Laimīgs pāris automobilī BMW X1 Mineral Grey krāsā, aprīkotā ar BMW vasaras piedāvājumiem, trīs ceturtdaļu sānskats zem zilām debesīm

“MŪSU VASARA STIEPJAS VĒL AIZ HORIZONTA.”

Starojiet: ar plašo BMW pakalpojumu un piederumu klāstu jūsu pavasara un vasaras sezonai.

Pavasarī un vasarā ir tik daudz, ko atklāt. Ir īstais brīdis piedzīvot aizraujošus izbraukumus un unikālus mirkļus, baudot silto laiku. Ar BMW ceļš kļūst par neaprakstāmu pieredzi. Oriģinālie BMW piederumi ir pielāgoti jūsu automobilim. Plašs glabāšanas iespēju klāsts ļauj paplašināt vietu uzglabāšanai vai izvēlēties kādu no daudzajiem komforta risinājumiem, lai jūs nekas vairs nekavētu. Koncentrējieties tikai uz braukšanas prieku. Tāpēc BMW piedāvā arī kompetentu apkopi, lai nodrošinātu, ka droši sasniegsiet savu galamērķi.

BMW X1 xDrive20i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 6,7–6,3
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 152-143

Lasīt vairāk
“MŪSU VASARA STIEPJAS VĒL AIZ HORIZONTA.”Starojiet: ar plašo BMW pakalpojumu un piederumu klāstu jūsu pavasara un vasaras sezonai.

“AR ĪSTAJIEM PIEDERUMIEM JŪSU BRAUCIENS KĻŪST PAR MĒRĶI.”

Praktiskie piederumi jūsu pavasarim un vasarai.

Pietiek pilsētas dzīves. Dodieties laukā un metieties piedzīvojumos. Nav svarīgi, kurp jūs aizved ceļš, jo ar oriģinālajiem BMW piederumiem un BMW pakalpojumiem ceļš būs patīkams un drošs. Ko jūs vēl gaidāt? Brauciet, kurp sirds vedina.

Sānskats, BMW X1, Mineral Grey krāsā ar BMW jumta kasti, novietots mežā, BMW vasaras piedāvājumi
BMW vasaras piedāvājumi, BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš, salons

BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Ideāla izmēra BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš efektīvi aizsargā bagāžas nodalījumu pret netīrumiem un mitrumu. Tā visapkārt paceltā mala un izturīgā pretslīdes materiāla izcilā kvalitāte nodrošina optimālu aizsardzību. Black krāsā un ar elegantu dizainu – paklājiņš ideāli iekļaujas bagāžas nodalījuma interjerā. X1 ieliktnis, arī Black krāsā, piešķir papildu akcentu.
Konfigurēt tūlīt
BMW vasaras piedāvājumi, BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0, virsbūve

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0.

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0 ir viegls, tomēr izturīgs un notur līdz 60 kg. Ārkārtīgi viegli lietojamais turētājs ļauj pārvadāt divus velosipēdus vai elektrisko velosipēdu (var paplašināt trijiem velosipēdiem). Tā noliekšanas funkcija ļauj jebkurā laikā ērti piekļūt bagāžas nodalījumam.
Konfigurēt tūlīt
BMW vasaras piedāvājumi, BMW LED durvju projektori, virsbūve

BMW LED durvju projektori.

Jaunie BMW LED durvju projektori ar uzlaboto projekcijas kvalitāti un ar kalpošanas laiku, kas ilgāks par vidējo, padara iekāpšanu un izkāpšanu no automobiļa par unikālu pieredzi. Tie automātiski aktivizējas, atverot durvis, un izgaismo iekāpšanas zonu pilnībā personalizētā veidā, projicējot attēlu uz zemes blakus automobilim. Automobiļa vadītājs var atlasīt attēlu projicēšanai, izmantojot maināmus slīdņus, kā arī izvēlēties starp BMW vai BMW M logotipu. Tāpēc pat tad, kad apgaismojuma ir maz, BMW LED durvju projektori rada personalizētu automobiļa izskatu. Tie vienkārši uzstādīti jau esošā durvju sliekšņu apgaismojuma vietā, un tie ir ideāli piemēroti BMW iebūvētajai energoapgādei.
Konfigurēt tūlīt
BMW vasaras piedāvājumi, Travel & Comfort sistēmas BMW universālais planšetdatoru turētājs ar BMW aizsargietvaru, salons

