BMW CONNECTED DRIVE.

Izcila savienojamība, kas atbrīvo.

BMW CONNECTED DRIVE.Izcila savienojamība, kas atbrīvo.

Ko jūsu BMW var darīt jūsu labā? Laikus nogādāt jūs galamērķī? Sniegt atbildes uz visiem jūsu jautājumiem? Vai – nepārtraukti jūs izklaidēt? BMW ConnectedDrive digitālie pakalpojumi piedāvā plašu noderīgu funkciju klāstu. Ar atjautīgiem risinājumiem un inovācijām tie atvieglo jūsu dzīvi un pārvērš katru ceļojumu īpašā pieredzē.

Lasīt vairāk
BMW atjautīgais personiskais asistents vedīs jūs ceļojumā jaunā atjautīgu daudzrežīmu digitālā dažādu pieredžu ērā.
Dīters Mejs [Dieter May], Digitālo izstrādājumu un pakalpojumu nodaļas vecākais viceprezidents
Sieviete brauc ar BMW pa naksnīgu ainavu

BMW ATJAUTĪGAIS PERSONISKAIS ASISTENTS.

Beidzot ķeramies pie lietas.

BMW ATJAUTĪGAIS PERSONISKAIS ASISTENTS.

Beidzot ķeramies pie lietas.

PAMATINFORMĀCIJA PAR BMW ATJAUTĪGO PERSONISKO ASISTENTU.

Sieviete brauc ar BMW, izmantojot automobiļu ekspertu

Automobiļu eksperts.

Ar BMW atjautīgo personisko asistentu tiek saņemtas atbildes uz visiem jautājumiem. Šis pakalpojums sniedz labākā automobiļu eksperta atbalstu. Neatkarīgi no tā, ko vēlaties zināt par savu BMW un kad vien jums nepieciešama palīdzība, tas ir jūsu rīcībā. Varat uzzināt vēl vairāk par sava automobiļa funkcijām, turklāt tas zina visu par jūsu BMW vispārējo stāvokli un veicamajām apkopēm.

Lasīt vairāk
BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW asistents

Mans asistents.

Saprot jūsu vajadzības un nepārtraukti sniedz vislabāko atbalstu – tieši tas padara BMW atjautīgo asistentu tik unikālu. Tikai jāpasaka “Hei, BMW, brauc mājās”, un tas atradīs ceļu mājup, vai “Hei, BMW, esmu izsalcis”, lai saņemtu ieteikumu par to, kuru restorānu izvēlēties, piemēram, ņemot vērā labākās atsauksmes, ja vēlaties. Tas ļauj būt produktīvam, kamēr esat ceļā, lasot savus e-pastus vai ātri atrodot savu iecienītāko mūziku.

Lasīt vairāk
Sieviete brauc ar BMW pa naksnīgu ainavu

Dabiska mijiedarbība.

BMW atjautīgais personiskais asistents – vienkārši sāciet ar to runāt. Tā ir jūsu BMW dvēsele, kas gatava palīdzēt jebkurā laikā. Lai sazinātos ar asistentu, nav jānospiež poga vai jāgaida apstiprinājuma signāls. Vienkārši sāciet runāt kā parasti, neieturot pauzes. Piemēram: ‘Hei, BMW, kas tu esi?" Vai, varbūt, vēlaties asistentam dot citu vārdu? Ja tā, sakiet šādi: “Hei, BMW, maini aktivizēšanas vārdu.”

Lasīt vairāk
Divas sievietes brauc ar BMW un izmanto automobiļa pieredzi automobilī

Pieredze automobilī.

Jūsu BMW par jums parūpēsies. Tas uzlādēs jūs ar enerģiju, kad būsiet noguris, atslābinās pēc saspringtas dienas un pielāgos jūsu automobiļa salonu perfektā atbilstībā jūsu noskaņojumam. Ar pieredzi automobilī, kurā iekļautas Caring Car automobiļa programmas un pieredzes režīmi, jūsu automobilis nodrošinās, ka jūtaties maksimāli labi.

Lasīt vairāk
Sieviete tur savās rokās BMW ConntectedDrive globusu

PAMATINFORMĀCIJA PAR BMW CONNECTED DRIVE.

PAMATINFORMĀCIJA PAR BMW CONNECTED DRIVE.

