"PERFEKTAS VASARAS IR KĀ PIEKRASTES CEĻI. NEBEIDZAMI UN ELPU AIZRAUJOŠI."

BMW piederumi un apkopes piedāvājumi pavasarim un vasarai.

"PERFEKTAS VASARAS IR KĀ PIEKRASTES CEĻI. NEBEIDZAMI UN ELPU AIZRAUJOŠI."

BMW piederumi un apkopes piedāvājumi pavasarim un vasarai.

"PERFEKTAS VASARAS IR KĀ PIEKRASTES CEĻI. NEBEIDZAMI UN ELPU AIZRAUJOŠI."BMW piederumi un apkopes piedāvājumi pavasarim un vasarai.

Saules staru pieskārieni un smaids uz lūpām: izbaudiet perfekto pavasari un vasaru kopā ar savu BMW. Gatavojieties aizraujošiem izbraucieniem, labi pavadītam laikam ar ģimeni un kulināriem atklājumiem vietējos tirgos. Dodieties jaunos piedzīvojumos un dalieties sajūtās ar saviem mīļajiem.

Read more

CEĻOJUMU PIEREDZE.

Liek piedzīvojumu meklētāju sirdīm sisties ātrāk.

CEĻOJUMU PIEREDZE.

Liek piedzīvojumu meklētāju sirdīm sisties ātrāk.

Ar pilnu gaitu uz priekšu siltajos gadalaikos. Neplānots, īss brauciens nedēļas nogalē vai garāks ceļojums – nav nekā patīkamāka par izbraukumu kopā ar ģimeni un draugiem. Atklājiet jaunas vietas, labi pavadiet laiku ar lieliskiem cilvēkiem un izbaudiet brīvību. Dodieties ceļā visā pasaulē un esiet gatavs pārsteigumiem un piedzīvojumiem. Un ja ceļi ved nedaudz tālāk – vēl jo labāk!

Read more

GATAVS CEĻOJUMAM.

Digitālās ceļu kartes.

BMW navigācijas sistēmas digitālās ceļu kartes ir uzticami ceļveži, pārvietojoties savā valstī vai ārzemēs. Bez informācijas par jaunākajām maršrutu izmaiņām tās piedāvā arī citu noderīgu un praktisku informāciju jūsu ceļojumam.
Read more

Kompakts aizmugurējais velosipēdu turētājs.

Salokāms kompaktais aizmugurējais velosipēdu turētājs ir viegls, bet stabils un piemērots slodzei līdz 60 kg. Pateicoties sakabes āķa stiprināšanas sistēmai, to iespējams nostiprināt uz sakabes āķa ar vienu roku un pārvadāt līdz diviem velosipēdiem vai e-bike ar 130 cm maksimālo ass izmēru.
Read more

BMW jumta kaste.

Labākais veids ērtai ceļošanai ar lielu bagāžu. BMW jumta kastes piedāvā papildu glabāšanas telpu un ir pieejamas dažādās krāsās un izmēros (320 l, 350 l, 460 l vai 520 l). Pievilcīgā dizaina kastes atstāj iespaidu ar vieglu iekraušanu un inovatīvu atvēršanas sistēmu, kas sniedz piekļuvi no abām pusēm. Kastes seši slēgšanas punkti un pretnozagšanas sistēma atbilst augstākajiem drošības standartiem. Visiem automobiļiem ar BMW jumta bagāžniekiem vai uz reliņiem stiprināmās jumta bagāžnieka sistēmām.
Read more

Lightning USB adapteris.

Izturīgais USB adaptera kabelis ar metāla savienotājiem piedāvā personalizētu klausīšanās prieku automobilī. Tas ļauj vienlaikus integrēt un uzlādēt Apple iPod™/iPhone™ ierīces, izmantojot automobiļa Lightning savienotājus. USB adapteris atvieglo ierīcē uzglabātās mūzikas atskaņošanu automobiļa audiosistēmā. Ārējos mūzikas avotus iespējams pārvaldīt, izmantojot iDrive kontrolleri un stūres vai radio daudzfunkciju pogas.
Read more

BMW pārbaude brīvdienām.

Brīvdienas – ceļojumu laiks. Apciemojiet mūs brīvdienu pārbaudes nolūkā, un mēs sagatavosim jūs brīvdienu periodam. Pārbaudīsim bremzes, apgaismojumu, akumulatoru, degvielas līmeni, vējstiklu, stikla tīrītājus un riepas.
Read more

GATAVS JAUNIEM IZAICINĀJUMIEM.