Travel & Comfort sistēmas BMW universālais planšetdatoru turētājs ar BMW aizsargietvaru.

Universālais turētājs ir pielāgojams izmēram un piestiprināms atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort sistēmas papildaprīkojumam. Ar BMW aizsargietvaru tiek sniegts drošs stiprinājums plašam klāstam Apple vai Samsung planšetdatoru izmērā no 7 līdz 11 collām. To var pagriezt par 360° un nofiksēt vajadzīgajā pozīcijā.
BMW vasaras piedāvājumi, BMW priekšējie visu sezonu paklājiņi, kāju zonas tuvplāns, salons

BMW priekšējie visu sezonu paklājiņi.

Ideāla izmēra izturīgie visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu priekšā aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. BMW priekšējie visu sezonu paklājiņi ir Black krāsā, un tiem ir nerūsošā tērauda ielaidums.
BMW vasaras piedāvājumi, universāla BMW bezvadu uzlādes stacija, salons

Universāla BMW bezvadu uzlādes stacija.

Bezvadu uzlāde jebkurā laikā un vietā: pateicoties BMW universālajai bezvadu uzlādes stacijai, viedtālruni var ērti un efektīvi uzlādēt automobilī. Mobilais tālrunis tiek glabāts droši un stabili. Sevišķi gudri: iestrādāto universālo BMW bezvadu uzlādes staciju var izņemt un izmantot bezvadu uzlādi ārpus automobiļa.
BMW vasaras piedāvājumi, BMW dzesēšanas soma, salons

BMW dzesēšanas soma.

Black krāsas BMW dzesēšanas soma ir pievienota iebūvētajai 12 V kontaktligzdai, un tās ietilpība ir 13 litri. Iestrādātā dzesēšanas ierīce atdzesē maisa iekšpusi. BMW dzesēšanas somu var piestiprināt automobiļa sēdeklim, izmantojot drošības jostu un tādējādi nodrošinot visaptverošu aizsardzību pret apgāšanos vai slīdēšanu.
BMW vasaras piedāvājumi, BMW Advanced Car Eye, salons

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 ir ārkārtīgi jutīga full-HD kamera, kas fiksē notiekošo automobiļa priekšpusē un aiz tā pat tad, kad automobilis ir novietots stāvēšanai. Ja ap automobili novērojami traucējumi vai neparasta kustība, BMW Advanced Car Eye 2.0 šo epizodi automātiski ieraksta, lai dokumentētu iespējamus negadījumus vai potenciālus ielaušanās mēģinājumus.

KOPŠANAS KOMPLEKTS, VASARAS VERSIJA.

BMW vasaras piedāvājumi, kopšanas komplekts, vasaras versija, tuvplāns

Kopšanas komplekta produkti ir īpaši izmeklēti atbilstoši kopšanas vajadzībām vasarā. Pievilcīgā un daudzveidīgā soma ir izgatavota no audekla, kas ir īpaši viegli tīrāms audums. Somas vienkāršais, bet dinamiskais stils akcentē kopšanas komplekta un tajā ietverto oriģinālo BMW kopšanas produktu augsto kvalitāti. Somas dizains padara to arī par izcilu klēpjdatora somu. Komplektā ietverts: 1 gab. disku apmaļu tīrītājs (500 ml), 1 x kukaiņu noņēmējs (500 ml), 1 x vējstikla šķidruma koncentrāts (1000 ml).

