BMW EFEKTĪVĀ DINAMIKA.

Mazāks degvielas patēriņš. Vairāk braukšanas prieka.

Mums atbildīgi jāizturas pret resursiem. Tādēļ daudzi autoparki sev izvirza ambiciozus CO2 izmešu līmeņa mērķus. To, ka BMW Group nav līdzvērtīgu auto ražotāju ilgtspējas pārvaldības ziņā, apliecina piecas secīgas J.D. Power Sustainability balvas. Mūsu automobiļi piedāvā savās klasēs labāko degvielas ekonomiju, pateicoties BMW EfficientDynamics, kas ir visu jauno BMW modeļu standartaprīkojumā.

Lasīt vairāk

BMW KLASĒ LABĀKIE MODEĻI.

Pateicoties nepārtrauktai degvielas patēriņa un izmešu līmeņa samazināšanai, BMW EfficientDynamics ir vēl viens sasniegums: vairāk nekā vienam miljonam transportlīdzekļu visā pasaulē standartaprīkojumā ir degvielas ekonomijas tehnoloģijas. Šodien aptuveni 40 procentiem no visiem BMW Group transportlīdzekļiem Eiropā CO2 izmešu līmenis ir 140 g/km, kas ir līdzvērtīgs 5,3 l/100 km vidējam degvielas patēriņam. Tas apliecina, ka videi draudzīga mobilitāte var lieliski sadzīvot ar braukšanas prieku.

TEHNOLOĢIJA

BMW EfficientDynamics vairs nav tikai redzējums, bet gan realitāte: atjautīgu funkciju kopums, kas ievērojami samazina degvielas patēriņa un izmešu līmeni, vienlaikus uzlabojot sniegumu.

  • Riepas ar samazinātu rites pretestību
  • Aerodinamiski diski

VISDINAMISKĀKĀ HIBRĪDAUTO FORMA. BMW ACTIVEHYBRID.

Katrā BMW ir viena no pasaulē labākajām spēkstacijām. Mūsu vienīgais mērķis: maksimāls braukšanas baudījums ar vislielāko iespējamo ekonomiju. BMW ActiveHybrid ir atjautīga enerģijas pārvaldības forma. Ideāls elektromotora un iekšdedzes dzinēja apvienojums, ko atbalsta jaunākie akumulatori un koordinē tehniski pārdomāta hibrīda pārvaldība.

BMW EFFICIENTDYNAMICS APBALVOJUMI.

Daudzi starptautiski BMW EfficientDynamics apbalvojumi liecina, ka esam uz pareizā ceļa: Pasaulē zaļākā automobiļa gada balva BMW 118d, AUTO BILD žurnāla Auto 1 von Europa balva, auto-moto un sporta žurnāla Paul Pietsch balva un daudzas citas.