Vīrietis ar BMW iX sniegainā ainavā

RADĪTI, LAI DOTOS IZPĒTĪT.

#WHATEVERHAPPENS. IZBAUDIET AUKSTOS GADALAIKUS AR BMW ORIĢINĀLAJIEM DISKIEM UN RIEPĀM, RUDENS UN ZIEMAS PIEDERUMIEM UN SERVISU.

Mainoties gadalaikiem, pienācis laiks izpētīt apkārtni. Jo pat lietains un auksts laiks nav iemesls, lai paliktu mājās. Tā ir iespēja atklāt mūsu pasaules maģisko pusi. Piedāvājam ideālo aprīkojumu, lai droši paliktu uz ceļa un izbaudītu katru brauciena mirkli – neatkarīgi no tā, kurp tas aizvedīs. Novērtējiet BMW servisu, nokomplektētus BMW ziemas riteņus un BMW rudens un ziemas piederumus, kas perfekti saskaņoti ar jūsu BMW.

Lasīt vairāk
RADĪTI, LAI DOTOS IZPĒTĪT.#WHATEVERHAPPENS. IZBAUDIET AUKSTOS GADALAIKUS AR BMW ORIĢINĀLAJIEM DISKIEM UN RIEPĀM, RUDENS UN ZIEMAS PIEDERUMIEM UN SERVISU.

ORIĢINĀLIE BMW VIEGLMETĀLA DISKI UN PIEDERUMI.

Braukšanas prieks neatkarīgi no laikapstākļiem.

Vadītājiem, kuri vēlas izmēģināt jaunu protektora rakstu un izbaudīt optimālu saķeri rudenī un ziemā, sadarbībā ar augstākās klases ražotājiem (piemēram, Dunlop, Goodyear, Michelin un Pirelli) esam izveidojuši īpašus sezonālus piedāvājumus – riepas ar zvaigznes marķējumu. BMW riepas ar zvaigznes marķējumu nodrošina vienmērīgu braukšanu, optimālu saķeri un lielisku drošību. Viens ir skaidrs: oriģinālie BMW diski un riepas nav stila kompromiss, bet gan stila apliecinājums.

BMW rudens–ziemas piederumi 17 collas, BMW V-spoke 618, Reflex Silver krāsa, ziemas riteņu komplekts

19 collu M vieglmetāla disks ar Double-spoke 871 М stilu matētā Jet Black krāsā, pilns ziemas riteņu komplekts.

Kvalitatīvs 19 collu M vieglmetāla disks ar Double-spoke 871 M stilu Jet Black krāsā. Nokomplektēts ziemas ritenis ar riepu spiediena monitoru, 8J x 19 riteņa izmērs ar riepas izmēru 245/45 R19 102H XL.

Uz izstrādājumu
BMW rudens–ziemas piederumi, 17 collas, BMW Y-spoke 896, Refined Silver krāsa

17 collu BMW vieglmetāla disks ar Y-spoke 896. stilu Refined Silver krāsā, nokomplektēts ziemas ritenis.

Satriecošais 17 collu BMW vieglmetāla disks ar Y-spoke 896. stilu Refined Silver krāsā ar savu izskatu piešķir automobilim ļoti unikālu izskatu. Nokomplektēts ziemas ritenis ar riepu spiediena monitoru, saderīgs ar sniega ķēdēm, 7J x 17 riteņa izmērs ar riepas izmēru 205/65 R17 100H XL.

Uz izstrādājumu
BMW rudens–ziemas piederumi, 21 collas BMW aerodinamiskais disks, Star-spoke, 1012. stils, divtoņu

21 collas BMW aerodinamisks disks ar Star-spoke 1012. stilu, divtoņu (Midnight Grey krāsa, mirdzoša), nokomplektēts ziemas ritenis.

Kvalitatīvais 21 collas BMW aerodinamiskais disks ar Star-spoke 1012. stilu ir mirdzošā divtoņu Midnight Grey krāsā un ar savu individuālo izskatu veido automobilim sportisku tēlu. Nokomplektēts ziemas ritenis ar riepu spiediena monitoru, 9J x 21 riteņa izmērs ar riepas izmēru 255/50 R21 109H XL M+S.