MANS ASISTENTS.

Vislabākā sabiedrība jūsu ceļojumos. Vienmēr.

Lai kur arī jūs atrastos, lai ko arī jūs plānotu, lai kas jums būtu vajadzīgs – izcilie BMW ConnectedDrive pakalpojumi sniegs labāko atbalstu katra ceļojuma laikā un pirms tā sākšanas. Iespējams, meklējat labāko itāļu restorānu savā pilsētā vai aptieku, kas atvērta nedēļas nogalē? Tādas iespējas kā Concierge pakalpojums ir pieejamas, tikai nospiežot pogu, lai palīdzētu apmierināt jūsu vajadzības un vēlmes. Un ar BMW Connected lietojumprogrammu varat ērti plānot savu nākamo ceļojumu, atrodoties mājās, kā arī attāli piekļūt svarīgām sava BMW funkcijām.

Lasīt vairāk
Sieviete brauc ar BMW pa naksnīgu ainavu

BMW atjautīgais personiskais asistents.

"Sveiks, BMW! Kas tu esi?" Vai tas nebūtu lieliski, ja jūsu BMW darbotos kā jūsu personīgais palīgs? Sazinieties jaunā un vienkāršā veidā ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Tas pazīst jūs, apgūst jūsu paradumus, ar katru dienu pilnveidojoties, un izpalīdz ikvienā situācijā. Tas var sniegt itin visus paskaidrojumus par jūsu automobili un attiecīgi palīdz labāk iepazīt BMW. Varat piešķirt pat savu personisko aktivizēšanas vārdu.

Lasīt vairāk
Concierge pakalpojumi. BMW darbiniece ar austiņām sēž pie sava darba galda

Concierge pakalpojumi.

Vai rīt Romā spīdēs saule? Cikos ir mans reiss un kur atrodas pilsētā labākais restorāns? Concierge pakalpojums paredzēts, lai palīdzētu ceļojumu laikā, un var sniegt jums atbalstu jebkurā pieprasījumā, piespiežot pogu, – individuāli, personiski un ātri. Lai kur jūs būtu, lai kas jums nepieciešams.

Lasīt vairāk
Vīrietis BMW un sieviete ārpus BMW, izmantojot BMW Connected viedtālrunī

BMW Connected.

Savienots ar jūsu BMW. BMW Connected lietojumprogramma ir jūsu digitālais mobilitātes palīgs, kas rūpējas par jūsu vajadzībām gan pirms brauciena, gan tā laikā. Piekļūstiet automobilim ar viedtālruni, viedpulksteni vai Amazon Echo, nosūtiet galamērķus uz navigācijas sistēmu vai saņemiet atgādinājumus par tikšanos, lai būtu drošs, ka tur nonāksit laikā.

Lasīt vairāk
Vīrietis un sieviete sēž dīvānā un lieto attālos pakalpojumus savos viedtālruņos

Attālie pakalpojumi.

Vai aizslēdzu sava automobiļa durvis? Kur tieši tas ir novietots? Attālie pakalpojumi ļauj piekļūt savam automobilim no attāluma, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu. Uz mirkli ieslēdziet priekšējos lukturus, aktivizējiet klimata kontroles funkciju savā automobilī vai aizslēdziet savu BMW, atrodoties jebkurā vietā, un dariet to ar savu viedtālruni.

Lasīt vairāk
Smaidoša sieviete izmanto attālo 3D skatu savā viedtālrunī

Attālais 3D skats.

Uzmaniet sava BMW apkārtni, lai varētu atpūsties ar pilnīgu pārliecību, ka ar jūsu automobili viss ir kārtībā. Attālie pakalpojumi un attālais 3D skats ļauj aplūkot jūsu automobiļa apkārtni no jebkuras perspektīvas, aizslēgt durvis vai uz mirkli ieslēgt priekšējos lukturus vai signāltauri, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu.

Lasīt vairāk

MANS BRAUCIENS.

Lai katrs brauciens būtu unikāls.

