BRAUKŠANAS PRIEKS NO PIRMĀS DIENAS.

Laba vadītāju sagatavošana ar BMW autoskolu transportlīdzekļiem.

Vadītāju apmācība ir viens no spilgtākajiem mirkļiem autovadītāja mūžā. Ir lieliski šo ceļojumu sākt ar prieku. BMW autoskolu transportlīdzekļi piedāvā izcilas priekšrocības vadītāju apmācībā.
BMW EfficientDynamics tehnoloģiju pakotne nodrošina vides aizsardzību un samazinātas ekspluatācijas izmaksas. Izbaudiet BMW 1. sērijas, BMW 3. sērijas vai BMW X1 efektīvo dinamiku.

Lasīt vairāk

BRAUKŠANAS PRIEKS AR IDEĀLU SABIEDROTO.

BMW 1. sērija atstāj iespaidu ar optimāliem braukšanas raksturlielumiem ikvienā aspektā: manevrējams un dinamisks pilsētā, sportiski līdzsvarots uz autoceļiem un lauku ceļiem. Ideāli izvietoti vadības elementi ļauj kursantiem pievērsties vissvarīgākajam: braukšanai. Ideālu vadāmību nodrošina pirmās klases šasija un precīza stūrēšanas sistēma.
BMW 1. sērija piedāvā arī jaudīgus dzinējus ar lieliem apgriezieniem. Autoskolu ikdienas dzīvē īpaši atmaksājas jaudīgie un ekonomiskie dīzeļdzinēji.
BMW 3. sērija atbilst BMW raksturīgajiem augstajiem standartiem. Tā ir ideāls sabiedrotais jebkurā braucienā, nodrošinot maksimālu aktīvo un pasīvo drošību. Kā autoskolu automobilis, BMW 3. sērija izceļas ar vieglo vadāmību, kas ideāli apvieno dinamiku un efektivitāti. Degvielas patēriņu un izmešu līmeni samazina tādi BMW EfficientDynamics tehnoloģiju pakotnes līdzekļi kā Auto Start-Stop funkcija un pārnesumu pārslēgšanas indikators. Pārliecinoši BMW 3. sērijas argumenti ir jaudīgie un ekonomiskie dzinēji.
BMW X1 ir lielisks autoskolas automobilis, pateicoties tā vienlaikus jaudīgajiem un ekonomiskajiem dzinējiem, modernajam dizainam un BMW X saimes lieliskajām īpašībām. Plašs salons ar augstu novietotu sēdekli, kas nodrošina ideālu redzamību, ir lielisks sabiedrotais autoskolas ikdienas dzīvē – gan BMW X1 sDrive ar aizmugurējo riteņu piedziņu, gan BMW X1 xDrive ar atjautīgo pilnpiedziņas sistēmu.
BMW 1 nodrošina optimālu braukšanas stilu jebkurā vidē: viegla vadāmība un dinamika pilsētā, līdzsvarots sportiskums uz autoceļiem un lauku ceļiem. Izcilais vadības elementu izvietojums ļauj iesācējiem pievērsties vissvarīgākajam – braukšanai. Lielisku vadāmību nodrošina pirmās klases šasija un precīza stūrēšanas sistēma.

Jūsu ieguvumi

• Dinamika, aizrautība un viegla uzsākšana: pateicoties ērtajai vadāmībai, BMW autoskolu transportlīdzekļi ir ideāli piemēroti apmācībai.
• Aktīvā un pasīvā drošība: BMW autoskolu transportlīdzekļi gādā par vadītāja un priekšējā pasažiera drošību jau no pirmā kilometra.
• Izcilas tehnoloģijas un inovācijas: BMW EfficientDynamics un BMW ConnectedDrive nodrošina ekonomisku un mūsdienīgu mācību pieredzi.