BMW INDIVIDUAL KOLEKCIJA.

Meistarība, materiāli un dizains apvienojas, lai atspoguļotu jūsu būtību.

Ideāls iedvesmas un radošās brīvības salikums. BMW Individual kolekcija. Aprīkojuma iespēju daudzveidība ļauj jums pavisam viegli radīt savu sapņu BMW. Izvēlieties ideāli piemērotas BMW Individual aprīkojuma iespējas jau no transportlīdzekļa konfigurēšanas mirkļa. Tomēr turpmākais ir vēl ekskluzīvāks. No materiālu un apdares stila izvēles līdz dizaina elementiem, piemēram, krāsai un formai, katrs aprīkojuma komponents tiek pakļauts dažādām procesa darbībām. Mērķis ir viens: apvienot visas detaļas vienā BMW, kas ideāli atbilst jūsu raksturam.

Lasīt vairāk

BMW INDIVIDUAL KRĀSU APDARES.

Izskaidrot savu personisko gaumi ir sarežģīti. Taču parādīt to ir daudz vieglāk. Paturot to prātā, BMW Individual iedvesmojies no dārgakmeņiem, lai izstrādātu dažādas neparastas krāsu apdares. Ikviena no tām papildina attiecīgā modeļa raksturu.
BMW Individual apdares krāsas nosaka jaunus standartus arī dziļuma un mirdzuma ziņā: to mirdzums mainās atkarībā no nejauša apgaismojuma leņķa. Dažas krāsu apdares piesaista ar savu varavīksnes mirdzumu. Citas, piemēram, matētās, apdares izceļ zīdains spīdums. Noslēpums ir īpaša pigmentācija ar vairākslāņu uzklāšanas procesu. Matētajām krāsām ir īpaši pielāgots caurspīdīgs slānis, kas rada atšķirīgu izskatu. Rezultāts ir redzams jūsu personiskā stila paziņojums.

VAIRĀK NEKĀ KRĀSA.

Metāliska Tanzanite Blue

Šī virsbūves krāsa izceļas ar skaidriem, tumši ziliem pigmentiem, kas, uzspīdot gaismai, mirdz tirkīza zilumā.
Lasīt vairāk

Pure metāla Silver

Divas krāsas kārtas un alumīnija nanodaļiņas rada dziļu spīdumu, radot šķidra metāla izskatu.
Lasīt vairāk

Metāliska Champagne Quartz

Smalki, atstarojoši pigmenti zem šampanieša krāsas virsmas virmo no brūna zelta līdz zili violetam, izceļot automobiļa formas.
Lasīt vairāk

Metāliska Citrine Black

Mikroskopiskas daļiņas rada iespaidu, ka zem tumšas, olīvmelnas virsmas virmo zelta putekļi.
Lasīt vairāk

Metāliska Pyrite Brown

Zem virsmas virmo smalki sudraba un zelta pigmenti, radot gaismu un ēnu saspēli.
Lasīt vairāk

Metāliska Frozen Dark Blue

Šai matētajai krāsas apdarei ir īpaša aura. Ar matēto tumši zilo virsmu krāsa izceļ automobiļa ideālās formas.
Lasīt vairāk

Metāliska Smoky Topaz

Virsma mirdz kā prizma, krāsu spektram laistoties no rubīnsarkana līdz pelēkam un melnam.
Lasīt vairāk

Metāliska Moonstone

Daudzkrāsu pigmenti piešķir virsmai trīsdimensiju dziļumu, krāsu spektram laistoties no zilpelēka līdz zeltaini dzeltenam.
Lasīt vairāk

Metāliska Ruby Black

Neskaitāmie pigmenti atstaro gaismu, radot intensīvu spīdumu, kura dziļais mirdzums laistās no tumši sarkana līdz baklažānu violetam.
Lasīt vairāk

BMW INDIVIDUAL MERINO ĀDAS APDARE.

Mūsu maņas ļauj mums novērtēt kvalitāti un izskatu. Acis pamana katru krāsu niansi. Deguns novērtē vissmalkākās ādas smaržu. Rokas izpēta virsmas un faktūras.
BMW Individual godina šīs spējas, pievēršot ļoti daudz uzmanības meistarībai, kas izmantota Merino ādas apstrādē. Sākumā tiek atlasīta un piegriezta oriģinālā āda: BMW Individual darbnīcās nonāk tikai īpašu sugu liellopu āda bez skrāpējumiem un citiem bojājumiem. Ādas krāsošanā tiek izmantots īpašs iegremdēšanas process, kā rezultātā pēc krāsošanas nav nepieciešama īpaša virsmas apdare. Āda ir dabīga, elpojoša un īpaši patīkama.
Ar rokām realizēts precīzs šuvums, dekoratīvs perforējums un maliņas nodrošina mākslinieciskus kontrastus un pievilcīgus akcentus. Bezkompromisu perfekcija padara BMW Individual Merino ādas apdari par īpašu baudījumu visām maņām.

SIMFONIJA MAŅĀM.

Merino āda ar smalko faktūru Opal White.

Salona individuālo raksturu izceļ smalkas dekoratīvās maliņas un kontrastējošas šuves.
Lasīt vairāk

Merino āda ar smalko faktūru Opal White.