Uz izstrādājumu
BMW rudens–ziemas piederumi, 21 collas BMW aerodinamiskais disks, Star-spoke, 1011. stils, Jet Black krāsa

21 collas BMW aerodinamiskais disks ar Star-spoke 1011. stilu Jet Black krāsā, nokomplektēts ziemas ritenis.

Kvalitatīvais 21 collas BMW aerodinamiskais disks ar Star-spoke 1011. stilu ir Jet Black krāsā un nodrošina ļoti sportisku izskatu. Nokomplektēts ziemas ritenis ar riepu spiediena monitoru, 9J x 21 riteņa izmērs ar riepas izmēru 255/50 R21 109H XL M+S.

Uz izstrādājumu
BMW rudens–ziemas piederumi, 19 collu M vieglmetāla divtoņu disks ar Y-spoke 859 M stilu

19 collu M vieglmetāla disks ar Y-spoke 859 М stilu divtoņu (mirdzošā Jet Black krāsā), nokomplektēts ziemas priekšējais un aizmugurējais ritenis.

Ekskluzīvais 19 collu M vieglmetāla disks ar Y-spoke 859 M stilu ir mirdzošā divtoņu Jet Black krāsā un nodrošina sevišķi sportisku izskatu. Nokomplektēts ziemas priekšējais ritenis ar riepu spiediena uzraudzību, riteņa izmērs 8,5J x 19 ar riepu izmēru 245/40 R19 98V XL un nokomplektēts ziemas aizmugurējais ritenis ar riepu spiediena uzraudzību, riteņa izmērs 9J x 19 ar riepu izmēru 255/40 R19 100V XL.

Uz izstrādājumu
BMW rudens–ziemas piederumi, BMW sniega ķēdes Comfort Plus

BMW sniega ķēdes Comfort Plus.

BMW sniega ķēdes Comfort Plus ir viegli uzlikt tā, lai tas būtu droši, pateicoties pašspriegošanas sistēmai, un tās nodrošina labāko iespējamo saķeri. Tā kā tās ideāli piegulst riepām, nav nepieciešama nekāda papildu aizsardzība diskiem, un, pateicoties iestrādātajam tērauda āķim ar atsperi, tās ir ļoti viegli uzstādīt.

Uz izstrādājumu
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW riepu labošanas komplekts

BMW riepu labošanas komplekts.

Intuitīvais BMW riepu labošanas komplekts ļauj viegli turpināt ceļu, ja riepa zaudējusi gaisa spiedienu. Neatkarīgi no riepas izmēra iespējams salabot riepas protektora bojājumu, kas nav lielāks par 4 mm, un turpināt ceļu līdz tuvākajam BMW servisa partnerim.

Uz izstrādājumu
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW peldošais dekoratīvais disks

BMW peldošais dekoratīvais disks.

Peldošajam dekoratīvajam diskam ir BMW logotips, kas vairs nerotē kopā ar disku, bet saglabā savu novietojuma līmenī. Peldošo dekoratīvo disku var uzmontēt uz visiem BMW vieglmetāla diskiem ar padziļinājuma loka diametru 112 mm.

Uz izstrādājumu
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW ventiļu vāciņi ar logotipu

BMW ventiļu vāciņi ar logotipu.

Kvalitatīvie BMW alumīnija ventiļu vāciņi efektīvi aizsargā TPMS alumīnija ventiļus pret netīrumiem un mitrumu. Tāpat tie izceļ riteņa izskatu. Četru ventiļu vāciņu komplekts. Ar BMW logotipu.

Uz izstrādājumu

BMW DISKU UN RIEPU APKOPE.

BMW disku un riepu apkope

Labi zināt, ka svarīgās lietas ir labākajās rokās.

