E-MOBILITĀTE.

E-MOBILITĀTE.

ELEKTROAUTOMOBIĻI UN HIBRĪDAUTO.

Izbaudiet BMW revolucionārās elektromobilitātes tehnoloģijas.

Piedāvājam plašu elektrizētu BMW modeļu klāstu, kas ir ideāli piemēroti, lai atbilstu jūsu ārkārtīgi individuālajām prasībām. Šajā lapā atradīsiet visu informāciju ne tikai par pilnībā elektriskiem automobiļiem, bet arī par hibrīdauto, ko darbina gan elektromotors, gan iekšdedzes dzinējs. Iegūsiet pārskatu arī par daudzajiem BMW uzlādes pakalpojumiem, kādi pieejami abām piedziņas sistēmām, un ieskatu par elektromobilitātes revolucionārajiem pavērsiena punktiem, kas jūs sagaida jau tuvākajā nākotnē.

Lasīt vairāk
BMW elektromobilitātes iespējas, BMW elektroautomobiļi un hibrīdauto uz ēku fona

ELEKTROAUTOMOBIĻU UN HIBRĪDAUTO SALĪDZINĀJUMS.

Elektromobilitātes tehnoloģiskais progress padara piedāvāto klāstu un lietotāju individuālos ieguvumus arvien daudzveidīgākus. Vienlaikus pastāv arī būtiska atšķirība starp pilnībā elektriskiem automobiļiem un hibrīdauto. Šeit varat salīdzināt svarīgākās elektromobilitātes tehnoloģijas un atrast savām prasībām labāko iespējamo piedziņas variantu.

  • Elektroautomobilis.

    Elektroautomobilis, pazīstams arī kā akumulatora darbināts automobilis (battery electric car – BEV), darbojas tikai ar akumulatorā esošo elektrību. Tas nosaka automobiļa elektriskās darbības attālumu. Tāpēc elektroautomobilim nav iekšdedzes dzinēja, kā arī nav vajadzīga nekāda fosilā degviela, lai darbinātu automobili. Rezultāts – faktiskajā braukšanas režīmā elektroautomobilis nerada vietējos izmešus.

  • Hibrīdauto.

    Hibrīdauto jeb PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle) ir divi motori: iekšdedzes dzinējs un elektromotors, kam pateicoties iespējams būtiski plašāks kopējais braukšanas attālums. Tas enerģiju iegūst ne tikai no parastām kontaktligzdām vai uzlādes stacijas, bet arī aktīvās braukšanas situācijās, izmantojot bremzēšanas enerģijas reģenerāciju, procesu, ko dēvē par rekuperāciju. Tā saistīta ar automobiļa kinētiskās enerģijas bremzēšanas procesa laikā pārvēršanu atpakaļ elektriskajā enerģijā un tās padevi uz akumulatoru.

  • Mērens hibrīdauto.

    Mērens hibrīdauto jeb saīsinājumā MHEV (Mild Hybrid Electric Vehicle) apzīmē citu hibrīdpiedziņas versiju. Mērenā hibrīdauto elektromotors nefunkcionē kā neatkarīga piedziņa. Tas tikai papildina iekšdedzes dzinēja darbību un iesaistās noteiktās braukšanas situācijās. Šādi tiek taupīta degviela, kā arī paplašināts darbības attālums. Turklāt elektriskā piedziņa var pastiprināt iekšdedzes dzinēja darbību, radot paātrinājumu. Taču akumulatora uzlāde notiek tikai brauciena laikā, veicot bremzēšanu ar rekuperāciju.

ELECTRIC CARS & PLUG-IN HYBRIDS.

Experience the pioneering electromobility technologies from BMW.

We offer a broad range of electrified BMW models, ideally suited to meet your very individual requirements. On this page you will not only find all the information on our purely electrically powered cars but also on our plug-in hybrids, which are propelled by both an electric motor and a combustion engine. You will also obtain an overview of the numerous offers from BMW Charging, which are available for both drive systems and gain an outlook of the innovative milestones of electromobility that already await you in the near future.

Lasīt vairāk

ELEKTROAUTOMOBIĻI.

BMW elektroautomobiļi BMW i3, uz ceļa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

ELEKTROAUTOMOBIĻI.

