LABS LĒMUMS.

Kļūstiet par BMW biznesa klientu.

Vissvarīgākais nosacījums: jūsu uzņēmuma galvenais birojs atrodas Austria. Turklāt jūsu uzņēmumam gadā jāiegādājas vismaz trīs jauni BMW vai MINI transportlīdzekļi. Mēs piedāvājam pievilcīgas programmas arī uzņēmumiem ar mazākām prasībām. Jūsu BMW partneris ar prieku jums par tām pastāstīs.
Izbaudiet lieliskus nosacījumus un izcilu servisu, ko sniedzam BMW biznesa klientiem. Vienalga, vai esat autoparka pārvaldītājs, uzņēmuma automobiļa vadītājs vai BMW biznesa klients, BMW ir jūsu uzticamais partneris visos ar transportlīdzekļu komerclietojumu saistītos jautājumos.

Lasīt vairāk

AUTOPARKA VADĪTĀJA IEGUVUMI ĪSUMĀ.

Viena kontaktpersona: reģionālie partneri jūs konsultēs par jums pielāgoto biznesa klientu programmu.
Līzings un pilna servisa līzings: mēs sadarbojamies ar visiem līzinga uzņēmumiem. Viens no tiem ir BMW Group uzņēmums Alphabet Fuhrparkmanagement GmbH.
Autoparka pārvaldīšana: Alphabet Fuhrparkmanagement piedāvā pakalpojumus, kas pielāgoti, lai nodrošinātu jūsu autoparka ekonomisko dzīvotspēju.
Pievilcīgi modeļi un pakotnes: mēs jums piedāvājam biznesa klientu modeļus, pakotnes un dzinēju versijas atbilstoši uzņēmuma automobiļu vadītāju vajadzībām.
Izcilas tehnoloģijas un inovācijas: autoparku lietotāji izmanto tādas inovācijas kā BMW EfficientDynamics un BMW ConnectedDrive.

 • Individuāli pielāgots līzings

  Līzings ir daudzu autoparku būtisks finansēšanas modelis. Papildus BMW Group uzņēmumam Alphabet GmbH mēs sadarbojamies ar gandrīz visiem lielākajiem līzinga uzņēmumiem. Mēs priecāsimies jums palīdzēt atrast piemērotāko sadarbības partneri.

 • Atvieglota autoparka pārvaldība

  Alphabet GmbH ir vadošais uzņēmumu mobilitātes risinājumu nodrošinātājs. Pilna servisa līzinga uzņēmums Alphabet nodrošina individuāli pielāgotus pakalpojumus visu modeļu transportlīdzekļiem.

UZŅĒMUMA AUTOMOBIĻA VADĪTĀJA IEGUVUMI ĪSUMĀ.

Pievilcīgas pakotnes: ekskluzīvi modeļi ar plašu dzinēja versiju klāstu.
Mazs patēriņš: BMW EfficientDynamics nodrošina mazāku degvielas patēriņu un zemāku izmešu līmeni pie liela nobraukuma. BMW partneri: jūs varat konsultēties par visiem sava uzņēmuma automobiļa jautājumiem dažādās vietās visā valstī. Sazinieties ar BMW pārstāvi pēc savas izvēles – lai kur atrastos jūsu uzņēmums. Apspriediet savas personiskās vajadzības un vienojieties par testa braucienu. Satriecošas tehnoloģijas un inovācijas: BMW EfficientDynamics un BMW ConnectedDrive.

KĻŪSTIET PAR BIZNESA KLIENTU – IZBAUDIET PIELĀGOTUS RISINĀJUMUS.

Maziem un vidējiem uzņēmumiem ir būtiski, lai viņu partneri vienmēr būtu pieejami un pielāgotos viņu vajadzībām. Kā BMW. Paļaujieties uz mūsu vietējo atbalstu ar piemērotiem risinājumiem, piemēram, jūsu autoparkam vai finansēšanai. Mēs ar prieku jums sniegsim individuālu piedāvājumu ar pielāgotu servisu un tiešu pārstāvja atbalstu. Uzņēmumi Austrijā bauda īpaši pievilcīgus BMW biznesa klientu apkalpošanas nosacījumus un pakalpojumus. Kā biznesa klients jūs izbaudīsiet dažādus savām vajadzībām pielāgotus ieguvumus. Lūdziet savam BMW partnerim jūsu uzņēmumam pielāgotus biznesa risinājumus.

BMW BIZNESA KLIENTA IEGUVUMI UZSKATĀMĀ FORMĀTĀ.