Piemērotākās riepas aukstajam laikam: BMW riepu apkope piedāvā ne tikai riepu nomaiņu, bet arī protektora dziļuma un bremžu pārbaudi. Mūsu piedāvājums maksimālu ērtību nolūkā: mēs notīrām jūsu vasaras riepas un uzglabājam tās līdz pavasarim.

ORIĢINĀLĀS BMW RIEPAS AR ZVAIGZNES MARĶĒJUMU.

Oriģinālās BMW riepas ar zvaigznes marķējumu

Kvalitāte, pieredze un drošība ir galvenās prioritātes attiecībā uz diskiem un riepām.

Zvaigznes marķējums norāda, ka riepa ir speciāli ražota BMW – un saskaņā ar augstākajiem BMW standartiem. Riepu izstrāde sākas agrīnā automobiļa izstrādes posmā un var ilgt līdz trim gadiem, noslēdzoties ar rūpīgām pārbaudēm. Riepas ar zvaigznes marķējumu tiek pārbaudītas sešās galvenajās jomās: drošība, nodilums, komforts, efektivitāte un – raksturīgi BMW – divās ar braukšanas prieku saistītās jomās: braukšanas stils un sportiskums. Turklāt tās izstrādātas sadarbībā ar atlasītiem augstākās klases ražotājiem (piemēram, Dunlop, Goodyear, Michelin un Pirelli). Jums tikai savā BMW servisa centrā jāvaicā pēc riepām ar zvaigznes marķējumu – precīza izmēra, pārbaudīti un droši.

ORIĢINĀLIE BMW RUDENS UN ZIEMAS PIEDERUMI – VIRSBŪVE.

Iedvesmojoši, lai kur jūs skatītos.

Ja vēlaties izbaudīt ziemu, tai labi jāsagatavojas. Ar oriģinālajiem BMW piederumiem tas nesagādā nekādas problēmas. Gūstiet labumu no izteiktāka braukšanas komforta un atklājiet plašu iespēju klāstu, kas paredzēts tam, lai jūsu BMW padarītu par ideālo ziemas plānu sabiedroto.
BMW rudens‑ziemas piederumi, BMW jumta kaste 420 Black/Titanium Silver krāsā

BMW jumta kaste 420 Black/Titanium Silver krāsā.

Modernā BMW Black krāsas jumta kaste ar Titanium Silver sānu paneļiem ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 420 litri. Slēpes ir vienkārši iekraut un aizsargāt pret zādzībām, jo kasti iespējams atvērt no abām pusēm, un katrā pusē tai ir trīskārša centrālā atslēga.

Uz izstrādājumu
BMW rudens–ziemas piederumi, BMW jumta kaste 520 Black/Titanium Silver krāsā

BMW jumta kaste 520 Black/Titanium Silver krāsā.

Modernā Black krāsas jumta kaste ar Titanium Silver sānu paneļiem ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 520 litri. Slēpes ir vienkārši iekraut un aizsargāt pret zādzībām, jo kasti iespējams atvērt no abām pusēm, un katrā pusē tai ir trīskārša centrālā atslēga.

Uz izstrādājumu
BMW rudens–ziemas piederumi, BMW slēpju un sniega dēļu turētājs, pagarināms sānā

BMW slēpju un sniega dēļu turētājs, pagarināms sānā.

Aizslēdzamais BMW slēpju un sniega dēļu turētājs, ko var paplašināt sānos, droši notur līdz pat pieciem slēpju pāriem vai sniega dēļiem un atvieglo iekraušanu augstākos automobiļos. To var kombinēt ar jebkuru BMW jumta bagāžnieku, un tas tur arī slēpju nūjas.

Uz izstrādājumu
BMW rudens‑ziemas piederumi, BMW LED durvju projektori

BMW LED durvju projektori.

Jaunie BMW LED durvju projektori ar uzlaboto projekcijas kvalitāti un ar kalpošanas laiku, kas ilgāks par vidējo, padara iekāpšanu un izkāpšanu no automobiļa par unikālu pieredzi. Tie automātiski aktivizējas, atverot durvis, un izgaismo iekāpšanas zonu pilnībā personalizētā veidā, projicējot attēlu uz zemes blakus automobilim. Automobiļa vadītājs var atlasīt attēlu projicēšanai, izmantojot maināmus slīdņus, kā arī izvēlēties starp BMW vai BMW M logotipu.