GATAVS JAUNIEM IZAICINĀJUMIEM.

Jaunās BMW X3 funkcijas pārvērš sportisku braucienu unikālā pieredzē. Pievienojieties mūsu varoņiem kalnu divriteņu tūrē Provansā. Pateicoties kompaktajam un izturīgajam aizmugurējam velosipēdu turētājam un plašajai bagāžas un aprīkojuma glabāšanas telpai, BMW X3 ir gatavs jebkuram izaicinājumam. Uz priekšu! Inovatīvā aktivizēšanas atslēga ūdensizturīgā atslēgas modulī bez pogām apvieno atslēgšanas, aizslēgšanas un iedarbināšanas/apturēšanas funkcijas, padarot to par lielisku sabiedroto jūsu aktīvajā dzīvesveidā. Pēc piedzīvojumiem bagātas dienas iekāpšana X3 ir pavisam relaksējošs mirklis, jo precīzi pielāgotie paklājiņi ar X3 uzrakstu pasargā salonu no mitruma un netīrumiem. Ceļā pie nākamajiem piedzīvojumiem!

BEZ PROBLĒMĀM JEBKURĀ APVIDŪ.

Pārliecinoša vadāmība uz ceļiem un apvidū.

BEZ PROBLĒMĀM JEBKURĀ APVIDŪ.

Pārliecinoša vadāmība uz ceļiem un apvidū.

Ar oriģinālo BMW pilno riteņu komplektu tiksiet galā ar ikvienu šķērsli gan uz ceļa, gan apvidū. Tie ir precīzi pielāgoti jūsu BMW, atbilst augstākajām kvalitātes prasībām un ir izstrādāti sadarbībā ar vadošajiem riepu ražotājiem (piem., Bridgestone, Dunlop, Goodyear un Pirelli). Turklāt ikviens pilnais riteņu komplekts ir aprīkots ar zvaigžņotajām Runflat riepām un RDC sensoriem. Tāpēc tās vienmēr palīdzēs virzīties uz nosprausto mērķi – pat neiepazītā apvidū.

Read more

ORIĢINĀLIE BMW PILNIE RITEŅU KOMPLEKTI.

Y-Spoke 701M stils.

21 collas pilns riteņu komplekts X3 (no 2017. g.) un X4 (no 2018. g.) ar zvaigžņotām riepām un TPMS sensoriem, Runflat tehnoloģiju, uzstādīts un balansēts.
Read more

V-Spoke 687 stils.

21 collas pilns riteņu komplekts 6. sērijai un 7. sērijai (no 2015. g.) ar zvaigžņotām riepām un TPMS sensoriem, Runflat tehnoloģiju, uzstādīts un balansēts.
Read more

Double-spoke 624M stils.

20 collu pilns riteņu komplekts 3. sērijai un 4. sērijai (no 2011. g.) ar zvaigžņotām riepām un TPMS sensoriem, Runflat tehnoloģiju, uzstādīts un balansēts.
Read more

Cross-Spoke 669M stils.

20 collu pilns riteņu komplekts 5. sērijai (no 2017. g.) ar zvaigžņotām riepām un TPMS sensoriem, Runflat tehnoloģiju, uzstādīts un balansēts.
Read more

Y-Spoke 763M stils.

19 collu pilns riteņu komplekts M2 (no 2014. g.) ar zvaigžņotām riepām un TPMS sensoriem, uzstādīts un balansēts. Pieejams arī M3/M4 ar 19 collu / 20 collu pilniem riteņu komplektiem.
Read more

BMW DISKU UN RIEPU APKOPE.

BMW DISKU UN RIEPU APKOPE.

Piemērotākās riepas aukstajam laikam: BMW riepu apkope piedāvā ne tikai riepu nomaiņu, bet arī protektora dziļuma un bremžu pārbaudi. Mūsu piedāvājums maksimālām ērtībām: mēs notīrām jūsu vasaras riepas un uzglabājam tās līdz pavasarim.

LAIKS ĢIMENEI.

Lieliski pavadīts laiks kopā ar visu ģimeni.

LAIKS ĢIMENEI.

Lieliski pavadīts laiks kopā ar visu ģimeni.

Uzmanību, gatavību, starts! Lai sākas piedzīvojumi! Pavasaris un vasara piedāvā tik daudz atklājumu. Kā gan labāk pavadīt laiku, ja ne kopā ar saviem tuvākajiem? Izbaudiet neaizmirstamus brīžus un labi pavadiet laiku kopā ar ģimeni – dodieties aktivitātēs, ko izbaudīs gan pieaugušie, gan paši mazākie.