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Vīrietis vada BMW, skatoties cauri vējstiklam

Vienkārši atbrīvojieties un koncentrējieties uz to, kas tiešām ir svarīgs – brauciena izbaudīšana. Ar BMW Service Inclusive to tiešām varat izdarīt. Veicot vienreizēju maksājumu varat iegūt visus iekļautos pakalpojumus un apkopes uzdevumus, izvēloties sev piemērotu periodu.
Jūsu ieguvumi
• Ietaupījums, pērkot kopā, salīdzinājumā ar atsevišķu pakalpojumu cenu.
• Pilnīga izmaksu pārvaldība un caurskatāmība.
• Atšķirīgas pakotnes atšķirīgām vajadzībām, kā arī jauniem un lietotiem automobiļiem.
• Servisa speciālisti ar BMW zināšanām un oriģinālās BMW detaļas.
• Automātiska pāreja pie nākamā īpašnieka, palielinot tālākpārdošanas vērtību.
• Derīgs pie visiem iesaistītajiem BMW servisa partneriem visā pasaulē.

 

Laimīgs trio automobilī BMW X1 Mineral Grey krāsā, aprīkotā ar BMW vasaras piedāvājumiem, trīs ceturtdaļu aizmugures skats pludmalē, BMW aprīkojums

“VĒLOS BRĪVĪBU BEZ IEROBEŽOJUMIEM.”

Praktiskie piederumi jūsu pavasarim un vasarai.

Lai brīvi justos uz ceļa, jums jāspēj paļauties uz riepām. Ar oriģinālajiem BMW vasaras diskiem un riepām varat vienlīdz droši braukt gan lietū, gan saulē. Oriģinālie diski un riepas izstrādātas sadarbībā ar izraudzītiem augstākās klases ražotājiem, un tās gaida tikai jūs, lai jūs pārņemtu kontroli pār neaizmirstamu vasaru.

Lasīt vairāk

“VĒLOS BRĪVĪBU BEZ IEROBEŽOJUMIEM.”

Praktiskie piederumi jūsu pavasarim un vasarai.

ORIĢINĀLIE BMW PILNIE VASARAS RITEŅU KOMPLEKTI.

BMW M Performance Double-spoke 555 M stils, divtoņu, BMW vasaras riepas

BMW M Performance 19 collu divtoņu diski ar Double-spoke 555 M stilu.

Optimizēta svara kvalitatīvie 19 collu BMW M Performance vieglmetāla diski ar Double-spoke 555 M stilu ir matēti, mirdzoši divtoņu Jetblack krāsā, ar pretēju liekumu uz spieķiem, un tie izceļ sportiskumu līdz pat smalkākajai detaļai. Pilns TPMS riteņu komplekts, riteņu izmērs 8 J x 19 ar 235/35 R 19 91Y XL izmēra vasaras riepām.

Lasīt vairāk
BMW M Performance Star-spoke 749 M stils, BMW vasaras riepas

BMW M Performance 22 collu diski ar Star-spoke stilu.

Optimizēta svara kvalitatīvie 22 collu BMW M Performance vieglmetāla diski Star-spoke ar 749 M stilu ir divtoņu Jet Black krāsā, mirdzoši, ar uzrakstu M Performance un krāsainu M logotipu. Pilns TPMS vasaras riteņu komplekts, priekšējie riteņi: 9,5 J x 22 ar 275/35 R 22 104Y XL riepām, aizmugurējie riteņi: 10,5 J x 22 ar 315/30 R 22 107Y XL riepām.

Lasīt vairāk
BMW M Performance Y-spoke 795 M. stils, BMW vasaras riepas

BMW M Performance 20 collu diski ar Y-spoke 795 M stilu.

