BMW e-mobilitāte, BMW darbības attālums

NEPĀRSPĒJAMS DARBĪBAS ATTĀLUMA KOMFORTS.

Izpētiet visu par BMW elektroautomobiļu un hibrīdauto darbības attālumu.

NEPĀRSPĒJAMS DARBĪBAS ATTĀLUMA KOMFORTS.Izpētiet visu par BMW elektroautomobiļu un hibrīdauto darbības attālumu.

Mums brīvība nozīmē neierobežotu mobilitāti. Par laimi, laiki, kad pilnībā elektriskas darbības attālums bija tikai tik liels, lai nokļūtu tuvākajā lielveikalā, tagad ir beigušies. Arvien efektīvāki augstsprieguma akumulatori padara braukšanu elektriskajā režīmā vairāk nekā piemērotu ikdienas lietojumam un patiesi piemērotu ikdienas dzīvesstilam. Un, pateicoties BMW uzlādes pastāvīgi augošajam publiskās uzlādes tīklam, jūsu rīcībā ir ne tikai plaša operatoru klāsta nodrošinātās uzlādes stacijas, bet arī, piemēram, mūsu partnera IONITY nodrošinātās lieljaudas uzlādes stacijas uz automaģistrālēm. Galu galā pasaule ir atvērta tiem, kuri domā ilgtspējīgi, – un no šī brīža arī tiem, kuri vēlas braukt ilgtspējīgi. Pievienojieties mums, lai izpētītu BMW elektrisko un hibrīdauto darbības attāluma komfortu.

Lasīt vairāk
BMW e-mobilitāte, BMW darbības attālums, elektroautomobilis, hibrīdauto

ESOT CEĻĀ AR SAVU BMW ELEKTRISKO UN HIBRĪDAUTO.

Pilnībā izbaudiet braukšanu ar jauno BMW: elektrisku un tik ērtu un vieglu, cik vien tas iespējams! Tagad varat doties ceļā savā pelnītajā atpūtā vai ikdienas braucienā uz darbu, neradot izmešus un ar elektriskās darbības attālumu, kāds piemērots ikdienas lietojumam. Tā jūs sniedzat ieguldījumu, padarot tagadni un nākotni tīrāku un daudz dzīvotspējīgāku. Sniegsim divus elektriskas un komfortablas braukšanas piemērus ar BMW.

BRĪVDIENĀS AR SAVU BMW ELEKTROAUTO!

BMW e-mobilitāte, BMW elektroautomobilis, darbības attālums

BRĪVDIENĀS AR SAVU BMW ELEKTROAUTO!

Izbaudiet brīvdienu braucienu ar pilnībā elektrisko BMW iX3.

Brīvdienu galamērķis ir izvēlēts, ceļasomas – sakravātas, un jūsu BMW iX3 ar pilnībā elektriskas darbības attālumu līdz 500 km stāv uz piebraucamā ceļa, gatavs darbībai. Lai maksimāli izmantotu savu elektroautomobili jau no paša sākuma, salons un akumulators jau sagatavots braucienam, izmantojot My BMW lietojumprogrammu* vai automobiļa izvēlnes iestatījumus. Pateicoties procesam, kas zināms kā “iepriekšēja sagatavošanās”, jūsu mājsaimniecības tīkla elektroenerģija tiek izmantota, lai noregulētu salona un akumulatora temperatūru, kamēr automobilis joprojām tiek lādēts ar BMW Wallbox. Tāpēc jūsu elektroautomobilis ir ideāli sagatavots, un jūs varat izmantot visu darbības attālumu. Ar informāciju par jūs interesējošiem objektiem ap uzlādes staciju jūs varat, piemēram, uzzināt, kur varat padzert kafiju, kamēr gaidāt. Kad bagāža noglabāta vairāk nekā 500 litru plašajā bagāžas nodalījumā, ir laiks doties ceļā – gandrīz klusumā varat izbaudīt ceļojumu ar visām ērtībām, ko jūsu automobilis var piedāvāt. Ļoti vienkāršas darbības ļauj pagarināt darbības attālumu pat brauciena laikā. Vienmērīgas braukšanas funkcija un BMW atjautīgais personiskais asistents palīdzēs to izdarīt. “Hei, BMW! Kā palielināt darbības attālumu?” Alongside external environmental factors such as the outside temperature, your personal driving style also affects the efficiency of the high-voltage battery in your vehicle and hence your available range. A generally anticipatory and uniform driving style allows you to extract the maximum from your battery. Samazinot ātrumu noteiktos ceļa posmos, varat ievērojami palielināt elektriskas darbības attālumu. Ierodoties uzlādes pieturvietā, viegli un ērti atslēdzat un uzlādējat savu BMW iX3, izmantojot savu BMW uzlādes piekļuvi. Piemēram, IONITY lieljaudas uzlādes stacijā 80% uzlādes līmeni optimālai akumulatora darbībai sasniegsiet pēc apmēram 34 minūtēm. Tagad varat turpināt ceļu uz galamērķi pilnīgi bez izplūdes gāzēm un izmešiem. Pelnītām brīvdienām zaļā un patīkamā lauku apvidū – un ilgām pēc tikpat zaļa un relaksējoša brauciena atpakaļ savā BMW iX3!


