BMW INDIVIDUAL.

Izpaudiet savu personību.

BMW INDIVIDUAL.Izpaudiet savu personību.

Pikaso šedevrs, pirmais Apple dators, Riva Aquarama ātrlaiva... īpašus tos padara unikalitāte. BMW Individual kolekcija un BMW Individual Manufaktur ļauj jums izveidot savu unikālo BMW. Jūsu automobilis apliecinās jūsu personību kā gandrīz nekas cits.

Lasīt vairāk

BMW INDIVIDUAL KOLEKCIJA.

Kas padara cilvēku unikālu? Raksturs un izskats. Gluži tāpat kā BMW. Tādēļ BMW Individual kolekcija piedāvā plašu papildaprīkojuma klāstu atšķirīgiem klientiem: visā pasaulē atlasīta smalka koka apdare ar ideālu faktūru. Nevainojama un vilinoši maiga āda no labākajām miecētavām pasaulē. Krāsojums, kas piesaista ar mirdzumu, starojumu un efektu. Plašs toņu klāsts, kas nevis seko modei, bet to nosaka. To papildina papildaprīkojuma iespējas, kas piešķir īpašus akcentus. Visi elementi apvienojas, lai BMW paustu jūsu personību.

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Kas motivē ilgoties pēc īpašā? Katra paša sapņi un ilgas. Tieksme radīt ideālu vidi, kas atspoguļo mūsu vēlmes. Tādēļ mēs izveidojām BMW Individual Manufaktur. Jūs vēlaties unikālu krāsu salikumu, ekskluzīvus materiālus vai ekskluzīvu aprīkojumu? BMW Individual Manufaktur izmanto nevainojamu meistarību, lai palīdzētu klientiem piepildīt pat visekstravagantākās vēlmes, kas precīzi atspoguļo viņu personību.

BMW Individual iPad lietojumprogramma.

Kā izbaudīt to, kā vēl nav? Tāds ir izaicinājums, kad vēlaties vadīt BMW, kas atspoguļo jūsu personību, nevis automobili ar standartaprīkojumu vien. Jaunā BMW Individual interaktīvā lietojumprogramma ļauj jums izmēģināt neskaitāmās BMW Individual kolekcijas materiālu un citu iespēju kombinācijas savā planšetdatorā vai viedtālrunī. Pateicoties lietojumprogrammas inovatīvajam dizainam, jūs varat apskatīt savas idejas dzīvē ar reālistiskām detaļām.

BMW INDIVIDUAL 7. SĒRIJAS PAPILDINĀTĀS REALITĀTES LIETOJUMPROGRAMMA.

Jaunā BMW 7. sērija sasniedz pilnībā jaunu izcilības standartu. Mēs esam pārveidojuši ikvienu detaļu, iegūstot labāko jaudas, komforta un estētikas kombināciju, kas ir mūsdienīgas elegances pamatā. Ir tikai viens veids, kā to padarīt vēl labāku, un tas ir – pielāgot to jūsu personībai, liekot lietā ekskluzīvu BMW Individual kolekcijas krāsu un materiālu izvēli. BMW Individual papildinātās realitātes lietojumprogramma ir lielisks iedvesmas avots, ļaujot jums radīt savu BMW 7. sērijas automobili ekrānā un pat apskatīt iezīmes reālā izmērā – jebkurā laikā, jebkurā vietā.

Lasīt vairāk

BMW INDIVIDUAL MODEĻU PĀRSKATS.

Kādēļ visiem neder viens BMW? Tādēļ ka mūsu priekšstats par ideālo automobili ir tikpat atšķirīgs kā mēs paši. Ar plašo modeļu sēriju BMW Individual kolekcija un Manufaktur ikvienam piedāvā piemērotāko automobili. Vienlaikus tas ir arī ideāls pamats turpmākai individualizācijai. No BMW 3. sērijas Sedan līdz pat BMW M6 Gran Coupé.