Kvalitatīvie 20 collu BMW M Performance kaltie diski ar Y-Spoke 795 M stilu ir matēti divtoņu Ferric Grey krāsā, ar mirdzošiem frēzējumiem un krāsainu M logotipu un frēzētu uzrakstu M Performance. Pilns TPMS vasaras riteņu komplekts ar Run-flat riepām, riteņa izmērs 8 J x 20 ar riepu izmēru 225/35 R 20 90Y XL RSC priekšā un 8,5 J x 20 ar riepu izmēru 255/30 R 20 92Y XL RSC aizmugurē.

Lasīt vairāk
BMW M Performance Multi-spoke 732 M stils, BMW vasaras riepas

BMW M Performance 20 collu diski ar Y-spoke 732 M stilu.

Kvalitatīvie 20 collu BMW M Performance vieglmetāla diski Multi-Spoke ar 732 M stilu ir kalti, divtoņu matētā Jet Black krāsā, mirdzoši un frēzēti ar krāsainu M logotipu. Pilns TPMS vasaras riteņu komplekts ar Run-flat riepām, riteņa izmērs 8J x 20 ar riepu izmēru 245/35 R20 95Y XL RSC priekšā un 9J x 20 ar riepu izmēru 275/30 R20 97Y XL RSC aizmugurē.

Lasīt vairāk
BMW M Performance Y-spoke 863 M stils, BMW vasaras riepas

BMW M Performance 20 collu diski ar Y-spoke 863 M stilu.

Kvalitatīvie 20 collu BMW M Performance kaltie diski ar Y-spoke 863 M stilu ir matētā Ferric Grey krāsā ar krāsainu M logotipu, un, pateicoties to veidolam, automobilim ir ļoti sportisks izskats. Pilns TPMS vasaras riteņu komplekts, riteņa izmērs 9,5 J x 20 ar 275/35 ZR 20 (102Y) XL priekšā un 10,5 J x 20 ar riepu izmēru 285/35 ZR 20 (104Y) XL aizmugurē.

Lasīt vairāk
BMW M Performance Double-spoke 717 M stils, BMW vasaras riepas

BMW M Performance 20 collu diski ar Double-spoke 717 M stilu.

Optimizēta svara plūsmu veidojošie kvalitatīvie 20 collu BMW M Performance vieglmetāla diski Double-Spoke ar 717 M stilu ir matētā divtoņu Jet Black krāsā ar M logotipu. Pilns TPMS vasaras riteņu komplekts ar Runflat riepām, 8 J x 20 izmērs; riepu izmērs 225/40 R 20 94Y RSC.

Lasīt vairāk

BMW DISKU/RIEPU APKOPE.

BMW vasaras piedāvājumi, disku apkope, BMW servisa darbinieks labo BMW

Veicam ne tikai ziemas un vasaras riepu nomaiņu, bet arī protektora dziļuma un bremžu pārbaudi. Piedāvājam riteņu un riepu maiņu (ieskaitot balansēšanu), kā arī izcilu vērtību par labu cenu. Pārbaudes un apkopes veicam ārkārtīgi rūpīgi un kompetenti. Un ar mūsu profesionālo riepu uzglabāšanu (ieskaitot mazgāšanu un balansēšanu) izvairīsieties no stresa un ietaupīsiet uzglabāšanas telpu.

BMW TELESERVICES.

BMW vasaras piedāvājumi, BMW Teleservices, sieviete stāv BMW priekšā un izmanto viedtālruni

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive BMW Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.

“LAI PAŠAPZINĪGI IZPAUSTOS, NAV NEPIECIEŠAMI VĀRDI.”

Virsbūves, salona un piederumu akcenti.

Pienācis laiks parādīt ielai savu patieso dabu: ieslēdziet “Boost” režīmu un aprīkojiet savu BMW ar M Performance detaļām papildu sportiskuma, stila un unikalitātes labad.

Lasīt vairāk
BMW M Performance “Iconic Glow” elipsveida režģis, BMW vasaras piedāvājumi

BMW “Iconic Glow” elipsveida režģis.