Uz izstrādājumu

ORIĢINĀLIE BMW RUDENS UN ZIEMAS PIEDERUMI – SALONS.

Izcils no iekšpuses.

Oriģinālie BMW piederumi – atbilstoši savam nosaukumam – izstrādāti, ievērojot precizitāti un iedvesmojoties no nevainojama snieguma. Paplašiniet savu telpu, stilu un drošību – vai visu iepriekš minēto. Tas ir vieglais veids, kā apvienot drošību un šiku.

BMW rudens-ziemas piederumi, Travel & Comfort sistēmas BMW universālais planšetdatoru turētājs ar BMW aizsargietvaru

Travel & Comfort sistēmas BMW universālais planšetdatoru turētājs ar BMW aizsargietvaru.

Universālais turētājs ir pielāgojams izmēram un piestiprināms atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort sistēmas papildaprīkojumam. Ar BMW drošības ietvaru tiek sniegts drošs stiprinājums plašam klāstam Apple vai Samsung planšetdatoru izmērā no 7 līdz 11 collām. To var pagriezt par 360° un nofiksēt vajadzīgajā pozīcijā.

Uz izstrādājumu
BMW rudens–ziemas piederumi, BMW pamatturētājs un BMW universālais āķis Travel & Comfort sistēmai

BMW universālais āķis Travel & Comfort sistēmai.

Universālais Travel & Comfort sistēmas āķis ļauj uzkarināt apģērbus vai vieglas somas atzveltnes aizmugurē, aizsargājot tās no netīrumiem kāju zonā. Pateicoties iespraužamam savienotājam, universālo āķi var viegli un trieciendroši piestiprināt atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai “Travel & Comfort” papildaprīkojumam.

Uz izstrādājumu
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW drēbju pakaramais Travel & Comfort sistēmai

Travel & Comfort sistēmas BMW drēbju pakaramais.

Pateicoties BMW drēbju pakaramajam, iespējams pakarināt apģērbu atzveltnes aizmugurē. Pateicoties iespraužamam savienotājam, to var viegli un trieciendroši piestiprināt atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort papildaprīkojumam. Pateicoties viesnīcas funkcijai (standarta drēbju pakaramais), to iespējams izmantot ārpus automobiļa. 

Uz izstrādājumu
BMW rudens–ziemas piederumi, BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi

BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi.

Ideāla izmēra izturīgie BMW visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu priekšā aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Ar Black krāsu un BMW uzrakstu tie nevainojami iederas salonā.

Uz izstrādājumu
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš

BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Bagāžas nodalījumu no netīrumiem un mitruma aizsargā izturīgais, neslīdošais ūdensdrošais BMW fiksētais bagāžas nodalījuma paklājiņš ar paceltām malām un elegantu dizainu. Izstrādāts Black krāsā un aprīkots ar kvalitatīvu nerūsošā tērauda emblēmu ar BMW logotipu – paklājiņš ideāli iekļaujas bagāžas nodalījuma interjerā.

Uz izstrādājumu
BMW rudens–ziemas piederumi, BMW atzveltnes soma, Anthracite/Blue krāsa

BMW atzveltnes soma, Anthracite/Blue krāsa.

BMW Advanced Car Eye 2.0 ir ārkārtīgi jutīga full-HD kamera, kas fiksē notiekošo automobiļa priekšpusē un aiz tā pat tad, kad automobilis ir novietots stāvēšanai. Ja ap automobili novērojami kādi traucējumi vai neparasta kustība, kamera šo epizodi automātiski ieraksta, lai dokumentētu iespējamus negadījumus vai potenciālus ielaušanās mēģinājumus.
Uz izstrādājumu
BMW rudens–ziemas piederumi, BMW Advanced Car Eye 2.0 Pro

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro.

