BMW e-mobilitāte, BMW elektroautomobilis

100% ELEKTRISKI. 100 % BRAUKŠANAS PRIEKA. 100% BMW.

BMW elektroautomobiļi.

100% ELEKTRISKI. 100 % BRAUKŠANAS PRIEKA. 100% BMW.BMW elektroautomobiļi.

Vai zinājāt, ka toreiz 1972. gada vasaras olimpiskajās spēlēs Minhenē pilnībā elektriskais BMW 1602e brauca pa priekšu sportistiem visu pasākuma laiku, lai tos filmētu un nodrošinātu ar ūdeni, kad nepieciešams? Bez izmešiem un kluss – tas tolaik bija pilnīgi ideāls sabiedrotais, kas netraucēja sacensību dalībniekiem demonstrēt labāko sniegumu. Šodien, gandrīz piecas desmitgades vēlāk, esam pilnveidojuši šo spēju, kā arī mūsu zinātību elektrizētas mobilitātes jomā, pastāvīgi izstrādājot BMW eDrive tehnoloģiju un BMW i apakšzīmolu. Ar visiem mūsu pilnībā elektriskajiem modeļiem – BMW iX3, BMW i3 un BMW i3s – jūs piedzīvojat pavisam jaunu tīra braukšanas prieka sajūtu. Galu galā – nekas nelīdzinās sajūtai, kad gandrīz klusumā slīdat cauri pilsētas vai lauku satiksmei, tūlītējai elektrodzinēja reakcijai un unikālajam paātrinājumam, uzsākot braukšanu. Un tas viss ir bez izplūdes gāzēm un izmešiem. Pievienojieties mums, lai izpētītu BMW elektroautomobiļu pasauli.

Lasīt vairāk
BMW e-mobilitāte, BMW eDrive tehnoloģijas, elektroautomobilis

IZPĒTIET BMW ELEKTROAUTOMOBIĻU PASAULI.

IZPĒTIET BMW ELEKTROAUTOMOBIĻU PASAULI.

BUJ: SVARĪGĀKIE JAUTĀJUMI UN ATBILDES PAR MŪSU ELEKTROAUTOMOBIĻIEM.

 • Kas ir elektroautomobilis?
  BMW e-mobilitāte, BMW elektroautomobilis, BUJ

  Pilnībā elektrisks automobilis (akumulatora darbināts automobilis) darbojas tikai ar elektroenerģiju. Tāpēc tam nav iekšdedzes dzinēja, kas darbinātu automobili. Elektroenerģija glabājas akumulatorā. Tā jaudu nosaka elektroautomobiļa darbības attālums, proti, attālums, ko var mērot ar vienu akumulatora uzlādi.
  Daudzi vadītāji raizējas par darbības attālumu – lielākoties šādas raizes ir nepamatotas. Galu galā lielākajai daļai mūsdienu akumulatora darbināto automobiļu darbības attālums pārsniedz 250 kilometrus. Un jebkurā gadījumā, piemēram, 90% vadītāju Vācijā nobrauc mazāk kā 100 kilometrus dienā.
  Pilnībā elektriski automobiļi ir ideāli lietotājiem, kuri var uzlādēt savus elektroautomobiļus darbā vai mājās. Vienlaikus tiek intensīvi strādāts pie arvien pieaugošas publiskās uzlādes infrastruktūras. Tāpēc nemitīgi parādās jaunas uzlādes stacijas apdzīvotās vietās un gar automaģistrālēm. Tā rezultātā tāli braucieni nākotnē kļūs arvien vieglāki un vieglāki.

 • Kādas ir elektroautomobiļa priekšrocības?

  Elektroautomobilis piedāvā pavisam jaunu, emocionāli uzlādētu braukšanas sajūtu. Pateicoties griezes momentam, kas pieejams, uzsākot braukšanu, piedzīvojat fascinējošu elektrisku dinamiku un spontānu paātrinājumu. Vienlaikus klusais elektrodzinējs rada jaunu un mierīgu braukšanas sajūtu.
  Braucot akumulatora darbinātais automobilis arī gandrīz nerada izmešus (tiek lietots termins “vietēji”) un tādējādi piedāvā maksimālu vides aizsardzību.
  Akumulatora darbināto automobiļu papildu priekšrocības ir tās, ka tie atbilst augstākajai atbalsta un nodokļu atvieglojumu kategorijai, kādas konkrētajā valstī tiek piemērotas.

 • Kādi faktori ietekmē mana elektroautomobiļa augstsprieguma akumulatora sniegumu?

  Viens būtisks ārējais faktors, kas ietekmē akumulatora sniegumu un jaudu, ir temperatūra. Kā jau, iespējams, zināt par savu mobilā tālruņa akumulatoru, sniegumu ietekmē zemas un augstas temperatūras. Taču jūsu automobilī šī temperatūras ietekme ir maksimāli samazināta, optimizējot darbības stratēģijas. Un vai zinājāt, ka uzglabāšanas sistēmas jauda sniedz informāciju par to, cik liels var būt automobiļa darbības attālums? Papildus temperatūrai citi darbības attālumu ietekmējoši faktori ir enerģijas patērētāji, piemēram, gaisa kondicionētājs, krava un jūsu braukšanas stils.

