BMW SECURITY TRANSPORTLĪDZEKĻI.

BMW pilnīgai aizsardzībai.

BMW piedāvā vispusīgus drošības transportlīdzekļus un ar drošību saistītus pakalpojumus. Apvienojot visjaunākās tehnoloģijas un uz nākotni vērstas mobilitātes koncepcijas, BMW rada pielāgotas drošības koncepcijas ikvienam personas aizsardzības līmenim.
BMW Security transportlīdzekļus vairāk nekā 30 gadus izstrādā un izgatavo tikai BMW. Tas ne tikai nodrošina visaugstāko kvalitātes līmeni, bet arī pilnīgu BMW servisa un pārstāvju tīkla atbalstu visā pasaulē. Rezultāts ir ideāla drošība uz riteņiem – pilnīgi drošs, tomēr nemanāms.

Lasīt vairāk

MAKSIMĀLA DROŠĪBA UZ RITEŅIEM.

BMW Security transportlīdzekļi piedāvā divas transportlīdzekļu klases ar pasažieru salonu, kas efektīvi aizsargā jūs un jūsu pasažierus pret dažādām kriminālām aktivitātēm ceļā – slepkavībām, laupīšanas, cilvēku nolaupīšanas vai auto zādzības.
BMW Security transportlīdzeklim nevajag pielāgoties: tam ir bāzes modeļa vadāmība, sportiskais un slaidais dizains, izteiksmīgās, spēcīgās forma – papildu aizsardzība no malas nav redzama pat ar trenētu aci. Tā ir viselegantākā un diskrētākā personas drošības un braukšanas prieka forma.

BMW SECURITY X5 – DROŠĪBAI UN SPORTISKAM IZSKATAM.

BMW Security X5 apvieno SAV priekšrocības un jaunākās tehnoloģijas, nodrošinot VR4 ložu necaurlaidību. Security X5 ļauj pārvietoties pa jebkuru apvidu – ar vēl lielāku neatkarību kā līdz šim. Tas ir tīrasiņu BMW – ar gandrīz identisku dinamiku, komfortu un līdzsvarotu vadāmību kā bāzes modelim. Tikai dažas papildu iespējas liecina par īpašo drošības līmeni.
Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, pasažieru salons, kas ir pilnībā bruņots ar viegliem lietiem aramīda un polietilēna komponentiem, nodrošina pilnīgu aizsardzību līdz pat pieciem pasažieriem.

 • 22 mm aizsargstikls papildu aizsardzībai

  BMW Security X5 aizsargstiklu veido aptuveni 22 mm biezs stikla-plastmasas kompozītmateriāls ar polikarbonāta pārklājumu iekšpusē, lai papildus aizsargātu jūs un jūsu ģimeni pret lauskām. Stikls nodrošina aizsardzību pret ieročiem ar triecieniedarbību un ir ložu necaurlaidīgs līdz pat .44 kalibra Magnum, ieskaitot .357 Magnum un 9 mm Luger. BMW Security X5 drošības stiklojums būtiski neatšķiras no standarta aprīkojuma stikla.

 • Bruņots pasažieru salons

  Daudzpusīgs un pilnīgi drošs – BMW Security X5. Lielas stiprības tērauda bruņas klāj savienojumvietas, nodrošinot optimālu salona aizsardzību. Bruņas nesamazina pieejamo salona telpu: BMW Security X5 ir tikpat plašs kā bāzes modelis, ar optimālu drošību piedāvājot gana vietas pieciem cilvēkiem un viņu bagāžai.

 • Ideāla bagāžas aizsardzība

  BMW Security X5 bruņotais bagāžas nodalījums aizsargā arī jūsu bagāžu. Salona pielāgojamība ir lieliski piemērota ikdienas lietojumam: tāpat kā bāzes modelim, lielākais bagāžas nodalījums SAV klasē ir paplašināms, 60:40 proporcijā noliecot aizmugurējos sēdekļus. 1750 litru maksimālā ietilpība ļauj ērti pārvadāt lielus priekšmetus vai sporta aprīkojumu.