Katrs brauciens ir atšķirīgs, un tomēr varat būt pārliecināts, ka sasniegsiet savu galamērķi ērti un laikā. Ar Connected navigācijas pakalpojumiem, piemēram, reāllaika satiksmes informāciju, varat uzraudzīt pašreizējo satiksmes situāciju un sasniegt savu galamērķi tieši un ātrāk. Un viss bez jebkāda stresa, jo novietošanas palīgsistēma norādīs labāko vietu, kur atrast brīvu stāvvietu. Izmantojot digitālo uzlādes pakalpojumu, varat nodrošināt savam BMW i vai iPerformance modelim enerģiju ekonomiski un būt drošs, ka tas vienmēr ir uzlādēts, kad dodaties ceļā. 

Lasīt vairāk
Sieviete lieto Connected navigāciju viedtālrunī

Connected navigācija.

Connected navigācija piedāvā jums izcilu navigācijas pieredzi, sākot ar plānošanu, gatavošanos un došanos ceļā un beidzot ar novietošanu un uzlādi. Mūsu mērķis ir padarīt jūsu braucienu no punkta A uz punktu B vēl ērtāku un tieši jums piemērotāku. Vēlamies, lai visu brauciena laiku jūs būtu pārsteigts un pārliecināts – visos skārienpunktos, kad vien esam jums vajadzīgi.

Lasīt vairāk
Vīrietis izmanto reāllaika satiksmes informāciju BMW displejā

Reāllaika satiksmes informācija.

Vai mēdzat iekļūt sastrēgumstundu satiksmē vai tērēt dārgo atpūtai paredzēto laiku sastrēgumos, kas sagādā daudz stresa? No šādām situācijām var viegli izvairīties ar reāllaika satiksmes informāciju. Tā teju reāllaikā uzrauga pašreizējo situāciju, jau laikus iesakot citus maršrutus un ļaujot nonākt galamērķī pēc iespējas drīzāk.

Reāllaika satiksmes informācija ir daļa no arvien pieaugošās Connected navigācijas sistēmas pieredzes.

Lasīt vairāk
Divi vīrieši restorānā savos viedtālruņos izmanto funkciju “Pārvaldīt manas iecienītākās vietas”

Pārvaldīt savas iecienītākās vietas.

Kā būtu, ja varētu piekļūt savai iecienītākajai kafejnīcai vai sporta zālei, izmantojot BMW navigācijas sistēmu? Izmantojot funkciju “Pārvaldīt savas iecienītākās vietas”, jūsu populārākās apskates vietas jums vienmēr ir līdzi neatkarīgi no tā, vai atrodaties savā automobilī, lietojat BMW Connected lietojumprogrammu vai ConnectedDrive klientu portālu. Varat tās pārvaldīt visos skārienpunktos, kur tās tiks automātiski sinhronizētas.

“Pārvaldīt savas iecienītākās vietas” ir daļa no arvien pieaugošās Connected navigācijas sistēmas pieredzes.

Lasīt vairāk
Sieviete savā viedtālrunī izmanto funkciju “Kopīgot vietas no citas lietojumprogrammas”

Kopīgot vietu no citām lietojumprogrammām.

Kā būtu, ja varētu izveidot tiešu savienojumu starp jūsu izraudzītu karšu lietojumprogrammu un jūsu BMW? Ar funkciju “Kopīgot vietu no citām lietojumprogrammām” tas ir iespējams. Tas ļauj pārsūtīt atrašanās vietas no karšu lietojumprogrammām, kas atbalsta kopīgošanas funkciju, tieši uz jūsu BMW. Pēc pārsūtīšanas adrese arī turpmāk ir pieejama lietojumam BMW Connected lietojumprogrammā jūsu viedtālrunī.

“Kopīgot vietu no citām lietojumprogrammām” ir daļa no arvien pieaugošās Connected navigācijas sistēmas pieredzes.

Lasīt vairāk
Sieviete, esot kustībā, savā viedpulkstenī izmanto funkciju “Paziņojums par izbraukšanu”

Paziņojums par izbraukšanu.

Vienmēr laikus ierasties uz nākamo tikšanos. Paziņojums par izbraukšanu BMW Connected lietojumprogrammā jums laikus atgādina, kad jādodas, saskaņoti ar viedtālruni vai viedpulksteni. Reāllaika satiksmes informācija palīdz aprēķināt optimālo izbraukšanas laiku, lai nodrošinātu galamērķa sasniegšanu laikā.

Paziņojums par izbraukšanu ir daļa no arvien pieaugošās Connected navigācijas sistēmas pieredzes.

