Sieviete un vīrietis smejas sniegā uz BMW fona

“LAIKAPSTĀKĻI MAINĀS. MŪSU PLĀNI – NE.”

Atklājiet BMW rudens un ziemas piederumus, nokomplektētos BMW ziemas riteņus un BMW servisu.

Kad pārējie ieritinās uz dīvāna un meklē attaisnojumus, jūs braucat tālāk. Jums viss ir kārtībā, lai dotos braucienā pāri kalnu pārejai, pavadītu dienu pilsētā vai dotos, kurp vien sirds vēlas. Vējš un laikapstākļi? Jums tas nesagādā nekādas problēmas. Esat ideāli sagatavots ikvienam izaicinājumam: ar oriģinālajiem BMW piederumiem rudens un ziemas sezonai. Atklājiet fascinējošus sezonas mirkļus un izbaudiet BMW servisu, nokomplektētus BMW ziemas riteņus un BMW rudens un ziemas piederumus, kas perfekti saskaņoti ar jūsu BMW.

Lasīt vairāk
“LAIKAPSTĀKĻI MAINĀS. MŪSU PLĀNI – NE.”Atklājiet BMW rudens un ziemas piederumus, nokomplektētos BMW ziemas riteņus un BMW servisu.

“DROŠĪBA UN STILS MANAI ZIEMAI.”

Augstas kvalitātes oriģinālie BMW vieglmetāla diski un pilnīgi 18, 19 vai 20 collu ziemas riteņu komplekti.

Laikapstākļi mainās, un līdz ar aukstajiem mēnešiem rodas jaunas iespējas atklāt lauku apvidus. Ja automobilis labi aprīkots, apledojušie ceļi un slidenie līkumi neliegs baudīt dabu. Tāpēc paļaujieties uz oriģināliem BMW diskiem un riepām. Izstrādātas sadarbībā ar vadošajiem riepu ražotājiem (piemēram, Bridgestone, Michelin un Pirelli), BMW riepas ar zvaigznes marķējumu nodrošina vienmērīgu braukšanu, optimālu saķeri un lielisku drošību. Viens ir skaidrs: oriģinālie BMW diski un riepas nav stila kompromiss, bet gan stila apliecinājums.

Lasīt vairāk
18 collu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 796 М stilu matētā Jet Black krāsā, nokomplektēts priekšējais ziemas ritenis

18 collu M Performance Double-spoke 796 M stils.

Kvalitatīvais 18 collu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 796 M stilu ir matētā Jet Black krāsā, ar krāsainu M logotipu. Nokomplektēts TPMS priekšējais ritenis ar Runflat dažādu izmēru riepām, 7,5J x 18 disku izmērs (priekšā) / 8,5J x 18 (aizmugurē) ar riepu izmēru 225/45 R18 95V XL RSC (priekšā) / 255/40R18 99V XL RSC (aizmugurē).

Lasīt vairāk
20 collu M vieglmetāla disks ar Star-Spoke 748 М stilu matētā Jet Black krāsā, nokomplektēts ziemas ritenis

20 collu M Star-spoke 748 M stils.

Kvalitatīvie 20 collu M vieglmetāla diski ar Star-spoke 748 M stilu ir matētā Jet Black krāsā ar krāsainu M logotipu, un, pateicoties to veidolam, automobilim ir ļoti sportisks izskats. Nokomplektēts TPMS ziemas ritenis ar Runflat riepu, 9J x 20 diska izmērs ar riepu izmēru 275/45 R20 110V XL RSC, saderīgs ar sniega ķēdēm.

Lasīt vairāk
18 collu M Performance kalts disks ar V-spoke 554 М stilu matētā Jet Black krāsā, nokomplektēts ziemas ritenis

18 collu M Performance V-spoke 554 M stils.

Sportiskais 18 collu M Performance kaltais disks ar V-spoke 554 M stilu ir matētā Jet Black krāsā un ar krāsainu uzrakstu M Performance. Nokomplektēts ziemas ritenis ar riepu spiediena indikatoru un Runflat riepu, 8J x 18 disku izmēru ar riepas izmēru 225/40 R18 99V XL.

Lasīt vairāk
19 collu M Performance kalts disks ar Double-spoke 786 М stilu matētā Jet Black krāsā, nokomplektēts ziemas ritenis

19 collu M Performance Double-spoke 786 M stils.

