ĀRKĀRTAS DIENESTU TRANSPORTLĪDZEKĻU PĀRDOŠANA.

Jūsu partneris ikdienas uzdevumos.

BMW Emergency Vehicle Sales visā valstī apkalpo ar drošību saistītas iestādes un organizācijas. Tās ietver ugunsdzēsējus, glābšanas dienestus, neatliekamās medicīniskās palīdzības un policijas departamentus.
BMW automobiļus un motociklus veiksmīgi izmanto policisti, ugunsdzēsēji un mediķi visā pasaulē. Iemesls: BMW apvieno inovatīvus drošības un tehnoloģiju risinājumus ar visaugstāko kvalitāti un uzticamību. Kopā ar pārdomātu drošības koncepciju vienmēr tiek garantēta augstākā iespējamā gatavības pakāpe. Izcils aprīkojums un ērtības, īpaši apmācīti tehniķi, atbalsta apmācības programmas un plašs datu tīkls ārkārtīgi efektīvā un ekonomiskā vienībā.

Lasīt vairāk

BMW X6 SHOW CAR NEATLIEKAMĀS MEDICĪNISKĀS PALĪDZĪBAS ĀRSTIEM.

Funkcionalitāte un emocijas: BMW X6 bāzes modelis apvieno Coupé sportisko šarmu ar SUV pārliecinātību un daudzpusību, nodrošinot brīvību ceļā. Sports Activity Coupé pielāgojamība padara to par lielisku ārkārtas dienestu transportlīdzekli. BMW X6 Show Car neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem pirmoreiz bija apskatāms RETTmobil 2009, kas ir vadošā glābšanas dienestu un mobilitātes izstāde.
Pateicoties vadāmībai un funkcionalitātei, Show Car apliecina BMW atbilstību ārkārtas medicīniskajiem dienestiem. 300 kW (407 ZS) automobilis ietver plašu īpašo aprīkojumu, piemēram, navigācijas sistēmu un ātruma pārvaldnieku ar bremzēšanas funkciju, LED jumta signālstieni, LED priekšējos signāllukturus elipsveida režģī un zem tā, spoguļu un aizmugurējos signāllukturus, sānu signāllukturus buferos un ārkārtas dienesta marķējumu.

ĀRKĀRTAS DIENESTU TRANSPORTLĪDZEKĻI: INOVĀCIJAS UN EKSKLUZIVITĀTE.

Šīs īpašības raksturo BMW ārkārtas dienestu transportlīdzekļus. Mūsu nepārtrauktās ražojumu uzlabošanas pamatā ir vispasaules valdības iestāžu un organizāciju pieredze. Mūsu darba rezultāts ir transportlīdzekļi, kas izgatavoti, lai ik dienu stātos pretī skarbiem izaicinājumiem. Tas attiecas ne tikai uz īpašo aprīkojumu, bet arī uz kopējo dizainu. Piedziņa un funkcijas, aktīvā un pasīvā drošība – viss kopā veido līdzsvarotu veselumu.
Lai uzzinātu vairāk par īpaša pielietojuma papildaprīkojumu un pārdošanas procesu, lūdzu, sazinieties ar BMW partneri.

 • Drošības sardzē: BMW Police transportlīdzekļi

  Policijas operācijās nepieciešami īpaši BMW transportlīdzekļi. Tie parāda savu patieso raksturu smagā ikdienas darbā: maksimāla uzticamība un jauda ar izcilu ekonomiju, gariem servisa intervāliem un inovatīvu, nosacījumbalstītas apkopes pakalpojumu, kas automātiski nosaka servisa apmeklējumus. Tādējādi BMW ārkārtas transportlīdzekļi ir lielisks ieguldījums, īpaši ilgtermiņā.

 • Ugunsdzēsēji: plašais pielietojums prasa daudzpusīgu transportlīdzekli

  Ugunsdzēsēju darba lauks ir ugunsgrēki, satiksmes negadījumi, vētras postījumi un citas bīstamas situācijas. Prioritātes ir jauda, drošība un uzticamība. BMW ir labi aprīkots šādām operācijām un gatavs jebkuram izaicinājumam.

 • Neatliekamās medicīniskās palīdzības ārsti: ik sekunde ir svarīga

  Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestiem dažas sekundes var nozīmēt dzīvību vai nāvi. Tādēļ transportlīdzekļiem tiek izvirzītas augstas prasības – uzticamībai, drošībai un ātrumam ir izšķiroša nozīme. BMW pilnībā atbilst šīm prasībām: tā uzlabotās aktīvās un pasīvās drošības sistēmas gādā, lai pasažieri ierastos galamērķī pēc iespējas drīzāk.

 • Slepenības versija: tikt nepamanītam ir standarta aprīkojums

  BMW ārkārtas dienestu transportlīdzekļa slepenības versijai ir īpaša loma slepenās operācijās. Plānošanas un izstrādes fāzē tiek ņemtas vērā īpašas prasības, salons rūpnīcā tiek optimizēts, lai uzstādītu īpašiem mērķiem paredzētu aprīkojumu, kas nav redzams no ārpuses. Pēdējā montāža tiek veikta uz standarta ražošanas līnijas, nodrošinot BMW raksturīgos augstas kvalitātes standartus.