Lasīt vairāk
Sieviete sēž pie loga un viedtālrunī izmanto ceļojuma statusa kopīgošanu tiešraidē

Kopīgojiet ceļojumu statusu tiešraidē.

Ceļojumu statusa kopīgošana aiztaupa ģimenei jautājumus par to, kad ieradīsieties mājās. Varat informēt atsevišķas kontaktpersonas par precīzu savu atrašanās vietu, galamērķi vai ierašanās laiku tieši no sava automobiļa vai izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu. Saņēmēji var sekot informācijai par jūsu braucienu reāllaikā. 

Lasīt vairāk
Jauns vīrietis iet pa pilsētu, viedtālrunī izmantojot navigāciju "no durvīm līdz durvīm"

Navigācija “no durvīm līdz durvīm”.

Ierodieties laikā un bez stresa. Navigācija “no durvīm līdz durvīm” vadīs jūs arī īsajā attālumā no automobiļa līdz galamērķim un atpakaļ. Saņemiet ātru piekļuvi gājēju navigācijas pakalpojumam savā viedtālrunī ar informatīvu atbalstu no sava Connected borta datora ekrāna un pašpiegādes paziņojumiem no BMW Connected lietojumprogrammas.

Lasīt vairāk
Vīrietis un sieviete sēž dzīvojamajā istabā un viedtālrunī izmanto funkciju nosūtīt uz automobili

Nosūtīt uz automobili.

Kur tālāk? Meklējiet jaunus galamērķus, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, un nosūtiet tos tieši uz sava BMW navigācijas sistēmu. Kad esat automobilī un tas izveidojis Bluetooth savienojumu ar jūsu viedtālruni, maršruta vadību varat palaist ar vienu pieskārienu.

Lasīt vairāk
Sieviete iziet ārpusē sava BMW i3 priekšā un savā viedtālrunī izmanto digitālo uzlādes pakalpojumu

Digitālais uzlādes pakalpojums.

Digitālais uzlādes pakalpojums ir pilnībā automātisks un ļauj uzlādēt BMW i vai BMW iPerformance automobili vislabākajā un izdevīgākajā laikā. Varat droši baudīt atpūtu zinot, ka automobilis būs pilnībā uzlādēts nākamajam braucienam. Jums tikai jāievada izbraukšanas laiks un elektrības tarifs, un digitālais uzlādes pakalpojums parūpēsies par visu pārējo.

Lasīt vairāk
Kartes atjauninājums: pilsētas automaģistrāle un lielpilsēta naktī

Kartes atjauninājums.

BMW ir pirmais automobiļu ražotājs, kas piedāvā trīs iespējamus navigācijas kartes atjaunināšanas procesus: USB pilnu kartes atjauninājumu pie pārstāvja vai ConnectedDrive veikalā un automātisku "Over-The-Air" atjauninājumu līdz četrām reizēm gadā pastāvīgi instalētā SIM kartē (iepriekšēji izvēlētam reģionam). "Over-The-Air" atjauninājumam netiek piemērotas ne licences, ne pārsūtīšanas izmaksas. Navigācijas sistēma vienmēr ir aprīkota ar aktuālām kartēm. 

Lasīt vairāk

MANS AUTOMOBILIS.

Jo jūsu BMW ir vairāk nekā tikai automobilis.

Savā BMW varat pilnīgi koncentrēties uz savu braucienu, jo par visu pārējo ir padomāts. Ar digitālo atslēgu savā viedtālrunī viegli varat piekļūt savam automobilim, bet tālvadības programmatūras jauninājums „Over-The-Air” nodrošina, lai jūsu BMW vienmēr būtu viss jaunākais un nebūtu lieku reizi jādodas pie izplatītāja. Ja notiek negadījums, atjautīgais ārkārtas zvans automātiski izsauks palīdzību un sniegs svarīgu informāciju par pasažieriem neatliekamās medicīniskās palīdzības sniedzējiem.

Lasīt vairāk
Vīrietis brauc ar BMW, izmantojot Caring Car

Caring Car.

Vēlaties ierasties ar svaigiem spēkiem vai atpūsties, kad esat stresā? Ar Caring Car jūsu BMW par jums parūpēsies. Ja teiksiet: “Hei, BMW! Esmu noguris!” vai “Hei, BMW! Esmu stresā!” BMW atjautīgais personiskais asistents ieslēgs vitalizējošu vai atslābinošu Caring Car programmu, kas būs patīkama visām jūsu maņām, izmantojot dažādu automobiļa funkciju mijiedarbību programmas darbības laikā.