BMW M Performance “Iconic Glow” elipsveida režģis piešķir automobilim unikālu starojumu. LED apgaismojums ekskluzīvi rada fonu BMW elipsveida režģim un zonai automobiļa priekšpusē, sākot ar atvēršanu, iedarbināšanu un beidzot ar aizdedzes izslēgšanu un automobiļa aizslēgšanu.

Lasīt vairāk
BMW M Performance aizmugurējais difuzors, oglekļa šķiedra, BMW vasaras piedāvājumi

BMW M Performance aizmugurējais difuzors, oglekļa šķiedra.

100% augsto tehnoloģiju. 100 % autosporta raksturs. 100 % entuziasms. BMW M Performance aizmugurējais difuzors ar jaunu, unikālu oglekļa šķiedras apdari rūpīgi darināts ar rokām. Tas rada vēl mūsdienīgāku izskatu – un padara automobiļa sportisko apveidu vēl izteiksmīgāku.

Lasīt vairāk
BMW M Performance, BMW ārējā atpakaļskata spoguļa korpuss, oglekļa šķiedra, BMW vasaras piedāvājumi

BMW M Performance spoguļa korpuss, oglekļa šķiedra.

Oglekļa šķiedra ar jaunu, unikālu izskatu, rūpīgi darināta ar rokām: satriecošie BMW M Performance ārējo atpakaļskata spoguļu korpusi uzsver automobiļa augsto tehnoloģiju raksturu. To dinamiskais dizains nodrošina pievilcīgu, izcilu izskatu un piešķir individuālu sportisku akcentu.

Lasīt vairāk
BMW M Performance priekšējais difuzors, Black krāsa, BMW vasaras piedāvājumi

BMW M Performance priekšējais difuzors, mirdzoša Black krāsa.

Mirdzošam, sportiskam veidolam: Mirdzošas Black krāsas BMW M Performance priekšējais difuzors nodrošina optimālu aerodinamiku un uzsver automobiļa vīrišķīgo izskatu īpaši ekskluzīvā veidā. Unikāls autosporta izskats ikvienam, kas atsakās no kompromisiem.

Lasīt vairāk
BMW M Performance 19 collu vieglmetāla divtoņu disks ar Double-spoke 555 M stilu, BMW vasaras piedāvājumi

BMW M Performance 19 collu vieglmetāla disks ar Double-spoke stilu.

Optimizēta svara kvalitatīvie 19 collu BMW M Performance vieglmetāla diski ar Double-spoke 555 M stilu ir matēti, mirdzoši divtoņu Jet Black krāsā, ar pretēju liekumu uz spieķiem, un tie izceļ sportiskumu līdz pat smalkākajai detaļai. Pilns TPMS riteņu komplekts, riteņu izmērs 8 J x 19 ar 235/35 R 19 91Y XL izmēra vasaras riepām.

Lasīt vairāk
BMW M Performance jumta spoileris, mirdzoša Black krāsa, BMW vasaras piedāvājumi

BMW M Performance jumta spoileris.

Dizains kustībā: jumta spoileris ir izgatavots no PUR mirdzošā Black krāsā un kalpo kā eleganti sportisks automobiļa aizmugures akcents. Vienlaikus tas palīdz optimizēt aerodinamiku. Aizmugurējais spoileris ir nevainojami pielāgots automobiļa dizainam, un to iespējams nokrāsot virsbūves krāsā.

Lasīt vairāk
BMW M Performance stūre ar oglekļa šķiedras/Alcantara apdari, BMW vasaras piedāvājumi

BMW M Performance stūre.

Ideāla kombinācija: BMW M Performance stūres apdare ir izsmalcināta ar Alcantara un smalku oglekļa šķiedras audumu un akcentē izteiksmīgo M Performance stūri. Porainā oglekļa šķiedras apdare nodrošina ne ar ko nesajaucamo izskatu. Ar uzrakstu M Performance.

Lasīt vairāk