BMW elektromobilitātes jēdziens nozīmē inovatīvu piedziņas sistēmu un jaunu izpratni par augstākās klases mobilitāti. Izmēģiniet revolucionārus elektroautomobiļus, kas apvieno iespaidīgu dinamiku ar tīru braukšanas prieku bez vietējiem izmešiem.

HIBRĪDAUTO.

BMW hibrīdauto, BMW hibrīdauto uz ceļa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

HIBRĪDAUTO.

Pateicoties ultramodernai piedziņas tehnoloģijai un efektīviem litija-jonu akumulatoriem, BMW hibrīdauto kombinē labāko no abām pasaulēm: iekšdedzes dzinēju un elektrisko piedziņu – turklāt tie rada iespaidu ar izcilu efektivitātes līmeni un milzīgu griezes momentu.

ELEKTROAUTOMOBIĻU UN HIBRĪDAUTO UZLĀDE.

BMW uzlāde, BMW i3s, vīrietis uzlādes stacijā

ELEKTROAUTOMOBIĻU UN HIBRĪDAUTO UZLĀDE.

Pievienojiet un uzlādējiet – tas ir tieši tik viegli. Īpaši tad, ja jums ir īstā uzlādes iespēja Tieši tāpēc šeit atradīsiet visu svarīgāko informāciju par savu elektroautomobili vai hibrīdauto. Turklāt pieejami dažādi BMW uzlādes izstrādājumi un pakalpojumi, kas atvieglos jūsu elektroautomobiļa vai hibrīdauto uzlādi gan ikdienā, gan garākos braucienos.

ELEKTROAUTOMOBIĻU UN HIBRĪDAUTO KLĀSTS.

BMW klāsts, BMW i3 uz pilsētas fona ar sievieti un bērnu

ELEKTROAUTOMOBIĻU UN HIBRĪDAUTO KLĀSTS.

Ja plānojat ilgāku braucienu vai vēlaties izmantot elektroautomobili ikdienas gaitās, var būt noderīgi zināt sava automobiļa braukšanas attālumu un uzlādes iespējas. Šeit varat iegūt svarīgu informāciju par savu elektroautomobili, kā arī par mājoklī, darba vietā un brauciena laikā pieejamajām dažādajām uzlādes iespējām.

BMW inovatīvie digitālie pakalpojumi, BMW automobilis uz tilta fona, trīs ceturtdaļu skats

INOVATĪVI DIGITĀLI PAKALPOJUMI.

INOVATĪVI DIGITĀLI PAKALPOJUMI.

Ar katru jaunu dienu BMW pilda uzdevumu arvien tuvināt nākotnes mobilitāti. Ar tādiem inovatīviem digitāliem pakalpojumiem kā eDrive zonas un BMW punktu bonusu sistēma, kas saskaņā ar plānoto būs pieejama 2020. gadā, strādājam, lai radītu revolucionārus maršrutus. Šādi no ikviena jūsu lietderīgā brauciena metra iegūstam vēl vairāk.

Lasīt vairāk

BMW eDRIVE – ZONAS UN BMW PUNKTI.

Arvien vairāk pilsētu ievieš tā dēvētās vides zonas. Lai maksimāli veicinātu braukšanu bez izmešiem cauri šādām vides zonām, uz to pamatojoties, esam izstrādājuši BMW eDrive zonas. Nākotnē jūsu BMW hibrīdauto* automātiski noteiks, kad tas iebraucis vides zonā un automātiski pārslēgsies uz pilnībā elektrisku braukšanas režīmu bez izmešiem. Braucienos ar aktīvo navigāciju jūsu BMW sagatavos akumulatoru, paredzot iebraukšanu BMW eDrive zonā un, ja nepieciešams, ieteiks uzlādes staciju šajā rajonā. Vēl kāda papildu priekšrocība, braucot pa eDrive zonām: par katru pilnīgi elektriski mērotu kilometru iegūsiet dubultu digitālu bonusa punktu skaitu – tā dēvētos BMW punktus. Pēc tam varat ērti pārvērst šos punktus noderīgās balvās, piemēram, bezmaksas uzlādes minūtēs publiskajās uzlādes stacijās.
 

* Būs pieejams atsevišķiem BMW hibrīdauto 2020. gadā.

Lasīt vairāk