MODEĻU PĀRSKATS.

Katra dzīve ir unikāla. Tāpat kā jūsu BMW Individual.

Izvēlieties savu BMW un atlasiet no daudzajām BMW Individual aprīkojuma iespējām, lai izpaustu savu personību.

Lasīt vairāk

BMW 3. SĒRIJA

Ir tik daudz, ko atklāt. BMW 3. sērija ir klases līderis vairāk nekā 40 gadus, un tagad ir vēl aizrautīgāks nekā iepriekš. Ar BMW Individual kolekciju varat pievienot ekskluzivitātes dimensiju. Klāsts piedāvā dažādas aprīkojuma iespējas, lai pārvērstu Sedan vai Touring par personiskā stila paziņojumu.

BMW 4. SĒRIJA.

Estētika kustībā. Pievilcīga ekskluzivitāte. Tieši tā apvieno jauno BMW 4. sēriju un BMW Individual. BMW Individual kolekcijas elegantās aprīkojuma detaļas ir pieejamas visiem BMW 4. sērijas modeļiem, lai automobili padarītu tik atšķirīgu kā jūsu iztēles ainās.

BMW 5. SĒRIJA.

Izteiksmīga, moderna, daudzpusīga. BMW 5. sērija apvieno šīs īpašības, tiecoties pēc perfekcijas, lai radītu patiesi atšķirīgu automobili. BMW Individual kolekcijā pieejamās aprīkojuma iespējas ir ideāls veids, kā vēl vairāk izcelt automobiļa unikālo raksturu, paužot savu personību.

BMW 6. SĒRIJA.

Ideāla tīra dinamiskuma izpausme. BMW 6. sērija un BMW Individual ir izstrādāti, lai uzrunātu visas maņas. BMW Individual kolekcijā pieejamās aprīkojuma detaļas realizē šo ambīciju, pārliecinoši papildinot Coupé, Cabrio vai Gran Coupé.

BMW 7. SĒRIJA.

Klātbūtne, nemeklējot uzmanību. BMW 7. sērija rada iespaidu – gan detaļās, gan kopumā. Ar BMW Individual kolekciju BMW 7. sērija ir unikālas elegances izpausme, kas pauž jūsu personību. Daudzpusīgais BMW Individual klāsts piepilda it visas vēlmes

BMW X SĒRIJA.

Pionieris uz jebkura seguma. BMW X sērija. Lai paceltos citiem pāri, nepieciešams raksturs. BMW Individual kolekcija ļauj jums paust raksturu BMW X5 un BMW X6, pašam definējot patiesu luksusu.

BMW M.

Dinamiska perfekcija. Neparastajam vienmēr ir bijusi spēcīga pievilcība. BMW Individual un savu personisko standartu un unikalitātes apzināšanās pievieno šai pievilcībai unikalitāti un ekskluzivitāti. BMW Individual kolekcija ir pieejama visiem BMW M modeļiem. Neielaidieties kompromisos.