Īpaši klienti ir pelnījuši īpašu servisu – BMW biznesa klienti izbauda daudzus BMW partnera nodrošinātus ieguvumus:
• jūsu kontaktpersona katrā pārstāvniecībā sniegs jums padomus un atbalstu atbilstoši visām jūsu vēlmēm.

Lasīt vairāk
 • Labi informēts: jaunākās ziņas BMW biznesa klientiem

  No konkurentu salīdzinājumiem līdz detalizētai informācijai par BMW modeļiem un tehnoloģijām: jūs vienmēr esat informēts par aktualitātēm. Mēs neslēpjamies no tiešiem salīdzinājumiem, arī runājot par turpmākajām izmaksām. Skatiet kopējās BMW uzturēšanas izmaksas un salīdzinājumu ar līdzīgiem konkurentu modeļiem.

 • Priekam nav robežu: BMW X3.

  Eksplozīva jauda, izcila efektivitāte, neticama elegance – pateicoties neierobežotajām iespējām, BMW X3 piedāvā vadītājiem nevis tikai mazliet no visa, bet visu, ko var vēlēties. Sporta fani novērtē pielāgojamo salonu, plašumu un dažādas sporta aprīkojuma uzglabāšanas iespējas. Uz baudījumu orientēti vadītāji izbauda izcilu komfortu un pārdomātu papildaprīkojumu. Savukārt ģimenes ir sajūsmā par plašo drošības tehnoloģiju klāstu. Kā esam teikuši, BMW X3 nav ierobežojumu. Tas ir tikpat daudzpusīgs kā tā braucēji.

 • Dinamikas skaistākā forma: BMW 5. sērijas Sedan

  Vai pēc ārējā dizaina var spriest par iekšējām vērtībām? BMW 5. sērijas Sedan gadījumā tas ir ne tikai atļauts, bet pat ieteicams. Kā to raksturo Adrians van Hoidonks [Adrian van Hooydonk], BMW Group galvenais dizainers: ""Ja automobilis neizskatās dinamisks, kā mēs varam noticēt dinamiskai braukšanai? Ir jāspēj ieraudzīt un sajust raksturu."" Spēcīgais un elegantais BMW 5. sērijas Sedan stils ir acīm tīkams objekts pat tad, kad stāv uz vietas.
  Arī salonā tas apliecina pārliecinošu raksturu: iesēdieties, lai BMW 5. sērijas Sedan salona dizains jūs pārliecinātu, ka viss atrodas savā vietā.

 • Izsmalcināta elegance, aktīva dinamika: BMW 5. sērijas Touring

  Vienmēr gatavs pielāgoties: lai kādas būtu pārvadāšanas vajadzības, BMW 5. sērijas Touring vietas pietiks. Mūsu pielāgojamības un komforta interpretācija nozīmē, ka transportlīdzeklis pielāgojas jūsu vajadzībām, nevis otrādi. Piemēram, papildaprīkojuma aizmugurējā sēdekļa atzveltnes leņķa regulēšana ļauj aizmugurējos sēdekļus iestatīt septiņos dažādos veidos, pakāpeniski palielinot bagāžas nodalījuma tilpumu no 560 – 590 līdz pat 1670 litriem. Spēcīgais un elegantais BMW 5. sērijas Touring stils ir acīm tīkams objekts pat tad, kad stāv uz vietas. Arī salonā tas apliecina pārliecinošu raksturu: iesēdieties un izbaudiet sajūtu, ka viss atrodas savā vietā. Tāda ir BMW 5. sērijas Touring salona dizaina būtība.

 • Efficient dynamics: BMW 320d EfficientDynamics versija

  Efektīvs potenciāls: jaunā BMW 320d EfficientDynamics versija atstāj iespaidu ar savu ekonomiju un dinamiku. Un tas nav tikai pateicoties tam, ka automobilis standartaprīkojumā ir aprīkots ar BMW EfficientDynamics tehnoloģiju.

 • Kaislības uzvara: BMW 3. sērijas Sedan

  Jaunais BMW 3. sērijas Sedan ir uzvarētājs no jebkura skata punkta. Elpu aizraujoša dinamika un pievilcīga tehnoloģija apvienojas izteiksmīgā dizainā. Tā unikālo personību vēl vairāk var izcelt ar trīs jaunām BMW Modern, Luxury un Sport līnijām, kas piešķir automobilim trīs dažādus raksturus un nepārprotami izsmalcinātu stilu. Jaunā BMW 3. sērija ir uzticīga BMW pamatprincipiem: elegantam sportiskumam, izcilai estētikai un nākotnes tehnoloģijām.