 • Kā mans braukšanas stils ietekmē elektroautomobiļa darbības attālumu?

  Gluži tāpat kā ar tradicionālu iekšdedzes sistēmu – arī braukšanas stils ietekmē elektroautomobiļa darbības attālumu. Parasti – prognozējams, nesteidzīgs un vienmērīgs braukšanas stils optimizē darbības attālumu. Ja, piemēram, samazināt braukšanas ātrumu pa automaģistrāli, varat ievērojami palielināt darbības attālumu. Rekuperācijas laikā, proti, ik reizi, kad atceļat kāju no akseleratora pedāļa, kinētiskā enerģija tiek pārvērsta elektriskajā enerģijā un novadīta uz akumulatoru, pievienojot darbības attālumam vēl dažus kilometrus.

 • Ko vajadzētu iegaumēt, ja mans elektroautomobilis netiek kustināts vai tiek novietots stāvēšanai uz ilgāku laika periodu?

  Ja atstājat savu automobili novietotu uz ilgāku laiku, kamēr esat brīvdienās, mēģiniet saglabāt uzlādes līmeni no 30% līdz 50% un vasarā atstāt savu automobili vēsā un ēnainā vietā, bet ziemā – garāžā. Turklāt ilgstošai stāvēšanai novietotu automobili nedrīkst atstāt, ilgstoši pievienotu uzlādei.

BMW e-mobilitāte, BMW uzlāde

Vēlos izpētīt informāciju par uzlādes tēmu.

BMW e-mobilitāte, BMW darbības attālums

Vēlos izpētīt informāciju par darbības attāluma tēmu.

BMW e-mobilitāte, BMW elektroautomobilis, BMW iX3

iX3: PATS PIRMAIS PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS BMW APVIDUS AUTOMOBILIS.

BMW iX3 vēsta par jaunu elektrizēta braukšanas prieka ēru. Izpētiet pirmo pilnībā elektrisko BMW apvidus automobili, kurā apvienots labākais no abām pasaulēm: BMW X3 braukšanas dinamika un luksusa kvalitāte ar piektās paaudzes BMW eDrive tehnoloģijas sniegumu un efektivitāti.

BMW e-mobility BMW electric car grant

ELEKTROAUTOMOBIĻU NODOKĻU ATVIEGLOJUMI UN PRIEKŠROCĪBU PROGRAMMAS.

100% SAVIENOTS. 100% KOMFORTS. 100 % CONNECTED UZLĀDE.

Visa informācija mirkļa skatījumā ar BMW uzlādes digitālajiem izstrādājumiem.

Cik tālu varu aizbraukt ar esošo uzlādes līmeni? Kur manā maršrutā ir uzlādes stacija? Ar mūsu digitālajiem savienotās uzlādes pakalpojumiem un BMW atjautīgo personisko asistentu tiek saņemtas atbildes uz visiem jautājumiem. BMW uzlādes izstrādājumi un pakalpojumi, kas izstrādāti tā, lai nodrošinātu, ka jūsu BMW uzlāde ir viegla, pašsaprotama un maksimāli vērsta uz nākotni, un sniegtu visu jums nepieciešamo informāciju un atbildes.

BMW e-mobilitāte, BMW uzlāde
BMW e-mobilitāte, BMW Connected uzlāde

Connected uzlāde.

Vairs nekādu raižu: ar savienotās uzlādes digitālajiem pakalpojumiem optimāli un efektīvi izmantojat sava BMW elektroautomobiļa elektriskās darbības attālumu. Jums sniedz atbalstu caurspīdīga apļveida norāde kartes skatā. Izmantojot POI meklēšanas funkciju, sistēma nekļūdīgi norāda jūsu maršrutā esošās tuvākās publiskās uzlādes stacijas un informē jūs jau iepriekš, piemēram, par to pieejamību un piedāvāto uzlādes strāvu. Tālākos braucienos sistēma piedāvā stāvvietas ar uzlādes stacijām ieteicamajam pārtraukumam. Lai maksimāli izmantotu uzlādes laiku, jums tiks parādīti tuvākie jūs interesējošie objekti, piemēram, kāda kafejnīca vai restorāns.
Atklājiet ConnectedDrive
BMW e-mobilitāte BMW Connected lietojumprogramma

Sava brauciena plānošana mājās.

Vienīgais, par jums jādomā, ir galamērķis. Savienotā uzlāde un BMW Connected lietojumprogramma parūpēsies par visu pārējo. Tādējādi varat izmantot viedtālruni, lai pārbaudītu sava elektroautomobiļa statusu pirms došanās ceļā: skatīt uzlādes līmeni un pieejamo darbības attālumu, aktivizēt dažādas funkcijas, piemēram, ventilāciju, vai analizēt uzlādes vēsturi.
Auf Reisen mit dem BMW iX3
BMW atjautīgais personiskais asistents

BMW atjautīgais personiskais asistents.

