšanai automobiļa izvēlnē:

  • 1. “My Vehicle” (Mans automobilis)
  • 2. “Settings” (Iestatījumi)
  • 3. “General Settings” (Vispārēji iestatījumi)
  • 4. “Remote Software Upgrade” (Attālā programmatūras atjaunināšana)

  Ja “Remote Software Upgrade” (Attālā programmatūras atjaunināšana) netiek parādīta, automobilī attālā programmatūras atjaunināšana nav iespējama.
   

 • INFORMĀCIJA PAR VERSIJU 19-03

  Kopsavilkums

   

  • SVARĪGA PIEBILDE: lai veiktu instalēšanu, novietojiet automobili drošā vietā prom no satiksmes!
  • Ar BMW inteliģento personisko asistentu runājiet dabiskā valodā. Tas var sniegt itin visus paskaidrojumus par automobili un palīdzēt Jums labāk iepazīt BMW.
  • Brauciet ar lielāku komfortu un dinamiku – kruīzkontrole ar Stop&Go funkciju
  • Novietojiet automobili vēl vieglāk – novietošanas palīgs automobiļa novietošanai paralēli un perpendikulāri ceļam
  • Droši palieciet joslā – uzlabots joslu kontroles atbalsts ar aktīvo sānu sadursmes aizsardzību
  • Atslābinieties un ļaujiet novietošanu veikt automobilim – pielāgoti skaņas signāli ar aktīvo novietošanas palīgu
  • ... un vēl daudzas citas funkcijas.

   

  SVARĪGA PIEBILDE: lai veiktu instalēšanu, novietojiet automobili drošā vietā prom no satiksmes!

  Ar automobili nebūs iespējams pārvietoties apmēram 20 minūtes, kamēr instalēsiet attālināto programmatūras atjauninājumu. Automobilim noteikti jābūt novietotam stāvēšanai drošā vietā prom no satiksmes!

   

  BMW inteliģentais personiskais asistents (jauna funkcija)

  BMW inteliģentais personiskais asistents ir Jūsu personiskais palīgs automobilī. “Hello BMW" (Sveiks, BMW) ir balss komanda, ar kuru sākotnēji aktivizēt sistēmu. Varat savam personiskajam asistentam mainīt aktivācijas vārdu (“Hello BMW, change the activation word" (Sveiks, BMW, maini aktivizēšanas vārdu.)).

  • Būdams BMW eksperts, tas var izskaidrot daudzas funkcijas un pārzina Jūsu automobiļa stāvokli. Tas Jūsu vietā parūpējas par daudziem iestatījumiem (“Hello BMW, I feel cold" (Sveiks, BMW, man ir auksti)). Jūsu personiskais asistents Jūs saprot, palīdz jums un pielāgojas atsevišķām situācijām. Tas mācās ik reizi, kad to lietojat, un saglabā daudzus Jūsu automobiļa iestatījumus.
  • Jūsu BMW par jums parūpēsies. Tas atjaunos Jūsu spēkus, kad būsiet noguris, atslābinās pēc saspringtas dienas un ideāli pielāgos automobiļa salonu Jūsu noskaņojumam. Pateicoties pieredzei automobilī, kurā iekļautas Caring Car automobiļa programmas un pieredzes režīmi, Jūsu automobilis parūpēsies, lai jūtaties labāk.
  • Arī automobiļa pasažieri var lietot Connected Command, lai vadītu izklaides un navigācijas sistēmas, kā arī gaisa kondicionēšanas funkcijas. Viņi sistēmām var piekļūt, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, ja piešķirsiet atļauju.

  Ņemiet vērā, ka pilna BMW inteliģentā personiskā asistenta funkcionalitāte būs pieejama tikai pēc pirmā brauciena Jūsu automobilī.

   

  Novietošanas distances vadība (pielāgoti skaņas signāli)

  Novietošanas distances vadības skaņas signāli tiks pārtraukti, tiklīdz aktivizēsiet novietošanas palīgu. Attiecīgi skaņas signāli būs dzirdami autonomas novietošanas laikā tikai tad, ja līdz šķēršļiem palicis neliels attālums, proti, atskanēs nepārtraukts brīdinājuma signāls.

   

  Attālās programmatūras atjaunināšanas derīgums un informācija par versiju

  Šī atjauninājuma jaunās funkcijas un funkcionālie uzlabojumi būs derīgi tikai tad, ja Jūsu automobilī ir atbilstošās aprīkojuma iespējas. Jautājumos par sava automobiļa aprīkojuma specifikācijām skatiet sava automobiļa integrēto lietošanas pamācību, sazinieties ar savu servisa partneri vai BMW ConnectedDrive dežūrdienestu.

   

  Funkcionāli atjauninājumi un uzlabota kvalitāte

  Šī attālā programmatūras atjaunināšana esošās funkcijas atjaunina atbilstoši tehniskajiem standartiem un uzlabo kvalitāti.

   

  Informācija par iepriekšējām versijām

  Informāciju par iepriekšējām attālās programmatūras atjaunināšanas versijām skatiet ConnectedDrive klientu portālā.

   

  Integrētās lietošanas pamācības atjauninājumi automobilī

  Pateicoties šai attālajai programmatūras atjaunināšanai, automobilī būs jaunākā integrētās lietošanas pamācības versija.

   

  Konkrētas piezīmes par šo jauninājumu

  • Atsevišķos gadījumos vēlreiz jāaktivizē Apple CarPlay. Ielieciet atzīmi rūtiņā “Mobile Devices” (Mobilās ierīces) apakšizvēlnē “Settings” (Iestatījumi).
  • Pēc atjaunināšanas pabeigšanas daži iestatījumi var būt atiestatīti (piemēram, iestatījums “Snow chains installed” (Uzliktas sniega ķēdes)) un aktivizējami atkārtoti."