BMW motoreļļa, vīrietis un sieviete guļ uz BMW dzinēja pārsega

ATVAĻINĀJUMA LAIKĀ MUMS PATĪK ATPŪSTIES. UN TO NAV IESPĒJAMS IZDARĪT, PRĀTOJOT PAR DZINĒJA BOJĀJUMU.

Lai jauks ceļojums! Ar oriģinālo BMW motoreļļu un servisu.

Neatkarīgi no tā, kā vēlaties organizēt savu dzīvi, BMW pavada jūs, lai kur arī dotos. Tas atstāj savas pēdas. Pasargājiet savu BMW ar oriģinālo BMW motoreļļu un iegūstiet izcilu sniegumu un garu kalpošanas mūžu. Palutiniet savu BMW ar vienmērīgāku dzinēja gaitu, ko sniedz oriģinālā BMW motoreļļa un serviss.

Lasīt vairāk
ATVAĻINĀJUMA LAIKĀ MUMS PATĪK ATPŪSTIES. UN TO NAV IESPĒJAMS IZDARĪT, PRĀTOJOT PAR DZINĒJA BOJĀJUMU.Lai jauks ceļojums! Ar oriģinālo BMW motoreļļu un servisu.
Oriģinālā BMW motoreļļa, BMW TwinPower Turbo, SAE 0W-30

APMEKLĒJUMU PIETEIKŠANA TIEŠSAISTĒ.

Jūsu BMW servisa partneris labprāt sniegs padomu par visiem produktiem un pakalpojumiem, kas palīdzēs jūsu dzinējam panākt augstāko sniegumu un pagarināt tā kalpošanas laiku. Pavadiet vairāk laika, darot patīkamas lietas, un izmantojiet mūsu ērto iespēju tiešsaistē pieteikt apmeklējumu BMW servisa partnerim savā apkārtnē!

ORIĢINĀLĀ BMW MOTOREĻĻA. SNIEGUMS. EFEKTIVITĀTE. AIZSARDZĪBA.

BMW TwinPower Turbo motoreļļas pastiprina BMW dzinēju īpašības un veicina pilnīgu jaudas atdevi ar augstu efektivitāti, jo palīdz aizsargāt dzinēju pret nodilumu un koroziju. Tas palīdz uzturēt dzinēju tīru un paildzināt tā kalpošanas laiku. Ar oriģinālajām BMW TwinPower Turbo motoreļļām vienmēr būsiet drošībā. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties “Select” motoreļļas sudraba kategorijā, “Premium Efficiency” motoreļļas zelta kategorijā vai “BMW M Performance” motoreļļas sarkanajā kategorijā – atrodiet ideālo oriģinālo BMW motoreļļu savam BMW dzinējam un izmantojiet priekšrocības, ko sniedz ilgstošs sniegums.

Lasīt vairāk
Oriģinālā BMW motoreļļa, BMW TwinPower Turbo Silver

BMW TwinPower Turbo Silver.

BMW TwinPower Turbo Silver. Motoreļļas ilgtspējīgam braukšanas priekam: Šīs eļļas ne tikai sekmē labu dzinēja sniegumu, bet palīdz arī nodrošināt izšķirošo dzinēja detaļu tīrību un pasargāt dzinēju.

Lasīt vairāk
Oriģinālā BMW motoreļļa, BMW TwinPower Turbo Gold

BMW TwinPower Turbo Gold.

BMW TwinPower Turbo Gold. Motoreļļas izcilam sniegumam: “Gold” kategorijas motoreļļas izvirza jaunus standartus, palīdzot panākt izcilu dzinēja sniegumu un augsta līmeņa dzinēja aizsardzību. Eļļas ar “FE” marķējumu (= degvielas ekonomija) uzrāda arī NEDC degvielas ietaupījumu salīdzinājumā ar BMW Longlife-01 motoreļļām.

Lasīt vairāk
Oriģinālā BMW motoreļļa, BMW TwinPower Turbo Red

BMW TwinPower Turbo Red.

Adrenalīna uzpilde: “M TwinPower Turbo” kategorijas motoreļļas ir pielāgotas konkrētām BMW M augsta snieguma dzinēju prasībām un nodrošina izcilu gultņu aizsardzību un lielisku sniegumu pat ekstrēmos apstākļos.

Lasīt vairāk

ORIĢINĀLO BMW MOTOREĻĻU 5 PRIEKŠROCĪBAS.

  • 01 Apliecina uzlabotu degvielas ekonomiju, kas rada mazākus CO2 izmešus.(1)
  • 02 Pasargā dzinēju no nogulsnēm, nodrošinot ilgāku dzinēja kalpošanas laiku.(2)
  • 03 Uztver netīrumu daļiņas, samazinot nogulšņu veidošanos dzinējā.
  • 04 Piemīt mazāka iztvaikošanas tendence, kas nozīmē mazinātu eļļas patēriņu un tādējādi arī retāku eļļas papildināšanu.(3)
  • 05 Nodrošina izcilu sniegumu zemā temperatūrā, pat temperatūrā, kas sasniedz -40°C, demonstrējot labāku iedarbināšanu zemas temperatūras apstākļos.(4)
Oriģinālā BMW motoreļļa, BMW TwinPower Turbo motoreļļa

ĻAUJ DZINĒJAM DARBOTIES.

Oriģinālā BMW motoreļļa un serviss.

Oriģinālās BMW motoreļļas atbilst BMW dzinēju augstākā līmeņa standartiem un izcili izmanto to snieguma, efektivitātes kalpošanas ilguma potenciālu. Uzlabojiet sava BMW apkopes darbu kvalitāti ar oriģinālo BMW motoreļļu un mūsu ilgstoši pieredzējušo servisa speciālistu zināšanām.

Lasīt vairāk

ĻAUJ DZINĒJAM DARBOTIES.

Oriģinālā BMW motoreļļa un serviss.

(1) Pierādītas BMW Longlife-01 FE (LL01 FE 0W-30), LL12FE 0W-30, LL17FE+ 0W-20 (i) degvielas ekonomijas īpašības WLTP procedūrā (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure – Pasaules saskaņotā vieglo transportlīdzekļu pārbaudes procedūra) salīdzinājumā ar BMW Longlife-01 motoreļļām (pārbaudītas BMW automobilī).


(2) Balstīts uz nozares standarta nogulšņu testiem.


(3) Balstīts uz nozares standarta NOACK testiem.

 

(4) Attiecas uz visiem 0W līmeņiem. 5W līmeņi nodrošina sniegumu zemā temperatūrā līdz pat -35°C.

Lasīt vairāk