Kvalitatīvais 19 collu M Performance kaltais disks ar Double-spoke 786 M stilu ir aprīkojams ar sniega ķēdēm un ir matētā Jet Black krāsā, ar krāsainu M logotipu un frēzētu uzrakstu M Performance. TPMS ziemas ritenis ar Runflat riepu, 8J x 19 disku izmēru ar riepas izmēru 245/40 R19 98H XL RSC.

Lasīt vairāk
20 collu BMW vieglmetāla disks ar Y-spoke 695. stilu matētā Jet Black krāsā, nokomplektēts priekšējais ziemas ritenis

20 collu Y-spoke 695. stils.

Kvalitatīvais 20 collu M Performance vieglmetāla disks ar Y-spoke 695. stilu ir matētā Jet Black krāsā un ar savu izskatu piešķir automobilim ļoti sportisku veidolu. Nokomplektēts priekšējais ziemas ritenis ar riepu spiediena uzraudzību un Runflat riepu, 8J x 20 (priekšā) / 9,5J x 20 (aizmugurē) ar riepu izmēru 245/45 R20 103V XL (priekšā) / 275/40 R20 106V XL (aizmugurē).

Lasīt vairāk

“MANI RITEŅI – MANS IECIENĪTĀKAIS PIEDERUMS.”

BMW disku un riepu piederumi.

Lietus un sniegs nestāsies jūsu ceļā. Pateicoties oriģinālajiem BMW disku un riepu piederumiem, esat ideāli sagatavots rudenim un ziemai. Izvēlieties no dažādām iespējām, lai padarītu sava BMW ziemas izskatu personisku. Paudiet stila apliecinājumu, neietekmējot drošību.

BMW rudens-ziemas piederumi, BMW peldošais dekoratīvais disks

BMW peldošais dekoratīvais disks.

Peldošajam dekoratīvajam diskam ir BMW logotips, kas vairs nerotē kopā ar disku, bet saglabā savu novietojuma līmeni. Peldošo dekoratīvo disku var uzmontēt uz visiem BMW vieglmetāla diskiem ar padziļinājuma loka diametru 112 mm.
Uz izstrādājumu
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW ventiļu vāciņi ar logotipu.

BMW ventiļu vāciņi ar logotipu.

Kvalitatīvie BMW alumīnija ventiļu vāciņi efektīvi aizsargā TPMS alumīnija ventiļus pret netīrumiem un mitrumu. Tāpat tie izceļ riteņa izskatu. Četru ventiļu vāciņu komplekts. Ar BMW logotipu.
Uz izstrādājumu
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW ventiļu vāciņi ar M logotipu.

BMW ventiļu vāciņi ar M logotipu.

Kvalitatīvie BMW alumīnija ventiļu vāciņi efektīvi aizsargā TPMS alumīnija ventiļus pret netīrumiem un mitrumu. Tāpat tie izceļ riteņa izskatu. Četru ventiļu vāciņu komplekts. Ar M logotipu.
Uz izstrādājumu
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW sniega ķēdes

BMW sniega ķēdes.

Sniega ķēdes var būt neaizvietojams palīgs ziemā, nodrošinot jūsu BMW tik ļoti vajadzīgo saķeri dziļā sniegā un uz apledojušiem ceļiem.
Uz izstrādājumu
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW riteņa skrūvju stiprināšanas sistēma

BMW riteņa skrūvju stiprināšanas sistēma.

Augstākās kvalitātes ārkārtīgi uzticamajai riteņa skrūvju stiprināšanas sistēmai ir četri riteņa skrūvju stiprinājumi ar īpašu glancētu BMW kodu. Skrūves var atskrūvēt tikai ar speciālu komplektā iekļautu instrumentu, tādējādi nodrošinot labāko aizsardzību pret riteņu zādzībām.
Uz izstrādājumu

BMW DISKU UN RIEPU APKOPE.

BMW disku un riepu apkope BMW darbnīcā

Labi zināt, ka svarīgās lietas ir labākajās rokās.

Piemērotākās riepas aukstajam laikam: BMW riepu apkope piedāvā ne tikai riepu nomaiņu, bet arī protektora dziļuma un bremžu pārbaudi. Mūsu piedāvājums maksimālu ērtību nolūkā: mēs notīrām jūsu vasaras riepas un uzglabājam tās līdz pavasarim.

ORIĢINĀLĀS BMW RIEPAS AR ZVAIGZNES MARĶĒJUMU.

Oriģinālās BMW riepas ar zvaigznes marķējumu

Kvalitāte, pieredze un drošība ir galvenās prioritātes attiecībā uz diskiem un riepām.

