BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Unikāls dizains dzimst pie baltas lapas.

BMW apņemšanās vienmēr ir bijusi izgatavot vislabākos automobiļus. Tomēr neviens BMW nevar apmierināt visas mūsu klientu vēlmes. Dažos gadījumos pat BMW Individual kolekcijai ir robežas. BMW Individual Manufactur ļauj jums realizēt ikvienu vēlmi un radīt patiešām ekskluzīvu transportlīdzekli. Virsbūve, salons vai materiālu izlase: ar šo pakalpojumu jūs pats esat sava automobiļa dizaineris un inženieris. Tiklīdz būsiet paudis savas vēlmes, BMW Individual Manufaktur speciālisti tās realizēs ar nepārspētu precizitāti un meistarību – ja vien tās nav pretrunā ar drošības apsvērumiem, zīmola raksturlielumiem vai juridiskajām prasībām.

Lasīt vairāk

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR VIRSBŪVES.

Reti kurš automobiļu ražotājs tik prasmīgi kā BMW izmanto dramatiskas formas un dinamisku dizaina valodu, raisot gaidas un aizrautību. Ja vēlaties šo efektu pacelt jaunā līmenī, varat paļauties uz BMW Individual Manufaktur piedāvātajām iespējām. Izvēlieties patīkamāko toni no šķietami neizsmeļama toņu klāsta, no Phoenix Yellow līdz Ash Grey. Klāsts ietver arī satriecošas divu toņu krāsu apdares. Turklāt varat uzlabot BMW individualitāti ar dekoratīvu virsbūves joslu, kas prasmīgi izgatavota ar rokām. BMW Individual Manufaktur realizē jūsu iztēles augļus.

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR SALONI.

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR SALONI.

Individualitāte ir indivīda pieprasīto brīvību forma. BMW Individual Manufaktur saloni piedāvā jums ekskluzīvu un atturīgu greznību, ko citi var pat nepamanīt. Pielāgojamas funkcijas ietver personisku krāsu izvēli, lai radītu iespaidīgus divtoņu salikumus, individuālas kontrastējošas šuves un pat unikālus piederumus, kas piestāv izvēlētajai Merino ādai. Izsmalcināto noskaņu var uzlabot vairāk ādas elementu salonā. Turklāt galvas balstus un citus elementus var papildināt ar uzrakstiem un monogrammām, kas tiks realizētas ar BMW Individual Manufakter izcilo meistarību.

Lasīt vairāk

LAI SALONA APDARE BŪTU INDIVIDUALITĀTES IZPAUSME.

BMW salona apdares virsmas ir neierobežota radošuma un BMW Individual Manufaktur meistarības darbības lauks. Augsto tehnoloģiju materiāli, piemēram, oglekļa šķiedra, dārgmetāli, un daudzas ekskluzīvas iespējas: BMW Individual Manufaktur apstrādā plašu materiālu klāstu ar nepārspētu perfekciju. Pat detalizētos ielaidumus, monogrammas un citus ornamentus realizē visprasmīgākie meistari.

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR PROJEKTI.

Pēdējos gados BMW Individual Manufaktur atkal un atkal demonstrējis savas spējas, sadarbojoties ar pazīstamiem zīmoliem un radot ierobežota laidiena vai ekskluzīvus transportlīdzekļus. Šie projekti ne tikai izcēluši BMW zīmola vērtības, bet arī apliecinājuši BMW Individual bezkompromisu tiekšanos pēc pievilcīga izskata, kvalitātes un ekskluzivitātes.

Lasīt vairāk

BMW Individual 7. sērijas kompozīcija, ko iedvesmojis Steinway & Sons

Šis ierobežota laidiena modelis visiespaidīgākajā veidā demonstrē sadarbības milzīgo potenciālu. Ar rokām pulētā krāsas apdare atgādina izcilu klavieru mirdzošās virsmas
Lasīt vairāk

BMW Individual 7. sērijas kompozīcija, ko iedvesmojis Steinway & Sons

Klavieru taustiņu iedvesmots, kontrastējošs melnbalts krāsu salikums. Izsmalcināto pievilcību izceļ tādas smalkas detaļas, kā smalki izšūtais liras motīvs.
Lasīt vairāk

BMW M5 Nighthawk versija

Ierobežota laidiena versija, kas izstrādāta ekskluzīvi Japānai. Virsbūvei un vieglmetāla diskiem ir BMW Individual Frozen Black metāliska krāsu apdare, ko papildina tumšas Chrome salona detaļas.
Lasīt vairāk

BMW Individual Pearl versija

BMW 6. sērijas Gran Coupé ar BMW Individual Frozen Brilliant White metālisku krāsas apdari, ko iedvesmojis visskaistāko Persijas līča pērļu unikālais mirdzums.
Lasīt vairāk

BMW Individual Pearl versija

BMW 7. sērijas Sedan aizmugurējo apdares joslu rotā uzraksts "Pearl", apliecinot BMW Individual Manufaktur izcilo meistarību.
Lasīt vairāk

BMW Individual 760 Li Sterling

Šo BMW Individual Manufaktur projektu citu starpā izceļ BMW Individual īpašās krāsas apdares Singapur Grey metāliski un sudraba elementi, ko, izmantojot Martelé metodi, apstrādāja ROBBE & BERKING.
Lasīt vairāk

BMW Individual 760 Li Sterling

BMW Individual Merino āda ar smalko faktūru Amaro Brown krāsā ar kontrastējošām Opal White dekoratīvām maliņām, izšūta sudraba emblēma uz galvas balstiem un 925 proves sudraba apdares elementi ir tikai dažas no sadarbībā ar ROBBE & BERKING radītā BMW Individual 760 Li Sterling spilgtākajām iezīmēm.
Lasīt vairāk

JŪSU BMW INDIVIDUAL KONTAKTPERSONA.

Lai uzzinātu vairāk vai pajautātu par BMW Individual, lūdzu, sazinieties ar vietējo BMW partneri. Mēs ar prieku sniegsim izsmeļošas un ātras atbildes uz jebkuriem jautājumiem par BMW Individual Manufaktur. Lūdzu, sazinieties ar savu BMW partneri