DRIVING PLEASURE+

Jaunie BMW 4. sērijas modeļi.

DRIVING PLEASURE+

Jaunie BMW 4. sērijas modeļi.

DRIVING PLEASURE+Jaunie BMW 4. sērijas modeļi.

Aizraujoša braukšanas pieredze garantēta: jaunie BMW 4. sērijas modeļi ir nervus kutinoša sportiskuma, dinamiska dizaina un ekskluzīva komforta apvienojums.

JAUNĀ BMW 4. SĒRIJA – SPORTISKS IESPAIDS.

BMW 4. sērijas modeļu priekšējā daļa nosaka laba dizaina jaunu etalonu. Satriecošo dubulto elipsveida režģi no sāniem ietver pārstrādātie LED priekšējie lukturi un izstaro sportisku spēku. Pamatīgais buferis ar izteiksmīgajiem gaisa savācējiem un integrētajiem LED miglas lukturiem paceļ dinamisko izskatu jaunā līmenī.

IZTEIKSMĪGA AIZMUGURE.

Vienlīdz iespaidīgs skats no aizmugures: jauno BMW 4. sērijas modeļu aizmugurei ir apņēmīgāka nostāja, ko izceļ pamatīgais buferis ar neatņemamajiem izpūtējiem. Pārstrādātie LED aizmugurējie lukturi pievilcīgi uzsver virsbūves platumu un akcentē dizaina dinamisko raksturu gan ieslēgtā, gan izslēgtā veidā.

ELEGANTA ATMOSFĒRA.

BMW 4. sērijas modeļu salona dizains piedāvā sportiskas elegances atmosfēru apvienojumā ar augstākā līmeņa komfortu. Visas vadības ierīces kokpitā ir vērstas uz vadītāju. Augstākās klases sēdekļi ar ideālu ergonomiku garantē labāko sēdēšanas komfortu. Tādi atlasīti materiāli, kā smalkākā āda un pievilcīgas smalka koka vai alumīnija salona apdares joslas, ievieš ekskluzīvus akcentus un vēl vairāk izceļ salona sportisko raksturu.

DYNAMIC+

JAUNAIS BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ.

DYNAMIC+

JAUNAIS BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ.

Atlētisks izskats satiek īsti sportisku pievilcību. Jaunais BMW 4. sērijas Coupé piedāvā unikālu braukšanas sajūtu, pateicoties zemajam smaguma centram, izcilam ass slodzes sadalījumam un jaudīgiem, efektīviem dzinējiem. Apvienojumā ar ekskluzīvo aprīkojumu šis aizraujošais Coupé piesaistīs ikviena skatienu. Dinamisks. Sportisks. Jaudīgs.

FREEDOM+

JAUNAIS BMW 4. SĒRIJAS CABRIO.

FREEDOM+

JAUNAIS BMW 4. SĒRIJAS CABRIO.

Iekaro sirdis vēja ātrumā. Jaunais BMW 4. sērijas Cabrio apvieno aizraujošu sportiskumu ar stilīgu eleganci. Nolaižamais cietais jumts piešķir īstu kabrioleta sajūtu un unikālu braukšanas baudījumu visa gada garumā. Komfortabls salons un inovatīvu tehnoloģiju klāsts aktīvam dzīvesveidam noslēdz veiksmīgo vispārējo koncepciju. Unikāli intensīvai braukšanas pieredzei.

ELEGANCE+

JAUNAIS BMW 4. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.

ELEGANCE+

JAUNAIS BMW 4. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.

Izcili pilnveidota sportiska elegance. Jaunais BMW 4. sērijas Gran Coupé apvieno pievilcīgu izskatu, dāsnu plašumu un raksturīgu BMW sniegumu ar atjautīgām funkcijām. Tajā ir ievērojami daudz vietas galvai un kājām, harmoniski dizaina elementi un ārkārtīgi dinamiska vadāmība. Ideāls dinamikas, stila un daudzveidības apvienojums.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

 • BMW 440i Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 7,7 – 7,4
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 179 – 172

  BMW 430i Cabrio
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 7,0 līdz 6,6
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 162 – 154

  BMW 440i Gran Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 6,8 – 6,6
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 159 – 154

  Skaitļi iekavās attiecas uz automobili ar septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu ar Drivelogic.

  Patēriņš tiek noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam atkarībā no izvēlēto riteņu un riepu izmēriem. Modeļiem attēlos izmantots arī papildaprīkojums.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Vērtības neattiecas uz kādu noteiktu automobili un nav daļa no produkta piedāvājuma, tās ir paredzētas tikai dažādu automobiļu tipu salīdzināšanai. Degvielas vai citu enerģijas avotu ražošanas un piegādes procesā radītie CO2 izmeši nav ņemti vērā, nosakot CO2 izmešus saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK.