NEIEROBEŽOTA BRĪVĪBA.

BMW piederumu un apkopes piedāvājumi rudenim un ziemai.

NEIEROBEŽOTA BRĪVĪBA.

BMW piederumu un apkopes piedāvājumi rudenim un ziemai.

NEIEROBEŽOTA BRĪVĪBA.BMW piederumu un apkopes piedāvājumi rudenim un ziemai.

Lielākas apņemšanās, plašāks darbību rādiuss: dodieties jaunos piedzīvojumos ar savu BMW. Sagatavojieties aizraujošām brīvdienām un sporta izaicinājumiem. Piemēram, prasīgā velosipēdu vai slēpošanas braucienā vajadzīgs spēks, izturība un atbilstoša motivācija. Kopā ar draugu varat izbaudīt aizraujošu braucienu kalnos un ielejās, bez piepūles saglabājot ātrumu. Ar oriģinālajiem BMW piederumiem jums nav robežu.

APRĪKOTS KATRAM BRAUCIENAM.

Kompakts aizmugurējais velosipēdu turētājs.

Salokāms kompaktais aizmugurējais velosipēdu turētājs ir viegls, bet stabils, un piemērots slodzei līdz 60 kg. Pateicoties sakabes āķa stiprināšanas sistēmai, to iespējams nostiprināt uz sakabes āķa ar vienu roku un pārvadāt līdz diviem velosipēdiem vai e-bike ar 130 cm maksimālo ass izmēru.

Jumta bagāžnieks.

Bāzes balsta sistēmu iespējams kombinēt ar visiem BMW jumta pārvadāšanas risinājumiem un jumta kastēm. Montāža ir īpaši vienkārša, un izturīgā konstrukcija atbilst augstākajām kvalitātes un drošības prasībām. Jumta bagāžniekam ir arī integrēta pretnozagšanas atslēgas sistēma.

Turbo Levo FSR 6Fattie.

Pateicoties sportiskajai un izveicīgajai vadāmībai kopā ar pilnībā integrēto e-drive, SPECIALIZĒTĀ Turbo Levo e-mountain bike īpašā versija paver pilnīgi jaunu braukšanas dimensiju. Velosipēda sniegumu pilnveido dažādas atjautīgas funkcijas, piemēram SPECIALIZĒTĀ misijas vadības viedtālruņa lietojumprogramma. Ar komplektā iekļauto uzlādes kabeli velosipēda akumulatoru varat uzlādēt, izmantojot 12 V kontaktligzdu sava automobiļa bagāžas nodalījumā.

Travel & Comfort sistēma.

Turētāju iespējams viegli pievienot atsevišķi pieejamajam Travel & Comfort sistēmas pamatturētājam, un tas kalpo par drošu pamatu ikvienai piedzīvojumu kamerai. Pēc ievietošanas turētājā kameru iespējams pagriezt par 360° un darbināt, izmantojot lietojumprogrammu.

SEZONAS ATKLĀŠANA.

Lai nāk ziema.

SEZONAS ATKLĀŠANA.

Lai nāk ziema.

Nav laika ziemas guļai: saglabājiet dinamiku un sportiskumu arī gada aukstajā laikā. Kaislīgiem slēpotājiem un snovbordistiem pirmais sniegs iezīmē ilgi gaidītās sezonas sākumu. Kamēr citi sildās ziemas mājiņās, sniegamīļi ir aizņemti, pārvēršot slēpošanas trasi sacīkšu trasē.

SNIEGA UN ZIEMAS PIEDERUMI.

Slēpju un sniega dēļa turētājs.

Aizslēdzamais slēpju un sniega dēļa turētājs ir saderīgs ar visām BMW jumta bagāžnieka sistēmām un atbilst dažādām transportēšanas prasībām. Tajā varat droši pārvadāt līdz sešiem slēpju pāriem, četriem slēpju pāriem ar nūjām vai diviem sniega dēļiem un diviem slēpju pāriem ar nūjām. Turētājs ir ražots no kvalitatīviem materiāliem un aprīkots ar pretnozagšanas atslēgas sistēmu. Aptuveni 5 kg smagā turētāja montāža un izmantošana ir vienkārša un saprotama.

BMW jumta kaste.

Labākais veids ērtai ceļošanai ar lielu bagāžu. BMW jumta kastes piedāvā papildu glabāšanas telpu un ir pieejamas dažādās krāsās un izmēros (320 l, 350 l, 420 l, 460 l vai 520 l). Pievilcīgā dizaina kastes atstāj iespaidu ar vieglu iekraušanu un inovatīvu atvēršanas sistēmu, kas sniedz piekļuvi no abām pusēm. Kastes seši slēgšanas punkti un pretnozagšanas sistēma atbilst augstākajiem drošības standartiem. Visiem automobiļiem ar BMW jumta bagāžniekiem vai uz reliņiem stiprināmās jumta bagāžnieka sistēmām.