BMW Advanced Car Eye 3.0 komplektā ir kvalitatīvas QHD un full HD kameras, kas uzrauga notiekošo automobiļa priekšpusē un aizmugurē pat tad, kad automobilis ir novietots stāvēšanai. Ja sistēma sajūt vibrācijas un neparastas kustības ārpus automobiļa, tā šo epizodi automātiski saglabā, lai dokumentētu iespējamus negadījumus vai (potenciālus) ielaušanās mēģinājumus.

Uz izstrādājumu
BMW rudens–ziemas piederumi, BMW atslēgu maciņš, āda

BMW atslēgu maciņš, āda.

Kvalitatīvais BMW atslēgu maciņš nodrošina aizsardzību, un tam ir radio vadības atslēgai pielāgota forma. Elegantais Black krāsas Nappa ādas atslēgu maciņš uzticami aizsargā no netīrumiem un skrāpējumiem. Sevišķi praktiski: lai izmantotu funkciju taustiņus, atslēga nav jāizņem no maciņa.

Uz izstrādājumu
Sieviete izliekusies pa automobiļa logu

ATKLĀJIET BMW RUDENS UN ZIEMAS PIEDERUMUS.

Jums nav nekādu šķēršļu, lai izbrauktu kalnu pāreju, pavadītu dienu pilsētā vai dotos spontānā braucienā. Atklājiet fascinējošos mirkļus, kādus šie gadalaiki jums piedāvā ar oriģinālajiem BMW piederumiem rudens un ziemas sezonai. Izvēlieties no dažādām iespējām, lai veidotu sava BMW rudens un ziemas izskatu. Paudiet stila apliecinājumu, neietekmējot drošību.

BMW KOPŠANAS LĪDZEKĻI.

Kvalitatīvas un patiesas rūpes par jūsu BMW.

Mēs rūpējamies par jūsu automobili. Piedāvājam jums īstos rīkus, lai visās situācijās redzamība būtu skaidra un izskats – satriecošs; galu galā, diski nav spīdīgi tāpat vien.

Lasīt vairāk
BMW rudens–ziemas piederumi, teleskopisks BMW ledus skrāpis ar sniega suku

Teleskopisks BMW ledus skrāpis ar sniega suku.

Tīrs no ledus un sniega. Ledus skrāpim ir ne tikai ledus skrāpis, bet arī sniega suka, kas sniedz iespēju viegli notīrīt ledu un sniegu no automobiļa logiem. Pateicoties brīvi regulējamajam roktura garumam (no 78 līdz 100 cm), varat viegli aizsniegt liela automobiļa logus.

Lasīt vairāk
BMW rudens–ziemas piederumi, BMW kopšanas komplekts, ziemas versija

BMW kopšanas komplekts, ziemas versija.

Labi sagatavots aukstajam gadalaikam: BMW kopšanas komplekta ziemas versija ir ideāli pielāgota automobiļa kopšanai ziemā. Tīrīšanas šķidruma ar antifrīzu, vējstikla apledojuma atkausētāja, salona tīrītāja un ledus skrāpja komplektu var glabāt komplektā iekļautajā audekla aprūpes līdzekļu maisā.

Lasīt vairāk
BMW rudens–ziemas piederumi, vējstikla mazgāšanas līdzeklis ar antifrīzu

Vējstikla mazgāšanas līdzeklis ar antifrīzu.

Novērš vējstikla mazgāšanas sistēmu aizsalšanu un nodrošina ideālu redzamību bez švīkām arī aukstos laikapstākļos, pateicoties kvalitatīvajām tīrīšanas vielām. Ar patīkamo, BMW raksturīgo Apricelle smaržu.

Lasīt vairāk
BMW rudens–ziemas piederumi, mikrošķiedras drāna automobiļa salonam

Mikrošķiedras drāna automobiļa salonam.

Optimālas rūpes par jūsu automobiļa salonu: pateicoties īpašai aušanas tehnoloģijai, BMW mikrošķiedras drāna ir sevišķi saudzīga salona virsmām.

Lasīt vairāk

VISLABĀKĀS RUDENS DAĻAS M PERFORMANCE PARTS.