* Tam nepieciešama ConnectedDrive pakalpojumu iespēja un saderīgs viedtālrunis. My BMW lietojumprogrammas pieejamība un funkcijas atkarīgas no automobiļa modeļa un var atšķirties atkarībā no tirgus. Vairāk informācijas atradīsiet www.bmw.de.

IKDIENAS BRAUCIENI AR JŪSU BMW HIBRĪDAUTO!

BMW elektromobilitāte, BMW hibrīdauto, darbības attālums

IKDIENAS BRAUCIENI AR JŪSU BMW HIBRĪDAUTO!

Baudiet ikdienas braucienu uz darbu ar savu BMW 5. sērijas hibrīdauto 530e.

Ir daudz veidu, kā no rīta nonākt savā darbavietā. Taču tikai daži no tiem nodrošina iespēju to izdarīt, neradot izmešus, it sevišķi tad, ja brauciens ir tālāks par 20 km. BMW hibrīdauto pārvar šo izaicinājumu ļoti viegli – viens piemērs ir BMW 5. sērijas Sedan 530e līdz 66 km pilnībā elektriskas darbības attālumu. Iepriekšējā vakarā savienojāt savu hibrīdauto ar BMW Wallbox, lai veiktu uzlādi un iestatītu precīzu laiku, kurā tam jābūt iepriekš apsildītam un pilnībā uzlādētam nākamajai dienai – gatavam doties ceļā. Pateicoties procesam, kas zināms kā “iepriekšēja sagatavošanās”, jūsu mājsaimniecības tīkla elektroenerģija tiek izmantota, lai noregulētu salona un akumulatora temperatūru, kamēr automobilis joprojām tiek lādēts ar BMW Wallbox. Tas nozīmē, ka jūsu automobilis ir ideāli sagatavots braucienam un jūsu rīcībā ir pilns darbības attālums. Starp citu, tieši tāpēc ieteicams veikt uzlādi ik dienu. Kamēr esat darbā, varat ērti atrast publiskās uzlādes staciju tuvākajā apkārtnē ar BMW uzlādes digitālajiem pakalpojumiem vai izmantot sava darba devēja nodrošināto maiņstrāvas uzlādes iespēju ar 3. režīma uzlādes kabeli. Laiku pa laikam jebkurā brīdī varat pārbaudīt sava hibrīdauto uzlādi un statusu, izmantojot My BMW lietojumprogrammu*. Atgriežoties mājās darba dienas beigās, jums tikai jāsavieno BMW 530e Sedan ar BMW Wallbox, un – varat baudīt atlikušo vakaru, gaidot nākamo braucienu uz darbu bez izmešiem.
 

* Tam nepieciešama ConnectedDrive pakalpojumu iespēja un saderīgs viedtālrunis. My BMW lietojumprogrammas pieejamība un funkcijas atkarīgas no automobiļa modeļa un var atšķirties atkarībā no tirgus. Vairāk informācijas atradīsiet www.bmw.de.    

BMW e-mobilitāte, BMW uzlāde

Vēlos izpētīt informāciju par uzlādes tēmu.

BUJ: SVARĪGĀKIE JAUTĀJUMI UN ATBILDES PAR DARBĪBAS ATTĀLUMU.

 • Kādi faktori ietekmē mana BMW elektroautomobiļa un hibrīdauto augstsprieguma akumulatoru?
  BMW e-mobilitāte, BMW darbības attālums, BUJ

  Viens būtisks ārējais faktors, kas ietekmē akumulatora sniegumu un jaudu, ir temperatūra. Kā jau, iespējams, zināt par savu mobilā tālruņa akumulatoru, sniegumu ietekmē zemas un augstas temperatūras. Taču jūsu automobilī šī temperatūras ietekme ir maksimāli samazināta, optimizējot darbības stratēģijas. Un vai zinājāt, ka jauda sniedz informāciju par to, cik liels var būtu jūsu automobiļa darbības attālums? Papildus temperatūrai citi ietekmējošie faktori ir izmantojamās ierīces, piemēram, gaisa kondicionētājs, krava un jūsu braukšanas stils.

