BMW e-mobilitāte, BMW e-mobilitāte pārskats

BMW ELEKTROMOBILITĀTES NĀKOTNE IR JAU KLĀT.

Pievienojieties mums, lai izpētītu BMW elektroautomobiļus un hibrīdauto.

BMW ELEKTROMOBILITĀTES NĀKOTNE IR JAU KLĀT.Pievienojieties mums, lai izpētītu BMW elektroautomobiļus un hibrīdauto.

Pēc gandrīz piecām izpētes un izstrādes desmitgadēm iedzīvinām ilgtspējas un videi draudzīgas mobilitātes tēmu ar elektrisku modeļu klāstu. Papildus tādiem mūsu pilnībā elektriskajiem modeļiem kā BMW iX3 vai BMW i3 un BMW i3s mūsu hibrīdauto autoparks – pats lielākais automobiļu tirgū – nodrošina labāko no abām pasaulēm jebkādam dzīvesstilam un ikvienai vajadzībai. Iespaidīgi darbības attālumi un BMW uzlādes piedāvātā universālā pakotne braukšanu elektriskajā režīmā un uzlādi padara pielāgojamāku, ērtāku, vienkāršāku un videi draudzīgāku nekā jebkad iepriekš. Būdami automobiļu ražotājs, esam apņēmušies izpildīt Parīzes klimata nolīguma mērķus un tiecamies kļūt par sekmīgāko un ilgtspējīgāko augstākā līmeņa individuālas mobilitātes nodrošinātāju. Galu galā ilgtspēja nav tendence, bet gan aicinājums rīkoties.

Lasīt vairāk

JO VISIEM IR SAVS CEĻŠ NĀKOTNĒ.

BMW elektromobilitāte.

Lai ikvienam sniegtu īsto atbildi, mēs – BMW – esam izstrādājuši trīs dažādas elektriskas un ilgtspējīgas mobilitātes koncepcijas: elektroautomobilis, hibrīdauto un mērenais hibrīdauto. Tā mēs radām daudzveidīgu un individuāli pielāgojamu piedāvājumu visiem saviem klientiem un vienlaikus nemitīgi turpinām uzlabot arī visa sava autoparka ekoloģisko bilanci.

BMW e-mobilitāte, BMW eDrive tehnoloģijas, BMW elektroautomobiļi
BMW e-mobilitāte, BMW eDrive tehnoloģijas, elektroautomobilis

ELEKTROAUTOMOBILIS.

100% elektrizētas braukšanas prieks: jums pašam jāpiedzīvo unikālā sajūta, kādu rada braukšana ar elektroautomobili, lai to patiešām aptvertu. Nekas nelīdzinās nepiekāpīgi tiešajai un ārkārtīgi reaktīvajai elektrodzinēja reakcijai, tiklīdz ar kāju nospiežat droseli, kā arī revolucionārajiem paātrinājuma raksturlielumiem, ārkārtīgi veiklajam un dinamiskajam braukšanas stilam. Un sajūta, ka pilsētas vai lauku satiksmē pārvietojaties gandrīz bez skaņas – it kā peldētu gaisā. Atklājiet jaunu un emocionālu braukšanas pieredzi ar uzticamu eiforijas sajūtu bez jebkādiem izmešiem – neatkarīgi no tā, pa kurieni vedīs jūsu ceļš.
BMW e-mobilitāte, BMW eDrive tehnoloģijas, hibrīdautomobilis, hibrīdauto

HIBRĪDAUTO.

Maksimāla efektivitāte, luksusa komforts un ekskluzīva braukšanas dinamika: tieši to nozīmē BMW hibrīdauto. Būdami vēl daudzveidīgāki nekā citi automobiļi, tie apvieno labāko no abām pasaulēm un ar savu papildu elektrisko transmisiju – tikai nospiežot pogu – rada individuālu dažādību un brīvību no izmešiem ikdienas dzīvē. Baudiet klusu un pilnībā elektrisku braucienu cauri pilsētas satiksmei, vienlaikus jūtot arī, piemēram, pazīstamo komfortu un braukšanas prieku, kāds raksturīgs īsta BMW dinamiskajai un sportiskajai braukšanas sajūtai.
BMW e-mobilitāte, BMW eDrive tehnoloģijas, hibrīdautomobilis, mērenais hibrīdauto

MĒRENAIS HIBRĪDAUTO.

Mēreno hibrīdtehnoloģiju lieto automobiļos ar klasisko iekšdedzes dzinēju, lai atgūtu bremzēšanas enerģiju. Lai to īstenotu, kinētiskā enerģija, automobilim bremzējot vai pat esot brīvgaitā, tiek pārvērsta elektroenerģijā, kas tiek glabāta papildu akumulatorā. Uzglabāto enerģiju var izmantot, lai darbinātu automobiļa elektriskās sistēmas un sniegtu atbalstu iekšdedzes dzinējam. Tādējādi tiek samazināts degvielas patēriņš un CO2, bet uzlabotie ātruma samazināšanas raksturlielumi ievērojami pilnveido dinamiku.
BMW e-mobilitāte, BMW elektroautomobilis

Vēlos izpētīt BMW elektroautomobiļus.

BMW e-mobilitāte, BMW hibrīdauto

Vēlos izpētīt BMW hibrīdauto.

BMW elektromobilitāte, BMW aplāde Changing Lanes, elektroautomobilis, hibrīdauto

“CHANGING LANES” – ATKLĀJIET BMW APLĀDI!

“Changing Lanes” ir oficiālā BMW aplāde. Šajā sērijā izskaidrosim atšķirības starp hibrīdauto, mēreno hibrīdauto, pilnībā elektriskiem automobiļiem un daudz ko citu. Zinām, ka ir grūti izsekot līdzi visām tehnoloģijām, runājot par e-mobilitāti. Tāpēc izmantojam šo “Changing Lanes” sēriju, lai izskaidrotu, kādi elektroautomobiļi pastāv, sākot ar PHEV un beidzot ar kurināmā elementa automobiļiem. Tāpēc sagatavojieties apgūt galvenās atšķirības uzlādē, dzinēju konfigurācijā un ikdienas lietojumā – tātad, ja vēlaties iegūt aktuālāko informāciju par to, kā darbojas elektroautomobiļi, klausieties mūsu BMW aplādes sēriju.

BMW e-mobilitāte, BMW uzlāde

Vēlos izpētīt informāciju par uzlādes tēmu.

BMW e-mobilitāte, BMW darbības attālums

Vēlos izpētīt informāciju par darbības attāluma tēmu.

BMW e-mobilitāte, BMW ilgtspēja

Vēlos izpētīt informāciju par ilgtspējas tēmu.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
Elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 17,8–17,5


BMW 3. sērijas Sedan uzlādējami hibrīdauto:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,0–1,5
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 45–35
Elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 15,9–13,9


BMW 5. sērijas Sedan uzlādējami hibrīdauto:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,2–1,6
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 50–36
Elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 15,6–13,8


BMW 4. sērijas Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 6,1–3,9
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 141–103


Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.


Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2


Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Nodokļu vai citu nodevu gadījumā, kas attiecināmi uz transportlīdzekļiem un kas balstīti (vismaz arī balstīti) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.

Lasīt vairāk