Autonomās apsildes modernizācijas komplekts.

Jaudīgā autonomā apsilde nodrošina salonā nepieciešamo temperatūru vēl pirms brauciena sākuma, likvidējot apledojumu vai aizsvīdumu uz logiem. To iespējams programmēt ar iDrive vai vadīt tieši. To iespējams aktivizēt ar BMW displeja atslēgu, kas pieejama atsevišķi vai, atkarībā no automobiļa aprīkojuma, ar iPhone lietojumprogrammas palīdzību.

Sniega ķēdes.

Disc and Comfort sniega ķēdēm ir augstas saķeres ķēžu tīkls, ko iespējams izmantot jebkurā pusē. Tās ir viegli uzlikt, un tās nodrošina labāko iespējamo saķeri. Integrēta tērauda stīpa atvieglo uzlikšanu.

KOPŠANAS KOMPLEKTS, ZIEMAS VERSIJA.

KOPŠANAS KOMPLEKTS, ZIEMAS VERSIJA.

Kopšanas komplekta produkti ir īpaši izmeklēti atbilstoši kopšanas vajadzībām ziemā. Daudzpusīgā un pievilcīgā soma ir izgatavota no audekla, kas ir īpaši viegli tīrāms materiāls. Somas vienkāršais, bet dinamiskais dizains akcentē oriģinālo BMW kopšanas produktu augsto kvalitāti. Soma ir veidota tā, lai varētu kalpot arī kā klēpjdatora soma. Komplektā iekļauts: 1 x vējstikla šķidrums ar antifrīzu (1000 ml), 1 x loga apledojuma atkausētājs (500 ml), 1 x salona tīrīšanas līdzeklis (250 ml), 1 x mazs ledus skrāpis.

RUDENS/ZIEMAS PĀRBAUDE.

RUDENS/ZIEMAS PĀRBAUDE.

Neļaujiet aukstumam pārsteigt jūs nesagatavotus: BMW rudens/ziemas pārbaude ļaus laicīgi sagatavoties gadalaiku izaicinājumiem. BMW servisa speciālisti ne tikai pārbaudīs bremzes, akumulatoru, apgaismojumu, vējstikla tīrītājus, apsildi un riepas, bet arī dzesēšanas šķidruma, antifrīza un eļļas līmeni.

SPĒCĪGA PIEREDZE.

Ceļojiet ar pārliecību jebkādos laikapstākļos.

SPĒCĪGA PIEREDZE.

Ceļojiet ar pārliecību jebkādos laikapstākļos.

Pat pašiem jaudīgākajiem vajadzīgs drošs pamats: oriģinālie BMW ziemas pilnie riteņu komplekti ir īpaši piemēroti jūsu BMW, atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem un veidoti, cieši sadarbojoties ar vadošajiem riepu ražotājiem (piem., Bridgestone, Dunlop, Goodyear and Pirelli). Turklāt ikvienā pilnajā riteņu komplektā ir Runflat riepas ar zvaigžņu rakstu un riepas spiediena uzraudzības (RDC) sensoriem. Tas nodrošinās ideālu aprīkojumu, lai viegli un droši sasniegtu galamērķus ziemā.

ORIĢINĀLIE BMW PILNIE ZIEMAS RITEŅU KOMPLEKTI.

Double-spoke 483M stils.

17 collu M vieglmetāla diski Double-spoke, Silver. BMW 2. sērijas Active Tourer un Gran Tourer (no 2014. gada).

Double-spoke 405M stils.

18 collu M Performance vieglmetāla diski Double-spoke, matēti Black, frēzēti. BMW 3. sērijas Gran Turismo (no 2012. gada), BMW 3. sērijai (no 2012. gada) un BMW 4. sērijas Coupé un Cabrio (no 2013. gada).

Double-spoke 664M stils.

19 collu M vieglmetāla diski Double-spoke. BMW 5. sērijas Sedan un Touring (no 2017. gada).

Double-spoke 648M stils.

20 collu M vieglmetāla diski Double-spoke, Orbit Grey, ar mirdzošu apdari. BMW 6. sērijai (no 2017. gada) un 7. sērijai (no 2016. gada).

Double-spoke 622M stils.

19 collu M vieglmetāla diski Double-spoke, Ferric Grey, ar mirdzošu apdari. BMW X3 (no 2010. gada līdz 2017. gada jūnijam) un BMW X4 (no 2014. gada).

Double-spoke 468M stils.

20 collu M vieglmetāla diski Double-spoke, Orbit Grey, ar mirdzošu apdari. BMW X5 (no 2013. gada) un X6 (no 2014. gada).

RUNFLAT RIEPAS – BRAUCIET DROŠI.

RUNFLAT RIEPAS – BRAUCIET DROŠI.