Read more

KOPĀ GATAVI VISIEM PIEDZĪVOJUMIEM.

Atzveltnes soma.

Kvalitatīvo atzveltnes somu iespējams pievienot priekšējo sēdekļu atzveltņu aizmugurē, piedāvājot aizmugurē sēdošajiem pasažieriem plašu glabāšanas nodalījumu un ērtu piekļuvi dažādām lietām, kas nepieciešamas ceļojuma laikā. Tā sadalīta divos nodalījumos, kas katrs atsevišķi aizverams ar rāvējslēdzēju. Augšdaļā atradīsiet izolētu nodalījumu pudelēm un dažādu izmēru iekškabatas, no kurām dažas ir aizveramas atsevišķi. Apakšdaļa piedāvā vēl divus glabāšanas nodalījumus un parocīgu kabatu salvetēm. Atzveltnes soma ir izgatavota no izturīga poliestera auduma.
Read more

Saules sargi.

Praktiskie saules sargi ir svarīgs piederums izbraukumos, it sevišķi vasarā. Tos iespējams ātri un vienkārši piestiprināt logu rāmjiem, un tie paliks savās vietās arī tad, kad logi ir atvērti. Pateicoties precīzajam izmēram, tie lieliski pasargā pasažierus, sevišķi bērnus, no tiešiem saules stariem, novēršot pārāk lielu temperatūras palielināšanos pasažieru zonā.
Read more

Travel & Comfort sistēma – pamatturētājs.

Modulārā Travel & Comfort sistēma apvieno plašu turētāju un stiprinājumu risinājumu klāstu vienā sistēmā, sniedzot lielāku komfortu un ērtību automobiļa salonā pārvietošanās laikā. Pamatturētāju piestiprina starp priekšējo sēdekļu galvas balstu statņiem, un tas ir droša pamatne visiem modulārās Travel & Comfort sistēmas komponentiem. Piemēram, izmantojot iespraužamos savienotājus, viegli iespējams piestiprināt dažādu Apple iPad™ un Samsung Galaxy Tab modeļu turētājus, praktisku, regulējamu BMW stila salokāmo galdiņu, GoPro kameru turētāju, drēbju pakaramo vai universālu āķi apģērba vai vieglu somu pakarināšanai uz sēdekļa atzveltnes.
Read more

Travel & Comfort sistēma – drēbju pakaramais.

Drēbju pakaramo iespējams piestiprināt pamatturētājam (kas pieejams atsevišķi), izmantojot iespraužamu savienotāju sistēmu, kā arī izmantot ārpus automobiļa.
Read more

Travel & Comfort sistēmas universāls turētājs.

Universāls turētājs dažādiem Apple vai Samsung ražotiem 7 collu līdz 11 collu planšetdatoriem, ko vietā droši notur Travel & Comfort planšetdatoru drošības ietvars. Nevainojami piegulošie silikona drošības ietvari dažādiem Apple un Samsung planšetdatoriem pieejami atsevišķi. Tie tiek piedāvāti kopā ar ekrāna aizsargplēvi, pasargā planšetdatorus no nokrišanas, atsišanās un triecienu izraisītiem bojājumiem un ļauj iestiprināt ierīces turētājā, lai novērstu bojājumus sadursmes gadījumā. Regulējamais turētājs automātiski pielāgojas attiecīgā drošības ietvara izmēram. Pateicoties 360° pagriešanas funkcijai un leņķa regulēšanai, turētāju iespējams nofiksēt jebkādā vēlamajā pozīcijā, piem., tieši aiz galvas balsta lieliskai filmu baudīšanas pieredzei vai ērtā, ieliektā darba pozīcijā aiz atzveltnes.
Read more

Travel & Comfort sistēma – salokāms galdiņš.

Pateicoties praktiskajai iespraužamajai stiprināšanas sistēmai, salokāmo galdiņu iespējams piestiprināt vien dažu sekunžu laikā, un to iespējams viegli pielāgot ideālam augstumam vai leņķim. Tas veido izcilu galdu vai glabāšanas telpu aizmugurē sēdošajiem pasažieriem un, pateicoties iebūvētajam krūzīšu turētājam, arī lielisku ēdamgaldu ar drošu vietu dzērieniem.
Read more

KOPŠANAS KOMPLEKTA VASARAS VERSIJA.

KOPŠANAS KOMPLEKTA VASARAS VERSIJA.