Lasīt vairāk
Vīrietis sēž BMW aizmugurējā sēdeklī, savā viedtālrunī izmantojot pieredzes režīmus

Pieredzes režīmi.

Vai augstu vērtējat gaumīgu luksusu? Vai vēlaties baudīt savu privātumu? Ar četriem pieredzes režīmiem – izpildu, izteiksmīgs, privāts un labklājīgs – varat ienirt savās sajūtas perfekti saskaņotā automobiļa salonā, kas atbilst jūsu noskaņojumam.

Lasīt vairāk
Automate My Habits BMW displejā

Automate My Habits.

Vai vēlaties ieslēgt sēdekļu apsildi trešajā režīmā, kad ir auksti? Automate My Habits ir atjautīga funkcija, kas pēc pieprasījuma apgūst un automatizē vēlamos iestatījumus. Varat izbaudīt braucienu, kamēr jūsu BMW rūpējas par jūsu labsajūtu. Nākotnē tiks automatizētas arī citas iespējas. 

Lasīt vairāk
Vīrietis ar viedtālrunī esošo digitālo atslēgu atver BMW

Digitālā atslēga.

Kādēļ ņemt līdzi arī atslēgu, ja jums līdzi ir jau jūsu viedtālrunis? Savu BMW varat aizslēgt un atslēgt, un pat iedarbināt ar digitālo atslēgu. Varat pilnvarot arī līdz pat piecus cilvēkus ar iPhone* – ja tas saderīgs – lietot savu BMW. Citu lietu starpā ir iespējams ierobežot piedziņas spēku un maksimālo ātrumu, piem., autovadītājiem-iesācējiem.

 

* BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar dažu modeļu iPhone. Saderīgo iPhone saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey.

Lasīt vairāk
Connected Command: trīs cilvēki BMW atskaņo mūziku brauciena laikā

Connected Command.

Vai vēlaties pilnīgi koncentrēties uz ceļu? Tad nododiet dažas no vadības funkcijām savu pasažieru rokās. Ar Connected Command tas ir viegli. Izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, pasažieri ar jūsu atļauju var piekļūt izklaides un navigācijas sistēmām. Viņi var regulēt ar galvenās klimata kontroles sistēmas funkcijas.

Lasīt vairāk
Sieviete mājās bauda kafiju, kamēr viņas viedtālrunī notiek tālvadības programmatūras atjaunināšanās.

Attālinātais programmatūras atjauninājums

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar attālināto programmatūras atjauninājumu jūsu BMW vienmēr būs kā jauns. Ērti, uzticami un bez stresa – un bez vajadzības apmeklēt savu BMW servisa partneri. Jauninājumi tiek instalēti attālināti, gluži kā jūsu viedtālrunī.

Lasīt vairāk
Atjautīgā ārkārtas zvana poga BMW griestos

Inteliģentais ārkārtas zvans.

Ja noticis negadījums, ir būtiski rīkoties ātri. Atjautīgais ārkārtas zvans izsauc palīdzību un pat glābj dzīvības, ja noticis pats ļaunākais. Sazinoties ar īpaši apmācītiem zvanu centra darbiniekiem, kas sniedz atbalstu jums un jūsu pasažieriem, līdz ierodas ārkārtas palīdzības dienesti. Tas viņiem nosūta automašīnas atrašanās vietu un citu svarīgu informāciju.

Lasīt vairāk
BMW CarData: Izgaismota pilsētas automaģistrāle un lielpilsēta naktī

BMW CarData.

Ar BMW CarData varat skatīt svarīgākos sava BMW automobiļa datus, kad vien vēlaties, un kopīgot tos ar trešajām pusēm, ja nepieciešams. Un tikai jūs lemjat par to, kam šos datus uzticēt. Tas ļauj nepārtraukti saglabāt kontroli pār saviem telemātiskajiem datiem un gūt labumu no datu kopīgošanas ar trešajām pusēm, lai varētu izmantot pielāgotas servisa pakotnes, kas līdz šim nebija pieejamas.