Izbaudiet aizraujošu autosporta sajūtu ar ekskluzīvām BMW M Performance detaļām.

Motosports kļūst visuresošs. Katra BMW M Performance detaļa piešķir jūsu BMW vēl vairāk īsta autosporta rakstura. Jums pieejama plaša piederumu izvēle, sākot no aerodinamikas, transmisijas, virsbūves dizaina, kokpita, šasijas kategorijām un beidzot ar diskiem. Vai esat gatavs piedzīvot sportisku individualitāti?

Lasīt vairāk
BMW rudens–ziemas piederumi, 19/20 collu kalts M disks ar Y-spoke 963 M stilu Frozen Gunmetal Grey krāsā

19/20 collu kalts M disks ar Y-spoke 963 M stilu Frozen Gunmetal Grey krāsā, nokomplektēts ziemas ritenis.

Kvalitatīvais 19/20 collu M kaltais disks ar Y-spoke 963 M stilu ir Frozen Gunmetal Grey krāsā ar frēzētu M Performance uzrakstu, un, pateicoties to ekskluzīvajam izskatam, automobilim ir ļoti sportisks veidols. Nokomplektēts ziemas priekšējais ritenis ar riepu spiediena uzraudzību, riteņa izmērs 9,5J x 19 ar riepu izmēru 275/35 R19 100V XL un nokomplektēts ziemas aizmugurējais ritenis ar riepu spiediena uzraudzību, riteņa izmērs 10,5J x 20 ar riepu izmēru 285/30 R20 99V XL. 

Lasīt vairāk
BMW rudens–ziemas piederumi, M ārējā atpakaļskata spoguļa korpuss no oglekļa šķiedras oglekļa šķiedras

M ārējā atpakaļskata spoguļa korpuss no oglekļa šķiedras.

Satriecošie M atpakaļskata spoguļu korpusi, kas pedantiski ar rokām veidoti no oglekļa šķiedras, uzsver automobiļa tehnoloģiski modernizēto raksturu. To dinamiskais dizains nodrošina pievilcīgu, izcilu izskatu un piešķir individuālu sportisku akcentu.

Lasīt vairāk
BMW rudens-ziemas piederumi, M Performance titāna izplūdes sistēma

M Performance titāna izplūdes sistēma.

Elpu aizraujoša skaņa: M Performance izplūdes sistēma atstāj iespaidu ar nevainojamu autosporta skaņu. Klusinātājs un sportiskais izpūtēja modulis ir pilnībā izgatavots no sacīkšu kategorijas titāna.

Lasīt vairāk
BMW rudens–ziemas piederumi, M Performance atzveltnes pārvalks

M Performance atzveltnes pārvalks no Alcantara / mitras oglekļa šķiedras.

M Performance sēdekļa atzveltne piešķir kvalitatīvu sacīkšu sporta izskatu. Oglekļa šķiedras galvas balsta apdare papildināta ar poliuretāna krāsu un nospodrināta līdz mirdzumam. Atlikušais aizmugurējais panelis veidots no Alcantara. Ar iestrādātu alumīnija M Performance emblēmu.

Lasīt vairāk
BMW rudens–ziemas piederumi, M Performance roku balsts

M Performance roku balsts ar Alcantara apdari.

Jo mazām detaļām ir nozīme: M Performance centrālais roku balsts ar Alcantara apdari papildina kokpita ekskluzīvo autosporta izskatu. Ar pievilcīgu šuvumu M krāsās un M Performance uzrakstu.

Lasīt vairāk
BMW rudens–ziemas piederumi, M Performance vilkšanas siksna

M Performance vilkšanas siksna.

M Performance vilkšanas siksna priekšpusei un aizmugurei ir paredzēta lietojumam sacīkšu trasē. Melns M logotips rada vizuālo saikni ar autosportu. Līdzīgi kā standartaprīkojuma vilkšanas āķus arī vilkšanas siksnu ir viegli pievienot. Praktiski: daudziem modeļiem apstiprināta izmantošanai uz koplietošanas ceļiem, un vilkšanas āķa pārsega paraugs.