“Hei, BMW! Kas tu esi?” Vai tas nebūtu lieliski, ja jūsu BMW būtu arī jūsu personiskais palīgs? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Tas pazīst jūs, ar katru dienu pilnveidojoties, un izpalīdzot ikvienā situācijā. Varat piešķirt arī savu personisko aktivizēšanas vārdu. Tas var sniegt itin visus paskaidrojumus par automobili un attiecīgi palīdz vēl labāk iepazīt jūsu BMW. “Hei, BMW! Kā palielināt darbības attālumu?” – un BMW atjautīgais personiskais asistents atbildēs uz šo un arī uz daudziem citiem jautājumiem, ko uzdosiet par savu BMW elektroautomobili.
Atklājiet BMW atjautīgo personisko asistentu
BMW e-mobilitāte, BMW Efficient Dynamics

Vēlos izpētīt informāciju par BMW Efficient Dynamics tēmu.

BMW e-mobilitāte, BMW biznesa klientiem

Vēlos izpētīt BMW biznesa klientu programmu uzņēmumiem.

BMW e-mobilitāte, BMW Efficient Dynamics

Vēlos izpētīt informāciju par BMW Efficient Dynamics tēmu.

BMW VISION iNEXT.

BMW Vision iNEXT, uz meža fona, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

BMW VISION iNEXT.

Individuāla mobilitāte atrodas uz jauna laikmeta sliekšņa. Tādas tēmas kā autonoma braukšana, elektrifikācija un savienojamība rosina iesaistīšanos jaunos piedzīvojumos. BMW Vision iNEXT pauž drosmīgu un pozitīvu nākotnes apliecinājumu. Tam ir pilnībā elektriska piedziņa, augsts automatizācijas līmenis, kā arī pilnīga savienojamība. Braucot ar BMW Vision iNEXT, vadītāji var izvēlēties starp iespēju ņemt vadības grožus savās rokās ar “Boost” režīmu vai ļaušanos braukšanai “Ease” režīmā. Pateicoties elektriskajai piedziņai, “Boost” režīms ir ārkārtīgi dinamisks, gandrīz kluss un bez izmešiem. Salons iegūst pilnīgi citādu dizainu un pavisam jaunu statusu. BMW Vision iNEXT kļūst par relaksācijas, mijiedarbības, izklaides vai koncentrēšanās vietu. Šādi arvien iespējamāk kļūst noteikt to, kā tiek izmantots laiks brauciena laikā. No 2021. gada sērijveidā ražotais modelis parādīsies uz ceļiem kā jaunās tehnoloģijas flagmanis.

BMW CONCEPT i4.

BMW Concept i4, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

BMW CONCEPT i4.

Vai esat gatavs jaunai elektrizējoša braukšanas prieka dimensijai? BMW Concept i4 ir pirmais pilnībā elektriskais BMW Gran Coupé – un fascinējošs piemērs tam, kā BMW izveidota elektriskās piedziņas sistēma Aprīkots ar piektās paaudzes BMW eDrive tehnoloģiju, BMW Concept i4 sasniedz elpu aizraujošus snieguma rādītājus. Vadītājs un pasažieris var gaidīt iespaidīgu sportiskas braukšanas sajūtu, ko nevar izteikt tikai skaitļos. Šis dinamiskais jaudas pieaugums teju bez trokšņa ir jāpiedzīvo pašam. Ar izcilo darbības attālumu līdz 600 kilometriem inovatīvais BMW elektroautomobilis nosaka jaunus standartus attiecībā uz ikdienas lietojamību un spēju mērot lielus attālumus.
Izpētiet pavisam jaunā BMW Concept i4 sportisko un eleganto dizainu un mūsdienīgo estētiku; tas ir pirmais pilnībā elektriskais sērijveidā ražotais modelis BMW augstākās klases vidēja izmēra segmentā, kura ražošana tiks uzsākta 2021. gadā.

BMW e-mobilitāte, BMW hibrīdauto

Vēlos izpētīt BMW hibrīdauto.

BMW e-mobilitāte, BMW ilgtspēja

Vēlos izpētīt informāciju par ilgtspējas tēmu.

BMW e-mobilitāte, BMW e-mobilitātes pārskats

Vēlos atgriezties uz pārskatu.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.


Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
Elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 17,8–17,5


BMW i3:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
Elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 13,1


BMW i3s:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
Elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 14,6–14,0


Ar (1) atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.


Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

 

Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2

 

Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Nodokļu vai citu nodevu gadījumā, kas attiecināmi uz transportlīdzekļiem un kas balstīti (vismaz arī balstīti) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW iX3(1):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 17,8–17,5

  BMW i3:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 13,1

  BMW i3s:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 14,6–14,0

  Ar (1) atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2

  Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Nodokļu vai citu nodevu gadījumā, kas attiecināmi uz transportlīdzekļiem un kas balstīti (vismaz arī balstīti) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.