Lasīt vairāk
Vīrietis sēž dīvānā un izmanto My Car Is Born savā viedtālrunī

My Car Is Born.

Iesaistīts no paša sākuma. My Car Is Born ļauj piedzīvot sava jaunā BMW ražošanas gaitu jau no paša sākuma. Esiet kopā ar savu automobili, sākot no pasūtīšanas līdz nodošanai, izmantojot BMW Connected, un gūstiet fascinējošu ieskatu un noderīgu informāciju tieši savā viedtālrunī.

Lasīt vairāk
Sieviete sēž sava BMW priekšā un izmanto palīdzību apkopes un avārijas gadījumā

Apkope un palīdzība ceļā.

Ar Connected lietojumprogrammas apkopes funkcijām varat viegli pārvaldīt prasības attiecībā uz sava BMW apkopi. Saņemiet ērtus paziņojumus, kad jūsu automobilim nepieciešams veikt apkopi un ieplānojiet apmeklējumu pie vēlamā BMW partnera tieši vai ar lietojumprogrammas palīdzību. Avārijas gadījumā lietojumprogramma tieši sazināsies ar BMW palīdzību uz ceļa un nodos jūsu pašreizējās atrašanās vietas un automobiļa datus, lai varētu sniegt pēc iespējas labāku atbalstu.

Lasīt vairāk

MANA DZĪVE.

Neko neziedojot. Saņemot visu.

Kāpēc, atrodoties ceļā, nodoties kompromisiem? Izbaudiet ierasto digitālo dzīvesstilu arī savā BMW. Pārveidojiet savu automobili mobilā birojā ar Microsoft Office 365. Piedalieties Skype for Business sapulcēs, diktējiet savus e-pastus un pārvaldiet savas tikšanās. Ar Apple CarPlay®, esot ceļā, jums ir piekļuve visām galvenajām jūsu iPhone funkcijām, ja vēlaties izklaidēties, Connected Music ar vairāk nekā 30 miljoniem dziesmu lietojumprogrammās Deezer vai Napster nodrošina jūs labāko muzikālo pavadījumu jebkurā braucienā. 

Lasīt vairāk
Apple CarPlay® BMW displejā

Apple CarPlay®.

Kāpēc iztikt bez sava iPhone iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Sagatavošanās Apple CarPlay® nodrošina attālu piekļuvi telefonijai, kā arī tādām lietojumprogrammām, kā iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify un Apple Music. Varat izmantot arī balss pogu uz stūres, lai piekļūtu Siri, Apple balss palīgam.

Lasīt vairāk
Vīrietis lieto Microsoft Office 365 BMW displejā

Microsoft Office 365.

Ar Microsoft Office 365 strādājiet savā automobilī gluži tāpat kā birojā. Diktējiet e-pastus, piedalieties Skype for Business sapulcēs, piekļūstiet kontaktinformācijai un koordinējiet tikšanās savā kalendārā – to visu ar savu viedtālruni. Jūsu Microsoft Office 365 Business konts padara jūs uz ceļa tikpat produktīvu, cik produktīvs esat pie sava darba galda.

Lasīt vairāk

Kontrolē savu mājokli.

Ar sava mājokļa kontrolēšanas funkciju, atrodoties pie stūres, varat pārliecināties, vai gaismas dzīvojamajā istabā ir ieslēgtas, vai skan jūsu iecienītākā dziesma un apsilde ir iestatīta īstajā temperatūrā. Izmantojiet Connected Onboard, lai ar mūsu partneri SmartThings viegli vadītu jūsu viedmājas ierīces.

Lasīt vairāk
Tiešsaistes reģistrācijas žurnāls BMW displejā

Tiešsaistes reģistrācijas žurnāls.

BMW tiešsaistes reģistrācijas žurnāls saglabā un dokumentē jebkuru veikto braucienu. Reģistrācijas žurnālu atradīsiet savā automobilī un BMW ConnectedDrive klientu portālā. Visus brauciena parametrus tieši ievada automobilī, izmantojot iDrive. Automātiski tiek reģistrētas katra brauciena sākuma un beigu atrašanās vietas (GPS), datums un kilometru rādījums. Var sagatavot sertificētu atskaiti, kurā ir visa informācija, kas iesniedzama nodokļu iestādēm.

Lasīt vairāk