ORIĢINĀLAS BMW JAUNĀS DETAĻAS.

Lai jūsu BMW vienmēr būtu BMW.

Jūsu BMW ik dienu nodrošina izcilu sniegumu, un tieši detaļu mijiedarbībai ir ārkārtīga nozīme pilnā funkcionalitātē. Tāpēc jums jāizvēlas oriģinālās BMW detaļas: izcilu sniegumu var panākt vienīgi, nodrošinot precīzu detaļu atbilstību katra konkrētā BMW modeļa prasībām. Jūs iegūstat augstāko kvalitāti un izcilu drošību.

BMW ORIĢINĀLĀS AUTOMOBIĻU DETAĻAS ĪSUMĀ.

Oriģinālā BMW izplūdes sistēma.

Braukšanas prieku palielina jaudīgs dzinējs, bet ne dzinēja troksnis un piesārņojums. Oriģinālās BMW izplūdes sistēma piedāvā labāku dzinēja sniegumu un mazāku patēriņu, ja svars ir samazināts. Tās arī samazina piesārņojuma izmešus par aptuveni 90 %. Tiek saglabāta neuzkrītošā, bet dinamiskā "BMW skaņa", kas katram modelim ir atšķirīga.

Oriģinālais BMW sajūgs.

Braukšanas prieka piepildīti gadi: oriģinālais BMW sajūgs ir radīts, lai pieveiktu aptuveni 120 000 kilometru, un arī tad sasniedz maksimāli 1,5 milimetru nodilumu katrā pusē. Un, pateicoties hidrauliskajai darbībai, tam nav nepieciešama apkope. Šīs oriģinālās BMW detaļas ražošanas precizitātes dēļ tā var bez problēmām izturēt temperatūru līdz 150 grādiem pēc Celsija. Tādēļ nekas nestājas ceļā sportiski dinamiskai braukšanas pieredzei.

Oriģinālās BMW bremzes.

Ārkārtas situācijās svarīgs ir katrs centimetrs. Tādēļ oriģinālās BMW bremzes ir individuāli pielāgotas atbilstoši katra modeļa tādu būtisku faktoru, kā aerodinamika, ABS, šasija, virsbūve un dzinējs, mijiedarbībai. Maksimālu bremzēšanas drošību un ilgu kalpošanas laiku nodrošina īpaši kompozītmateriāli. Šīs oriģinālās BMW detaļas ir atkal un atkal pārbaudītas visdažādākajās pārbaudēs un simulācijās. Tādēļ jūs varat uz tām paļauties brīžos, kad tas nepieciešams visvairāk.

Oriģinālie BMW amortizatori.

BMW paļaujas uz modernu dubultās caurules amortizatoru dizainu ar gāzes palīdzību. Amortizatorus, kas ir izcili piemēroti automobiļa dzinējam, raksturo uzlabots braukšanas komforts, labāka reakcija un mazāk trokšņu. Funkcionālā stabilitāte ir garantēta pat ekstrēmos apstākļos: šīs oriģinālās BMW detaļas nodrošina komfortu un pienācīgu drošību no -40 °C aukstuma līdz +100 °C karstumam.

Oriģinālais BMW priekšējais vējstikls.

Neļaujiet nekam novērst jūsu uzmanību braukšanas laikā. Oriģinālais BMW vējstikls piedāvā ideālu redzamību un attiecīgo palīdzības sistēmu funkcionalitāti. Pateicoties tā ideālajai formai, priekšējais vējstikls ir pasargāts no ūdens caurlaidības un caurvēja; tā īpašais izliekums ļauj vējstikla tīrītājiem noņemt maksimālu daudzumu ūdens ar katru kustību. Tas ir vienīgais veids, kā nodrošināt, lai visi vējstiklā integrētie tehniskie elementi – no lietus sensoriem līdz BMW Head-Up displejam – saglabātu savas funkcijas.

BMW MAINĀMĀS DETAĻAS.

Tikpat labas kā jaunas, tikai lētākas.

To pamatideja ir pārstrāde: līdz pat 60 % maināmo detaļu var atkārtoti izmantot pēc to paredzētā kalpošanas laika beigām. Uz ikkatru maināmo detaļu attiecas tieši tādi paši kvalitātes parametri kā uz jaunajām BMW rezerves daļām, un tām ir 24 mēnešu garantija. 95 % uzreiz nesagatavoto detaļu tiek pārstrādātas. Tas atmaksājas – gan videi, gan jums: BMW maināmās detaļas maksā līdz par 50 % mazāk kā jaunas.

BMW MAINĀMĀS DETAĻAS ĪSUMĀ.

Oriģinālais BMW ģenerators.

Mazs, viegls un jaudīgs: Oriģinālais BMW ģenerators rāda ievērojamu sniegumu. Tā kalpošanas laiks ir sevišķi ilgs, pateicoties izsmalcinātajai konstrukcijai, turklāt tas spēj izturēt paātrinājuma vibrācijas, kas pielīdzināmas astoņdesmitkārtīgai gravitācijai, un nodrošina sprieguma stabilitāti līdz pat 350 voltiem. Katrs oriģinālais BMW ģenerators ir precīzi pielāgots BMW īpašajiem raksturlielumiem, turklāt, pateicoties tā izturīgajai konstrukcijai, tas ir lieliski piemērots nomaiņai, jo tam piemīt jaunai detaļai pielīdzināma kvalitāte un snieguma rādītāji.

Oriģinālais BMW starteris.

Līdz pat 50 000 iedarbināšanas reižu bez apkopes, īpaši pielāgots katram dzinēja veidam, lai panāktu mazāku degvielas patēriņu, un piemērots lietošanai visskarbākajos apstākļos: oriģinālos BMW starterus var raksturot vienā vārdā – uzticams. Izturīgs temperatūrā no -40 līdz +100 grādiem pēc Celsija, konstrukcijas nodrošināta izcila aizsardzība pret koroziju un netīrumiem, un izgatavošanā izmantoti augstākās kvalitātes materiāli.

Oriģinālais BMW ūdenssūknis.

Liela nozīme citu transportlīdzekļa komponentu vērtības saglabāšanā: oriģinālie BMW ūdenssūkņi ir nemainīgi uzticami pat ekstrēmas temperatūras apstākļos. Radīti konkrētiem dzinējiem, precīzi izstrādāti un intensīvi pārbaudīti, un to raksturīgākā īpašība ir ilgais kalpošanas laiks. Pat pie 7 000 apgriezieniem minūtē un pēc 100 nepārtrauktas testēšanas stundām tie nedrīkst zaudēt vairāk par 12 gramiem ūdens. Tāpēc jūsu vienīgā iespēja redzēt pārkarsušu dzinēju ir, ja brauksit kādam garām.

Oriģinālās BMW automātiskās pārnesumkārbas.

Sportiskas braukšanas iezīmes augstākajā līmenī: oriģinālajās BMW automātiskajās pārnesumkārbās vienmēr tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, un tos raksturo optimāls pārnesuma attiecību izvietojums, lai demonstrētu pārliecinošu paātrinājuma sniegumu. To sākuma griezes moments ir augstāks nekā manuālajām pārnesumkārbām. Visi komponenti ir ideāli pielāgoti cits citam, jo tieši tas ir raksturīgās BMW braukšanas dinamikas noslēpums. Un, lai par to pilnībā pārliecinātos, pirms katras sērijas laišanas klajā tiek veikti miljonu kilometru gari testa braucieni. Cik tālu vēlaties doties?