 • Kāds ir vislabākais veids, kā sagatavot BMW elektroautomobili un hibrīdauto nākamajam braucienam?

  Lai maksimāli izmantotu savu automobili jau no paša sākuma, ieteicams veikt akumulatora un automobiļa salona iepriekšēju sagatavošanu. Tā kā atdzesēšanai un apsildei nepieciešama elektroenerģija, šis process jāveic, kamēr joprojām notiek automobiļa uzlāde. Lai to paveiktu, jums tikai jāiestata vēlamais izbraukšanas laiks un prasības attiecībā uz kondicionēšanu, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu vai paša automobiļa izvēlnē. Kad pienāk laiks doties ceļā, akumulators būs sasniedzis ideālo darba temperatūru un arī klimats salonā būs optimāls.

 • Kā mans braukšanas stils ietekmē BMW elektroautomobiļa un hibrīdauto darbības attālumu?

  Gluži tāpat kā tradicionāla dzinējspēka sistēmas gadījumā braukšanas stils ietekmē elektroautomobiļa darbības attālumu. Parasti prognozējams, nesteidzīgs un vienmērīgs braukšanas stils optimizē darbības attālumu. Ja, piemēram, samazināt braukšanas ātrumu pa automaģistrāli no 130 km/h uz 110 km/h, varat ievērojami palielināt darbības attālumu. Rekuperācijas laikā, proti, ik reizi, kad atceļat kāju no akseleratora pedāļa, kinētiskā enerģija tiek pārvērsta elektriskajā enerģijā un novadīta uz akumulatoru, pievienojot darbības attālumam vēl dažus kilometrus.

 • Kas notiek, ja mana galamērķa atrašanās vieta ir ārpus elektriskās darbības attāluma snieguma?

  Šeit noder pārdomātie savienotās uzlādes digitālie pakalpojumi: jūsu maršrutam savā elektroautomobilī automātiski tiek pievienota uzlādes iespēja. Jūsu hibrīdauto tiek parādīta uzlādes iespēju atlasi, lai jūs brauciena laikā varētu izdarīt brīvu izvēli.

BMW e-mobilitāte, BMW Efficient Dynamics

Vēlos izpētīt informāciju par BMW Efficient Dynamics tēmu.

BMW e-mobilitāte, BMW elektroautomobilis

Vēlos izpētīt BMW elektroautomobiļus.

BMW e-mobilitāte, BMW hibrīdauto

Vēlos izpētīt BMW hibrīdauto.

BMW e-mobilitāte, BMW ilgtspēja

Vēlos izpētīt informāciju par ilgtspējas tēmu.

BMW e-mobilitāte, BMW e-mobilitātes pārskats

Vēlos atgriezties uz pārskatu.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 17,8–17,5

  BMW 3. sērijas Sedan uzlādējami hibrīdauto:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,0–1,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 45–35
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 15,9–13,9

  BMW 3. sērijas Touring uzlādējami hibrīdauto:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,2–1,7
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 49–38
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 15,8–14,5

  BMW 5. sērijas Sedan uzlādējami hibrīdauto:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,2–1,6
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 50–36
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 15,6–13,8

  BMW 5. sērijas Touring hibrīdauto(1)*:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,1–1,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 47–43
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 17,6

  BMW X5 xDrive45e:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,0–1,7
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 46–38
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 23,5–21,3

  BMW X3 xDrive30e:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,4–2,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 54–48
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 17,1–16,4

  BMW 2. sērijas Active Tourer 225xe:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 42
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 13,5

  BMW 7. sērijas Sedan uzlādējami hibrīdauto:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,5–2,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 57–48
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 16,2–15,1

  BMW X1 xDrive25e:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 43
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 13,8

  BMW X2 xDrive25e:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,1–1,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 47–43
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 14,2–13,7

  *Plānots, ka BMW 530e Touring būs pieejams no 2020. gada novembra.

  Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2

  Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Nodokļu vai citu nodevu gadījumā, kas attiecināmi uz transportlīdzekļiem un kas balstīti (vismaz arī balstīti) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.