Šo toni iedvesmojušas Vidusjūras elegantās luksusa jahtas.
Lasīt vairāk

Merino āda ar smalko faktūru Amaro Brown.

Šī krāsa ir ideāls izceļošs kontrasts BMW Individual smalka koka apdarei Ash Grain White.
Lasīt vairāk

Merino āda ar smalko faktūru Platinum.

Gaišs tonis, kas papildina plašo salonu un rada unikālu izskatu.
Lasīt vairāk

Merino āda ar smalko faktūru Platinum.

Pievilcīga Merino ādas apdares detaļa ir ar rokām iestrādātas melnas dekoratīvās maliņas.
Lasīt vairāk

Merino āda ar smalko faktūru Nutmeg.

Izsmalcināts izskats un sajūta tonī, kas apsteidz savu laiku.
Lasīt vairāk

Merino āda ar smalko faktūru Cashmere Beige.

Šis elegantais, gaišais tonis izceļ salona plašumu.
Lasīt vairāk

Merino āda ar smalko faktūru Caramel.

Der exklusive Keder und Dachhimmel in Alcantara verleihen dem Interieur eine Anmutung von diskretem Luxus.
Lasīt vairāk

BMW INDIVIDUAL SALONA APDARE.

Tos nevar izlasīt, bet tikai sajust: koka faktūras stāsti. Par lielo un skaisto koku, no kura tas nāk. Varbūt tas paskaidro cilvēces senseno tiecību uz kokiem.
BMW Individual salona apdarēs ne tikai izmantots rūpīgi atlasīts kokmateriāls no visas pasaules, bet arī pārdomāts apstrādes process. Būtiska nozīme ir bezkompromisu precizitātei ražošanas procesā. Tas sākas ar atlasīto materiālu piegriešanu vajadzīgajās formās. Tās kļūst par salona apdares detaļām, kas neskaitāmos apstrādes posmos tiek slīpētas, lakotas un pulētas, līdz to virsmas, faktūras un toņi atbilst augstajām BMW Individual prasībām.
Ir pieejama arī Piano Black salona apdare, kas nodrošina klusinātu ekskluzivitāti ar mirdzošu apdari, kādai līdzīgu piedāvā tikai vadošie klavieru ražotāji. Dažādo materiālu klāstu noslēdz izsmalcināta ādas salona apdare ar pītu rakstu.

STRUKTŪRA PARĀDA RAKSTURU.

Salona koka apdares elementi Sen Light Brown.

Japāņu koka apdare ar nepārspējamu grafisku faktūru. Tās mirdzumu izceļ krāsojumā panāktais perlamutra efekts.
Lasīt vairāk

Piano Finish Black.

Tiem, kuri redzējuši izcilas klavieres, pats ekskluzīvā BMW Individual salona apdare Piano Finish Black.
Lasīt vairāk

Salona apdares elementi Ash Grain White.

Neviena cita salona apdare nepārspēj šīs izsmalcināto skaistumu.
Lasīt vairāk

BMW INDIVIDUAL APRĪKOJUMS.

BMW Individual piedāvā papildu ekskluzīva aprīkojuma iespējas, nepametot novārtā ne smalkāko detaļu.

 • BMW Individual vieglmetāla diski.

  BMW Individual vieglmetāla disku izteiksmīgais izskats nosaka jaunus ekskluzivitātes un pievilcības standartus, jo tie vienmēr ideāli atbilst katras modeļu sērijas dizaina valodai. Arī to izmērs ir klāstā lielākais.

 • BMW Individual ādas stūre.

  BMW Individual ādas stūre nodrošina izcilu satvērienu un parāda uzmanību pret detaļām, kas raksturīga BMW Individual. Atkarībā no modeļa stūrei ir rūpīgi izstrādāts un precīzi pielāgots koka ielaidums, kas to padara pat vēl izteiksmīgāku. Arī BMW Individual uzraksts ir iestrādāts neuzkrītoši. Visām stūrēm ir kopīga īpašība: neatkārtojamā BMW Individual ādas kvalitāte.

 • BMW Individual uzraksts.

  Jūsu noskaņojumu simbolizē apgaismotie sliekšņi ar BMW Individual uzrakstiem un sveic jūs katru reizi, iesēžoties automobilī. Cits uzraksts ir paredzēts ekskluzīvi BMW 7. sērijai: BMW Individual uzraksts uz aizmugurējās apdares joslas apliecina ekskluzīvu jūsu personības izpausmi.

 • BMW Individual dzesēšanas kaste.

  BMW Individual apņemšanās? Perfekcija visās jomās. BMW Individual dzesēšanas kaste, kas nodrošina nevainojamu smalka vīna temperatūru, ideāli iederas šajā klāstā.

 • Papildu BMW Individual aprīkojuma iespējas.

  Lai jūsu BMW salons būtu vēl ekskluzīvāks un pievilcīgāks, BMW Individual piedāvā vēl citas aprīkojuma iespējas katram modelim. Tās ietver BMW Individual Alcantara jumta tapsējumu, kura zīdaini mīkstā virsma nodrošina patīkami atvērtu atmosfēru. BMW Individual ādas instrumentu panelis rada izsmalcinātu izskatu, kā arī klātbūtni, ko var gan redzēt, gan sajust.