Zvaigznes marķējums norāda, ka riepa ir speciāli ražota BMW – un saskaņā ar augstākajiem BMW standartiem. Riepu izstrāde sākas agrīnā automobiļa izstrādes posmā un var ilgt līdz trim gadiem, noslēdzoties ar rūpīgām pārbaudēm. Riepas ar zvaigznes marķējumu tiek pārbaudītas sešās galvenajās jomās: drošība, nodilums, komforts, efektivitāte un – raksturīgi BMW – divās ar braukšanas prieku saistītās jomās: braukšanas stils un sportiskums. Turklāt tās izstrādātas sadarbībā ar atlasītiem augstākās klases ražotājiem (piemēram, Bridgestone, Michelin un Pirelli). Jums tikai savā BMW servisa centrā jāvaicā pēc riepām ar zvaigznes marķējumu – precīza izmēra, pārbaudīti un droši.

Vīrietis apskauj sievieti uz BMW fona

ORIĢINĀLIE BMW PAKALPOJUMI UN PIEDERUMI RUDENIM UN ZIEMAI.

Ikviena izaicinājuma labākais risinājums.

ORIĢINĀLIE BMW PAKALPOJUMI UN PIEDERUMI RUDENIM UN ZIEMAI.

Ikviena izaicinājuma labākais risinājums.

“LAI MANA ZIEMA BŪTU IDEĀLA, MAN NEPIECIEŠAMI TIKAI LABI PIEDERUMI.”

BMW rudens un ziemas piederumi. Daudzas pārdomātas idejas virsbūvei un salona aprīkojumam.

Neatkarīgi no tā, vai dodaties ekskursijā ar bērniem, pastaigā ar suni vai nedēļas nogales izbraukumā uz slēpošanas kūrortu – ja vēlaties izbaudīt laikapstākļus, ir labi jāsagatavojas. Nekādu problēmu ar oriģinālajiem BMW piederumiem. Gūstiet labumu no izteiktāka braukšanas komforta un atklājiet plašu iespēju klāstu, kas paredzēts tam, lai jūsu BMW padarītu par ideālo jūsu ziemas plānu sabiedroto.

BMW X3 sniegā, trīs ceturtdaļu skatā no priekšpuses
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW iPhone bezvadu uzlādes pārsegs

BMW iPhone bezvadu uzlādes pārsegs.

Bezvadu uzlādes pārsegs ļauj veikt i Apple iPhone™ 5/5S, 6/6S un 7/7Plus modeļu induktīvo uzlādi. Šis inovatīvais mobilo tālruņu ietvars ir saderīgs ar visiem Qi sertificētajiem lādētājiem un darbojas arī kā aizsargpārsegs.
Uz izstrādājumu
BMW rudens-ziemas piederumi, universāla BMW iPhone bezvadu uzlādes stacija

Universāla BMW bezvadu uzlādes stacija.

Bezvadu uzlāde jebkurā laikā un vietā: pateicoties BMW universālajai bezvadu uzlādes stacijai, viedtālruni var ērti un efektīvi uzlādēt automobilī. Mobilais tālrunis tiek glabāts droši un stabili. Sevišķi gudri: iestrādāto lādētājakumulatoru var izņemt un izmantot bezvadu uzlādi ārpus automobiļa.
Uz izstrādājumu
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 ir ārkārtīgi jutīga full-HD kamera, kas fiksē notiekošo automobiļa priekšpusē un aiz tā pat tad, kad automobilis ir novietots stāvēšanai. Ja ap automobili novērojami traucējumi vai neparasta kustība, kamera šo epizodi automātiski ieraksta, lai dokumentētu iespējamus negadījumus vai potenciālus ielaušanās mēģinājumus.
Uz izstrādājumu
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi

BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi.

Ideāla izmēra izturīgie BMW visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu priekšā aizsargā kāju zonu pret mitrumu un netīrumiem. Tie ir melni ar augstākās kvalitātes nerūsošā tērauda ielaidumu.
Uz izstrādājumu
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW aizsargietvars 10,5 collu Apple iPad Pro, BMW universālais planšetdatoru turētājs ar aizsargietvaru

BMW universālais planšetdatoru turētājs ar BMW aizsargietvaru 10,5 collu Apple iPad Pro.