Dodieties tālāk – pat vissliktākajos apstākļos. Ja gadījies pārdurt riepu, Runflat tehnoloģija ļauj turpināt ceļu līdz tuvākajam BMW servisa partnerim par ar pilnīgu spiediena zudumu (aptuveni 80 km ar maksimālo ātrumu 80 km/h). Tas ļauj baudīt ziemu vēl mierīgāk.

BMW DISKU UN RIEPU APKOPE.

BMW DISKU UN RIEPU APKOPE.

Mūsu BMW servisa speciālisti ieteiks tikai riepas ar BMW riepu atzīmi, kas ir nevainojami piemērotas jūsu automobilim, jo tikai tās atbilst BMW stingrajiem kvalitātes standartiem. Protams, mēs arī nomainīsim, pārbaudīsim, apkopsim un uzglabāsim jūsu riteņus un riepas. Neatkarīgi no tā, vai meklējat rezerves riteni vai pilnu riteņu komplektu, BMW disku un riepu apkopes speciālisti vienmēr nodrošinās augstākās klases produktus un profesionālus padomus.

KOMANDAS DARBS.

Sasniegsim jaunas virsotnes kopā.

KOMANDAS DARBS.

Sasniegsim jaunas virsotnes kopā.

Komandā varat ar aizrautību uzkāpt augstākajos kalnos, doties garos ceļojumos un kopā izbaudīt aizraujošus pārgājienus. Sporta aktivitātes un aizraujošus izaicinājumus vislabāk izbaudīt kopā – lai varētu viens otru atbalstīt labāka snieguma sasniegšanā.

APRĪKOJUMS LABĀKAJAI KOMANDAI.

Vissezonu paklājiņi.

Ideāla izmēra izturīgie visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu priekšā aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem, lai kājas būtu sausas. Ar elegantu stilu un Black krāsu tie nevainojami atbilst ikvienam salonam.

Grīdas pārklājs.

Ideāla izmēra izturīgie grīdas pārklāji ar paceltām malām un īpašām gropēm ūdens novadīšanai aizsargā priekšējo kāju zonu no mitruma un netīrumiem, lai kājas būtu sausas. Tiem ir elegants Black dizains ar nerūsējošā tērauda ielaidumu.

Fiksēts bagāžas nodalījuma paklājs.

Bagāžas nodalījumu no netīrumiem un mitruma aizsargā izturīgais, neslīdošais ūdensdrošais paklājiņš ar paceltām malām. Black krāsas paklājiņam ir Light Grey detaļas un auduma kabatas labajā un kreisajā pusē.

BMW PALĪDZĪBA CEĻĀ.

BMW PALĪDZĪBA CEĻĀ.

BMW ir uzticams palīgs ikvienā situācijā – protams, tas attiecas arī uz neparedzētām situācijām. BMW palīdzības ceļā tālrunis nodrošina ātru un visaptverošu atbalstu jebkurā laikā, jebkādos apstākļos – visu diennakti, 365 dienas gadā.

NEAIZMIRSTAMI BRĪŽI.

Caur nepazīstamu pilsētu.

NEAIZMIRSTAMI BRĪŽI.

Caur nepazīstamu pilsētu.

Dodieties izpētes braucienā un kopā atklājiet jaunas vietas. Modernākās atpūtas vietas, kas vien gaida atklāšanu, vēsturiskas vietas un šauras ieliņas, kas jau gatavojas jūs savaldzināt. Dodoties cauri pilsētai, iegūsiet daudz jaunu iespaidu un iepazīsiet interesantus cilvēkus – vakariņas sveču gaismā padarīs šo dienu neaizmirstamu.

NEVAINOJAMI PIEMĒROTS BRAUCIENAM PILSĒTĀ.

Iespraužams adapteris.

Universālais iespraužamais adapteris piedāvā drošu turēšanu un īpaši ātru uzlādi visām Apple iPhone™ ierīcēm ar Lightning savienotāju. Tas ļauj vadītājiem saņemt ienākošos zvanus un personalizētā izklaidē klausīties ierīces atskaņojumu sarakstu skaņu celiņos automobiļa audiosistēmā.

Bezvadu uzlādes nodalījums.

Bezvadu uzlādes nodalījums ir droša, izturīga glabāšanas iespēja mobilajiem tālruņiem, kas nodrošina bezvadu uzlādi un savienojumu ar automobiļa ārējo antenu. Bezvadu uzlādes funkcija (iesk. LED uzlādes statusa indikatoru) ir piemērota visiem mobilajiem tālruņiem ar Qi standartam atbilstošu induktīvās uzlādes funkciju.

Bezvadu uzlādes ietvars.

Bezvadu uzlādes ietvars piedāvā Apple iPhone™ 5, 5S, 6, 6S, 6S Plus, 7 un 7 Plus modeļu induktīvo uzlādi bez kabeļa. Inovatīvais mobilo tālruņu ietvars ir saderīgs ar visiem Qi sertificētajiem induktīvajiem lādētājiem un kalpo arī kā aizsargājošs ietvars.