Lasīt vairāk
BMW rudens–ziemas piederumi, M Performance durvju slēgšanas tapa

M Performance durvju slēgšanas tapa.

Iederīgs un pievilcīgs elements jaudīgāko burtu faniem pasaulē: M Performance durvju tapas papildina jebkuru sportisku salonu. Tapa, kas izgatavota no melna anodēta alumīnija, rada sportisku akcentu ar krāsainu M logotipu un ideāli iekļaujas starp citiem M Performance komponentiem. 

Lasīt vairāk
BMW rudens–ziemas piederumi, BMW ventiļu vāciņi ar M logotipu

BMW ventiļu vāciņi ar M logotipu.

Kvalitatīvie BMW alumīnija ventiļu vāciņi efektīvi aizsargā TPMS alumīnija ventiļus pret netīrumiem un mitrumu. Tāpat tie izceļ riteņa izskatu. Četru ventiļu vāciņu komplekts. Ar M logotipu.  

Lasīt vairāk

PIELĀGOTS BMW SERVISS.

Paļaujieties uz neskaitāmām iespējām.

Izbaudiet auksto sezonu pilnībā un izmantojiet izcilo BMW servisu, kur mūsu speciālisti parūpēsies par jūsu automobili. Mūsu darbs ir nodrošināt, lai jūsu BMW vienmēr būtu ideālā stāvokli un jūs varētu droši baudīt rudeni un ziemu, pilnībā izbaudot tīru braukšanas prieku.
BMW rudens–ziemas piederumi, sieviete ar aizvērtām acīm BMW X1 automobilī
BMW Service Inclusive, vīrietis uz BMW i4 (G26) fona piekrastē

BMW Service Inclusive.

Vienkārši atbrīvojieties un pievērsiet uzmanību tam, kas ir patiesi svarīgs, – braukšanas priekam. Ar BMW Service Inclusive tas ir iespējams. Jo veicat vienreizēju fiksētu maksājumu, iegūstot visus iekļautos pakalpojumus un apkopes uzdevumus, izvēloties sev piemērotu periodu. Vienlaikus jūsu BMW vienmēr ir labākajās rokās, un tas attiecas uz visiem BMW servisa partneriem visā pasaulē.

Atklājiet tūlīt
BMW Value Service, vīrietis un sieviete uz garāžas fona ar BMW X5

BMW Value Service.

Kaut kas, uz ko paļauties: BMW Value Service. Neatkarīgi no tā, vai tās ir bremzes, eļļa vai mikrofiltrs, viens ir skaidrs: ar BMW Value Service detaļas un servisa laiks ir iekļauti par vienu pievilcīgu un caurskatāmu cenu. Šis augstākās klases piedāvājums attiecas uz visiem BMW modeļiem, kas ir vismaz piecus gadus veci – jo vecāks jūsu automobilis, jo pievilcīgāki mūsu servisa nosacījumi.

Atklājiet tūlīt
BMW serviss, sieviete un vīrietis sarunājas uz BMW iX fona

Pilnīgs BMW servisa piedāvājums.

Izpētiet citus mūsu pievilcīgos servisa piedāvājumus un atrodiet ideālo servisu – jūsu BMW modelim, jūsu individuālajām vajadzībām un bezrūpīgam braukšanas priekam.

Atklājiet tūlīt
My BMW lietojumprogramma, sieviete ar viedtālruni uz BMW iX fona

My BMW lietojumprogramma.

Pārdomāti, aktuāli un izsmalcināti: My BMW lietojumprogramma ar savu mūsdienīgo dizainu un intuitīvo lietotāja vadību ved jūs cauri pilnīgi jaunai mobilitātes pieredzei. Plānojiet nākamo braucienu, ieskatieties informācijā par sava BMW statusu, piesakiet kārtējo servisa apmeklējumu vai izmantojiet kādu no daudzajām attālās vadības funkcijām – visu ērti paveicot ar savu viedtālruni.

Atklājiet tūlīt