Universālais turētājs ir pielāgojams izmēram un piestiprināms atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort sistēmas papildaprīkojumam. Ar BMW aizsargietvaru tiek sniegts drošs stiprinājums plašam klāstam Apple vai Samsung planšetdatoru izmērā no 7 līdz 11 collām. To var pagriezt par 360° un nofiksēt vajadzīgajā pozīcijā. Drošības ietvars nodrošina optimālu aizsardzību visiem 10,5 collu Apple iPad™ Pro planšetdatoriem. Melnais silikona pārsegs uzticami aizsargā planšetdatoru pret skrāpējumiem un triecieniem, un, izmantojot ar komplektā esošo displeja aizsargplēvi, planšetdators ir aizsargāts arī pret šļakatām. Izmantojot ar Travel & Comfort sistēmas universālo turētāju (pieejams atsevišķi), tas nostiprināms automobilī tā, lai būtu ērti aizsniedzams un regulējams, un – avārijas gadījumā – drošs.
Uz izstrādājumu
BMW rudens‑ziemas piederumi, BMW jumta bagāžnieks

BMW jumta bagāžnieks.

Ārkārtīgi viegli uzstādāmi un kombinējami ar visiem BMW jumta bagāžnieku stiprinājumiem un jumta kastēm; neticami izturīgi un aizslēdzami, lai nepieļautu zādzības.
Uz izstrādājumu
BMW rudens‑ziemas piederumi, BMW jumta kaste 420 Black/Titanium Silver krāsā

BMW jumta kaste 420 Black/Titanium Silver krāsā.

Modernā BMW Black krāsas jumta kaste ar Titanium Silver sānu paneļiem ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 420 litru. Slēpes ir vienkārši iekraut un aizsargāt pret zādzībām, jo kasti iespējams atvērt no abām pusēm, un katrā pusē tai ir trīskārša centrālā atslēga.
Uz izstrādājumu
BMW rudens‑ziemas piederumi, BMW LED durvju projektori

BMW LED durvju projektori

Inovatīvie BMW LED durvju projektori automātiski ieslēdzas, kad tiek atvērtas durvis, un projicē attēlu uz zemes līdzās automobilim, izmantojot maināmu slīdni. Iespējams izvēlēties vairākus motīvus, lai ar personalizētu stilu ideāli izgaismotu iekāpšanas zonu.
Uz izstrādājumu
BMW rudens-ziemas piederumi, BMW slēpju un sniega dēļu turētājs, pagarināms sānā

BMW slēpju un sniega dēļu turētājs, pagarināms sānā.

Aizslēdzamais BMW slēpju un sniega dēļu turētājs, ko var paplašināt sānos, droši notur līdz pat pieciem slēpju pāriem vai sniega dēļiem un atvieglo iekraušanu augstākos automobiļos. To var kombinēt ar jebkuru BMW jumta bagāžnieku, un tas tur arī slēpju nūjas.
Uz izstrādājumu

“MŪSU VEIDS, KĀ BAUDĪT ZIEMU.”

BMW serviss. Mierīgs, mērojot ceļu ar pielāgotām BMW pakalpojumu servisa pakotnēm.

Sagatavošanās ir galvenais baudāmas ziemas elements. Labs ne tikai jums, bet arī jūsu BMW. Lai palīdzētu pārvarēt visu aukstās sezonas izaicinājumus, izmantojiet izcilo BMW servisu un ļaujiet mūsu speciālistiem parūpēties par jums un jūsu automobiļa vajadzībām. Mēs nodrošināsim, lai jūsu BMW būtu ideālā stāvoklī un varētu stāties pretī visskarbākajiem apstākļiem.

Lasīt vairāk
Sieviete uz BMW automobiļu pārstāvniecības fona

BMW Service Inclusive.

Vienkārši atbrīvojieties un koncentrējieties uz to, kas ir patiesi svarīgs, – brauciena izbaudīšana. Ar BMW Service Inclusive to tiešām varat izdarīt. Veicot vienreizēju maksājumu varat iegūt visus iekļautos pakalpojumus un apkopes uzdevumus, izvēloties sev piemērotu periodu.

Jūsu ieguvumi

  • Ietaupījums, pērkot kopā, salīdzinājumā ar atsevišķu pakalpojumu cenu.
  • Pilnīga izmaksu pārvaldība un caurskatāmība.
  • Atšķirīgas pakotnes atšķirīgām vajadzībām, kā arī jauniem un lietotiem automobiļiem.
  • Servisa speciālisti ar BMW zināšanām un oriģinālās BMW detaļas.
  • Automātiska pāreja pie nākamā īpašnieka, palielinot tālākpārdošanas vērtību.
  • Derīgs pie visiem iesaistītajiem BMW servisa partneriem visā pasaulē.
Lasīt vairāk
Sieviete ar viedtālruni stāv pie sava BMW durvīm.

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive BMW Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.

Lasīt vairāk