 • Panikas trauksme un tiešās saziņas sistēma

  BMW Security X5 aprīkojumā ir tiešās saziņas sistēma, lai sazinātos ar ārpusē esošajiem, neatverot logus un durvis. Nospiežot panikas trauksmes pogu, 30 sekundes skanēs trauksmes zvans un mirgos lukturi, tiks aizvērti logi un noslēgtas durvis.

 • Run-flat riepas

  Standartaprīkojuma Run-flat riepas nodrošina, ka BMW Security X5 būs ierobežoti funkcionāls pat ar zemu spiedienu riepās vai strauju pilnīgu spiediena zudumu: transportlīdzeklis var nobraukt vēl līdz 150 kilometriem ar maks. ātrumu 80 km/h. Tā var būt nenovērtējama priekšrocība, bēgot no apbruņotiem uzbrucējiem.

BMW X5 SECURITY PLUS – 6. KLASES LOŽU NECAURLAIDĪBA MOBILAI DROŠĪBAI.

Sportisks, dinamisks un drošs jebkurā situācijā un uz jebkāda seguma: BMW X5 Security Plus ir izstrādāts atbilstoši ložu aizsardzības vadlīnijām BRV 1999, piedāvājot 6. klases ložu necaurlaidību saskaņā ar VPAM – APR 2006. Jūsu ieguvumi: pat ar trenētu aci gandrīz nav iespējams atšķirt BMW X5 Security Plus no attiecīgiem bāzes modeļiem, nodrošinot jums diskrētu aizsardzību. Uzticieties BMW vairāk nekā 30 gadu pieredzei drošības transportlīdzekļu izstrādē.
BMW X5 Security Plus ir balstīts uz veiksmīgo BMW X5 luksusa klases apvidus automobili (SAV) un ārkārtīgi drošajā pasažieru salonā piedāvā vietu līdz četriem cilvēkiem.

 • Automobiļa sirdī: bruņots pasažieru salons

  BMW X5 Security Plus drošības koncepcijas centrā ir bruņots pasažieru salons. Izcilu pasažieru aizsardzību nodrošina lielas stiprības tērauda ciļņi un paneļi. Virsbūve ir stiprināta, lai novērstu ložu vai šķembu iekļūšanu salonā kritiskās zonās, piemēram, durvju spraugās un virsbūves statņu savienojumu vietās.

 • Vairāk drošības ar aizsargstiklojumu

  BMW X5 Security Plus ir īpaši 6. klases ložu necaurlaidībai izstrādāts aizsargstiklojums. Stiklojums piedāvā aizsardzību pret ieročiem ar triecieniedarbību, un tam ir polikarbonāta pārklājums, kas aizsargā salonu pret lauskām.

 • Droša pārvietošanās uz jebkāda seguma

  Lai kurp jūs dotos, BMW X5 Security Plus pārliecinoši pārvar bezceļu izaicinājumus, pateicoties atjautīgajai xDrive pilnpiedziņas sistēmai. Pilnpiedziņas sistēmas integrācija ar dinamiskās stabilitātes kontroles sistēmu (DSC) integrētajā šasijas vadības sistēmā ļauj precīzi sadalīt piedziņas spēku atbilstoši šībrīža braukšanas situācijai. BMW xDrive nekavējoties piemēro griezi riteņiem ar vislabāko saķeri.

 • Panikas trauksme un tiešās saziņas sistēma

  BMW Security X5 aprīkojumā ir tiešās saziņas sistēma, lai sazinātos ar ārpusē esošajiem, neatverot logus un durvis. Panikas trauksme automātiski aizver logus, noslēdz durvis un nepieciešamības gadījumā aktivizē skaņas un vizuālus trauksmes signālus.
  Sistēmas vadības elementi atrodas zem viduskonsoles pārsega.

 • Run-flat riepas

  Riepas nesagādā nekādu uztraukumu: cauršautas vai pārdurtas Run-flat riepas ir funkcionālas – pat pilnībā zaudējot spiedienu.
  Run-flat riepas ļauj daļēji noslogotam automobilim turpināt braukšanu līdz aptuveni 150 kilometriem ar ātrumu 80 km/h.

BMW 7. SĒRIJAS HIGH SECURITY: OPTIMĀLA AIZSARDZĪBA.