Kopšanas komplekta produkti ir īpaši izmeklēti atbilstoši kopšanas vajadzībām vasarā. Pievilcīgā un daudzveidīgā soma ir izgatavota no audekla, kas ir īpaši viegli tīrāms audums. Somas vienkāršais, bet dinamiskais stils akcentē kopšanas komplekta un tajā ietverto oriģinālo BMW kopšanas produktu augsto kvalitāti. Somas dizains padara to arī par izcilu klēpjdatora somu. Komplektā ietverts: 1 x disku apmaļu tīrītājs (500 ml), 1 x kukaiņu noņēmējs (500 ml), 1 x vējstikla šķidruma koncentrāts (1000 ml).

TIRGI.

Kulinārs ceļojums.

TIRGI.

Kulinārs ceļojums.

Vai vēlaties iedvesmoties no visas pasaules kulinārijas gardumiem? Apmeklējiet tirgus, kas ievilinās jūs jaunā pasaulē. Un pa ceļam varat baudīt savu iemīļotāko mūziku ALPINE HiFi sistēmā. Skaidrā skaņa padara izbraucienu par īpašu pasākumu. Vienkārši pievienojiet savas ierīces un uzlādējiet tās, izmantojot bezvadu uzlādes nodalījumu vai bezvadu uzlādes pārsegu. Ierodoties galamērķī, varēsiet pastaigāties starp ēdienu kioskiem, virtuvēm un pārtikas busiņiem. Izbaudiet dzīvo mūziku no māksliniekiem visā pasaulē. Šeit ikviens atradīs aizraujošu baudījumu, ko ieraudzīt, sadzirdēt, sajust un sagaršot. Svētki visām maņām.

Read more

VISU MAŅU ASINĀŠANA.

Bezvadu uzlādes nodalījums.

Bezvadu uzlādes nodalījums ir droša, izturīga glabāšanas iespēja mobilajiem tālruņiem, kas nodrošina bezvadu uzlādi un savienojumu ar automobiļa ārējo antenu. Bezvadu uzlādes funkcija (iesk. LED uzlādes statusa indikatoru) ir piemērota visiem mobilajiem tālruņiem ar Qi standartam atbilstošu induktīvās uzlādes funkciju.
Read more

Bezvadu uzlādes ietvars.

Bezvadu uzlādes ietvars piedāvā Apple iPhone™ 5, 5S, 6, 6S, 6S Plus, 7 un 7 Plus modeļu induktīvo uzlādi bez kabeļa. Inovatīvais mobilo tālruņu ietvars ir saderīgs ar visiem Qi sertificētajiem induktīvajiem lādētājiem un kalpo arī kā aizsargājošs ietvars.
Read more

Savienojamības modulis.

Inovatīvais savienojamības modulis papildina BMW Advanced Car Eye 2.0 ar interneta savienojumu un lietojumprogrammu, kas ietver neskaitāmas funkcijas, tādas kā straumēšana tiešsaistē, videoierakstu uzglabāšana mākoņpakalpojumā, GPS automobiļa atrašanās vietas noteikšana un ziņojumu nosūtīšana ārkārtas situācijās.
Read more

Iespraužams adapteris.

Universālais iespraužamais adapteris piedāvā drošu turēšanu un īpaši ātru uzlādi visām Apple iPhone™ ierīcēm ar Lightning savienotāju. Tas ļauj vadītājiem saņemt ienākošos zvanus un personalizētā izklaidē klausīties ierīces atskaņojumu sarakstu skaņu celiņos automobiļa audiosistēmā.
Read more

ALPINE HiFi sistēma.

ALPINE HiFi sistēma ievērojami uzlabo audio sniegumu ar dabisko skaņas kvalitāti. Visi 420 W trīspusējās skaļruņu sistēmas komponenti ir izstrādāti īpaši BMW un ir speciāli pielāgoti automobiļa akustikai.
Read more

Grīdas pārklājs.

Ideāla izmēra izturīgie grīdas paklāji ar paceltām malām un īpašām gropēm ūdens novadīšanai aizsargā priekšā sēdošo kāju zonu no mitruma un netīrumiem, lai kājas būtu sausumā. Tiem ir elegants Black dizains ar nerūsējošā tērauda ielaidumu.
Read more

BMW TELESERVICES.

BMW TELESERVICES.

The next oil change, vehicle check, new brake pads. These are all appointments you no longer need to think about. Just lean back and relax – your BMW knows when it needs a specific service and transfers the relevant service data to BMW fully automatically and according to requirements. Your BMW Service Partner of choice can then conveniently access the data and contact you without delay.