Android Auto, viedtālruņa integrēšana, izvēlne vadības displejā, BMW ConnectedDrive

ANDROID AUTO.

Android Auto sniedz piekļuvi daudzām funkcijām un saturam jūsu Android viedtālrunī, kamēr vadāt BMW.

Vēlaties izmantot Android viedtālruni, arī kamēr esat ceļā ar savu BMW? Android Auto sniedz piekļuvi daudzajām funkcijām un saturam viedtālrunī, kamēr vadāt automobili. Ar bezvadu savienojumu viedtālrunis ir ērti savienots ar jūsu automobili. Visa svarīgākā informācija tiek parādīta standarta Android lietojumprogrammas attēlojumā vadības displejā. Tas nozīmē, ka Android Auto nodrošina ātru un drošu piekļuvi jūsu personiskajām viedtālruņa lietojumprogrammām, kamēr vadāt automobili.

Izmantojiet Android Auto, lai, vadot automobili, veiktu zvanus, diktētu un nosūtītu ziņojumus vai vadītu savas viedās mājas ierīces. Un, ja radio neskan nekā interesanta, varat atrast īsto staciju, izmantojot TuneIn, klausīties audiogrāmatas ar lietojumprogrammu Audible vai atskaņot jaunākās aplādes, kā arī savus iecienītākos atskaņošanas sarakstus YouTube Music. Tas viss, kamēr Google Maps jūs vada uz galamērķi un jūs saņemat navigācijas padomus tieši savā redzes laukā Head-Up displejā.

Viedtālruņa lietojumprogrammas tiek vadītas, izmantojot jūsu BMW vadības sistēmu, vai ar balsi, izmantojot Google Assistant. Vienkārši sakiet: “OK, Google!” vai nospiediet balss vadības pogu uz stūres, lai aktivizētu digitālo balss palīgu savā viedtālrunī.

Lasīt vairāk
ANDROID AUTO. Android Auto sniedz piekļuvi daudzām funkcijām un saturam jūsu Android viedtālrunī, kamēr vadāt BMW.
Android Auto, viedtālruņa integrēšana, apmācības video izskaidrotas funkcijas un priekšrocības

UZZINIET VAIRĀK PAR ANDROID AUTO APMĀCĪBAS VIDEO.

ANDROID AUTO PRASĪBAS.

Android Auto ir pieejama kopš 2020. gada. Lai izmantotu Android Auto, jums nepieciešams Android viedtālrunis ar Android 11 un 5 GHz Wi-Fi neatkarīgi no viedtālruņa ražotāja. Tāpat saderīgi arī Google un Samsung ražotie viedtālruņi ar Android 10.


Android Auto nepieciešama BMW operētājsistēma 7 jūsu automobilī. Šis pakalpojums ir daļa no papildaprīkojuma Connected pakotnes Professional (6C3/4). Tas ir pieejams tikai kopā ar BMW Live kokpits Plus (6U2) vai BMW Live kokpits Professional (6U3). Atbilstoši aprīkoti automobiļi ar BMW operētājsistēmu 7 var tikt modernizēti ar Android Auto, atjauninot programmatūru.


Valstīs, kurās Connected pakotne Professional nav pieejama, Android Auto ir daļa no papildaprīkojuma viedtālruņa integrēšanas (6CP) funkcijas.


Android Auto pakalpojumam nav derīguma termiņa, un tas ir pastāvīgi pieejams jūsu BMW.


Piezīme: prasības var atšķirties atkarībā no valsts.

Lasīt vairāk

BMW CONNECTED DRIVE: PAPILDINFORMĀCIJA UN SAITES.

BMW ConnectedDrive, klientu atbalsta dienests

BMW KLIENTU ATBALSTA DIENESTS.

Ja jums ir jautājumi vai nepieciešams vairāk informācijas par BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un izstrādājumiem, jums tikai jāsazinās ar BMW klientu atbalsta dienestu.
BMW ConnectedDrive BUJ, biežāk uzdotie jautājumi, sieviete ar viedtālruni pie loga

BUJ.

Mūsu BUJ sadaļā sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un izstrādājumiem.
BMW Driver’s Guide lietojumprogramma, digitāla automobiļa rokasgrāmata, viedtālrunis

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver's Guide ir digitāla automobiļa rokasgrāmata atsevišķiem BMW modeļiem – tajā iekļauta informācija par automobili un aprīkojumu, kā arī attēlu meklēšana un paskaidrojošas animācijas.
BMW ConnectedDrive, digitāli pakalpojumi, pārskats, sieviete ar viedtālruni uz BMW fona

ATPAKAĻ PIE PĀRSKATA.

Vēlaties atklāt vairāk BMW ConnectedDrive izstrādājumu un pakalpojumu? Noklikšķiniet šeit, lai atgrieztos uz pārskatu.