Lielāka pieredze, lielāka drošība: Jaunais BMW 7. sērijas High Security nosaka jaunus standartus, balstoties uz BMW 30 gadu pieredzi drošības transportlīdzekļu izstrādē. BMW 760Li un 750Li High Security bija pasaulē pirmie transportlīdzekļi, kas sertificēti kā atbilstoši jaunās 7. klases ložu necaurlaidībai saskaņā ar ballistikas standartu BRV 2009.
Pateicoties īpaši efektīvajām bruņām, abu versiju necaurspīdīgās virsbūves zonas atbilst pat 9. klases ložu necaurlaidības aizsardzības līmenim. Tādējādi BMW 760Li High Security un BMW 750Li High Security pārstāv maksimālo pieejamo personiskās mobilitātes drošības līmeni apvienojumā ar luksusa limuzīna komfortu.
Neskatoties uz daudzajām drošības funkcijām, BMW 7. sērijas High Security vizuāli gandrīz neatšķiras no attiecīgajiem bāzes modeļiem.

 • Ideāla drošība ar aizsargstiklojumu

  Jaunums BMW 7. sērijas High Security: aptuveni sešus centimetrus biezs aizsargstiklojums. Pateicoties inovatīvajai struktūrai, vairākslāņu laminētais stikls piedāvā autobūves sektorā neredzētu aizsardzības līmeni. Stiklojumam ir polikarbonāta pārklājums iekšpusē, lai novērstu stikla lausku iekļūšanu salonā.

 • Taustāma drošība bruņotajā pasažieru salonā

  Ārkārtīgi izturīgais īpaša tērauda bruņu pārklājums, kas izstrādāts tieši šim transportlīdzeklim, kā arī jaunais aizsargstiklojums jaunajā BMW 7. sērijas High Security nodrošina pasažieru salona vislielāko aizsardzību pret uzbrukumiem. Bruņojums ietver durvis, jumtu, virsbūves statņus, priekšējo kāju zonu, norobežojumu starp pasažieru salonu un bagāžas nodalījumu. Īpaši modelim izgatavotas tērauda plātnes ideāli piegulst virsbūvei un ir izgatavotas īpašā procesā. Papildu aizsardzību nodrošina pielāgoti savienojuma slāņi kritiskās vietās, piemēram, durvju un virsbūves savienojumos.

 • Panikas trauksme un tiešās saziņas sistēma

  Gan komforta, gan drošības funkcijas BMW 760Li High Security un BMW 750Li High Security var pielāgot individuālām vajadzībām. Papildaprīkojuma tiešās saziņas sistēma ar slēptiem skaļruņiem un mikrofoniem ļauj jums sazināties ar ārpusē esošajiem, neatverot durvis un logus. Papildaprīkojums ietver arī panikas trauksmes sistēmu, ugunsdzēsības sistēmu ar temperatūras sensoru dzinēja nodalījumā un zem transportlīdzekļa, kā arī kairinošu gāzu sensorus, lai aizsargātu pasažierus. Papildu svaiga gaisa sistēma darbojas kā autonoma gaisa piegāde pasažieriem, kamēr ventilācijas sistēma neielaiž salonā gaisu no ārpuses.

 • Run-flat riepas

  Standartaprīkojuma Run-flat riepas nodrošina BMW 7. sērijas High Security daļēju funkcionalitāti ar zemu spiedienu riepās vai pilnīgu spiediena zudumu: automobilis var nobraukt līdz 150 km ar ātrumu 80 km/h. Run-flat riepas ir aprīkotas ar sensoriem, lai uzraudzītu atsevišķu riepu spiedienu un temperatūru.

 • Īpašas funkcijas valdībai, institūcijām un vēstniecībām

  Jaunais BMW 7. sērijas High Security piedāvā arī īpašas funkcijas valdībai, institūcijām un vēstniecībām. Sākot no karodziņu turētājiem un bezvadu saziņas sistēmu sagataves līdz ieroču nodalījumam viduskonsolē diviem rokas šaujamieročiem. Ir pieejams arī uz jumta uzstādāms signāllukturis un integrētas LED signāllampas priekšējā režģī. Papildu iespēju – akustisko signālu sistēmu – var pārvaldīt ar iDrive vadības sistēmu.